Par patēriņa kredītiem, līzingiem latos

kuka Reģ.: 19.05.2003

Kuras bankas un kantoros (tjipa Inserviss, Gemoney) ir to shodien visizdevigaak panjemt uz viszemaakiem procentiem ?

Un vai tur ligumos ir jau iestradaati kadi slepenie punkti attieciiba pret latu devalvaciju ?

Piemeram ja lats tiek devalvets par 15-20% tad maksajumi nevis paliek tadi pashi bet arii attieciigi palielinaas par 15-20% ???

Vai tajos ligumos ir kada piesaiste RIGIBORam ?

 
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Da visaas vienaadi (bankaas)...

gemonejaa un ibnservisaa izgjeerbs pa pilnu programmu....iesaku izveeleeties BIG....vismaz dabuusi lidojoso skjiiviiti

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Da visaas vienaadi (bankaas)...

gemonejaa un ibnservisaa izgjeerbs pa pilnu programmu....iesaku izveeleeties BIG....vismaz dabuusi lidojoso skjiiviiti

Nu nevajag jau tik ļoti pārspīlēt

inserviss ir ok un nekad nekādas problēmas nav bijušas vienīgi naudu ilgi skaita kontā ~2-3 dienas...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Man arii nav bijusas....

bet kameer nenobljaavos, ka 8 gadu laikaa man ir 5 pirkumi pie vinjiem, un dajoš zelta klienta karti vai vismaz soliitos procentus. tikmeer jamie tur gatavojaas mani kaartiigi apstraadaat....

lai gan peedeejos 2 gadus vispaar neko neesmu krediitaa njeemis...vieniigi volvi, bet tas iekljaavaas aktiivaas kartes raamjos...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Man arii nav bijusas....

bet kameer nenobljaavos, ka 8 gadu laikaa man ir 5 pirkumi pie vinjiem, un dajoš zelta klienta karti vai vismaz soliitos procentus. tikmeer jamie tur gatavojaas mani kaartiigi apstraadaat....

lai gan peedeejos 2 gadus vispaar neko neesmu krediitaa njeemis...vieniigi volvi, bet tas iekljaavaas aktiivaas kartes raamjos...

man gan ar katru reizi mazāki proči bez prasīšanas

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Ljoti jauki lasiit par bijusho pieredzi, bat man konkretaak ir vislielaka interesa par to piesaisti iespajamai devalvacijai !

Ir kads insaidris vai cits spechuks kursh par sho temu ko pratigu varetu pateikt ?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

da nuu vinjus....taa kaa meenesreizes, jaaiet un jaamaksaa....

noreekjinoties ar ibanku cilveekiem ir bijusi sarezgjiijumi, po ljubomu dabuuja drukaat aaraa maksaajumu papiirus vicot uz banku apziimogot un tad pie vinjiem taisnoties...

labaak ir kaadu meenesi meerkjtieciigi iespringt, un nopirkt naļikaa...

masiinu, protams, ka nee, bet sadziives kraamus mieriigi...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja: Ljoti jauki lasiit par bijusho pieredzi, bat man konkretaak ir vislielaka interesa par to piesaisti iespajamai devalvacijai !

Ir kads insaidris vai cits spechuks kursh par sho temu ko pratigu varetu pateikt ?

ko varu pateikt....

ja Tev ir pikjis bankaa, tad konvertee uz eiro, vai pat bakšiem, to kurss leekaa...tikai atrodi iisto briidi

par liizingu-eiro....vai jeenaas... da jeb kaa...tikai ne latos, lai gan arii-kas to lai zina...pat ja devalvees, peec gada viss nostaasies savaas vietaas (cerams)...

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

par liizingu-eiro....vai jeenaas... da jeb kaa...tikai ne latos, lai gan arii-kas to lai zina...pat ja devalvees, peec gada viss nostaasies savaas vietaas (cerams)...

Bet tiesha ja devalvees tad ir visizdevigaka njemt latos ja tur nav iestradati punkti kas palielina ikmenesha maksu devalvacijas gadijumaa ! ja man puse no ienakumiem ir eiro vai dolaaros un pat ja devalvees tad privatstrukturas latu algas celsies straujaak arii lidzi tai devalvacijai

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nesatraucies, Tev neviens nelaus uzvaariities....

viss ko vari dariit, ir samazinaat iespeejamos zaudeejumus....

taa kaa lasis ir piesaistiits eiro, tad vinji taapat reekjinaas peec eiro, un pofig ar ko maksaasi, kaut vai seerkocinjiem, sāli un speķi peec tirgus veertiibas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti