To laikam sauc par biznesu

Ludviks Reģ.: 04.03.2004
 
1 2
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

vēl viens virpotājs, kuram kaut kas skauž. Auns.

Ludviks Reģ.: 04.03.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: vēl viens virpotājs, kuram kaut kas skauž. Auns.

Paskaties vai nikā burti a un u nav nejauši sajukuši vietām.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ludviks rakstīja:

nuhajs rakstīja: vēl viens virpotājs, kuram kaut kas skauž. Auns.

Paskaties vai nikā burti a un u nav nejauši sajukuši vietām.

Tavā nikā nav a burta.

Un tas tavs links nemaz nestrādā.

Ludviks Reģ.: 04.03.2004
0 0 Atbildēt
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ja cilvēkam ir tāda doma, kaut ko kaut kur npirkt un atrast pircēju, kas to lietu nopērk dārgāk, kas tur slikts??? Aizbrauc pats, atrodi to busu, nopērc un tirgo. Ja nevari, pērc šeit. Ja arī negribi, tad nopērc pats Vācijā. Es tā šonedēļ izdarīju, paskatiijos ss.lv ka nekā sakarīga nav, atradu manis interesējošo auto Vācijā, sazvanīju tur pārdevēju, visu izrunājām, pa faksu noslēdzām pirkuma līgumu, es pārskaitīju naudu un nopirku to auto, nākamnedēļ būs Latvijā.

Tev slabo? Nu tad turpini virpot un neīdi. Zini, maizi veikalos ar tirgo dārgāk nekā nopērk no ražotāja

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu tad jāatrod internetā skandināvu maizes tirgotājs, jāsazvanās, jāapmainās ar faksiem, jāpārskaita naudu un jāatpērk mūsu graudu maizi atpakaļ.

Jābūt patriotiem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

T/G-A/M

un kas tad ir

Gribi pirkt-peerc leisos....

IMHO tas pats ganfdriiz sanaak...

kaut ko nokauleesi, pats savu laiku teereesi braucot uz turieni, nodoklji uzskaite utt...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Ja cilvēkam ir tāda doma, kaut ko kaut kur npirkt un atrast pircēju, kas to lietu nopērk dārgāk, kas tur slikts??? Aizbrauc pats, atrodi to busu, nopērc un tirgo. Ja nevari, pērc šeit. Ja arī negribi, tad nopērc pats Vācijā. Es tā šonedēļ izdarīju, paskatiijos ss.lv ka nekā sakarīga nav, atradu manis interesējošo auto Vācijā, sazvanīju tur pārdevēju, visu izrunājām, pa faksu noslēdzām pirkuma līgumu, es pārskaitīju naudu un nopirku to auto, nākamnedēļ būs Latvijā.

Tev slabo? Nu tad turpini virpot un neīdi. Zini, maizi veikalos ar tirgo dārgāk nekā nopērk no ražotāja

Nebija bail ar priekšapmaksu?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

nuhajs rakstīja: Ja cilvēkam ir tāda doma, kaut ko kaut kur npirkt un atrast pircēju, kas to lietu nopērk dārgāk, kas tur slikts??? Aizbrauc pats, atrodi to busu, nopērc un tirgo. Ja nevari, pērc šeit. Ja arī negribi, tad nopērc pats Vācijā. Es tā šonedēļ izdarīju, paskatiijos ss.lv ka nekā sakarīga nav, atradu manis interesējošo auto Vācijā, sazvanīju tur pārdevēju, visu izrunājām, pa faksu noslēdzām pirkuma līgumu, es pārskaitīju naudu un nopirku to auto, nākamnedēļ būs Latvijā.

Tev slabo? Nu tad turpini virpot un neīdi. Zini, maizi veikalos ar tirgo dārgāk nekā nopērk no ražotāja

Nebija bail ar priekšapmaksu?

Ne, nav pirmā reize. No kā tur baidīties? Atnāk fakss ar rekvizītiem un pirkuma līgumu, virsū zīmogi,paraksti,faksa numuri.

Jāskatās jau ,no kā pērk. Un-ir Vācijā labs paziņa, kurš veic pirmo zvanu un no Vācijas numura visus sīkumus uzzina.

Krāpnieki no faksa neko nesūta. Vāciešiem pa faksu sūtīts dokuments ir tikpat lielā svarā kā rokās nodots.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

>nuhajs.

Tad jau tikai no firmas?

Bildē taču neko daudz neredzi? Lai gan, īpaši daudz neieraudzīsi tāpat uz turieni aizbraucis.

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: ...

Tev slabo? Nu tad turpini virpot un neīdi. Zini, maizi veikalos ar tirgo dārgāk nekā nopērk no ražotāja

Mjaa, nezinaaju ka tagad Lietuvaa atverta mershu ruupniica !

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:

nuhajs rakstīja: ...

Tev slabo? Nu tad turpini virpot un neīdi. Zini, maizi veikalos ar tirgo dārgāk nekā nopērk no ražotāja

Mjaa, nezinaaju ka tagad Lietuvaa atverta mershu ruupniica !

1. Pri čom te mersis???

2. Paprasi vai kāds tur veikaliņš makaronus,Itālijā ražotos, pērk pa taisno Itālijas rūpnīcā. Man ir aizdomas, ka bāzē Buļļu ielā, kura tos nopirkusi no poļiem.

Nu neko darīt, tomēr revolūciju izveikušo durkļu pavēlnieku mazmazbērniem jāpamācās vēl kapitālisms.

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

diez kā tad autors iedomājās pirkšanas/pārdošanas businesu? pa 12,7kEUR nopirki iekš LT un pa 12,7kEUR pārdevi LV???

man gan liekas ka biznesa definīcijā tomēr ir teksts par darbībām, kas tiek veiktas ar mērķi nopelnīt, ar labdarību nodarbojas citas iestādes un tās busiņus toč netirgo, tā ka piekrītu TG/AM

Chriss Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

vienīgais, tas "tikko no Holandes" nav īsti korekti...

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

Chriss rakstīja: vienīgais, tas "tikko no Holandes" nav īsti korekti...

nu un kā viš no holandes uz latviju tiks? ja ne caur leišiem!

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Katram jua kautkaa maiziite jaapelna.

Clveeks aizbrauc, atrod iespējams normālu busu, atdzen uz latviju, pieregjistrē, iziet ta, sakopj un iztīra to mashiiniiti līdz ar to tas ir vairāku dienu intensīvs darbs + veel nodoklji, degvielas, auto kosmetika, reuzltāta varbut 1000 eur paliks pāri, un klas tur slikts ja cilveks sada veida menesi nopelna $$$

Pie tam veel jarekjina, ka iesaldee savu naudu, lidz ar to tas ir diezgan augsts finansiālais risks.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Neredzu tur neka taada, par ko butu jashausminas..

1) Ne katram ir tie 14k eur, par ko pasam iepirkt LT. Te ir variants, kas lauj iegadaties autinu uz lizinga jau LV.

2) Cilveks, kurs ar to regulari nodarbojas, vismaz atlasis NORMALU autinu - ierindas pirceju leitis apcakares ka maz neliksies

3) Neviens tacu neliedz pasam darit to pasu, vai ne?

Peace

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Neredzu tur neka taada, par ko butu jashausminas..

1) Ne katram ir tie 14k eur, par ko pasam iepirkt LT. Te ir variants, kas lauj iegadaties autinu uz lizinga jau LV.

2) Cilveks, kurs ar to regulari nodarbojas, vismaz atlasis NORMALU autinu - ierindas pirceju leitis apcakares ka maz neliksies

3) Neviens tacu neliedz pasam darit to pasu, vai ne?

Peace

Pilniigi pareizi!

Atkal kadam kaut kas skauž, uzcenojumss starp citu ir ļoti mazs procentuaali rēķinot, veikalos arii piena litram uzliek 15-20 sančikus pa virsu tas tak ir veel trakaak Un moška tagad kaadam veel iepostot to par cik elkors tirgo mobiļņikus un cik tie maksaa pie vairumtirgotaaja aarzemees starpiiba buus 100os procentu

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

ieprieksejaa komenta labojums jo 0izskataas tas pats kas o taatad 100 (os) %

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Nav ne vainas, kamer pats sameklesi rezultataa var nakties dargak samaksat. Vienigi numuri tam busam drizak izskataas peec Chehu. Holandes tie nav 100%.

Chriss Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

x_rays rakstīja: Nav ne vainas, kamer pats sameklesi rezultataa var nakties dargak samaksat. Vienigi numuri tam busam drizak izskataas peec Chehu. Holandes tie nav 100%.

Man liekas, ka par to arii ir shis topiks, taa ka nav ko te bljaut un reekjinaat...

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Zinu vienu špicbuku kuram ir savs veikals kurš tirgo mazlietotus dīvānus (drēbju un ādas) Vienu dienu atnāk sievišķis un grib nopirkt ādas dīvānu, bet nav kur likt veco drēbju stūra dīvānu. Sarunāja ka viņš apskatīsies kāds viņš ir un iedos sievišķim kādu kapeiku par veco un savāks šo. Svāca no dāmītes viņš to dīvānu par 80 Ls un ielika savā veikalā par 289 Ls. Pagāja četras dienas un šo dīvānu pārdeva. Jautājums: kas tur ir slikts ka var nobīdīt šitādu ģēlu. Ja nejēdz naudu taisīt nu tad jāsēž mājās un jātamborē sedziņas.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: vēl viens virpotājs, kuram kaut kas skauž. Auns.

kur ir redzams , ka skauz,btw???

Ludviks Reģ.: 04.03.2004
0 0 Atbildēt

Chriss rakstīja:

x_rays rakstīja: Nav ne vainas, kamer pats sameklesi rezultataa var nakties dargak samaksat. Vienigi numuri tam busam drizak izskataas peec Chehu. Holandes tie nav 100%.

Man liekas, ka par to arii ir shis topiks, taa ka nav ko te bljaut un reekjinaat...

Takš beidzot no viens arī saprata jēgu. Par pārējiem neizteikšos

Ludviks Reģ.: 04.03.2004
0 0 Atbildēt

Chriss rakstīja:

x_rays rakstīja: Nav ne vainas, kamer pats sameklesi rezultataa var nakties dargak samaksat. Vienigi numuri tam busam drizak izskataas peec Chehu. Holandes tie nav 100%.

Man liekas, ka par to arii ir shis topiks, taa ka nav ko te bljaut un reekjinaat...

Takš beidzot viens arī saprata jēgu. Par pārējiem neizteikšos

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti