To laikam sauc par biznesu

Ludviks Reģ.: 04.03.2004
 
1 2
Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Pamodas cilveks lielaka dala rumbulas sastav no auto kuri atcelojusi no LT un pec tam tirgo ka no Vacijas, Francijas un citam valstim. Dazi auto modeli ir letaki Lietuva neka Vacijaa Iedomajies to naudas izdosanu celam uz Vaciju, lai piemekletu auto un +vel atvesanu vai ari atbrauksanu ar vinu - letak sanaks aizbraukt pie leisu bralukam un iegadaties

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

aha, un kur lietuvieshi njem auto?? domaa, ka brauc uz vaaciju?? njikuja, pie polju paniem peerk

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: aha, un kur lietuvieshi njem auto?? domaa, ka brauc uz vaaciju?? njikuja, pie polju paniem peerk

Un kur poļi ņem?

Paturpināsim ķēdīti, līdz tiksim lidz pirmavotiem

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: aha, un kur lietuvieshi njem auto?? domaa, ka brauc uz vaaciju?? njikuja, pie polju paniem peerk

Vot te nu tu sakakājies.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pie leišiem brauc latvieši,igauņi,krievi,baltkrievi,ukraiņi,kazahi.

Gan njau vēl kāds, arī poļi brauc. Jo leišu valdība saprata, ka vajag dot tiem visiem vizas uz dažām dienām,lai atļautu nopirkt auto. Nu, par krieviem, ukraiņiem utt. Leišu valdība saprata, ka nevajag uzreiz likt nodokli nomaksāt, ir iespēja nemaksāt,ja izved. Agrāk visi tie uzskaitītie bija sastopami Rumbulā un tās apkārtnē. Kad slavenais ekonomikas eksperts Apinis sajāja tirgu,izdomājot nodokļus pacelt,vēl kāds bāleliņš izdomāja, ka krievus nevajag te laist bez baisajām vīzām...vot tad sākās leišiem lielie prieki.

Agrāk Vācijā bija ko darīt, tagad tur visu izpērk leiši,tagad viņi izpērk arī Franciju un Itāliju.

Un kas tur slikts,kad tiek vestas mašīnas no Lietuvas? Vislielākie kakātāji šajos jautājumos ir tie,kuri neko par to nezina.Ļoti liela daļa autiņu nāk pa taisno no tām valstīm uz Latviju,izmantojot Lietuvu par pārkraušanas punktu,protams, čupiņu eiro atstājot leišiem. Mašīnas leiši tur pērk pamatīgos apjomos, līdz ar to mēs pie tādām cenām nemaz netiktu un cena, par kādu var nopirkt Lietuvā autiņu ir līdzīga tai, kura būtu jāmaksā Vācijā,jo leišu vairumniekiem atlaides.

Latvietim piezvana leitis,izstāsta ko nopircis, atsūta kādu bildi,sīku aprakstu un labākās mašīnas tiek nopirktas telefoniski, vēl par neesot Lietuvā. Kad treileris iebrauc leišos, bāleliņš Jānis brauc pakaļ un ved šurp, leiši ne roku tur nepieliek.

Tā kā tos drausmīgos mītus par no 3 sametinātiem auto izdomā pīlīšu pūtēji. Protams, kāds gadījums var būt, bet nu......

Toties leišiem ir vesela industrija uz auto atjaunošanu, uz dzinēju remontiem un visu ko citu. Man pašam vienai mašīnai uztaisīja šāli no jauna, izslīpēja kloķeni, kuru pie mums mūsu 'speciālsiti' ieteica izmest. Tā mašīna joprojām brauc ar tām detaļām.

Amēram tā.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Vienu dienu palūrēju subaru outbekiem ( >`03 gada ) cenas autopliusā un mobilē. autopliusā sākas no 11/12 eirām, mobilē no 16/17? Nu kā tas wot ir iespējams, ja jau leiši paši lielākoties no DE ņem?!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: Vienu dienu palūrēju subaru outbekiem ( >`03 gada ) cenas autopliusā un mobilē. autopliusā sākas no 11/12 eirām, mobilē no 16/17? Nu kā tas wot ir iespējams, ja jau leiši paši lielākoties no DE ņem?!

Tie nu gan ir paši izplatītākie modeļi Protams, tiek pirkti sisti auto un uzcelti. Protams, ir ar avīzēm piebāzti airbagi, kuru lampiņas savienotas ar ABS lampiņām, lai nodzistu Tas viss ir. Bet latvieši sevišķi necanšas ko tādu šurp vest, jo zin mūsu tirgu un problēmas ar tāda auto pārdošanu. Tagad gan savairojušies visādi tādi 'biznesmeņi' kuri ,redz, savā gaitā turpina 'dzīt' mašīnas no Vācijas. Zinot situāciju, tas ir bērnu bizness. Var jau to darīt, bet nu....

Nezinu, nav tagad laika pētīt par outbekiem, gan jau mobilē ar visko var atrast, vajag tik rakt.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

nakujators rakstīja: Vienu dienu palūrēju subaru outbekiem ( >`03 gada ) cenas autopliusā un mobilē. autopliusā sākas no 11/12 eirām, mobilē no 16/17? Nu kā tas wot ir iespējams, ja jau leiši paši lielākoties no DE ņem?!

Tie nu gan ir paši izplatītākie modeļi Protams, tiek pirkti sisti auto un uzcelti. Protams, ir ar avīzēm piebāzti airbagi, kuru lampiņas savienotas ar ABS lampiņām, lai nodzistu Tas viss ir. Bet latvieši sevišķi necanšas ko tādu šurp vest, jo zin mūsu tirgu un problēmas ar tāda auto pārdošanu. Tagad gan savairojušies visādi tādi 'biznesmeņi' kuri ,redz, savā gaitā turpina 'dzīt' mašīnas no Vācijas. Zinot situāciju, tas ir bērnu bizness. Var jau to darīt, bet nu....

Nezinu, nav tagad laika pētīt par outbekiem, gan jau mobilē ar visko var atrast, vajag tik rakt.

drīzāk jau amīšu versijas, jo tiem kāreiz moldingu krāsojums kreisais, kāds eiropiešiem nav...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: kreisais, kāds eiropiešiem nav...

Nu tad skaidrs. Leišiem, nez kāpēc, bija ļauts reģistrēt amīšu auto bez sertifikācijas. Tagad tik esot jāsāk sertificēt. Kāds auns ir izomājis to sertifikāciju un kāš piķi. Kāda hren razņica kur es nopērku BMW-Vācijā vai Amerikā? Tas ,ko, citādāks uztaisīts radikāli?? Atļaujam braukt uz apskati, ja nevar dēļ kādas lieas iziet,lai pārtaisa.

Bet par to sertifikā iju te un Lietuvā- laikam jau tā ir, ka mšu Ansis Tūdaliņš ir pārlieku centīgs visu EU reulu ieviešanā. Krievu laikos bija ukazi, tagad regulas. Un zēni tik klanās.

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Kāda hren razņica kur es nopērku BMW-Vācijā vai Amerikā? Tas ,ko, citādāks uztaisīts radikāli??

Tavai zināšanai - jā, ir daudzas lietas, kas atšķiras!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

bembermember rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Kāda hren razņica kur es nopērku BMW-Vācijā vai Amerikā? Tas ,ko, citādāks uztaisīts radikāli??

Tavai zināšanai - jā, ir daudzas lietas, kas atšķiras!

Piemēram? Nu, tā, manai zināšanai.

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

Liels īpatsvars plius.lt ir auto no USA, tai skaitā Subaru. Piemēram no tu piedāvātajiem Forester (šobrīd meklēju tieši šo modeli) 40..50% no piedāvātā ir no USA.

Pagājušā gadā tur ņēmu WRX, kurš ievests no štatiem. Sertifikācija nepieciešama arī reģitrējot Lietuvā, tikai tur tā izmaksā pārus simtus EUR, kurpretim pie mums Ameriks Auto to izdarīja par 1000Ls + dabūju mainīt visus lukturus + iegriezt priekšējos spārnos pavorotņikus + ielikt aizmugures miglinieku.

Principā, ja grib max jaunu un pa max lētām naudām - var pirkt auto no USA iekš LT un tur arī piereģistrēt, protams tas gadījumam, ja braucot pa Latviju ar leišu numuriem, sev nerīvē kanti

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ja ir sertificēts Lietuvā, pie mums tas neder??? Lietuva,ko, ir Krievijas sastāvā??

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

pirms gada nederēja, mūsu CSDD pasūtīja un teica - sertifikāciju Latvijā.

Daži personāži šo risina vienkārši - pa saviem kanāliem reģistrē auto kādā no vecās Eiropas valstīm' / ņem tur nost no uzskaites / reģistrē auto LAtvijā (protams fiziski auto visu laiku atrodas te, ceļo tikai papīri) šajā gadījumā CSDD neko nesaka.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja: pirms gada nederēja, mūsu CSDD pasūtīja un teica - sertifikāciju Latvijā.

Daži personāži šo risina vienkārši - pa saviem kanāliem reģistrē auto kādā no vecās Eiropas valstīm' / ņem tur nost no uzskaites / reģistrē auto LAtvijā (protams fiziski auto visu laiku atrodas te, ceļo tikai papīri) šajā gadījumā CSDD neko nesaka.

Tātad kārtējais Latvijas ierēdneļu stulbuma paraugs.

Japnis Reģ.: 06.11.2006
0 0 Atbildēt

un?

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

Lielai tava teiktā daļai piekritīšu, bet par tiem labajiem auto lietuvā īsti nē. Par vāciju nezinu, bet Beļģijā leiši un poļi tirgo savus māklasdarbus, kurus letiņi un neinformēti leiši un poļi pērk kā beļģijas auto. Leiši un poļi pirmstam beļģijā nopērk pilnīgi sadauzītu šrotu sataisa vai sagriež odo leišos un ved atpakaļ uz Beļģiju, nepiereģistrējot lietuvā, rezultātā visādi āži pērk beļģijas labos auto. Beļģi šitās mašīnas neļaujot reģistrēt savā zemē, ķipa nenormāli piekasās pie pirmspārdošanas apskates, bet tas neliedz uzbliest plačus kur auto sadalās divās daļās beļģiem un TIKAI exportam. Pats redzēju pilnu leišu treli no holandes iebraucot beļģijā un ievēroju vienu zīmīgu busu ko vēlāk redzēju beļģijas saitā tirgojam. Sludinājumam bija piezīme TIKAI EXPORTAM un tas protams ir placis. Es neticu, ka viņi šito triku nedara vācijā.

Šā iemesla dēļ nevar nokomplektēt treli ar labām mašīnām par tādu cenu lai varētu vēl divreiz pārdot.

Tas pareizi, ka letiņi ar treļiem tālāk pa leišiem nebrauc, jo pēdējo reizi kad braucu no beļģijas tad uz 2k kilometrim redzēju tikai 1 letiņu treli, bet kaudzi ar leišiem un poļiem. Un VISI leišu un poļu treļi bija pilni ar pilnīgiem šrotiem. Gadus atpakaļ vel Letiņus manīja. Labas mašīnas ir tikai pie privātiem vai plačos kas dod garantojas tirgotajiem auto, bet problēma ir visas šitās mašīnas savākt uz viena treļa. Trelis tev nebrauks pa ģerevņām vācot autiņus. Es pērku tikai autiņus tikai no privātiem un tādus no kuriem saimnieks savus numuru noņem tikai tad kad es lieku tranzītniekus vai arī auto noņemts no uzskaites dažas dienas pirms pārdošanas.

Esmu tas tavs pieminētais idiņš, kas čakarējas ar mazo treli vai dzenu pats Protams es nebraucu pakaļ, bet dzīvoju Beļģijā un dzenu uz LV un tas nav mans pamatdarbs, bet neskatoties uz visu man savu klientu pietiek kam svarīgi nopirkt labu autiņu un kuri ir gatavi maksāt 1-3 stukas vairāk, kā tāds pat autiņš maksā LV. Un manu klientu vidū ir arī leiši, kas paši saka ka labus auto lietuvā dabūt nevar, jo konstruktoru īpatsvars ir tik liels, ka labas mašinas atrast vairs nevar. Es neticu, ka šitas leišu bezpriģels ilgi turmināsies, jo tagad parādās arvien vairāk iespēju pārbaudīt auto pirms nolikt piķi un līdz ar to pašiem rafinētākajiem leišiem paliek grūti iečakarēt. Parādās iespējas pārbaudīt spidometra rādījumus utt. Es ceru ka drīz nebūs vairs tā kā tagad, kad es bērku labu auto un beļģis brīnās ka tādas mašīnas uz austrumeiropu arī dzen vai kā vienreiz man uz bāņa stajankā leitis teica, pēc papildus nodokļu ieviešanas LV "jūs latvieši esat dīvaina tauta, jums laikam patīk ka jūs čakarē" es tā padomāju viņam taisnība. tas ir tā kā ar policiju. Ppoļu policisti drāž visus izņemot poļus, Leišu poliči poļus un latviešus, bet latvieši tikai latviešus

nuhajs rakstīja: Pie leišiem brauc latvieši,igauņi,krievi,baltkrievi,ukraiņi,kazahi.

Gan njau vēl kāds, arī poļi brauc. Jo leišu valdība saprata, ka vajag dot tiem visiem vizas uz dažām dienām,lai atļautu nopirkt auto. Nu, par krieviem, ukraiņiem utt. Leišu valdība saprata, ka nevajag uzreiz likt nodokli nomaksāt, ir iespēja nemaksāt,ja izved. Agrāk visi tie uzskaitītie bija sastopami Rumbulā un tās apkārtnē. Kad slavenais ekonomikas eksperts Apinis sajāja tirgu,izdomājot nodokļus pacelt,vēl kāds bāleliņš izdomāja, ka krievus nevajag te laist bez baisajām vīzām...vot tad sākās leišiem lielie prieki.

Agrāk Vācijā bija ko darīt, tagad tur visu izpērk leiši,tagad viņi izpērk arī Franciju un Itāliju.

Un kas tur slikts,kad tiek vestas mašīnas no Lietuvas? Vislielākie kakātāji šajos jautājumos ir tie,kuri neko par to nezina.Ļoti liela daļa autiņu nāk pa taisno no tām valstīm uz Latviju,izmantojot Lietuvu par pārkraušanas punktu,protams, čupiņu eiro atstājot leišiem. Mašīnas leiši tur pērk pamatīgos apjomos, līdz ar to mēs pie tādām cenām nemaz netiktu un cena, par kādu var nopirkt Lietuvā autiņu ir līdzīga tai, kura būtu jāmaksā Vācijā,jo leišu vairumniekiem atlaides.

Latvietim piezvana leitis,izstāsta ko nopircis, atsūta kādu bildi,sīku aprakstu un labākās mašīnas tiek nopirktas telefoniski, vēl par neesot Lietuvā. Kad treileris iebrauc leišos, bāleliņš Jānis brauc pakaļ un ved šurp, leiši ne roku tur nepieliek.

Tā kā tos drausmīgos mītus par no 3 sametinātiem auto izdomā pīlīšu pūtēji. Protams, kāds gadījums var būt, bet nu......

Toties leišiem ir vesela industrija uz auto atjaunošanu, uz dzinēju remontiem un visu ko citu. Man pašam vienai mašīnai uztaisīja šāli no jauna, izslīpēja kloķeni, kuru pie mums mūsu 'speciālsiti' ieteica izmest. Tā mašīna joprojām brauc ar tām detaļām.

Amēram tā.

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Japnis rakstīja: un?

Mjaa viela paardomaam,bet par to leisha biznesa driizu izmirshanu..nu diez vai.. Ljoti pareizi teikts par polichiem..diemzeel..

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Cullmann rakstīja: Pamodas cilveks lielaka dala rumbulas sastav no auto kuri atcelojusi no LT un pec tam tirgo ka no Vacijas, Francijas un citam valstim. Dazi auto modeli ir letaki Lietuva neka Vacijaa Iedomajies to naudas izdosanu celam uz Vaciju, lai piemekletu auto un +vel atvesanu vai ari atbrauksanu ar vinu - letak sanaks aizbraukt pie leisu bralukam un iegadaties

Es šo ar gribu pacitēt......Tagad man pastāsti,kāpēc Vācijā Audi 6 ap 2000.gadu maksā tikpat cik šeit un pat dārgāk...Kā izskatās,ka leišos viņus ražo.Tad jau jāiesaka lai vācieši dodas uz leišiem pēc auto....Rēka nāk...

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

demo rakstīja:

Japnis rakstīja: un?

Mjaa viela paardomaam,bet par to leisha biznesa driizu izmirshanu..nu diez vai.. Ljoti pareizi teikts par polichiem..diemzeel..

Ja un kazaki uz laisjiem vairs nebrauks. Paskaties kad kazakiem ie placis ar nopirktajiem autiniem turpat pie leisiem un kads autoparks. DZIVE IES UZ AUGSU UN ari vinji mainis.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es šo ar gribu pacitēt......Tagad man pastāsti,kāpēc Vācijā Audi 6 ap 2000.gadu maksā tikpat cik šeit un pat dārgāk...Kā izskatās,ka leišos viņus ražo.Tad jau jāiesaka lai vācieši dodas uz leišiem pēc auto....Rēka nāk...

Ja tas Audi A6 būs tiešām perfekts, tad par to maksāsi dārgāk nekā cena Vācijā + atvešanas izdevumi un pārdevēja peļņa

To nu es apgalvošu par visiem 100%!

Bet tādiem, kuri zvana un sāk ar vārdiem, kāpēc tik dārgs, ja citi tirgo 2002.gada vēl lētāk - nu sorry, idiņi lai iegrābjas

Nopirks šķību (kaut pašam liksies, ka nesists utt.) vai no 500tkm nokruķītu uz 180tkm (ko pie labi kopta auto noteikt nevar NEVIENS, protams, izņemot apkopju salīdzināšanu ar reālo noskrējienu pie dīlera, taču prakse rāda - to neviens nedara) vai arī pavisam īsi pirms konkrētiem ieguldījumiem u.tml.

Tālāk rodas basņas par neizturīgajiem V6 TDi utt.

Par leišu stilu - vācieši ne reizi vien ir smējušies, ka leitim labākais autiņš ir ar nokautu motoru, vēlams arī kārbu, var būt apdauzīts vai stipri sists. Tādus izpērk zibenīgi, jo cena ir lēta un Lietuvas meistariem rokas nav līkas. Arī remontizmaksas ir lētākas nekā pie mums...

Mūsu tirgū ienāk pārsvarā daudz maz sakarīgi uzprišinātie brīnumi no Eiropas. Kuriem savu pirkstu piedūris leišu darbonis, protams

Runas, ka leitis pērk vairumā visu placi, ir tikai daļēji apstiprināmas. Jā, labāka cena nekā ierindas pircējam noteikti būs, taču ne jau tik ievērojami, ka vēl ar peļņu un transportēšanu līdz Baltijas pārdošanas cena būs zemāka par Vācijas.

Te arī izskaidrojums lētākām cenām nekā Vācijā.

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Es šo ar gribu pacitēt......

Ja tas Audi A6 būs tiešām perfekts, tad par to maksāsi dārgāk nekā cena Vācijā + atvešanas izdevumi un pārdevēja peļņa

To nu es apgalvošu par visiem 100%!

Te nu es pilnīgi piekrītu. Pats samaksāju apm. 1,5 tūkstoti vairāk, nekā šeit varētu nopirkt. Toties nopirku labu auto. Jāatzīstas, ka meklēšanas kopējais laiks sastāda 9.mēnešus (var uzspēt pilnvērtīgi iznēsāt ).

Papildus paustajam. Tas Vācu onka (kurš veica testa braucienu un rokas naudas iemaksu) bija atbraucis uz Latviju un šim organizēja "ekskursijas" braucienu uz Rumbulas tirgu. Šis bija pilnīgā nesaprašanā, kā auto ar tik mazu noskrējienu var maksāt lētāk nekā Vācijā. Stāstītājs klusē, vai onkam vēlāk ticis apskaidrots šis fenomens.

Garajs Reģ.: 05.09.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

bembermember rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Kāda hren razņica kur es nopērku BMW-Vācijā vai Amerikā? Tas ,ko, citādāks uztaisīts radikāli??

Tavai zināšanai - jā, ir daudzas lietas, kas atšķiras!

Piemēram? Nu, tā, manai zināšanai.

Pamēģini ar amīšu Subāru iebraukt kautkur, kur tirgo oriģinālās r/d - tavam šasijas numuram neko neatradīs, jo tas nav iekļauts Eiropas mašīnu softa datubāzē.

Protams, ne vienmēr jāpērk oriģināls, bla, bla, bla... Jā, pats arī pēcgarantijas mašīnām lieku aftermarketu, bet tikai mehāniskajām daļām. A ja tev kautkas ar elektroniku? ļoti liela iespējamība vedot pāri sāļam okeānam. Krutākais ko dzirdēju - čals atstiep uz veici savu detaļu, salīdzina - nu 1:1 ar Eiropas (kodi, protams, pilnīgi savādāki). Uzliek virsū, bet nestrādā ne sitams.

Jā, ir ļaudis, kam loterija patīk, bet tā kā man auto ir darbarīks un pārvietošanās līdzeklis + ļoti patīk, tad es pēc situācijas izpētes vairs pat nedomāju par svešam tirgum domātiem produktiem. Vienkārši palikšana bez auto vai mocīšanās ar neparedzētām r/d ir krietni sāpīgāka un zaudējumus nesoša, nekā mierīga sirds un par dažiem simtiem lielāks sākuma ieguldījums.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti