Chevrolet Captiva

pans_janeks Reģ.: 25.03.2007

Ir doma iegādāties šādu auto, bet pirms tam gribētos dzirdēt kādu komentu no cilvēka, kas jau kādu laiciņu ir ar Captivu pabraucis.

 
1 2 3
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a ja kāds uz 85, kādu ne mazums? a ja priekša uz 90 viens dūmojošs ar pusbeigtu dzinēju, rīsi dūmus, bet sēdēsi pakaļā? a ja smagais ar skaldītu malku un bez tenta.. vai vienkāºsi aizdomīgs tips, kurš neadekvāti uzvedas utt utjp...

turpināsi konstanti

Velomens Reģ.: 21.10.2007
1 0 Atbildēt

ok. Latvijas ceļi nav domāti,lai gāztu tādā ātrumā,par kuru jau tiek noņemtas tiesības. Bet nu 110 - 115km/h ir tikai normāli, pie tam par šadu ātrumu pat mentiem nekas nav jādod!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: a ja kāds uz 85, kādu ne mazums? a ja priekša uz 90 viens dūmojošs ar pusbeigtu dzinēju, rīsi dūmus, bet sēdēsi pakaļā? a ja smagais ar skaldītu malku un bez tenta.. vai vienkāºsi aizdomīgs tips, kurš neadekvāti uzvedas utt utjp...

turpināsi konstanti

Lai tādu apdzītu, nu nevajag 130...175km/h, ne?!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

turbopiile rakstīja: a ja kāds uz 85, kādu ne mazums? a ja priekša uz 90 viens dūmojošs ar pusbeigtu dzinēju, rīsi dūmus, bet sēdēsi pakaļā? a ja smagais ar skaldītu malku un bez tenta.. vai vienkāºsi aizdomīgs tips, kurš neadekvāti uzvedas utt utjp...

turpināsi konstanti

Lai tādu apdzītu, nu nevajag 130...175km/h, ne?!

Tik pasaki, ka tu neesi nekad tādu ātrumu izmēģinājis. Ne jau es visu ceļu vilku šitādā režīmā,acis pārbolījis. Jā,bija taisns ceļa posms,lauki abās malās,viss labi pērredzams.Uzspiedu,pamēģināju,kāds ātrums tai mašīnai ir viegli sasniedzams un viss. Ne jau es turēju pedāli grīdā un neatlaidu. Visās apdzīvotās vietās braucu lēni cauri un arī neizveicu kaut kādus debilos manevrus. Ja kāds tagad jūtas baigi apvainojies,ka viņam ir uzpīpināts mirklī,kad nejēdz ieslēgt pagrieziena rādītāju un aizgriež pats priekšā,tad vajag iedzert baldriānu.

Man laikam vajadzēja turpināt braukt aiz tā žiguļa vai kas tas tur bija par brīnumu , uz 70 un gaidīt,kad misters Garajs izdomās apdzīt.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Starp citu,lielākā daļa pa Liepājas šoseju tā arī brauc ,uz 115-125. Ārpus apdzīvotām vietām,protams.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

turbopiile rakstīja: a ja kāds uz 85, kādu ne mazums? a ja priekša uz 90 viens dūmojošs ar pusbeigtu dzinēju, rīsi dūmus, bet sēdēsi pakaļā? a ja smagais ar skaldītu malku un bez tenta.. vai vienkāºsi aizdomīgs tips, kurš neadekvāti uzvedas utt utjp...

turpināsi konstanti

Lai tādu apdzītu, nu nevajag 130...175km/h, ne?!

175 nē.. bet 130, lai operatīvi apdzītu normāli..

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

ir jau labi...

Tik šitai forumā tauta parasti vai nu vienu grāvi (85...92), vai otru(virs 150) piemin....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es nesaku, ka esmu "labiņais".. pa lielajiem ceļiem un garajos braucienos braucu ap 115-120.. kad ir diena, sauss un nav piebāzts ar autiņiem.. ja kāds spēj "kruīzet", piemēram, no Rīgas uz Liepaju uz 93, neticu vai apbrinoju, ja patiešām..

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Starp citu,lielākā daļa pa Liepājas šoseju tā arī brauc ,uz 115-125. Ārpus apdzīvotām vietām,protams.

Maldīgs priekšstats. Redz, kur var paskatīties informāciju par ātrumu uz Liepājas šosejas:

www.lvceli.lv/...

Ja kāds brauc pa Liepājas šoseju Liepājas rajonā ar 115 km/h, tad par viņu ātrāk brauc 9,5% vadītāju, bet, ja kāds brauc ar 125 km/h, tad par viņu ātrāk brauc 3,5% visdulnāko vadītāju.

Vidējais ātrums (tāds, ar kuru braucot, puse citu šoferu būs ātrāki, bet puse - lēnāki) ir apmēram 96 km/h.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: a ja kāds uz 85, kādu ne mazums? a ja priekša uz 90 viens dūmojošs ar pusbeigtu dzinēju, rīsi dūmus, bet sēdēsi pakaļā? a ja smagais ar skaldītu malku un bez tenta.. vai vienkāºsi aizdomīgs tips, kurš neadekvāti uzvedas utt utjp...

turpināsi konstanti

Ar 85 km/h braucošos apdzīt nav vērts. Tālāk braucot ar 92 km/h, tāpat nekur tālu neatrausies. Vienkārši jāietur 70-80 metru distance no priekšā braucošā un jārullē tālāk mierīgā noskaņā!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: es nesaku, ka esmu "labiņais".. pa lielajiem ceļiem un garajos braucienos braucu ap 115-120.. kad ir diena, sauss un nav piebāzts ar autiņiem.. ja kāds spēj "kruīzet", piemēram, no Rīgas uz Liepaju uz 93, neticu vai apbrinoju, ja patiešām..

Es spēju...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

man vienkāršāk ir apdzīt un aizmirst nevis raizeties par distanci..

P.S. runājot par temu, redzēju captivu adamauto.. tik cik pasedet un papētīt aprakstu, patika..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

turbopiile rakstīja: es nesaku, ka esmu "labiņais".. pa lielajiem ceļiem un garajos braucienos braucu ap 115-120.. kad ir diena, sauss un nav piebāzts ar autiņiem.. ja kāds spēj "kruīzet", piemēram, no Rīgas uz Liepaju uz 93, neticu vai apbrinoju, ja patiešām..

Es spēju...

un bieži Tev ir tadi garie braucieni?

P.S. un ar ko Tu lepojies, ar to, ka radi satiksmes drošību vai to,ka ekonomē degvielu..?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: man vienkāršāk ir apdzīt un aizmirst nevis raizeties par distanci..

P.S. runājot par temu, redzēju captivu adamauto.. tik cik pasedet un papētīt aprakstu, patika..

Ar Captivu neesmu braucis, bet ar jauno SantaFe 2,2 CRDI automātu gan. Ja Captiva ir tikpat baudāma kā SantaFe, tad tā ir ņemams auto!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

turbopiile rakstīja: a ja kāds uz 85, kādu ne mazums? a ja priekša uz 90 viens dūmojošs ar pusbeigtu dzinēju, rīsi dūmus, bet sēdēsi pakaļā? a ja smagais ar skaldītu malku un bez tenta.. vai vienkāºsi aizdomīgs tips, kurš neadekvāti uzvedas utt utjp...

turpināsi konstanti

Ar 85 km/h braucošos apdzīt nav vērts. Tālāk braucot ar 92 km/h, tāpat nekur tālu neatrausies. Vienkārši jāietur 70-80 metru distance no priekšā braucošā un jārullē tālāk mierīgā noskaņā!

Ja tas attiecas uz Rīgas apvedceļu vai Ventspils šoseju līdz Tukumam, vai D-pils šoseju aiz Ogres, kur noslogotajā laikā ir baigās kolonnas piekrītu, bet citās vietās, ja viens vai divi tādi velkās, gan ir jēga dzīt.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

un bieži Tev ir tadi garie braucieni?

P.S. un ar ko Tu lepojies, ar to, ka radi satiksmes drošību vai to,ka ekonomē degvielu..?

Dažas reizes mēnesī sanāk. Lepojos ar abām Tevis minētajām lietām un arī priecājos par mierīgo, baudāmo braucienu. Nākamo auto pirkšu ar kruīzkontroli!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu tad visu cieņu!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Redz, kādas atsauksmes angļi raksta par Captivu:

www.whatcar.com/...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti