Gribu pirkt Vateeto segu :P mosh kaads

draco Reģ.: 25.07.2002

varbuut kaads zina, kur riigaa muuslaikos var nopirkt normaalas vateetaas segas? veelams, laikam, krievijaa razhotas, eiropaa, baidos, taga nekas normaals nav nopeerkams viens vieniigs sintepons, u c suudi

gribaas biezu, smagu, siltu sedzinju, kaa vecos laikos, naak auksti laiki...

paldies jau ieprieksh...

 
1 2
Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Man jautājums par līdzīgu tēmu:

Kāds kaut ko saprot no dormeo matračiem? Kāda pieredze, kas tur tik labs? Vai tā ir tikai reklāma...

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Skaic, ka jaagulj uz Dormeo matraciisha, jaalieto doctora Levina magneetiskaas saites un jaadzer dabiigu sulu, kas spiesta ar Dzeka LaLeina sulsspiedi

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

TM/AG

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

nezinu par Dormeo, bet, ja nav baigi kapeiciņu žēl tad ņem matraci ar lateksa pildījumu atsperu vietā - tas ir dārgāks prieks, par labu atsperu matraci (neiegrābies tikai parastajā porolonā ) un viennozīmīgi daudz labāks.

godīgi sakot ne uz kā labāka neesmu gulējis - nu jau pusgadu tusējos ar tādu. viņš nav mīksts, drīzāk varētu teikt, paciets. tehniski tiek raksturots kā medium soft, bet nu kad apguļas un normāli izguļas, tad ir super! viņš nav ne pārāk mīksts ne pārāk ciets - tieši tāds kādu vajag.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Par segu varētu t/c Alfa paintereseties veikalā LAMA... tur it ka normalas segas....

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Tallinas un Brivibas ielas sturis. labaa puse virzienaa no centra. matracju veikals. i dermeo tipa i viss visaadi. cenas zemaakas kaa internet veikalaa,un citos veikalos(gadi triis atpakalj).

pasuutaami un sagaidaami.

netaalu ir Baltkrievijas precju veikals - tur vareetu buut segas -cuguna pannas un bljodinjas-tas kas nav normaalaa veikalaa.

P.S. kad man beidzaas matracji"sek sa dromam" likaas kas var buut vnk kaa nopirkt matraci. ne tut to bilo.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

1) Vienkrāši interesējsa cilvēku pieredze ar dormeo. Vai šim matracim tiešām ir kādas labas īpašības, kuras uzlabo veselību (tas nav domāts man).

2) Turpinot par matračiem - šobrīd man ir diezgan ciets/stingrs matracis (diezgan labs dīvāns ražots LV). Taču sapnīši man labāki ir tad, kad guļu mīkstā dīvānā.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: 1) Vienkrāši interesējsa cilvēku pieredze ar dormeo. Vai šim matracim tiešām ir kādas labas īpašības, kuras uzlabo veselību (tas nav domāts man).

2) Turpinot par matračiem - šobrīd man ir diezgan ciets/stingrs matracis (diezgan labs dīvāns ražots LV). Taču sapnīši man labāki ir tad, kad guļu mīkstā dīvānā.

es jau tev paskaidroju. man ir ortopeediskie-dermeo tipa-bet LABAAKI ! . vinji NAV miiksti . dermeo tipa ir stipri leetaaki un leetaki protams kaa tv veikalaa.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Skaic, ka jaagulj uz Dormeo matraciisha, jaalieto doctora Levina magneetiskaas saites un jaadzer dabiigu sulu, kas spiesta ar Dzeka LaLeina sulsspiedi

Bet nu šis ir visprecīzākais šeit rakstošo apmāto matraču speciālistu apraksts

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

Ksneps - nu salīdzināji gan. dīvānos porolonu liek. man draudzenei arī tāds. pēc gulēšanas no rīta knapi paiet varu.

Baisulis - vai nu tu guli uz baigi laba matrača vai arī nekad neesi gulējis uz labāka. es arī pirmīt domāju, ka ir po.. ai kā kļūdijos

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

ursis - mans jautājums pavisam cits. KĀDA JĒGA NO TĀ DORMEO?!?! CIk ticami ir visi tie batoni ko tur stāsta? Vēlos dzirdēt kaut kādu uz faktiem balstītu un pamatotu viedokli.

juuzveris - nešaubos, ka liek visādus draņķus un porolonus.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: ursis - mans jautājums pavisam cits. KĀDA JĒGA NO TĀ DORMEO?!?! CIk ticami ir visi tie batoni ko tur stāsta? Vēlos dzirdēt kaut kādu uz faktiem balstītu un pamatotu viedokli.

juuzveris - nešaubos, ka liek visādus draņķus un porolonus.

ir jeega. lielaaka jeega no labaakas. tev uz vietas visu izstaastiis labaak par mani. jo tas bija pasen,kad pastiprinaati intereseejos. tur ir arii modelji-kad redzi kas laaciitim veederaa. veikals tur ir jo baltkrievu veikalinjaa(kasir blakus) pirku sulu spiedi shoruden.

tur ir pat speciaali matracji vecaakiem cilveekiem,kam jau ir saskarsme ar kaulu deformaaciju. laipni visu izskaidros.

lai tevi neizbriinee tas ir meebelju veikals.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

A man to dormeo simts gadi nevajag... Vnk. apvaicājos, jo pazīstams vēlējās iepirkt. Ja vajag vari gulēt arī uz maximas piepūšamā matrača.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Draco- Tu veel nav atspraadzis

fordists ziemaa bez segas nevar... kaajinjas salst

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja:

Baisulis - vai nu tu guli uz baigi laba matrača vai arī nekad neesi gulējis uz labāka. es arī pirmīt domāju, ka ir po.. ai kā kļūdijos

Tāda cilvēku suga-apēst pareizās krāsas pārtiku,lai kaka būtu smukā tonī. Tikai tāpēc,ka tā vajag

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

durnis kas durnis

ja man uz vecā dīvāna gandrīz katru rītu pamostoties mugura sāpēja (ir šādas tādas problēmas uz vecumu), tad uz jaunā nekas nesāp un vēl miegs labāks. uz pārējiem - tā ir kā ir.

a tev laikam, ka tik kādu kaku apēst, lai pēctam nepareiza krāsa būtu

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nē,nu.....jāskrej pirkt tas dorņmeņū matracīno Galvenais saprast,ka man tas baisi līdzēs. Tie Latvijā ražotie matrači nekam neder,tikai dorņēô.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

man nav nekāds durņeo matracis. man ir pavisam cita kantora, kura šeit nemaz nav minēta. es nereklamēju konkrētu h%!ņu, bet gan tikai matraču tipu kā tādu

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt
koleegjis Reģ.: 23.09.2007
0 0 Atbildēt

Dexter, tu ānusā esi ezi ievadījis vai ierastā pirkstu nesaturēšanas kaite, raz už spamo te? Milzonīgs paldies par TG/AM, tāpat arī par vērtīgo empīrisko pieredzi matraču sakarā, vari tagad PN

Ir dzirdēts par kokosa šķiedras matračiem, esot diktam labi un mugurai veselīgi, bet laikam jau drausmīgi mēsli, jo neražo Latvijā, deksteram nepatīk un vispār - kādēļ neražo no krūkļa mizas?

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

koleegjis rakstīja: Dexter, tu ānusā esi ezi ievadījis vai ierastā pirkstu nesaturēšanas kaite, raz už spamo te? Milzonīgs paldies par TG/AM, tāpat arī par vērtīgo empīrisko pieredzi matraču sakarā, vari tagad PN

Ir dzirdēts par kokosa šķiedras matračiem, esot diktam labi un mugurai veselīgi, bet laikam jau drausmīgi mēsli, jo neražo Latvijā, deksteram nepatīk un vispār - kādēļ neražo no krūkļa mizas?

Uz kokosa baigi labi mīlēties...

Man mājā tāds ir...

P.S. Draco, vatētie deķi jāpaskatās second hand veikalā, ja meklē suņam mīkstu guļamo. Ja meklē sev - nav ne jausmas kur tādu var dabūt.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

vateetaas segas ir....

baltkrievu veikalos "Belwest" uz Briiviibas ielas,arii pretim Dailes teaatrim, centraaltirguu starp piena un maizes paaviljoniem....

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

segas funkciju ļoti labi pilda aitas vilnas deķītis. Tikai cena gan nebūs tik draudzīga kā vatētajam.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

2Magistrs - tas ko, joks? latvijaa tik viena pilseeta ir, i to pat ne pa kaadu lielo nivar nosaukt

segu vaig pasham, krancim i taa jau karsts dziivoklii, i bez segas

tnx visiem par padomiem, buusim mekleet pa baltkrievu veikaliem

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

jā, it sevisķķi ar lāčādu, kas ir pieaugusi pie miesas

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti