rīt no rīta pie Saeimas..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

Sveiki!

Rītdien, plkst.8:15 pie Saeimas notiks pikets pret Loskutovu atcelšanu no KNAB priekšnieka amata. Lūdzu visi, kam ir tāda iespēja, rītdien atnāciet (līdzi vēlams ņemt Latvijas karogus sēru noformējumā)! Būtu svarīgi, lai šī ziņa aizietu pēc iespējas daudziem cilvēkiem!

.. pārpostēju... ja kādam arī ir piegriezies..

 
1 2 3 4 5 6 7 ..17
shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

nekas, nekas, kaut vai veelu vakaraa...principaa tur var cauru sutku staaveet un protesteet

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

A par ko tāda mīlestība pret Loskutovu??? Manuprāt tas KNAB vispār neko nedara, tikai čakarē varas partijas par līdzekļu pārtērēšanu vēlēšanu laikā. Ja tā ir valsts lielākā korupcija???, tad tādu KNAB-u jāpadzen ar ****mietu. Man personīgi ir pilnīgi vienalga, cik kura partija tērē vēlēšanās. Lai televīzija, avīzes u.c. pelna cik uziet, ja tauta stulba, tad tā tai arī vajag. Sasprindzinot atmiņas šūnas tikai gadījums ar Mēness aptiekas bosu nāk prātā. Nezinu, kā tas beidzās. Katrā ziņā mani izbrīna tas, ka ir tāda neaudzināti nekaunīga attieksme pret mūsu valsts vadītāju. Un nelaba aizdoma, ka aiz tā lielā trokšņa stāv jaunlaicēni

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Kurš ir "mūsu valsts vadītājs"

Teorētiski Zatlers. Viņš vispār šoreiz ņepričom. Viktor, tev ir sajukušas mušas ar rozīnēm.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: A par ko tāda mīlestība pret Loskutovu??? Manuprāt tas KNAB vispār neko nedara, tikai čakarē varas partijas par līdzekļu pārtērēšanu vēlēšanu laikā. Ja tā ir valsts lielākā korupcija???, tad tādu KNAB-u jāpadzen ar ****mietu. Man personīgi ir pilnīgi vienalga, cik kura partija tērē vēlēšanās. Lai televīzija, avīzes u.c. pelna cik uziet, ja tauta stulba, tad tā tai arī vajag. Sasprindzinot atmiņas šūnas tikai gadījums ar Mēness aptiekas bosu nāk prātā. Nezinu, kā tas beidzās. Katrā ziņā mani izbrīna tas, ka ir tāda neaudzināti nekaunīga attieksme pret mūsu valsts vadītāju. Un nelaba aizdoma, ka aiz tā lielā trokšņa stāv jaunlaicēni

daunis!

Tu nezini, ko runā. Tu maz apjēdz, kādu darbu un laiku prasa kādas valsts amatpersonas paņemšana pie d...sas? Tas, ka katru dienu netiek sašņorēts kāds no "godīgajiem valstvīriem", nenozīmē, ka KNAB to vien dara, kā sēž pie galda un rubina degunu...

idiņš

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Sveiki!

Rītdien, plkst.8:15 pie Saeimas notiks pikets pret Loskutovu atcelšanu no KNAB priekšnieka amata. Lūdzu visi, kam ir tāda iespēja, rītdien atnāciet (līdzi vēlams ņemt Latvijas karogus sēru noformējumā)! Būtu svarīgi, lai šī ziņa aizietu pēc iespējas daudziem cilvēkiem!

.. pārpostēju... ja kādam arī ir piegriezies..

Izskatās pēc "Jauna Laika" histērijas.... vai Repše arī ar karogu būs?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja:

viktors1961 rakstīja: A par ko tāda mīlestība pret Loskutovu??? Manuprāt tas KNAB vispār neko nedara, tikai čakarē varas partijas par līdzekļu pārtērēšanu vēlēšanu laikā. Ja tā ir valsts lielākā korupcija???, tad tādu KNAB-u jāpadzen ar ****mietu. Man personīgi ir pilnīgi vienalga, cik kura partija tērē vēlēšanās. Lai televīzija, avīzes u.c. pelna cik uziet, ja tauta stulba, tad tā tai arī vajag. Sasprindzinot atmiņas šūnas tikai gadījums ar Mēness aptiekas bosu nāk prātā. Nezinu, kā tas beidzās. Katrā ziņā mani izbrīna tas, ka ir tāda neaudzināti nekaunīga attieksme pret mūsu valsts vadītāju. Un nelaba aizdoma, ka aiz tā lielā trokšņa stāv jaunlaicēni

daunis!

Tu nezini, ko runā. Tu maz apjēdz, kādu darbu un laiku prasa kādas valsts amatpersonas paņemšana pie d...sas? Tas, ka katru dienu netiek sašņorēts kāds no "godīgajiem valstvīriem", nenozīmē, ka KNAB to vien dara, kā sēž pie galda un rubina degunu...

idiņš

a čo pats vel neesi tur?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Un vispār kad bija vēlēšanas - tad lielāka daļa jau parādīja kas šiem ir piereibis un ko viņi gribētu redzēt... ta kā izskatas ka mazākums te mēģina jauno revolūciju sagadāt...

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: A par ko tāda mīlestība pret Loskutovu??? Manuprāt tas KNAB vispār neko nedara, tikai čakarē varas partijas par līdzekļu pārtērēšanu vēlēšanu laikā. Ja tā ir valsts lielākā korupcija???, tad tādu KNAB-u jāpadzen ar ****mietu. Man personīgi ir pilnīgi vienalga, cik kura partija tērē vēlēšanās. Lai televīzija, avīzes u.c. pelna cik uziet, ja tauta stulba, tad tā tai arī vajag. Sasprindzinot atmiņas šūnas tikai gadījums ar Mēness aptiekas bosu nāk prātā. Nezinu, kā tas beidzās. Katrā ziņā mani izbrīna tas, ka ir tāda neaudzināti nekaunīga attieksme pret mūsu valsts vadītāju. Un nelaba aizdoma, ka aiz tā lielā trokšņa stāv jaunlaicēni

tieši tā, paskatieties kā vakar Kalniete pilnīgā neloģikā domburšovā bļautījās. Aiz visa ir JL. Un viņi man nudien apnikuši

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Diemžēl nevaru. Jejbogu nevaru. Garām skrienot ievērtēju- vispār, šķiet, diezgan daudz bij tautas un apkārte arī pilna ar cilvēkiem, kas, domājams, gāja az turieni, jo citkārt Vecrīgā ap to vietu nav tik daudz ļautiņu. Anyway, es par to, lai Loskutovs netiek atstādināts. Lai izdodas!!!

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Es gan domāju, ka Kalniete kāreiz pa tēmu "bļaustījās". Pabriks adekvāti un sakarīgi oponēt nespēja...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Nezinite rakstīja: Sveiki!

Rītdien, plkst.8:15 pie Saeimas notiks pikets pret Loskutovu atcelšanu no KNAB priekšnieka amata. Lūdzu visi, kam ir tāda iespēja, rītdien atnāciet (līdzi vēlams ņemt Latvijas karogus sēru noformējumā)! Būtu svarīgi, lai šī ziņa aizietu pēc iespējas daudziem cilvēkiem!

.. pārpostēju... ja kādam arī ir piegriezies..

Izskatās pēc \"Jauna Laika\" histērijas.... vai Repše arī ar karogu būs?

blaaaa........

Starp piketētājiem ir arī vairāki parijas \"Jaunais laiks\" politķi, piemēram, Einars Repše, Sandra Kalniete u.c. Piketētāji ik pa laikam sauc: \"Nost ar Kalvīti\"!

psc...

un kas vel pateiks ka man nav taisnība? Savu kormu6ku aizsargāt aizgāja.... www.tvnet.lv/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Labāk būtu neuzticību Saimai izteikuši.... daudz jēdzīgāk pasākums būtu... gribētu redzēt Repši kliedzamo - nost ar Saimu un populismu!

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Es gan domāju, ka Kalniete kāreiz pa tēmu "bļaustījās". Pabriks adekvāti un sakarīgi oponēt nespēja...

da neviens tur sakarīgi nerunāja (tai skaitā Sipeniece), bet Kalnietei kā reiz tas teksts bija vēl populistiskāks kā pārējiem.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

malači!!! žurnālisti lēš, ka savācies ap 3k.. visu cieņu!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a kur te nacionalisms šoreiz?

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Sipeniecei nevajag piečakarēties; viņa nav politiķe. Viņa vakardienas aidījumā bija vairāk kā cilvēks no tautas, kas pauž tautas viedokli, kā visa šī putra izskatās tautas acīs, nevis cilvēks, kura viedoklis spēj ietekmēt turpmāko šīs lietas gaitu.

Aber par Kalnieti- es domāju, ka viņa vismaz nebaidās pateikt, ko domā, nevis kā citi, kam trīc ļipa no tuklā tētuka......

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: a kur te nacionalisms šoreiz?

vot i ir aizdomīgi... ka neviena naf..... un vispār arī baigi neitrāli to visu uztver tatad tikai JL histērija....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

pat ja arī JL.. tam šobrīd īsti nav nozīmes..

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jaa, pie Saeimas ejot jautri! Patika viens komentaars Delfos: Ne velti muusu vecteevi ir teikushi: Kausim cuuku rudenii!

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Jaa, pie Saeimas ejot jautri! Patika viens komentaars Delfos: Ne velti muusu vecteevi ir teikushi: Kausim cuuku rudenii!

Laps!

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Jaa, pie Saeimas ejot jautri! Patika viens komentaars Delfos: Ne velti muusu vecteevi ir teikushi: Kausim cuuku rudenii!

labs

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Pārmaiņas ir jāsāk pie balsošanas urnas, nevis pēc kaujas.

Tiesi taa....

bet njemot veeraa, kaa tika paarteereeti (un kam) partiju pirmsveeleesanu kampanjaam, lai sašēmotu tantinjas un visaadus idinjus ar "pozitiivisma kampanjaam"un "tautas balss"paušanu, tad cik var no preses un klekša saprast, raidiijums ir kaa reiz par teemu...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Zoo, ļoti precīzi!

Idets, nu un kādus ģīmjus šie rādīja, vai nebiji tik tuvu?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: biju...bija daudz tautas. deputātiem gāja karsti

tik karsti, ka Baisulim pat debess puses sajuka

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

a ko jamajiem citu dariit?

neatceros vakar kurameejais teica ka nekaadu tiesiibu nav deputaatam kas saeimaa iekljuvis noziedziigaa celjaa..

1 2 3 4 5 6 7 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti