rīt no rīta pie Saeimas..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

Sveiki!

Rītdien, plkst.8:15 pie Saeimas notiks pikets pret Loskutovu atcelšanu no KNAB priekšnieka amata. Lūdzu visi, kam ir tāda iespēja, rītdien atnāciet (līdzi vēlams ņemt Latvijas karogus sēru noformējumā)! Būtu svarīgi, lai šī ziņa aizietu pēc iespējas daudziem cilvēkiem!

.. pārpostēju... ja kādam arī ir piegriezies..

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..17
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Protam, ka JL kā opozīcija pieslienas cilvēkoiem, kas ir pret pozīciju un būtu dumji, ja viņi to nedarītu.

Stāsts jau šoreiz nebija par Loskutovu, bet par to, ka Saeima balso kā nosaka koalīcijas padome = MK. Praktiski visa vara koncentrēta 5 vīriņu rokās, kuriem vienīgais arguments - "politiskas lēmums". un šis "politiskais"- nav pārsūdzams tiesā.

Loskutova gadījumā - divi āži nevar atrast kopīgu valodu un tas nu redz viņiem ir arguments, ka jāaiziet tam, kurš nav pie varas svirām - resp - Loskutovam.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Nez., nu un jau populārais jautajums, cik Tavuprāt cilvēkiem vajadzeja šodien tur būt, lai neatlaistu Loskutovu un cik un kur, lai valdība demisionētu?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tad man ir tikai 1 jautaajums

Kursh apmaksaaja dienā pirmo lapu un reklaamu mēdijos

Ja meediji paši uz sava reekjina to ir palaiduši, tad ok, bet ja atkal kaads grigorijs, sôls vai džordžš vai vasja nolociijis naudinju, tad man zheel tos, kas tur aizgaaja paklaigaat....

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Nez., nu un jau populārais jautajums, cik Tavuprāt cilvēkiem vajadzeja šodien tur būt, lai neatlaistu Loskutovu un cik un kur, lai valdība demisionētu?

Da tur vareetu buut visa tauta un veel paaris kaiminjvalstis Paši no sevis vinji neatkaapsies, vai atkaapsies tad, kad buus kaads cits vietaa...

re kaa jau vakar un pat mazliet agraak bija bazars par to, ka to lupatinju nemaz taa nost nenjemsot...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Tad man ir tikai 1 jautaajums

Kursh apmaksaaja dienā pirmo lapu un reklaamu mēdijos

Ja meediji paši uz sava reekjina to ir palaiduši, tad ok, bet ja atkal kaads grigorijs, sôls vai džordžš vai vasja nolociijis naudinju, tad man zheel tos, kas tur aizgaaja paklaigaat....

Un tagad pastāsti kāpēc.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tp - nezinu

bet šodien arī biju tur, lai tiešām "paskatītos acīs". Ja tks iedragāta "balsošanas mašīna", tad iespējams arī vēl šī Saeima var izveidot rīcībspējīgu valdību..

hvz kā ar tām partijām - vai , piemēram, visa TP ir korumpēta, ja tik ļoti dreb no KNAB, vai arī - tur ir 3-5-100 dupši, kas trīc un kas kad būs aizgājuši Lemberga takās, atstās vietu godpātīgākiem cilvēkiem?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Zoo rakstīja: Tad man ir tikai 1 jautaajums

Kursh apmaksaaja dienā pirmo lapu un reklaamu mēdijos

Ja meediji paši uz sava reekjina to ir palaiduši, tad ok, bet ja atkal kaads grigorijs, sôls vai džordžš vai vasja nolociijis naudinju, tad man zheel tos, kas tur aizgaaja paklaigaat....

Un tagad pastāsti kāpēc.

Tāpēc ka drīz ir vēlēšanas..... JA GRIBĒTu kaut ko mainīt- tad nu sāktu vākt parakstus par Saeimas talaišanu..... Parasta kaligāšana - priekšvēlēšanas triks... jo visiem sen ir zināms - ka tikai rakstiski var kaut ko mainīt - vai nu pielietojot brutālo spēku..... bet utr jau vajag daudz naudas....

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Zoo rakstīja: Tad man ir tikai 1 jautaajums

Kursh apmaksaaja dienā pirmo lapu un reklaamu mēdijos

Ja meediji paši uz sava reekjina to ir palaiduši, tad ok, bet ja atkal kaads grigorijs, sôls vai džordžš vai vasja nolociijis naudinju, tad man zheel tos, kas tur aizgaaja paklaigaat....

Un tagad pastāsti kāpēc.

Domāju, ka šoreiz Diena pati atvēlēja ziņām domāto laukumu, jo tak bija vieni no organizatoriem. Tāpat kā Dombura raidījumu apmaksāja LTV un godprātīgie zvanītāji

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: tp - nezinu

bet šodien arī biju tur, lai tiešām "paskatītos acīs". Ja tks iedragāta "balsošanas mašīna", tad iespējams arī vēl šī Saeima var izveidot rīcībspējīgu valdību..

hvz kā ar tām partijām - vai , piemēram, visa TP ir korumpēta, ja tik ļoti dreb no KNAB, vai arī - tur ir 3-5-100 dupši, kas trīc un kas kad būs aizgājuši Lemberga takās, atstās vietu godpātīgākiem cilvēkiem?

uz kopēja fona - Lembergs ir svētais Visai valstij derētu ventspils sakartotība...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

pat ja notiktu Saeimas ārkārtas vēlēšanas īsti nezinātu par ko balsot

a moš Prezidentam savākt aploksni, lai šis tur parevidē augšas?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

demagoģija par to Lembi - tas, k ap ilsētā ar policejiskām metodēm tiek ieviesta kārtība un apkopēji labi strādā, vēl nedod tiesības par nieka traktoriņiem pirkt sev labvēlīgus lēmumus Saeimā.

Es vairāk cienu tos, kas savu taisnību pierāda ar argumentiem, nevis naudu vai izpriecām..

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

a moš Prezidentam savākt aploksni, lai šis tur parevidē augšas?

AAAAAaaaai lāāāābs

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Zoo rakstīja: Tad man ir tikai 1 jautaajums

Kursh apmaksaaja dienā pirmo lapu un reklaamu mēdijos

Ja meediji paši uz sava reekjina to ir palaiduši, tad ok, bet ja atkal kaads grigorijs, sôls vai džordžš vai vasja nolociijis naudinju, tad man zheel tos, kas tur aizgaaja paklaigaat....

Un tagad pastāsti kāpēc.

Tāpēc ka drīz ir vēlēšanas..... JA GRIBĒTu kaut ko mainīt- tad nu sāktu vākt parakstus par Saeimas talaišanu..... Parasta kaligāšana - priekšvēlēšanas triks... jo visiem sen ir zināms - ka tikai rakstiski var kaut ko mainīt - vai nu pielietojot brutālo spēku..... bet utr jau vajag daudz naudas....

veeleesanas veel peec 3 gadiem, pasvaldiibas neierullee...

vareetu vaakt parakstus un dot valdim, lai ierosina referendumu vai kaut kaa taa...bet valdis tikpat labi (un visticamaak) neklapees ar ausi...

tur jau arii nav mulkji un mazliet ir piedomaajusi kur un kam ir jaatrodas...

A interesee taapeec, ka muusdienaas neviens neko par briivu tikpat kaa nedara....un kaapeec burziņš tieši par Loskutovu, un nevis pirms meenesha, kad pastam atklaaja 2 mio nelietderiigu izšķērdēšanu (sk.Šlesers), kur neviens netika atlaists...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: demagoģija par to Lembi - tas, k ap ilsētā ar policejiskām metodēm tiek ieviesta kārtība un apkopēji labi strādā, vēl nedod tiesības par nieka traktoriņiem pirkt sev labvēlīgus lēmumus Saeimā.

Es vairāk cienu tos, kas savu taisnību pierāda ar argumentiem, nevis naudu vai izpriecām..

protams... davai noargumente Domes darbiniekiem ka šiem jāstrāda.... pie tam efektīvi.... vari sākt ar Rīgu....

a par tiesībam uzpirkt Saeimu - nu neesi naiva.... visa Saeima aizstāv sponsoru intereses....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

modena rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Zoo rakstīja: Tad man ir tikai 1 jautaajums

Kursh apmaksaaja dienā pirmo lapu un reklaamu mēdijos

Ja meediji paši uz sava reekjina to ir palaiduši, tad ok, bet ja atkal kaads grigorijs, sôls vai džordžš vai vasja nolociijis naudinju, tad man zheel tos, kas tur aizgaaja paklaigaat....

Un tagad pastāsti kāpēc.

Tāpēc ka drīz ir vēlēšanas..... JA GRIBĒTu kaut ko mainīt- tad nu sāktu vākt parakstus par Saeimas talaišanu..... Parasta kaligāšana - priekšvēlēšanas triks... jo visiem sen ir zināms - ka tikai rakstiski var kaut ko mainīt - vai nu pielietojot brutālo spēku..... bet utr jau vajag daudz naudas....

veeleesanas veel peec 3 gadiem, pasvaldiibas neierullee...

vareetu vaakt parakstus un dot valdim, lai ierosina referendumu vai kaut kaa taa...bet valdis tikpat labi (un visticamaak) neklapees ar ausi...

tur jau arii nav mulkji un mazliet ir piedomaajusi kur un kam ir jaatrodas...

A interesee taapeec, ka muusdienaas neviens neko par briivu tikpat kaa nedara....un kaapeec burziņš tieši par Loskutovu, un nevis pirms meenesha, kad pastam atklaaja 2 mio nelietderiigu izšķērdēšanu (sk.Šlesers), kur neviens netika atlaists...

varbūt tādēļ ka KNABs - ir JL kantoris? Ja pareizi atceros pārsvara šie skatas JL ierosinātas sūdzības....

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Nezinite rakstīja: demagoģija par to Lembi - tas, k ap ilsētā ar policejiskām metodēm tiek ieviesta kārtība un apkopēji labi strādā, vēl nedod tiesības par nieka traktoriņiem pirkt sev labvēlīgus lēmumus Saeimā.

Es vairāk cienu tos, kas savu taisnību pierāda ar argumentiem, nevis naudu vai izpriecām..

a par tiesībam uzpirkt Saeimu - nu neesi naiva.... visa Saeima aizstāv sponsoru intereses....

Tas ka tā ir, nenozīmē, ka tā ir jābūt. nu redz, bet tauta ir naiva un cer, ka Saeima ir dēļ vēlētājiem..

tāpēc arī ņemas ar grozījumiem partiju fiansēšanas likumā un priekšvēlēšanu tēriņiem..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Modena, kur var paskatīties statistiku par KNAB izskatīto sūdzību ierosinātājiem?

Tas, ka JL tāpat kā jebkurai citai partijai ir izdevīgi izgaismot lietas, kas vērstas pert viņu konkurentiem ir normāli. Nenormāli ir, ka cilvēki par patiesību pieņem to, kas visbiežāk un visskaļāk tiek atkārtots, bet nemeklē tiešu informācijas avotus...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

modena rakstīja: varbūt tādēļ ka KNABs - ir JL kantoris? Ja pareizi atceros pārsvara šie skatas JL ierosinātas sūdzības....

beidz dzīt demagoģiju!

tautai ir jāpiedalās savas valsts procesos!

Kaa reiz taa nav demagogija....

JL taa varbuut bija vieniigaa praatiigaa ideja, un varbuut arii taapeec, ka bija arii citi sponsori, ne tikai 3A....

bet tie 3A buus par maz iedevuši

kaa toreiz ar jutinju peeraas, kaapeec tieši jutu un ne ko citu, un tur ar gribeeja bez proceduuras sabiidiities.... atceros....Un juta arii taada mistiska persona izskatiijaas, ne tikai E. favoriite, bet no kkaadas taaltaalas zemes uz austrumiem no LV

manaa skatiijumaa tikai brutaala revoluucija (taalaako izdomaa pats) var kko mainiit....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

modena rakstīja: varbūt tādēļ ka KNABs - ir JL kantoris? Ja pareizi atceros pārsvara šie skatas JL ierosinātas sūdzības....

beidz dzīt demagoģiju!

tautai ir jāpiedalās savas valsts procesos!

pats demagogs! Parādi kur vēlāk paradīsies ka tu tur piedalījies? tukša bļaušana vien..... vajadzēja vai nu petīciju vai vel kaut ko.... a bez papīriem - tukša padarīšana....

Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

Biju, bij` labi.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Modena, kur var paskatīties statistiku par KNAB izskatīto sūdzību ierosinātājiem?

Tas, ka JL tāpat kā jebkurai citai partijai ir izdevīgi izgaismot lietas, kas vērstas pert viņu konkurentiem ir normāli. Nenormāli ir, ka cilvēki par patiesību pieņem to, kas visbiežāk un visskaļāk tiek atkārtots, bet nemeklē tiešu informācijas avotus...

Kad JL Jūrmalā vajadzēja savus izbīdīt - svētdienas vakarā šie veica kratīšanas zināmiem cilvēkiem.... kad vajag tautai - šie atdod iesniegumu vietējiem.. lai tie izmeklē.... tas iz reālas dzīves starp citu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

jopcik!!! tāda nekaunība.. tikko pa swh dzirdēju.. TP un baznīckungi esot iesnieguši tiesā prasību, ka knāb esot nelikumīgi nospriedis, ka šamie būtu pārkāpuši tēriņu griestus..

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Pana Klekša dienas jautaajumu dzirdeejaat

un veel-muguras smadzenes ir jau uztrenneetas...tikiidz paraadaas kaada skalja lieta par iisteniibaa neko, taa bekgraundaa notiek veel kkas...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Zoo.. nav Latvijā līderu nekāda veida revolūcijai.. nedz arī darbam pēc tās..

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Pana Klekša dienas jautaajumu dzirdeejaat

un veel-muguras smadzenes ir jau uztrenneetas...tikiidz paraadaas kaada skalja lieta par iisteniibaa neko, taa bekgraundaa notiek veel kkas...

www.radioswh.lv/...

1 2 3 4 5 6 7 8 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti