rīt no rīta pie Saeimas..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

Sveiki!

Rītdien, plkst.8:15 pie Saeimas notiks pikets pret Loskutovu atcelšanu no KNAB priekšnieka amata. Lūdzu visi, kam ir tāda iespēja, rītdien atnāciet (līdzi vēlams ņemt Latvijas karogus sēru noformējumā)! Būtu svarīgi, lai šī ziņa aizietu pēc iespējas daudziem cilvēkiem!

.. pārpostēju... ja kādam arī ir piegriezies..

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..17
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

davai!!! dibinām partiju?

mm?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Laikam ielikšu te arī

Kaspersky rakstīja: iz tēvēneta:

Brauc A.Kalvitis vakarā pie lauku ļaudīm ciemos. Šoferis nomaldās, paliek jau tumš, sāk līt lietus... Pēkšņi vienā līkumā mašīnai priekšā izskrien cūka un šoferis nepaspēdams nobremzēt nobrauc ruksi beigtu. Kalvītis būdams 'goda vīrs' izvelk no maka 100 ls, dod šoferim un saka - rekur tur uzkalnā ir mājas. Ta cūka droši vien viņiem piederēja. Ej, atvainojies un atdod naudu.

Šoferis aiziet.

Paiet stunda.

Paiet divas.

Pēc 2 ar pusi stundām atnāk šoferis galīgi piedzēries!!! ... Kalvīts izbrīnīts:

-Eu, kas notiek?

Šoferis:

-Oj, tur tādi lādzīgi cilvēki! Ne naudu paņēma ne ko pārmeta. Ar vakariņām pacienāja, šņabi uzsauca...

-Ko tad Tu viniem sastāstiji???

-Nu kā!? Teicu, ka esmu Kalvīša šoferis un ka es to cūku esmu sabraucis...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

www.delfi.lv/...

nu te arī viens solītis rezultātu virzienā, par ko jāpateicas cilvēkiem, kuri šodien bija pie Parlamenta - vismaz vēl vienam palika kauns..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

njā.. Pabriks normāls džeks šad tad..

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: www.delfi.lv/...

nu te arī viens solītis rezultātu virzienā, par ko jāpateicas cilvēkiem, kuri šodien bija pie Parlamenta - vismaz vēl vienam palika kauns..

nez nez... manot vakardienas textus

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: njā.. Pabriks normāls džeks šad tad..

Normāls?? Mīkstais. Vakar tā,šodien tā. Nekādas nostājas pašam nav. Neuzskatu viņu par normālu. Lai tinas. Visi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Normāls būtu tad,ja viņš uzreiz būtu pateicis,ka nepiekrīt,kā Štokenbergs pateica.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tāpēc tas šad tad.. bet ja nopietni, tad man viņš patika tikai kamēr pasniedzejs bija.. pavisam sakarīgs, piedevam..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

viņši r tipisks konformists.. izdzīvotājs, diplomāts - sauc kā gribi. Bet viņš grib peldēt virspusē un, jūtot cilvēku naidu, nolēma "izdzīvot". Jebkurā gadījumā, ja nebūtu spiediena vakardiendas diskusijā un šodien, ne viņš ne arī, iespējams citi, nenostātos pret "partijas disciplīnu", kas šobrīd ir pamatā izpildvaras un lēmejvaras saaugšanai.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

modena rakstīja:

Ta ka pagaidām Jūs esiet tikai aurotaju bars.... sorry... bet ta ir objektīva patiesība

Kāpēc tā ir objektīva? Tāpēc ka tu tā pateici ? Ļeņins atradies.

a kāpēc neobjektīva? pats uz Trockija tēlu pretendē?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: tur šodien bija daudz man pazīstamu juristu, jaunu, izglītotu cilvēku. Tiešām daudz.

kuriem it kā neiet slikti.....

BET tai pašā laikā viņi (arī es) saprot, ka tā nevar turpināties, ka ir par tālu.... Jo drīz visiem kļutu te slikti.

es nevēlos saviem bērniem izlaupītu un izpārdotu Latviju.

Krievijā arī ir SPS.... arī daudzi gudrie cilvēki.... tikai kaut kā viņiem neiet

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

konformisms izpaudās jau izvēloties partiju.. jebšu piekrītot uzaicinājumam nezinu..

piemēram, kad mani aicināja, stāties LC tad neteicu, ka nestāšos jo jums reitings švaks, bet gan, ka šie uz vienu roku ar baznīckungiem..

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

es nevēlos saviem bērniem izlaupītu un izpārdotu Latviju.

izskatās ka tu jau baigi nokavēji... kur tu biji 1993.gadā?

Starp citu - vai tu šodien nestāvēja vienā rindā ar cilvēku kurš veica aizdomīgus darījumus ar Latgales īpašumiem? Varbūt jahtu viņš par godīgi nopelnīto algu pircis.... ?

Līdzīgs sauklis bija JL... pirms šie pēdējos Jūrmalas zemesgabalus izlaupīja....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

modena,necenties,saimnieku neaizstāvēsi vairs

Mani uzjautrina tāds tavs teksts-'objektīvi,jo es tā saku'

Šodien tur cilvēki bija,jo viņiem ir piegriezies bardaks valstī kā tāds. No jebkura politiķa puses,tagad nav runa ne par vienu. Iet runa par nikolaja uzlikšanu valsts un tautas interesēm. Kas mums ir??? Ceļi? Pensijas? Algas policijai,ugunsdzēsējiem, medmāsām??? Kāds bardaks ir Rīgas satiksmē?????

Cik miljoni latu ir vienkārši izsaimniekoti,cik nozagti?

Par to ir runa.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Mani uzjautrina tāds tavs teksts-'objektīvi,jo es tā saku'

Cik miljoni latu ir vienkārši izsaimniekoti,cik nozagti?

Par to ir runa.

Nu vispār tas ir TAVS teksts.... un nostāja... Es tik salidzināju jūsu mērķus un to ko vajag izdarīt lai tos sasniegtu....

Par tiem kliedzejiem, kas Jūs tur uzaicināja... Es personīgi atceros, ka Repše, 1993.g. nespēja par numuru viensīcā samaksāt... tad šīm nedeva atpakaļ pasi.... vēlāk gan atbrauca solīds kungs ar riktīgo 500 Latvijas rubļu banknošu paku un šo nosponsorēja.... es jau nerunāju par to, kur palika visi tie PSRS rubļi, kurus bija iespējams Krievijas Centrbankā apmainīt pret kaut ko reāli vērtīgāku...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

modena rakstīja: izskatās ka tu jau baigi nokavēji... kur tu biji 1993.gadā?

Starp citu - vai tu šodien nestāvēja vienā rindā ar cilvēku kurš veica aizdomīgus darījumus ar Latgales īpašumiem? Varbūt jahtu viņš par godīgi nopelnīto algu pircis.... ?

Līdzīgs sauklis bija JL... pirms šie pēdējos Jūrmalas zemesgabalus izlaupīja....

93.gadā es vēl nebiju spējīgs rīkoties...

man neinteresē, ko tu tur tagad man centies ieborēt.

VISI, kas is sasmērējušies ir pelnījuši restotu sauli. VISI.

Vai tas būtu no TP, vai JL, vai Plineri...man vienalga.

eu - tā mēs bez deputātiem paliktu.... un ja vel aplokšņu variantus paceltu - tad visu valsts vajadzētu aiz restem likt....

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

A kas ir

Likumi un viss paareejais neattiecas uz kaadu atseviskju lietotaaju grupu

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: modena,necenties,saimnieku neaizstāvēsi vairs

Mani uzjautrina tāds tavs teksts-'objektīvi,jo es tā saku'

Šodien tur cilvēki bija,jo viņiem ir piegriezies bardaks valstī kā tāds. No jebkura politiķa puses,tagad nav runa ne par vienu. Iet runa par nikolaja uzlikšanu valsts un tautas interesēm. Kas mums ir??? Ceļi? Pensijas? Algas policijai,ugunsdzēsējiem, medmāsām??? Kāds bardaks ir Rīgas satiksmē?????

Cik miljoni latu ir vienkārši izsaimniekoti,cik nozagti?

Par to ir runa.

nu man par to poh dziļš....

Bet par pensijam... algam.... brīnišķ;īgi atceros ka JL tos palielināja uz ceļa budžeta rēķinā.... līdz ar to uz 2 gadiem paralizējot visu ceļu būvniecību....

Un ja gribi baigo valsti - varbūt sāksim ar nodokļu politikas sakārtošanu?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Es laikam buutu par kkaadu nelielu autoritaarismu....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: viņši r tipisks konformists.. izdzīvotājs, diplomāts - sauc kā gribi. Bet viņš grib peldēt virspusē un, jūtot cilvēku naidu, nolēma "izdzīvot". Jebkurā gadījumā, ja nebūtu spiediena vakardiendas diskusijā un šodien, ne viņš ne arī, iespējams citi, nenostātos pret "partijas disciplīnu", kas šobrīd ir pamatā izpildvaras un lēmejvaras saaugšanai.

diplomaats... neiztureeja tak vakar

tad jau jautaajiens- shitik iisaa laikaa ja maina savas domas- vai tas vien neliecina ka jamam tur nav ko dariit?

jautaajums nr2- vai shii domu mainja arii nav "partijas discipliinas

" sejas saglabaashanai?

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

JL nav strādātāji. Varbūt, pats Repše 5 gadus pēc iziešanas no BANKAS cietokšņa mūriem ir nedaudz nostājies uz "visām četrām", bet kopumā partijai ar darbspējīgiem cilvēkiem ir pašvaki. Vairāk tur ir bļāvēji, demagodi, sorosieši un t.s. amerikāņi. NEDOMĀJU, ka viņi nākot pie varas, varētu situaciju valstī uzlabot. Pašreizējie oranžisti, kaut arī šobrīd sasmērējušies, kopumā tomēr jāatdzīst par spēcīgākajiem politiķiem. Pieļauju, ka viņi pašlaik ir sabijušies no sabiedrības reakcijas, un izdarīs attiecīgus secinājumus. Tad situacija varētu uzlaboties.

Un Loskutovs arī nebūt nav tas frukts, kurš būtu sabiedrībai tik aktīvi jāaizstāv. Viņš savulaik bijis sex žurnala Laterna modelis, šobrīd pieļāvis būtiskus naudas izšķērdēšanas faktus KNABā, kuru sabiēdrība līdz šim uzskatījusi par paraugiestādi. Nesmuks bija arī fakts, ka KNABa darbiniece tika aizturēta šmigā pie stūres, bet aizdomīgos apstākļos no soda tika atbrīvota. Divaini uz KNABa "godīguma" fona izskatās arī apstākļi, ka turienes darbinieki pērk X5 džipus un pusmiljona ls. vērtas vasarnīcas. Diez vai par KNABā nopelnīto darba algu. Būsim tomēr taisnīgi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Cik miljoni latu ir vienkārši izsaimniekoti,cik nozagti?

Par to ir runa.

nu man par to poh dziļš....

tas taču ir skaidrs,tādi,kā tu...nu sēdi tak savā apmierinātībā un vienaldzībā,kas tevi traucē? Sēdi savā migā,kūniņā un izbaudi dzīvi.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ikdienas Viesim- a par Laternu- URRAA

un ne taadaa zinjaa ka tas buutu Loskutova kauna traips

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

modena rakstīja: Koroče tā demagogi....! Jums nepatīk valdība vai Saeima? Brinišķīgi.... Valsts Satversmē ir skaidri aprakstīts ko jadara lai to patvaļu beiygt....

Ko tad Jūs konstruktīvie cilvēciņi ir izdarījuši no tiem nosacījumiem? Izskatas ka NEKO.... tikai pabļaustījāties... bet tas jau neskaitas...

Analogs - saņemiet plākstēru par parkošanu... jautājums - vai bļaustoties pie RPPP jūs panāksiet plākstēra anulēšanu? Vai varbūt noteiktā kārtībā to rakstiski tomēr vajag pārsūdzēt lai būtu jēga?

Ta ka pagaidām Jūs esiet tikai aurotaju bars.... sorry... bet ta ir objektīva patiesība

un ar ko pats esi labaaks? ar to ka vazeliina spainis ietilpiigaaks?

tu pēc sevīm spriedi?

Es atšķirībā no šiem aurotājiem - ja kut kas nepatīk, konkrētas vēstules rakstu pēc adresem.... un kad gribēju pacēlt reālo tēmu uz sabiedriskiem mēdījiem - visi, izņemot Delfus, uzlika uz mūsu problēmu - jo ar Jūrmalas domi visiem kormuškas ir saistītas....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja:

Un Loskutovs arī nebūt nav tas frukts, kurš būtu sabiedrībai tik aktīvi jāaizstāv. Viņš savulaik bijis sex žurnala Laterna modelis,

skaidrs ko sievietes un praidisti sarosījas...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti