rīt no rīta pie Saeimas..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

Sveiki!

Rītdien, plkst.8:15 pie Saeimas notiks pikets pret Loskutovu atcelšanu no KNAB priekšnieka amata. Lūdzu visi, kam ir tāda iespēja, rītdien atnāciet (līdzi vēlams ņemt Latvijas karogus sēru noformējumā)! Būtu svarīgi, lai šī ziņa aizietu pēc iespējas daudziem cilvēkiem!

.. pārpostēju... ja kādam arī ir piegriezies..

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..17
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Modena tā ar neiebrauca,kāpēc tie cilvēki tur šodien bija.

Laikam tu esi riktīgs bremze.

tu laikam esi baigi advancēts.... Purvs - centrs....

Starp citu - kur jūs esiet? kaut ka nemanu.... www.tvnet.lv/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

izskatās ka uz jusu tautas deju kolektīvu kolektīvi atsevišķi uzliks... www.tvnet.lv/...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

ieraudzījis vienu bildi...losis konkrētais.

Es tik nesaprotu,ko tu te tagad aģitē un satraucies? Nu tev tak neviens neprasa,iet vai neiet,katra brīva griba. Tev viss vienalga,ko satraucies?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

pats losis... re kur tomēr ka teicu sāk rīkoties... www.tvnet.lv/...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kā jau esmu rakstījis, Francijā zemniekiem nepatika valdības lēmums, šie paņēma un sagāza Parīzē pie zemkopības ministrijas mēslus,vairākas kravas un uztaisīja bardaku.

Droši vien vietējie 'modenas' ar uzskatīja,ka praidistu specpasūtījums tas ir

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: izskatās ka uz jusu tautas deju kolektīvu kolektīvi atsevišķi uzliks... www.tvnet.lv/...

?? pats izlasīji? Vai prātiņš neļauj izprast rakstītā jēgu?

Nedomāju,ka kāds pat sevišķi domā un cerēja,ka Kalvītis uzreiz tā ņems un šovakar atkāpsies,jo nobīsies. Bet padomāt nāksies. Un es domāju,nākamreiz būs vairāk tautas un tā,gribi modena vai ne, ir demokrātija tomēr.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: ieraudzījis vienu bildi...losis konkrētais.

Es tik nesaprotu,ko tu te tagad aģitē un satraucies? Nu tev tak neviens neprasa,iet vai neiet,katra brīva griba. Tev viss vienalga,ko satraucies?

re kur vairāk... www.tvnet.lv/...

izskatas ka tur pat 2000 nebija...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: pats losis... re kur tomēr ka teicu sāk rīkoties... www.tvnet.lv/...

Un?? Normāla reakcija no opozīcijas puses. Tā nebūtu opozīcija ,ja tā nerīkotos šajā situācijā.

Tu tiešām domā, ka visus tos cilvēkus šodien tur sapulcēja tikai Streipa aicinājums??? Neesi tak naivs.

Tavi teksti pēc demagoga izklausās.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

re kur vairāk... www.tvnet.lv/...

izskatas ka tur pat 2000 nebija...

Kā parasti, visprecīzāk visu zin tie,kas tur nebija Palieku pie versijas,ka tu tomēr esi losis.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

modena rakstīja: pats losis... re kur tomēr ka teicu sāk rīkoties... www.tvnet.lv/...

Un?? Normāla reakcija no opozīcijas puses. Tā nebūtu opozīcija ,ja tā nerīkotos šajā situācijā.

Tu tiešām domā, ka visus tos cilvēkus šodien tur sapulcēja tikai Streipa aicinājums??? Neesi tak naivs.

Tavi teksti pēc demagoga izklausās.

jauks tuss sanāca...

stream.grafton.lv/...

psc... jautri gāja...

Tikai franči atkarībā no jums kaut ko panāca - bet jus tik pabļavāt un pec stundiņas visi jau aizskrēja prom...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Un ko tad vajadzēja?? 2 dienas tur dzīvot?? Tiešām,kaut kāds dīvains tu esi. Tev laikam mākoņos sava istabiņa neesi krustdēliņš?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Un ko tad vajadzēja?? 2 dienas tur dzīvot?? Tiešām,kaut kāds dīvains tu esi. Tev laikam mākoņos sava istabiņa neesi krustdēliņš?

It ka ar stundiņu pietiek lai pēc tam varētu palielīties ka piedalījies Kalvīša vadības gāšanā? Esi aktīvs valsts iedzīvotājs....

Ka tik Kalvītis šogād nelasīs Ziemassvētku premjera runu...

PS. Dīvains lai kam tu te skaities.... cik atveros kāds te solijies ka vairs neatgriezisies... īsts vīrs tur savu vārdu un neslēpjās zem sieviešu vārda... Protams ja ne praidists.....

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Modena ir viriešu vards???kaut ka sieviešu dzimte skan

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

PS. Dīvains lai kam tu te skaities.... cik atveros kāds te solijies ka vairs neatgriezisies... īsts vīrs tur savu vārdu un neslēpjās zem sieviešu vārda... Protams ja ne praidists.....

Ja kāds pasaka,ka Kalvītis ir slikts,tad tas ir politisks pasūtījums un provokācija. Tā,ja?

Ja tauta atnāk un pasaka,ka valdība nepatīk,tā ir provokācija.

Klau, a pričom te es tagad atkal??????? Un kāds sieviešu vārds??? Aiz kāda es slēpjos????

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Jā,ar stundu pietiek,lai tauta pateiktu savu nostāju. Prieks,ka cilvēki nestāv malā.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

modena rakstīja:

PS. Dīvains lai kam tu te skaities.... cik atveros kāds te solijies ka vairs neatgriezisies... īsts vīrs tur savu vārdu un neslēpjās zem sieviešu vārda... Protams ja ne praidists.....

Ja kāds pasaka,ka Kalvītis ir slikts,tad tas ir politisks pasūtījums un provokācija. Tā,ja?

Ja tauta atnāk un pasaka,ka valdība nepatīk,tā ir provokācija.

Klau, a pričom te es tagad atkal??????? Un kāds sieviešu vārds??? Aiz kāda es slēpjos????

A kur es teicu ka Kalvītis ir labs?

Mana nostāja ka pasākums populistisks un vairāk jēgas no tā nav... pie tam spriežot pēc video - neizskatas ka tur vairāk par 2000.... protams ja neskaita parastos garamgājējus....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Modena ir viriešu vards???kaut ka sieviešu dzimte skan

un batka - baigi vīrišķīgs?

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Noskatījos Dombura raidījumu, Pabriks uzmeta lūpu, Godmanis štuko kā izkulties no situācijas, Rivžai vispār izskatās ka nav savas nostājas ....

P.S.

Te Delfos viens koments:

sviests, 18.10.2007 13:09

NEVIENS NAV NEAIZTĀJAMS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uUN VISMAZĀK ŠIS CILVĒKS UZ KURA PLECIEM GULSTĀS ATBILDĪBA PAR TO KĀDĀ EKONOMISKĀ UN SOCIĀLĀ SITUĀCIJĀ ATRODĀS VALSTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VIŅŠ AMATĀ IR OTRO REIZI PĒC KĀRTAS UN NEVAR NOVELT VAINU ,KA IEPRIEKŠĒJIE VISU IR SALAIDUŠI DĒLĪ!

JA NEATKĀPSIES PA LABAM ,MĒS PRASĪSIM PA SLIKTAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

to modena

Tiešām dīvaini Tu te bazaru bīdi...saki vai Tava mīļākā krāsa ir oranža?Vai tādā krāsā ir tava veļa?Vai tev labāk garšo apelsīni vai mandarīni?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tad izklausās ka sveists būs kalvīša jaunais šoferis ar jaunu saabu un vedīs šamo uz mezu..

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

www.apollo.lv/...

Dzheks sastrjomiijies, naaks razborku taisiit

Cerams, ka liidz naakamnedeelju nenotureesies

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Kalvītim centrāltirgū piemineklis būšot..

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nedaudz offtopic. Modena, pasaki ,kur es slēpjos zem sieviešu vārda?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Kalvītim centrāltirgū piemineklis būšot..

Kādā paviljonā?

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti