rīt no rīta pie Saeimas..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

Sveiki!

Rītdien, plkst.8:15 pie Saeimas notiks pikets pret Loskutovu atcelšanu no KNAB priekšnieka amata. Lūdzu visi, kam ir tāda iespēja, rītdien atnāciet (līdzi vēlams ņemt Latvijas karogus sēru noformējumā)! Būtu svarīgi, lai šī ziņa aizietu pēc iespējas daudziem cilvēkiem!

.. pārpostēju... ja kādam arī ir piegriezies..

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..17
Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Zoo.. nav Latvijā līderu nekāda veida revolūcijai.. nedz arī darbam pēc tās..

par to peedeejo, diemzheel buus jaapiekriit....

lai gan...hvz...savaa laikaa man Krasts simpatizeeja,taa politiskaa piederiiba vinjam taa ne visai, bet taa izskatiijaas sakariigs....

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Nezinite rakstīja: Modena, kur var paskatīties statistiku par KNAB izskatīto sūdzību ierosinātājiem?

Tas, ka JL tāpat kā jebkurai citai partijai ir izdevīgi izgaismot lietas, kas vērstas pert viņu konkurentiem ir normāli. Nenormāli ir, ka cilvēki par patiesību pieņem to, kas visbiežāk un visskaļāk tiek atkārtots, bet nemeklē tiešu informācijas avotus...

Kad JL Jūrmalā vajadzēja savus izbīdīt - svētdienas vakarā šie veica kratīšanas zināmiem cilvēkiem.... kad vajag tautai - šie atdod iesniegumu vietējiem.. lai tie izmeklē.... tas iz reālas dzīves starp citu

Ir 2 izvēles - pieņemt, ka politika ir netīra pēc definīcijas un dzīvot mierā, bīdot savu biznesu, kamēr pašam neviens uz varžacīm nekāpj

otra - saredzēt nepilnības "spēles noteikumos" un tos mainīt.

Šodienas akcija bija apliecinājums tam, ka cilvēkiem riebjas Latvijas netīrā politika. Neuzskatu to par zemē nosviestu laiku.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Zoo rakstīja: Pana Klekša dienas jautaajumu dzirdeejaat

un veel-muguras smadzenes ir jau uztrenneetas...tikiidz paraadaas kaada skalja lieta par iisteniibaa neko, taa bekgraundaa notiek veel kkas...

www.radioswh.lv/...

Nee...tas nav tas...

šodienas jautaajums (peec dzidres atminjas)

-Kā tas nākas, ka Andra Šķēles intereses atkritumu biznesā visaktīvāk pārstāv LSDSP un Zaļo Zemnieku savienība

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Pofig akcijas un veeleeshanas.

Galvenaa probleema valstii ir tas, ka ir pilniiga patvalja un nesodaamiibas sajuuta.

Ja taads Pabriks var pateikt, ka partija lika, es balsoshu taa, lai gan personiski gribu balsot preteeji, tad kur veel taalaak?

Nezinu, vai var ieviest mehaanismu, kur deputaati tiek ieveeleeti ne no partijaam. Tipa 2000 kandidaati, ieveelam 100 un tiem ieveeleetajiem arii prasam atskaitiities par katru balsojumu.. Tipa kaapeec taa un ne savaadaak, un ko labu tas dos valstij un cilveekiem. Un, ja nevar atbildeet, tad cietumaa. Par dienesta staavoklja ljaunpraatiigu izmantoshanu vai bezdarbiibu..

Saprotu, ka utopija, bet shobriid tak tautai nav nekaadas kontroles paar saeimu. Kaa gribu, taa daru un daru kaa gribu un juus, neieveeleetie, iepuutiet, jo rocinjas liidz mums nesniedzas.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Un cik vareeja izlobiit no taas pasas dienas laikam ka pat soriit, tad izdeviiga taa miskaste buus tikai andrim, bet ne pilseetai un taas iedziivotaajiem...esot njeemusi par piemeeru vienu nelielu Daanijas pilseetinju, kuraa arii pasvaldiiba piemaksaajot privaatajam par to ka vins tur šepteejas....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

pamazām sāk izskatīties, ka viņiem tā šūmēšana ir pie tās vietas kur saraina astīte aug..

davai!!! dibinām partiju?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Šodienas akcija bija apliecinājums tam, ka cilvēkiem riebjas Latvijas netīrā politika. Neuzskatu to par zemē nosviestu laiku.

da viņa visai valstij riebjas..... tolku tikai no ta nekāda... tukša klaigāšana ar populistiskiem momentiem - tapat ka suņa riešana uz karavanu.... Vai nu jākož... vai nu jāraksta nopietnus papīrus.... citādi 1/850 LV iedzīvotāju daļas aurošana nav vērā ņemamais faktors ...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Zoo rakstīja: Tad man ir tikai 1 jautaajums

Kursh apmaksaaja dienā pirmo lapu un reklaamu mēdijos

Ja meediji paši uz sava reekjina to ir palaiduši, tad ok, bet ja atkal kaads grigorijs, sôls vai džordžš vai vasja nolociijis naudinju, tad man zheel tos, kas tur aizgaaja paklaigaat....

Un tagad pastāsti kāpēc.

Tāpēc ka drīz ir vēlēšanas..... JA GRIBĒTu kaut ko mainīt- tad nu sāktu vākt parakstus par Saeimas talaišanu..... Parasta kaligāšana - priekšvēlēšanas triks... jo visiem sen ir zināms - ka tikai rakstiski var kaut ko mainīt - vai nu pielietojot brutālo spēku..... bet utr jau vajag daudz naudas....

Parasta klaigāšana nav pikets ar 5000 cilvēkiem,lielākais protests pēc neatkarības atlaišanas.

A tu turpini vien sava kāda papiņa interesēs klaigāt un visu noniecināt

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

modena rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Zoo rakstīja: Tad man ir tikai 1 jautaajums

Kursh apmaksaaja dienā pirmo lapu un reklaamu mēdijos

Ja meediji paši uz sava reekjina to ir palaiduši, tad ok, bet ja atkal kaads grigorijs, sôls vai džordžš vai vasja nolociijis naudinju, tad man zheel tos, kas tur aizgaaja paklaigaat....

Un tagad pastāsti kāpēc.

Tāpēc ka drīz ir vēlēšanas..... JA GRIBĒTu kaut ko mainīt- tad nu sāktu vākt parakstus par Saeimas talaišanu..... Parasta kaligāšana - priekšvēlēšanas triks... jo visiem sen ir zināms - ka tikai rakstiski var kaut ko mainīt - vai nu pielietojot brutālo spēku..... bet utr jau vajag daudz naudas....

Parasta klaigāšana nav pikets ar 5000 cilvēkiem,lielākais protests pēc neatkarības atlaišanas.

A tu turpini vien sava kāda papiņa interesēs klaigāt un visu noniecināt

5000.... garamgājējus laikām arī skaitijāt?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: 1. var sēdēt, prātot pie TV un neko nedarīt.

2. Var iet ielās un paust savu sašutumu. Ne jau man vajag, lai kāds mani atcerās vai kas tur....

Jo vairāk tauta šūmēsies un protestēs, jo mazāk atļausies....

JL....nu un? ne jau JL tur tauta aizstāvēja.

un cik nopietni tu uztver par slikto dzīvi uz ielas kliedzošo cilvēku? nu ta - godīgi ;?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Šodienas akcija bija apliecinājums tam, ka cilvēkiem riebjas Latvijas netīrā politika. Neuzskatu to par zemē nosviestu laiku.

da viņa visai valstij riebjas..... tolku tikai no ta nekāda... tukša klaigāšana ar populistiskiem momentiem - tapat ka suņa riešana uz karavanu.... Vai nu jākož... vai nu jāraksta nopietnus papīrus.... citādi 1/850 LV iedzīvotāju daļas aurošana nav vērā ņemamais faktors ...

man tomēr šķeit ka ir.. jo valdība šūpojas arī no iekšpuses.. Protams, ka tie, kas piesedz savas vai citu pēcpuses turēsies nagiem un zobiem, bet jādomā, ka ne visi 100 ir ar skeletiem skapjos jeb manipulējami. Un šūpošanās tāpat notiek arī partiju iekšienē - vismazTB ierindas biedri sāk prasīt atbildību no tiem, kas viņus pārstāv Saeimā..

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Šodienas akcija bija apliecinājums tam, ka cilvēkiem riebjas Latvijas netīrā politika. Neuzskatu to par zemē nosviestu laiku.

da viņa visai valstij riebjas..... tolku tikai no ta nekāda... tukša klaigāšana ar populistiskiem momentiem - tapat ka suņa riešana uz karavanu.... Vai nu jākož... vai nu jāraksta nopietnus papīrus.... citādi 1/850 LV iedzīvotāju daļas aurošana nav vērā ņemamais faktors ...

Nu tad nāc un raksti,pasaki,kā vajag.

Es tur šodien biju un sapratu,ka nav tik bezcerīgi. Un iešu atkal un aicināšu citus iet,ja uzskatīšu par vajadzīgu. Es tur biju,lai protestētu PRET valdošo kliķi.

Iepriekš balsoju par JL, turpmāk darīšu to pašu, jo tadi ir mani uzskati un izvēle radās ne jau reklāmas skatoties.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Ideots rakstīja: 1. var sēdēt, prātot pie TV un neko nedarīt.

2. Var iet ielās un paust savu sašutumu. Ne jau man vajag, lai kāds mani atcerās vai kas tur....

Jo vairāk tauta šūmēsies un protestēs, jo mazāk atļausies....

JL....nu un? ne jau JL tur tauta aizstāvēja.

un cik nopietni tu uztver par slikto dzīvi uz ielas kliedzošo cilvēku? nu ta - godīgi ;?

tā godīgi - šodien tur patiešām bija studenti, jaunieši, klusējoši nopietni cilvēki. un protams, ka arī "kliedzējī par slikto dzīvi", bet to bija mazākums. Es domāju, ka ja būs sakarīgs scenārijs pārmaiņām Saeimā un valdībā, to atbalstīs arī vēl krietni vairāk cilvēku gan rakstiski, gan visādi citādi.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

2 Ideots....

es gan izveeleetos seedeet pie TeeVee un eest labi daudz biezpiena, un veel papildus drošības sajuutai pieraktiit blocinjaa visu to kuinju, un tad reizi 4 gados paarlasiit, padomaat, un tad nobalsot ....

vismaz par taadu kurš nav sašmuceejies...kurš ir vismaz meegjinaajis kko dariit....

To arii noveelu visiem paareejiem praatiigajiem cilveekiem....

nevis tureet operatiivajaa atminjaa (RAM) peedeejo nedeelju notikumus, un pie pirmaas izdeviibas izgaazt negaacijas visas uzreiz, un galvenais, nevietaa....nu nedos taa klaigaasana klaigaasanas peec neko...vinji no tautas nebaidaas, vinji baidaas iekost rokaa kas vinjus baro

Par masu nekaartiibaam-jaa esmu par, revoluuciju-katraa laikaa...

bet tauta jau TV neskataas un blocinjaa nepieraksta...un finaalaa sanaak, ka ar tevi manipulee kaads, kursh tev nepatiik, toties kursh maak uzspiest uz pareizajaam juutaam...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

modena rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Šodienas akcija bija apliecinājums tam, ka cilvēkiem riebjas Latvijas netīrā politika. Neuzskatu to par zemē nosviestu laiku.

da viņa visai valstij riebjas..... tolku tikai no ta nekāda... tukša klaigāšana ar populistiskiem momentiem - tapat ka suņa riešana uz karavanu.... Vai nu jākož... vai nu jāraksta nopietnus papīrus.... citādi 1/850 LV iedzīvotāju daļas aurošana nav vērā ņemamais faktors ...

Nu tad nāc un raksti,pasaki,kā vajag.

Es tur šodien biju un sapratu,ka nav tik bezcerīgi. Un iešu atkal un aicināšu citus iet,ja uzskatīšu par vajadzīgu. Es tur biju,lai protestētu PRET valdošo kliķi.

Iepriekš balsoju par JL, turpmāk darīšu to pašu, jo tadi ir mani uzskati un izvēle radās ne jau reklāmas skatoties.

Toties man priekštats par JL veidojas arī no sadarbības ar institucijam kur šie ir ievelēti.... tādi paši demagogi ka tu..... parasti šie pamostas kad kaut ko dala vai pirms vēlēšanam... konstruktīvi ar šiem strādāt nav iespējams....

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

2 Nez...

nu visi 100 jau nav....

cik vinju tur-56 koaliicijaa tagad

no tiem gan jau ka kaadi padsmit ir tiiri, vai vismaz ar nenoziimiigaam šaizeem....

tas ka no iekspuses švunkaajaas, tas arii taa vareetu buut...tikai jautaajums kaapeec

vai taapeec, ka juut ka kugjis grimst

sirdsapzinja nospeeleeja

gaidiija savu kaartu(ne vienmeer sliktaa noziimee)

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Koroče tā demagogi....! Jums nepatīk valdība vai Saeima? Brinišķīgi.... Valsts Satversmē ir skaidri aprakstīts ko jadara lai to patvaļu beiygt....

Ko tad Jūs konstruktīvie cilvēciņi ir izdarījuši no tiem nosacījumiem? Izskatas ka NEKO.... tikai pabļaustījāties... bet tas jau neskaitas...

Analogs - saņemiet plākstēru par parkošanu... jautājums - vai bļaustoties pie RPPP jūs panāksiet plākstēra anulēšanu? Vai varbūt noteiktā kārtībā to rakstiski tomēr vajag pārsūdzēt lai būtu jēga?

Ta ka pagaidām Jūs esiet tikai aurotaju bars.... sorry... bet ta ir objektīva patiesība

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Baisulis rakstīja:

modena rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Šodienas akcija bija apliecinājums tam, ka cilvēkiem riebjas Latvijas netīrā politika. Neuzskatu to par zemē nosviestu laiku.

da viņa visai valstij riebjas..... tolku tikai no ta nekāda... tukša klaigāšana ar populistiskiem momentiem - tapat ka suņa riešana uz karavanu.... Vai nu jākož... vai nu jāraksta nopietnus papīrus.... citādi 1/850 LV iedzīvotāju daļas aurošana nav vērā ņemamais faktors ...

Nu tad nāc un raksti,pasaki,kā vajag.

Es tur šodien biju un sapratu,ka nav tik bezcerīgi. Un iešu atkal un aicināšu citus iet,ja uzskatīšu par vajadzīgu. Es tur biju,lai protestētu PRET valdošo kliķi.

Iepriekš balsoju par JL, turpmāk darīšu to pašu, jo tadi ir mani uzskati un izvēle radās ne jau reklāmas skatoties.

Toties man priekštats par JL veidojas arī no sadarbības ar institucijam kur šie ir ievelēti.... tādi paši demagogi ka tu..... parasti šie pamostas kad kaut ko dala vai pirms vēlēšanam... konstruktīvi ar šiem strādāt nav iespējams....

es te neizsakos par JL. Es runāju tikai par to, ko zinu un kas man riebjas.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Koroče tā demagogi....! Jums nepatīk valdība vai Saeima? Brinišķīgi.... Valsts Satversmē ir skaidri aprakstīts ko jadara lai to patvaļu beiygt....

Ko tad Jūs konstruktīvie cilvēciņi ir izdarījuši no tiem nosacījumiem? Izskatas ka NEKO.... tikai pabļaustījāties... bet tas jau neskaitas...

Analogs - saņemiet plākstēru par parkošanu... jautājums - vai bļaustoties pie RPPP jūs panāksiet plākstēra anulēšanu? Vai varbūt noteiktā kārtībā to rakstiski tomēr vajag pārsūdzēt lai būtu jēga?

Ta ka pagaidām Jūs esiet tikai aurotaju bars.... sorry... bet ta ir objektīva patiesība

un ar ko pats esi labaaks? ar to ka vazeliina spainis ietilpiigaaks?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

modena rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Šodienas akcija bija apliecinājums tam, ka cilvēkiem riebjas Latvijas netīrā politika. Neuzskatu to par zemē nosviestu laiku.

da viņa visai valstij riebjas..... tolku tikai no ta nekāda... tukša klaigāšana ar populistiskiem momentiem - tapat ka suņa riešana uz karavanu.... Vai nu jākož... vai nu jāraksta nopietnus papīrus.... citādi 1/850 LV iedzīvotāju daļas aurošana nav vērā ņemamais faktors ...

Nu tad nāc un raksti,pasaki,kā vajag.

Es tur šodien biju un sapratu,ka nav tik bezcerīgi. Un iešu atkal un aicināšu citus iet,ja uzskatīšu par vajadzīgu. Es tur biju,lai protestētu PRET valdošo kliķi.

Iepriekš balsoju par JL, turpmāk darīšu to pašu, jo tadi ir mani uzskati un izvēle radās ne jau reklāmas skatoties.

Malacis!!! Tikai papēti, par kā naudiņu JL dzīvo un cik tur aizjūras bāliņu, kas jau ne vienu vien "spožu" darbu Latvijā veikuši. JL ir visriktīgāgākā ASV stabule, ar absolūtu sirdsapziņas trūkumu attiecībā pret tautu. Tad jau TP vismaz vietējos pārstāv

Un vēl, JL prot taisīt tikai histēriju, kad jāsāk strādāt tad viņi meklē vainīgos

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Laikam ielikšu te arī

Kaspersky rakstīja: iz tēvēneta:

Brauc A.Kalvitis vakarā pie lauku ļaudīm ciemos. Šoferis nomaldās, paliek jau tumš, sāk līt lietus... Pēkšņi vienā līkumā mašīnai priekšā izskrien cūka un šoferis nepaspēdams nobremzēt nobrauc ruksi beigtu. Kalvītis būdams 'goda vīrs' izvelk no maka 100 ls, dod šoferim un saka - rekur tur uzkalnā ir mājas. Ta cūka droši vien viņiem piederēja. Ej, atvainojies un atdod naudu.

Šoferis aiziet.

Paiet stunda.

Paiet divas.

Pēc 2 ar pusi stundām atnāk šoferis galīgi piedzēries!!! ... Kalvīts izbrīnīts:

-Eu, kas notiek?

Šoferis:

-Oj, tur tādi lādzīgi cilvēki! Ne naudu paņēma ne ko pārmeta. Ar vakariņām pacienāja, šņabi uzsauca...

-Ko tad Tu viniem sastāstiji???

-Nu kā!? Teicu, ka esmu Kalvīša šoferis un ka es to cūku esmu sabraucis...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Koroče tā demagogi....! Jums nepatīk valdība vai Saeima? Brinišķīgi.... Valsts Satversmē ir skaidri aprakstīts ko jadara lai to patvaļu beiygt....

Ko tad Jūs konstruktīvie cilvēciņi ir izdarījuši no tiem nosacījumiem? Izskatas ka NEKO.... tikai pabļaustījāties... bet tas jau neskaitas...

Analogs - saņemiet plākstēru par parkošanu... jautājums - vai bļaustoties pie RPPP jūs panāksiet plākstēra anulēšanu? Vai varbūt noteiktā kārtībā to rakstiski tomēr vajag pārsūdzēt lai būtu jēga?

Ta ka pagaidām Jūs esiet tikai aurotaju bars.... sorry... bet ta ir objektīva patiesība

modena, es negrasos te Tev pārstāstīt cik stulbiem likumprojektiem esmu gatavojusi atzinumus un cik no tiem ir ņemti vērā. Tāpar arī to cik ministrijās un Saeimas komisijas sēdēs to visu argumentējusi.. un tajā skaitā - cik aplauzusies. Un cik citiem palīdzējusi šādā veidā risināt citas cilvēkiem svarīgas problēmas. Tā kā par aurotāju baru - labāk pievaldi mēli..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

Baisulis rakstīja:

modena rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Šodienas akcija bija apliecinājums tam, ka cilvēkiem riebjas Latvijas netīrā politika. Neuzskatu to par zemē nosviestu laiku.

da viņa visai valstij riebjas..... tolku tikai no ta nekāda... tukša klaigāšana ar populistiskiem momentiem - tapat ka suņa riešana uz karavanu.... Vai nu jākož... vai nu jāraksta nopietnus papīrus.... citādi 1/850 LV iedzīvotāju daļas aurošana nav vērā ņemamais faktors ...

Nu tad nāc un raksti,pasaki,kā vajag.

Es tur šodien biju un sapratu,ka nav tik bezcerīgi. Un iešu atkal un aicināšu citus iet,ja uzskatīšu par vajadzīgu. Es tur biju,lai protestētu PRET valdošo kliķi.

Iepriekš balsoju par JL, turpmāk darīšu to pašu, jo tadi ir mani uzskati un izvēle radās ne jau reklāmas skatoties.

Malacis!!! Tikai papēti, par kā naudiņu JL dzīvo un cik tur aizjūras bāliņu, kas jau ne vienu vien "spožu" darbu Latvijā veikuši. JL ir visriktīgāgākā ASV stabule, ar absolūtu sirdsapziņas trūkumu attiecībā pret tautu. Tad jau TP vismaz vietējos pārstāv

Un vēl, JL prot taisīt tikai histēriju, kad jāsāk strādāt tad viņi meklē vainīgos

nesaprotu, kāds šodienas akcijai sakars ar JL!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Starp citu zināmo paralēli var vilkt ar kādreiz jauno 7 BMW... kad dizainers teica - nekas... gan jau pieradis pie jaunā.... kaut gan bļaustīšanas bija daudz- a tolku reāli nē...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Ta ka pagaidām Jūs esiet tikai aurotaju bars.... sorry... bet ta ir objektīva patiesība

Kāpēc tā ir objektīva? Tāpēc ka tu tā pateici ? Ļeņins atradies.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti