Chrysler sedan 300C 2,7 Ls RWD ..

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007

jauns uz akciju tagad. ...interesē ekspertu viedoklis. Neinteresē domas par to ka tas nevelk , vai pa mazu zirgi u.c. jefiņu u.tml. edžuļu u.c. spriedelējumi . Zirgus esmu izbaudījis ar bembi, tagad interesē prestižš, izcelšanās pelēkās masas vidū u.tml.

 
1 2
Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

amerikānis nekad nav bijis, tādēl esmu kā no mēness nokritis.

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

ā un vēl domāju par Toyota RAV4.Bet par to vēlāk.orevuār..

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Vairāk jau nu vajadzētu, mans domā, skatīties uz 3.0CRD

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

palasījos te zemāk topikus par to , nu ne gluži labas atsauksmes. tagad jau sāk daudzi tirgotāji savas akcijas rullēt, galu galā būs jau kāds jauniņais jāpaņem.

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

a re ku te pat iauto tā Chrysler reklāma iet.

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

kreisā pusē te, bet ik pa brīdi tur mainās tas reklāmas klips.

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

vispār tās akcijas ir laba lieta. man patīk

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

a nu tikai vēl nenoskaidroju cik dod garantiju Chrysler?tas ari ir svarigi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nikaragva rakstīja: , tagad interesē prestižš, izcelšanās pelēkās masas vidū u.tml.

raspaļcovščiks? Auns.

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Nikaragva rakstīja: , tagad interesē prestižš, izcelšanās pelēkās masas vidū u.tml.

raspaļcovščiks? Auns.

nu labi, dļa osobo tupih!!! to es tik tā humoram, a ja nopietni gribu izmēgināt lielās mašīnas , a to pirms tam tik ar mazajām rullēju.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Scania paņem pameģini,ko tu ar tam mazajam ņemies

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Scania paņem pameģini,ko tu ar tam mazajam ņemies

Es vairāk uz IKARUS nosliecos.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tas ne vella neiet

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Tas ne vella neiet

Viņam tak nevajag lai ietu,viņam pakazuhai vajag.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Nikaragva rakstīja: jauns uz akciju tagad. ...interesē ekspertu viedoklis. Neinteresē domas par to ka tas nevelk , vai pa mazu zirgi u.c. jefiņu u.tml. edžuļu u.c. spriedelējumi . Zirgus esmu izbaudījis ar bembi, tagad interesē prestižš, izcelšanās pelēkās masas vidū u.tml.

Ģeniāli vienkāršs padoms izdomā cenu kuru vari atļauties un izbrauc testa braucienus ar visiem autiņiek kuri ir šajā cenu kategorijā un viss.

Es arī agrāk skatījos chrysler virzienā nu baigi smuks ekstru daudz utt. lēts tiesa runa iet par 300M modeli un citu cenu kategoriju bet doma tā pati, izbraucu ar 300M izbrauccu ar BMW Audi Saab un tad saparatu ka dabū to par ko maksā.

300M gadiijumaa lai arii izskats ir superīgs cena pieņemama ekstru daudz un iet lopā bet kvalitāte ir stipri zemāka kā jebkuram Audi BMW Saab mersedes utml. protams varbuut ar 300C ir savādāk bet vienalga izbaruc arī ar audi vai BMW vai Saab vao volvo iisteniiba whatever citu marku tajaa pasaa cenu kategorijaa varbuut tas nebuus pilniigi jauns ar mazaak ekstraam un tad izdari secinaajumus pats nevis interneta vidē

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

iemetu aci chrysler mājaslapā:

nu zini 1000EUR atlaide jaunai masiinai man neliekas it nemaz buutiska lai iespringtu tikai dēl atlaides ja būtu -5K vismaz tad varētu padomāt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nikaragva rakstīja: a nu tikai vēl nenoskaidroju cik dod garantiju Chrysler?tas ari ir svarigi.

Par dīlera "servisu" TDI jeb TDIOTS varētu pastāstīt, vari arī pameklēt pa forumu un pie atsauksmēm. Īsumā - ja iespējams, labāk nesaistīties ar viņiem.

PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

Atlaide ir 4000 EUR un garantija - 2 gadi bez nobraukuma ierobežojuma. Privelege Service arī nāk - 2 gadi ar bezmaksas teh.palīdzību un aizvietojošo auto Eiropā.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

raspaļcovščiks? Auns.

tā biku aizdomājos kā to tulko, jo tādu vārdu nebiju dzirdējis

ras- viens

paļc - pirksts

ovšķiks - dārzenājs

viena pirksta dārzenājs, sanāk

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

Paldies visiem..

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

Nikaragva rakstīja: jauns uz akciju tagad. ...interesē ekspertu viedoklis. Neinteresē domas par to ka tas nevelk , vai pa mazu zirgi u.c. jefiņu u.tml. edžuļu u.c. spriedelējumi . Zirgus esmu izbaudījis ar bembi, tagad interesē prestižš, izcelšanās pelēkās masas vidū u.tml.

Ģeniāli vienkāršs padoms izdomā cenu kuru vari atļauties un izbrauc testa braucienus ar visiem autiņiek kuri ir šajā cenu kategorijā un viss.

Es arī agrāk skatījos chrysler virzienā nu baigi smuks ekstru daudz utt. lēts tiesa runa iet par 300M modeli un citu cenu kategoriju bet doma tā pati, izbraucu ar 300M izbrauccu ar BMW Audi Saab un tad saparatu ka dabū to par ko maksā.

300M gadiijumaa lai arii izskats ir superīgs cena pieņemama ekstru daudz un iet lopā bet kvalitāte ir stipri zemāka kā jebkuram Audi BMW Saab mersedes utml. protams varbuut ar 300C ir savādāk bet vienalga izbaruc arī ar audi vai BMW vai Saab vao volvo iisteniiba whatever citu marku tajaa pasaa cenu kategorijaa varbuut tas nebuus pilniigi jauns ar mazaak ekstraam un tad izdari secinaajumus pats nevis interneta vidē

paldies, bet bembi jau nu toč negribu.MAN NO VIŅIEM JAU VĒMIENS NĀK. a AUDI nepatīk panelis, sūds koroče. No SAAB arī vēmiens nāk, a merši jau ir palicis tik biezs, ka galva griežas.

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Nu tad jau faktiski skaidrs nav ko mocīt sevi un citus un ja patīk jāņem..

Vienīgais ieteikums ir ņemt lielāku 3.0 vai 3.5 (nu ja gribas pavisam pa smuko tad Hemi, bet tad ar patēriņu jārēķinās), jo 2.7 ir pa īsu nav ne braukšanas prieka ne ekonomijas.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Neņem...man tikko par līdzīgu naudu cik maksā šī lamata piedāvā gadu vecu Q7...

Tici man pēc gada, nē, pusgada...rūgti nožēlosi, ka ko tādu nopirksi..vienīgais ievērības cienīgais motors ir 3.0D, jo merša...no āras jau nekas, bet paskaties cik viņi šobrīd maksā lietoti, pa 20K eur var paņemt kādu sirds vēlas....un tikai gadu vecu...

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

A kuram no širpotreba auto pēc izbraukšanas no salona cena nenokrītas pa 10-20%-... procentiem?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

Baisulis rakstīja:

raspaļcovščiks? Auns.

tā biku aizdomājos kā to tulko, jo tādu vārdu nebiju dzirdējis

ras- viens

paļc - pirksts

ovšķiks - dārzenājs

viena pirksta dārzenājs, sanāk

Ar krievu valodu pavisam švaki, labāk nebūtu sācis to tulkošanu

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti