Chrysler sedan 300C 2,7 Ls RWD ..

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007

jauns uz akciju tagad. ...interesē ekspertu viedoklis. Neinteresē domas par to ka tas nevelk , vai pa mazu zirgi u.c. jefiņu u.tml. edžuļu u.c. spriedelējumi . Zirgus esmu izbaudījis ar bembi, tagad interesē prestižš, izcelšanās pelēkās masas vidū u.tml.

 
1 2
Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

R0ze rakstīja: A kuram no širpotreba auto pēc izbraukšanas no salona cena nenokrītas pa 10-20%-... procentiem?

10-20% Ok..bet šim jau ir ap 30%

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Tie 30% nokrīt paša saimnieka acīs. Reālais tirgus ir vēl nežēlīgāks - tur mīnus 50% kā likts

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Nikaragva rakstīja: jauns uz akciju tagad. ...interesē ekspertu viedoklis. Neinteresē domas par to ka tas nevelk , vai pa mazu zirgi u.c. jefiņu u.tml. edžuļu u.c. spriedelējumi . Zirgus esmu izbaudījis ar bembi, tagad interesē prestižš, izcelšanās pelēkās masas vidū u.tml.

1. Jefiņš esi tu pats ja apsver tāda auto iegādi.

2. No prestiža tur nav ne smakas.

3. Izcelsies kā bezgaumīgs un lētas autobūves cienītājs.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Lūk šāds ir auto ar kuru var izcelties un kurš ir prestižs. 04-07 X5 4.8is kas jauns maksāja ~ 100k eur. Un vēl mūsdienās ir 100x prestižāks un labāks par kaut kādu štrunta katafalku

i19.ebayimg.com/...

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Nikaragva rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

bla lla

bla bla

paldies, bet bembi jau nu toč negribu.MAN NO VIŅIEM JAU VĒMIENS NĀK. a AUDI nepatīk panelis, sūds koroče. No SAAB arī vēmiens nāk, a merši jau ir palicis tik biezs, ka galva griežas.

Man parasti pēc karuseļiem vēmiens nāk un galva griežas, bet tev no bmw saab mb un audi - nabadziņš

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Es domāju, ka Nikaragva nav īpaši apdāvināts cilvēks. Par to spriežu pēc viņa tekstiem. Bet nu tādi jau arī ir 300c klienti. Normāls cilvēks tādu nepirks. AR hummer tas pats. Hummer vispār kaut kādiem lielummānijas nomāktajiem. Pa velti neņemtu.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Hummers ir daudz praktiskāks par X5.

It īpaši kad jāplāno maršrukts un jāparedz visi DUS un jādomā kā noparkoties. Un tiesības ar vajag no smagā

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Nav vērts braukt uz mežu vilkt ārā tos X5. Lai tie tur arī paliek.

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Lūk šāds ir auto ar kuru var izcelties un kurš ir prestižs. 04-07 X5 4.8is kas jauns maksāja ~ 100k eur. Un vēl mūsdienās ir 100x prestižāks un labāks par kaut kādu štrunta katafalku

i19.ebayimg.com/...

Var var izcelties www.tvnet.lv/...

Es tikai nesaprotu šito tipisko latviešu gājienus.. cilvēks prasa par konkrētu auto a viņam mēģina iesmērēt gadu vecus audjikus .. bīmerus un hvz vēl ko..

Aiz kam ja nerūp tas cenas kritums un var pacelt, svaigs auto ir svaigs auto nevis tur jau gadu nojādelēts un iepriekšējies ar savu pakaļu jau noberzējis visus beņķus..

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

R0ze rakstīja:

edzulis rakstīja: Lūk šāds ir auto ar kuru var izcelties un kurš ir prestižs. 04-07 X5 4.8is kas jauns maksāja ~ 100k eur. Un vēl mūsdienās ir 100x prestižāks un labāks par kaut kādu štrunta katafalku

i19.ebayimg.com/...

Var var izcelties www.tvnet.lv/...

Es tikai nesaprotu šito tipisko latviešu gājienus.. cilvēks prasa par konkrētu auto a viņam mēģina iesmērēt gadu vecus audjikus .. bīmerus un hvz vēl ko..

Aiz kam ja nerūp tas cenas kritums un var pacelt, svaigs auto ir svaigs auto nevis tur jau gadu nojādelēts un iepriekšējies ar savu pakaļu jau piepirdis visus beņķus..

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

R0ze rakstīja:

Es tikai nesaprotu šito tipisko latviešu gājienus.. cilvēks prasa par konkrētu auto a viņam mēģina iesmērēt gadu vecus audjikus .. bīmerus un hvz vēl ko..

Aiz kam ja nerūp tas cenas kritums un var pacelt, svaigs auto ir svaigs auto nevis tur jau gadu nojādelēts un iepriekšējies ar savu pakaļu jau noberzējis visus beņķus..

Bet viņam tak pasaka, ka sū_ds, bet viņš borē, ka viss cits ir sū_ds. Nu ko tu tādam pateiksi?

BMW328 Reģ.: 17.08.2005
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Lūk šāds ir auto ar kuru var izcelties un kurš ir prestižs. 04-07 X5 4.8is kas jauns maksāja ~ 100k eur. Un vēl mūsdienās ir 100x prestižāks un labāks par kaut kādu štrunta katafalku

i19.ebayimg.com/...

dažreiz man gribas tiem BMW X5 vadilām ielekt ar kāju sejā.

BMW328 Reģ.: 17.08.2005
0 0 Atbildēt

BMW328 rakstīja:

edzulis rakstīja: Lūk šāds ir auto ar kuru var izcelties un kurš ir prestižs. 04-07 X5 4.8is kas jauns maksāja ~ 100k eur. Un vēl mūsdienās ir 100x prestižāks un labāks par kaut kādu štrunta katafalku

i19.ebayimg.com/...

dažreiz man gribas tiem BMW X5 vadilām ielekt ar kāju sejā.

un ne jau par to ka viņi pārkāpj noteikumus vai kā citādi, bet tādēl ka viņi braukā ar X5.Bandjugas vienvārd sakot.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

BMW328 rakstīja:

BMW328 rakstīja:

edzulis rakstīja: Lūk šāds ir auto ar kuru var izcelties un kurš ir prestižs. 04-07 X5 4.8is kas jauns maksāja ~ 100k eur. Un vēl mūsdienās ir 100x prestižāks un labāks par kaut kādu štrunta katafalku

i19.ebayimg.com/...

dažreiz man gribas tiem BMW X5 vadilām ielekt ar kāju sejā.

un ne jau par to ka viņi pārkāpj noteikumus vai kā citādi, bet tādēl ka viņi braukā ar X5.Bandjugas vienvārd sakot.

? pie psihologa negribi aiziet ?

Man gan nav X5, bet šobrīd apsveru tā iegādi, izskatās ka būs jāizvairās no trakajiem (iespējams tomēr ka dabūšu Q7..tad moš tik traki nebūs)

Bet pat 300C silts ieteikums neņem...ja nu baigi patīk, tad tikai 3,0D, protams ja vari atļauties nopirkt un liet 25-30L tad ņem to HEMI Šodien auto rīgā biju stāv 5,7L par 19K eur...cik viņš jauns maksā, ja nemaldos zem 50K nav, padomā cik vērtīgs viņš ir

BMW328 Reģ.: 17.08.2005
0 0 Atbildēt

R0ze rakstīja: Nu tad jau faktiski skaidrs nav ko mocīt sevi un citus un ja patīk jāņem..

Vienīgais ieteikums ir ņemt lielāku 3.0 vai 3.5 (nu ja gribas pavisam pa smuko tad Hemi, bet tad ar patēriņu jārēķinās), jo 2.7 ir pa īsu nav ne braukšanas prieka ne ekonomijas.

Tu te kaut ko lej.gadu vecs Q7, da cik ta viņs bleķo?

BMW328 Reģ.: 17.08.2005
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja:

BMW328 rakstīja:

BMW328 rakstīja:

edzulis rakstīja: Lūk šāds ir auto ar kuru var izcelties un kurš ir prestižs. 04-07 X5 4.8is kas jauns maksāja ~ 100k eur. Un vēl mūsdienās ir 100x prestižāks un labāks par kaut kādu štrunta katafalku

i19.ebayimg.com/...

dažreiz man gribas tiem BMW X5 vadilām ielekt ar kāju sejā.

un ne jau par to ka viņi pārkāpj noteikumus vai kā citādi, bet tādēl ka viņi braukā ar X5.Bandjugas vienvārd sakot.

? pie psihologa negribi aiziet ?

Man gan nav X5, bet šobrīd apsveru tā iegādi, izskatās ka būs jāizvairās no trakajiem (iespējams tomēr ka dabūšu Q7..tad moš tik traki nebūs)

Bet pat 300C silts ieteikums neņem...ja nu baigi patīk, tad tikai 3,0D, protams ja vari atļauties nopirkt un liet 25-30L tad ņem to HEMI Šodien auto rīgā biju stāv 5,7L par 19K eur...cik viņš jauns maksā, ja nemaldos zem 50K nav, padomā cik vērtīgs viņš ir

nu un ko ta Tu ar gribi tēlot baigo bandjugu , jeb no tādiem pašiem dabūt galvā, kuri gribēs nopizdīt to X5.Pats tak zini cik tie ir iecienīti "platpieru "vidū.

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Bet viņam tak pasaka, ka sū_ds, bet viņš borē, ka viss cits ir sū_ds. Nu ko tu tādam pateiksi?

Nu arī fakts..

BMW328 rakstīja:

Tu te kaut ko lej.gadu vecs Q7, da cik ta viņs bleķo?

Hvz.. nebija mans komentārs par Q7..

PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

motorolerrrrr - ja neorienteejies 300C cenaas - tad labaak nemuld. Nopakotais HEMI maksaa 48000 EUR.

6.1 SRT - ap 55.000 EUR.

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

oho, kapē tik maz komentu.es jau domāju ka šķīdīs asinis, būs izsisti zobi, zilas acis, un maķ peremaķ.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

PTCruiser rakstīja: motorolerrrrr - ja neorienteejies 300C cenaas - tad labaak nemuld. Nopakotais HEMI maksaa 48000 EUR.

6.1 SRT - ap 55.000 EUR.

Tad pat jauns tas plastmasas gabals nav tik dārgs cik liekas, tad jau pazīmēties nesnāks, pa tādu cenu tik papliks A6 sanāks

Labi van vienalga, tik saku, ka nepatīk man viņš no iekšas un viss...lai jau pērk, citi pat te pērk jaunas ladas...nav jau tas pats trakākais pirkums

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

nu un ko ta Tu ar gribi tēlot baigo bandjugu , jeb no tādiem pašiem dabūt galvā, kuri gribēs nopizdīt to X5.Pats tak zini cik tie ir iecienīti "platpieru "vidū.

Izsaku vienu pieņēmumu...tu dzīvo tālāk kā 100 km no rīgas...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti