seat toledo salona smaka

7924 Reģ.: 29.10.2007

tātad ir autiņš seat toledo 1997 bez kondiša. salons tīrs, daudz maz normāli kopts. Nopirku pavasarī, bēdu nezināju, tagad rudenī salonā parādījās diezgan spēcīga pelējuma smaka - netieku skaidrībā no kurienes ???

kad vēl bija saulainās dienas, izvēdināju- visu dienu stāvēja mašīna ar atvērtām survīm- rezultātā smaka pazuda, bet ne uz ilgu laiku, tikai uz pāris dienām. tāda sajūta, ka kaut kur ir sastāvējies ūdens, bet kur, viss ir sauss no iekšpuses, arī zem kājām, protams tik tālu kā raut nost apšuvumu, vēl neesmu gājis. izostīju visu salonu, mēģinādams atrast smaks epicentru, bet nekā varbūt kāds ir saskāries ar šo problēmu. Interesanti ir tas, ka problēma sākās diezgan pēķšņi, nevis tā pakāpeniski. un tā smaka ir diezgan spēcīgi, nav jau tā ka acīs cērtās, bet nu pirmais vārds, ko saka, kad iekāpj pasažieri ir: fuuuu, kas par smaku .

Atklāti sakot prieka maz.... vai tiešām būs jāķerās klāt pie salona apakšas apšuvuma raušanas nost, vienreiz mūžā to esmu darījis, tiesa gan citai mašīnai- klapatas nu baigās, bet savādāk jau neko nevar pateik.

un kad pirku autiņu, atrādīju seat centrā, puši teica, ka labs autiņš, labi kopts utt, kā mīnusu minēja tikai kondiša trūkumu. tad jau diezin vai man būs pārdevējs kaut ko iesmērējis, jo redz tā smaka parādījās gandīz pēc pusgada.

varbūt kāds var kaut ko ieteikt?

 
1 2 3
Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Da pofig kaac modelis, ja vien tev nav durviis izshauts caurums, tad tiiri drenaazhu

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

Tā, bildes var apskatīties šeit www.poster.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Durēs baigie pļurņiki ielikti

Bet ja pa tēmu, ņem nost abšivkas

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Durēs baigie pļurņiki ielikti

Bet ja pa tēmu, ņem nost abšivkas

es esmu apskatījies, kas lācītim vēderā, proti, izjaucis durvis! Tir ir tā, ka drenāžas ir zemākajā punktā, proti zemāk par slieksni! Kad tiek iznemta gumija, kas starp durvim un korpusu, tad tas udens ieksa nenak! Logiski spriezot sanak taa, ka aizverot durvis, ta gumija saspiezas taa, ka udens kas ir uz slieksna tiek ievadits salonā un tas notek uz arpusi! Bet ūdens noklusana uz slieksna man nav izskaidrojama ne ar vienu no zinamajiem fizikas likumiem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Papētīju vēlreiz bildītes - tās gumijas pieguļ durvīm vai abšivkām? Ja durvīm, papēti, vai augšā vai sānos nelaiž garām un nenotek uz leju

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Papētīju vēlreiz bildītes - tās gumijas pieguļ durvīm vai abšivkām? Ja durvīm, papēti, vai augšā vai sānos nelaiž garām un nenotek uz leju

tā gumija ir uz auto rāmja! pēc lietus, kad atvēru durvis nopētīju stoikas, durvju sānus- viss bija sauss !!!

ir arī gumija pašā apakšā durvīm, tur kur tās drenāžas, To gumiju nafigizēju un nekas neizmainījās. Joks ir tajā lielajā gumijā, kuru ar pirkstiem bildē rādu, jo kad to gumiju izņemu, salnā iekšā nekas netek!!!!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

It kā es nezinātu,kur liekas durvju gumijas

Nu tad skaties, no kurienes tas ūdens rodas - spiežas gar gumiju, notek no augšas gar gumiju vai vienalga kā, un rīkojies

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

7924 rakstīja:

msh rakstīja: Papētīju vēlreiz bildītes - tās gumijas pieguļ durvīm vai abšivkām? Ja durvīm, papēti, vai augšā vai sānos nelaiž garām un nenotek uz leju

tā gumija ir uz auto rāmja! pēc lietus, kad atvēru durvis nopētīju stoikas, durvju sānus- viss bija sauss !!!

ir arī gumija pašā apakšā durvīm, tur kur tās drenāžas, To gumiju nafigizēju un nekas neizmainījās. Joks ir tajā lielajā gumijā, kuru ar pirkstiem bildē rādu, jo kad to gumiju izņemu, salnā iekšā nekas netek!!!!

Cik no bildēm var saprast, ūdens uz sliekšņa plastmasas nokļūst no durvju obšivkas. Domāju ka drenāža njeprichom, jo ja līmenis durvīs ir līdz obšivkai .. nu jā, tad tur jau ir baseins

Jāskatās kas tām durvīm vēderā, jo no kaut kurienes tas mitrums tur uzrodās.

Popo Reģ.: 20.12.2001
0 0 Atbildēt

a varbuut vainiigi gumijas paklaaji. dazhkaart zem vinjiem ir totaali slapsh apshuvums. vai arii apshuvumaa sliekas saliidushas, vai aizmirsta zivs un galjenieki ieviesushies. man ir bijusi beediiga pieredze ar shaadu zivi

7924 Reģ.: 29.10.2007
0 0 Atbildēt

Popo rakstīja: a varbuut vainiigi gumijas paklaaji. dazhkaart zem vinjiem ir totaali slapsh apshuvums. vai arii apshuvumaa sliekas saliidushas, vai aizmirsta zivs un galjenieki ieviesushies. man ir bijusi beediiga pieredze ar shaadu zivi

da nē, bilde var redzēt, ka esmu atrāvis vaļā obšivku salona grīdai un apakša ir mitra, pēc lieliem lietiem ūdeni var smelt ar karotēm!!!

Pierakstījos uz piektdienu seatu centrā, lai speci skatās! man tas nav saprotams!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baigi dzirdēts, ka rīgas speci ir baigie līkroči, skaties, ka nesanāk vējā izmesta nauda

raimooo Reģ.: 28.12.2004
0 0 Atbildēt

vari nevest tiem speciem. man ar škodu bija identiska probleema, ka udens paradas uz sliekshna un tek iekshaa nez no kurienes. vaina izradijaas durviis zem apshuvuma. tur ir tada aluminija plaaksne,kas nosedz durvis. vinjai gar malaam ir kaut kaada bliivgumija(peec ilgaaka lietus no vinas pileeja uudens), kura ar laiku sairst. paskruuvee to plaaksni valjaa(es pavisam nost nenjeemu, jo pie taas plaakses turaas klaat logu paceelaajmotori) un attieciigaas vietas kaartiigi nobliivee ar hermeetiki vai kadu silikonu. probleema atrisinaajaas.

raimooo Reģ.: 28.12.2004
0 0 Atbildēt

jaapiebilst ka ilgi chakareejos kamer noversu to lietu. jo likas diezgan neticami ka no turienes tas udens varetu rasties. pat tika liets no spainja uz durviim,bet nekaa. udens paradijas tikai pec ilgaka lietus. un visaas durviis iznemot vadiitaaja bija shii probleema.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti