Pārdod Subaru Impreza nr.2

Shiirs Reģ.: 13.07.2006

Tirgoju Subaru Impreza 1.8 automātu 1993. gada. PILNPIEDZIŅA.

TA līdz 2008.gada maija beigām.

Extras: elektro spoguļi, signalizācija, elektro logi, stures past., centralka

Ir normalas ziemas mizas.

Super cēna

1000LS

Defekti:

1. Bukte kresajaa spaarnaa

2. Cik pabraucu, tad likaas diezgan pagauss pie lieliem apgriezieniem. tada sajuta ka nav kautkas ar gaisa padevi, katra zina es saktu ar gaisa padevi, ja lidz nedeljas nogalei neviens vinu nepakjers, tad paskatishos kas tur ir, pagaidam nava laika.

3. Ruusa shur un tur.

Kopumaa pa to naudu z.a.i.b.i.s aparaats ziemai.

Bildes bus pec stundas.

 
1 2 3 4 5 6
nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ieknab zirga kakaa laukji un ej puleet sava uazam diskus

tev pediņ, būs visas iespējas man to acīs pateikt!

nu ritīgs lauku pāķis www.draugiem.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

Shiirs rakstīja: ieknab zirga kakaa laukji un ej puleet sava uazam diskus

tev pediņ, būs visas iespējas man to acīs pateikt!

nu ritīgs lauku pāķis www.draugiem.lv/...

interesanti kad man bus tada iespeja tev to aciis pateikt un kam tas butu izdeviigi? es tadiem ka tev no saviem augstumiem slaidi u.z.m.ī.ž.u

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Vienīgais, ko tu paspēsi, būs pašam savas bikses piemīzt!

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Iesaku visiem pievaldīties - nekādu personīgu apvainojumu, skaidrs?

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Iesaku visiem pievaldīties - nekādu personīgu apvainojumu, skaidrs?

Tikai nevajag klepot!!!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Es ta jutu ka dzeesene uzdarbojas

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Laikam redam darba laiks beidzās. Var rakstīt rupjības tālāk un neviens nedzēsīs.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Pisec, kad shroti netirgojas, dzjeki aiz gara laika viens otram sola cjuraat virsuu un knaabaat zirgu kakas, nu malacji ! Saturiigi esat ! Un paveelnieks arii nekjiitri darbojas ar savaam dumjajaam reklaamaam

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Toties iet jautri

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

nu, kā tur iet? šīris jau ir dabūjis pa tauri, vai vēl nē?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

karoch stasts ir sekojosh. vakar man zvana kautkads dzhoriks. tjipa gribot apskatit manu subaru. es davai, brauc shurp skaties. a shis tur tjipa a tu nevari tepat atbraukt lidz xxx vietai. nu labi, es davai aizbraukshu arii, cik tur parsimtmetru.

sakas jau viss ar to, ka tie pirceja izradijas kautkadi divi siikie. nu ne siikie, bet nu taadi kuriem naudas koks pagalmaa neaug

pirmais jautajums: vinjam turbina ir? es saku kada turbiina! tur tjipa baigi blatnie, viens tjipa uzreizs sak runat pa telefonu utt, kautkadas djelas biidiit. a man auksti, es redzu ka shie ne suu.da neko nepirks. es tagad shiem saku eu nu davai domajat. tas viens uzreiz man prasa: a pa daljam maksat var? man tadu cemmi uzsita, es domaju hren ar viniem, pajautaju a ko man darit ja neatdos naudu, sist nost? tas viens pilnaa nopietniibaa: nu jaaa!

afigetj! pasutiju, iekapu zaparozhecaa un aizbraucu.

kartejo reizi vienu lietu aizmirsu: nekur nedrikst braukt. pat ne 500metrus. pircejam pasham ir jaatrod tevi ja vinam to mashinu vajag. ja vinsh nav nopietns pircejs un vinam nava naudas, vins nebrauks un nemeklees. shoreiz bija taa, dzheki turpat kautkur dziivo, ieraudzija sludinajumu un gribeja apskatities tapat. bet vini dornji gan nesaprot ka tas ir mans dargais brivais laiks ko vini chakaree.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tur es tev piekritu,ja ir nopietna interese tad paši atbrauks un apskatisies

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Shiiri... tavs briivais laiks ir daargs?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: Shiiri... tavs briivais laiks ir daargs?

ja vins ir ljoti dargs, jo man vina ir pietiekoshi maz lai to neizniekotu beztolkaa raadot kautkadiem idiotiem savu preci.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nu ne vienmeer....

iisteniibaa ja esi ieintereseets paardot, tad arii jaabraukaa...

cits raidiijums-kaa tie cilveeki pa telefonu izklausaas....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: Shiiri... tavs briivais laiks ir daargs?

ja vins ir ljoti dargs, jo man vina ir pietiekoshi maz lai to neizniekotu beztolkaa raadot kautkadiem idiotiem savu preci.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Nu ne vienmeer....

iisteniibaa ja esi ieintereseets paardot, tad arii jaabraukaa...

cits raidiijums-kaa tie cilveeki pa telefonu izklausaas....

vot tur es tev nepiekriitu. pa telefonu izklausiijas ljoti nopietni dzhoriki, paprasija kas un kaa... bet tapat nevajag braukt un radit neko speciali, ja nu vienigi sanak pa celjam. bet man nemaz nesanaca, bija ta miskaste no garazhas jaizdzen, jaaizledz garazha, pectam vina atpakalj garazhaa jaadzen. nafig to chakaru...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

man ir braukusi atraadiit....es to uzskatu par normaalu dabas paraadiibu....

meegjini uztvert sakariibu-

tu-paardeveejs-vajag piķi-vajag tikt no taa meesla valjaa-es pirceejs-pa aciim aaraa nekaapj, varu to, un varu šito.

un veel-tu jau netirgo visas pasaules subaarus, bet gan konkreeti vienu....bet es varu izveeleeties....

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

ja vins ir ljoti dargs, jo man vina ir pietiekoshi maz lai to neizniekotu beztolkaa raadot kautkadiem idiotiem savu preci.

Es savu siera fordu arii savulaik vienam idiotam raadiiju. Nez vai vinjsh zinaaja, ka arii mans laiks ir daargs?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Piekrītu Ozz, ka var arī aizbraukt un parādīt. Varbūt pircējs pārdevis iepriekšējo un tagad ir bez riteņiem. Sevišķi ja jabrauc uz mazpazīstamu rajonu ar vairākiem sabiedriskajiem, kuriem maršrutu īsti nezin.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: man ir braukusi atraadiit....es to uzskatu par normaalu dabas paraadiibu....

meegjini uztvert sakariibu-

tu-paardeveejs-vajag piķi-vajag tikt no taa meesla valjaa-es pirceejs-pa aciim aaraa nekaapj, varu to, un varu šito.

un veel-tu jau netirgo visas pasaules subaarus, bet gan konkreeti vienu....bet es varu izveeleeties....

mulkjibas. tas ir tad ja tirgo par videjo tirgus cenu, bet ne tad kad tirgo zem cenas. paradi man vel vienu subaru par 900ls...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

Shiirs rakstīja:

ja vins ir ljoti dargs, jo man vina ir pietiekoshi maz lai to neizniekotu beztolkaa raadot kautkadiem idiotiem savu preci.

Es savu siera fordu arii savulaik vienam idiotam raadiiju. Nez vai vinjsh zinaaja, ka arii mans laiks ir daargs?

nemuldi, es no Ventpils atbraucu vinu paskatities. Tu tikai vel kautko pasmirdi ka TU vinu man atbrauci PARAADIIT afigetj...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

White_Trash rakstīja:

Es savu siera fordu arii savulaik vienam idiotam raadiiju.

izbeidz, neesmu nekad skatījies Tavu Sierra

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Kaadam pāķim gan ir jaabuut, lai no vencpils uz Riigu speciaali skrietu sieru skatiities

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Kaadam pāķim gan ir jaabuut, lai no vencpils uz Riigu speciaali skrietu sieru skatiities

normaalaam vidusmeera Ventspils paakjim

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti