Pārdod Subaru Impreza nr.2

Shiirs Reģ.: 13.07.2006

Tirgoju Subaru Impreza 1.8 automātu 1993. gada. PILNPIEDZIŅA.

TA līdz 2008.gada maija beigām.

Extras: elektro spoguļi, signalizācija, elektro logi, stures past., centralka

Ir normalas ziemas mizas.

Super cēna

1000LS

Defekti:

1. Bukte kresajaa spaarnaa

2. Cik pabraucu, tad likaas diezgan pagauss pie lieliem apgriezieniem. tada sajuta ka nav kautkas ar gaisa padevi, katra zina es saktu ar gaisa padevi, ja lidz nedeljas nogalei neviens vinu nepakjers, tad paskatishos kas tur ir, pagaidam nava laika.

3. Ruusa shur un tur.

Kopumaa pa to naudu z.a.i.b.i.s aparaats ziemai.

Bildes bus pec stundas.

 
1 2 3 4 5 6
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Paņēmi testa braucienam, uzšķīli un tagad pašam jāpērk?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Paņēmi testa braucienam, uzšķīli un tagad pašam jāpērk?

Neee. Es neko neesmu uzshkjiilis. To sparnu apmuljaja viena sieviete, bet tur nekas tragjisks nav, ja grib taisit tad pat sparns nav jamaina, tur tik tads grubuljains izskatas. pietiks ar noshpakteleshanu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

šīris-pārdošanas Guru......

P.S> Kur Tu tos šrotus izroc ???

tas ir firmennij nosleepums

Bet auto normaals pa to naudu. Peerciet!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: šīri diski cik lieli tai prezai?? - 14 vai 15 collas??

pastāsti vēl par kasjakiem?

automāts negļuko??

un cik tas šrots patiesībā rij degvielu pa pilsētu.

āa un kāda krāsa?

moš būs interese

neaceros kadi diski, man jau liekas ka 14nieki, bet varbut ir ari 15nieki. a kada tev starpiba, riepas vinam normalas un nebuus jaapeerk.

nu nezinu kas vel pa kasjakiem, pats tak ar vinu nebraucu, iedeva man vinu notirgot. kraasa ir sarkana. GT haube ar luukaam ir, jumta stienji gar saaniem. nu normaals. tikai ruusa ir shur un tur. uz haubes priekshaa taads plekjis, pie aizmugureejaa stikla, man liekas bija arii pie vienas no arkaam. tehniski ir ok auto. aa tikko nomainiti bremzhu kluchi. cik pabraucu, tad automaats sleedzaas normaali.

ja ir interese, tad varam ari iebraukt pie manis garazha un apskatit apakshu, jo neesu vel pats ieveerteejis.

bet uzreiz pasaku. cena ir 1000ls un shoreiz nebutu korekti par cenu runaat. auto tiesham ir pa to naudu ljoti ok, vienigais kas japaskatas ir ta gaisa padeve jeb kas tur vel varetu but, jo neiet vins ka ber virsu ta ka vinam butu jaiet, to tocna zinu.

tjipa brauca ar vinu viena sieviete veselu gadu pirms tam. bildes bus pec kada laicinja, tad varesiet ieveertet. pec skata ir ok drapaks arii.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: skatos kādu šrotu pa ziemu paņemt, šitas tāds interesants variants liekas. TA līdz kuram mēnesim???

Liidz maija beigaam, bet es domaju ka tur ar skati nebus problemas ari nekamgad, janu vienigi pa rusu var piechakareties. es tapec saku japaskatas kas tur apakasha dziivo, izbraucot vismaz piekare likaas teicama stavoklii.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Perciet to Imprezu padlas! Krievvalodiigie kapeikstuumeeji un varilas ir sarosiijushies, man jau 2 zvaniija. Gribot zemaaku CĒĒĒNU. Pasutiju protams nafig

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Beidzot man atsutija vienu bildi. Ieveerteejiet!

krutie.pasakas.lv/...

dzive gan vina tik labi neizskatas, bet nu tada vina ir.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Beidzot man atsutija vienu bildi. Ieveerteejiet!

krutie.pasakas.lv/...

dzive gan vina tik labi neizskatas, bet nu tada vina ir.

bļe izskatās jau ok. cena arī laba,

es tev saku dzive tik labi neizskatas, jo vietaam ir ruusa.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Sapratu to, ka mēs esam padlas un tā mašīna ir miskaste, ā un bilde nav īstā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Sapratu to, ka mēs esam padlas un tā mašīna ir miskaste, ā un bilde nav īstā

knaab kakaa, bilde ir iistaa!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

stop sniffing the glue, check out my subaru.

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Cik pabraucu, tad likaas diezgan pagauss pie lieliem apgriezieniem. tada sajuta ka nav kautkas ar gaisa padevi, katra zina es saktu ar gaisa padevi, ja lidz nedeljas nogalei neviens vinu nepakjers, tad paskatishos kas tur ir, pagaidam nava laika.

Vecs 1.8 automāts ar pilnpiedziņu... Tāpēc arī ne velna neiet.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

Shiirs rakstīja: Cik pabraucu, tad likaas diezgan pagauss pie lieliem apgriezieniem. tada sajuta ka nav kautkas ar gaisa padevi, katra zina es saktu ar gaisa padevi, ja lidz nedeljas nogalei neviens vinu nepakjers, tad paskatishos kas tur ir, pagaidam nava laika.

Vecs 1.8 automāts ar pilnpiedziņu... Tāpēc arī ne velna neiet.

Radiatora korķī vaina.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Man te Lapsa kliedz, ka grib arī sev auto - par 800Ls šodien vari vest šurp. Vairāk gan par šito maksāt nav vērts.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Man te Lapsa kliedz, ka grib arī sev auto - par 800Ls šodien vari vest šurp. Vairāk gan par šito maksāt nav vērts.

Saderam, ka šodien to ķerru nevar piedarbināt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Man te Lapsa kliedz, ka grib arī sev auto - par 800Ls šodien vari vest šurp. Vairāk gan par šito maksāt nav vērts.

pagaidaam cena netiek nolaista. interese ir parak liela un man domat ka 1000ls jau ta ir ljoti laba cena.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

Redaktors rakstīja: Man te Lapsa kliedz, ka grib arī sev auto - par 800Ls šodien vari vest šurp. Vairāk gan par šito maksāt nav vērts.

Saderam, ka šodien to ķerru nevar piedarbināt.

nemuldi losi

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Redaktors rakstīja: Man te Lapsa kliedz, ka grib arī sev auto - par 800Ls šodien vari vest šurp. Vairāk gan par šito maksāt nav vērts.

pagaidaam cena netiek nolaista. interese ir parak liela un man domat ka 1000ls jau ta ir ljoti laba cena.

Nu padomā, padomā, un tad dod ziņu!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

es domaju ka shoreiz nebus ta reize ka cena tiks runaata. kautgan neko nevar zinat, ja neviens nenopirks lidz nakamas nedeljas beigam, tad protams ka cena mainiisies par labu potenciaalajam pirceejam. ritdien likshu ss.lv un reklama.lv sludinajumu, tad redzes kaa shteelles biidiisies...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

perkat! normals dampis!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt
Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Cena krīt!!!

ss.ss.lv/...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Dodu 23 latus un 16 santīmus. Tas ar noteikumu, ka pārreģistrēšanu finansē saimnieks.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Dodu 23 latus un 16 santīmus. Tas ar noteikumu, ka pārreģistrēšanu finansē saimnieks.

Un pilna bāka

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Dodu 23 latus un 16 santīmus. Tas ar noteikumu, ka pārreģistrēšanu finansē saimnieks.

bomzis kas bomzis

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti