Pārdod dzīvokli

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

smart235 rakstīja: www.ss.lv/...

so , what ??

tajos metros ar zāles pļāvēju nav sevišķi daudz jāapgrūtinās.

un cena sakarīga. pirms 1/2gada bija 30% dārgāk.

es vismaz par šitādu variantu štukoju - zeme+mājas būve, man tas liekas normāli.

arī vieta jēdzīga, manuprāt.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

putuplasta loksnes 30mm. pleeves nedos effektu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

mana prognoze-

taa kaa naakamie krediitu njeemeeji veel nav vidusskolu pabeiguši, bet esošajiem pa lielaakai daļai ir vismaz "paarejošas neērtības" un tie vairs neko kaadu laiku neņems.Tad gadus 10 liidz 15 buus relatiivs klusums. Ja valsts ekonomika neparaadiisies (), tad ilgaak. neticu, ka kaads kaaps uz vecajiem graabekļiem un iegaaziis veel otrus 7 miljardus penšu naudiņu "laimes purvā"

Idiotiski- utopiskais sabiedriibas modelis-LV ir augsto tehnoloģiju lielvalsts

iisteniibaa taadas "kriizes" vareeja nemaz nebuut- Dobelee neuzceela gaazes kraatuvi, no kuras buutu vareejuši visu eiropu apgaadaat ar gaazi kameer krievi ar ukrainu kašķējas

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

senchem uzcelaam mazu maajinju tieshi tajos balozhos, titurgaa. vieta ideala, ir gaazes iespeeja.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Gribēju pajautāt moška ka kāds zina:

Kādas ir reālas iespējas norošināt skaņas izolāciju dzīvoklī? Domāts, ja aiz sienas kaimiņu dzīvokļi. It kā ir kaut kādas plēves Kuršos, kādam nav ar tām bijusi darīšana?

ar plēvēm vien neko nenoizolēsi; vajag vēl vati un putuplastu.

un vienalga pilnīgs klusums nebūs.

ā, putas arī vēl vajag.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Gribēju pajautāt moška ka kāds zina:

Kādas ir reālas iespējas norošināt skaņas izolāciju dzīvoklī? Domāts, ja aiz sienas kaimiņu dzīvokļi. It kā ir kaut kādas plēves Kuršos, kādam nav ar tām bijusi darīšana?

ir saliimeetas termotapetes (putuplasta). reaali skaņas izolaacijai neko nedod, jo trobele pa konstrukcijaam klejo ka vai prieks.

reaali kluss var buut tikai koks. jo bliivaaks materiaals jo labaak vada skaņu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: jaa, lapsta, ja slota, ja zales pljavejs, maajas darbi. Bet, ir darzs, ir pukjes, koki, iespeeja pacept galju, garazha.. galu galaa gandarijums par dziivi. sicim pieaugot ir iespeeja speleeties pagalmaa ar draugiem, nevis daudzstavu urlikiem. katram latvietim pa majaj!

ja slinks, un veelas peec darba kasiit vederu pie TV, tad dzivoklis ir tieshi laikaa. bet ja veelas ko atstaat peec sevis, saviem berniem, tad nu jaspljauj saujaas un jacelj maaja pierigaa, kas izmaksaa tik pat daudz, sik norm. dzivoklis Rigaa. neiet runa par gataviem ciematiem, tur viss ir slikti un dargi.

kad Tu to gaļu cepsi ?? pec darba ??? a sīcis jamodina 6,30a.m. -tas ir krutti? utt.utpr.

gaļu cepu laukos-85km no Rīgas , tāpat peldos ,maškerēju (õme), maucu pa karjeriem un meziem ar kvadru , sēņoju,ogoju , pļauju zāli ,roku zemi, čabinu māju un ATPŪŠÕS jo man ir BRĪVDIENAs

a darbadienā PĀRNAKŠŅOJU klapovņikā vienīgi autõ nau kur apčubināt

nunax māju pierīgā , kur pa savu virtuves logu skaties uz kaimiņietes celulītaino pakaļu dobītēs , klausies kaimiņkranču žvankšķēšanu un osti kaimiņšētas šašļikus

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

putuplasta loksnes 30mm. pleeves nedos effektu.

Nuja bet tad virsu vēl riģipsi, dakuja vietu zaudē ar to.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: senchem uzcelaam mazu maajinju tieshi tajos balozhos, titurgaa. vieta ideala, ir gaazes iespeeja.

vo vo; galvenais - lai pēc tam nav jāskraida pa māju un teritoriju, bļaujot "ņeužeļi eto vsjo mojo".

man piem., pietiek ar 120m māju un 600m zemi -bez dobēm un vagām.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

vajag norm. darbu, kas saakas kad tev vajag, nevis 8.00

kaiminienes meedz buut arii gliitas..

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

smart235 rakstīja: www.ss.lv/...

so , what ??

tajos metros ar zāles pļāvēju nav sevišķi daudz jāapgrūtinās.

un cena sakarīga. pirms 1/2gada bija 30% dārgāk.

es vismaz par šitādu variantu štukoju - zeme+mājas būve, man tas liekas normāli.

arī vieta jēdzīga, manuprāt.

domai piekrītu , pac štukoju ,kautkad ,kādu 600-800mkv gabaliņu iexavot un max120mkv 'dzīvokļbudku' uzraut , bet tā nau MĀJA tas ir miteklis māja ir laukos , kur līdz kaimiņam ~min 1km.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

aha.un dziivoklii nav ne kaiminju havajas trokšņu, ne augšējo kaiminju kas meedz reizi pa reizei nopludinaat griestus, nedz humanoiidu pagalmaa...

ja ir sava maaja, tad seeta apkaart un suns iekšā.

es par maaju.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Slinkais rakstīja:

putuplasta loksnes 30mm. pleeves nedos effektu.

Nuja bet tad virsu vēl riģipsi, dakuja vietu zaudē ar to.

putuplastu var arii vienkarshi apmest

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu jā laba skaņas izolācija apēd vietu.

Lai gan vate, kas piespiesta pie sienas ar sietu un tam vēl virsū vate kas piespiesta ar reģipsi var padarīt daudz klusāku kaimiņu karaoke «oi moroz moroz…»

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: vajag norm. darbu, kas saakas kad tev vajag, nevis 8.00

kaiminienes meedz buut arii gliitas..

nu redz , man darps sākās , ja sākās , kad es tur ierodos un beidzas līdzīgi bet sīčīem skola sākas 8os

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Slinkais rakstīja:

putuplasta loksnes 30mm. pleeves nedos effektu.

Nuja bet tad virsu vēl riģipsi, dakuja vietu zaudē ar to.

putuplastu var arii vienkarshi apmest

grauzeejiem patiks.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Gribēju pajautāt moška ka kāds zina:

Kādas ir reālas iespējas norošināt skaņas izolāciju dzīvoklī? Domāts, ja aiz sienas kaimiņu dzīvokļi. It kā ir kaut kādas plēves Kuršos, kādam nav ar tām bijusi darīšana?

ir saliimeetas termotapetes (putuplasta). reaali skaņas izolaacijai neko nedod, jo trobele pa konstrukcijaam klejo ka vai prieks.

reaali kluss var buut tikai koks. jo bliivaaks materiaals jo labaak vada skaņu.

Tad jau variants varētu būt tie korķa ruļļi 3-5 mm biezumā.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Slinkais rakstīja:

putuplasta loksnes 30mm. pleeves nedos effektu.

Nuja bet tad virsu vēl riģipsi, dakuja vietu zaudē ar to.

ja gribi klusumu /nosaccītu/, tad ar to jāsamierinās...

-ka katra siena kādus 5-6 cm uz istabas centru pavirzās.

toties tev rodas iespēja pa jaunu savilkt elektrību bez paliekošām vizuālām sekām

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: aha.un dziivoklii nav ne kaiminju havajas trokšņu, ne augšējo kaiminju kas meedz reizi pa reizei nopludinaat griestus, nedz humanoiidu pagalmaa...

ja ir sava maaja, tad seeta apkaart un suns iekšā.

es par maaju.

kaimiņus var paraudzināt

man izdevās

bet besī protams..........

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Slinkais rakstīja:

putuplasta loksnes 30mm. pleeves nedos effektu.

Nuja bet tad virsu vēl riģipsi, dakuja vietu zaudē ar to.

putuplastu var arii vienkarshi apmest

grauzeejiem patiks.

Bet ugunsdzēsējiem gan nepatiks…

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

900-1200 m2 zemīte,120-150 m2 silta mājiņa līdz 30 km no Rīgas,kas var būt labāks.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ko tagad šīrēns vāvuļo nez

Nu jā tagad varētu uzklausīt galvenā eksperta spriedelējumus...

A kas? Interesanti zināt citu viedokļus...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

smart235 rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

smart235 rakstīja: www.ss.lv/...

so , what ??

tajos metros ar zāles pļāvēju nav sevišķi daudz jāapgrūtinās.

un cena sakarīga. pirms 1/2gada bija 30% dārgāk.

es vismaz par šitādu variantu štukoju - zeme+mājas būve, man tas liekas normāli.

arī vieta jēdzīga, manuprāt.

domai piekrītu , pac štukoju ,kautkad ,kādu 600-800mkv gabaliņu iexavot un max120mkv 'dzīvokļbudku' uzraut , bet tā nau MĀJA tas ir miteklis māja ir laukos , kur līdz kaimiņam ~min 1km.

man ir māja laukos, bet - no pašreizējā īres dzīvokļa 245km, un arī kaimiņiene /smukā/ tur tālāk nekā 1km.

un kas vainas miteklim, kur, kā Ozz teica, tev nepludina griestus, nevemj kāpņu telpā un neauro maķvārdus aiz logiem?

vasarās tuss ārā sākas ap 11pm un beidzas ap 3am, piekautie auro, alkāni arī auro... un saimnieks tik mēģina par kopumā s**du pietiesāt kautko savam makam.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Ja ir tikai viens pliks dzīvoklis, tad protams ir kā ir, bet ja ir lauki un ir sīkie tad tomēr labāk dzīvokli netālu no skolas un sab transporta. bet nu katram savs, kas der Jānim tas neder Pēterim.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Domik v ģerevņe odnako horošo, no…

Bet, bet, bet, tpu tpu tpū (trīs reizes pār kreiso plecu)…

Laukos un pierīgā (nedod dies kas notiekas) ātrie atbrauks vairs ne tik ātri un dzēsēji arī nebūs klāt 5 minūtēs...

Vēlreiz pār kreiso plecu – tpū tpū tpū

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti