Pārdod dzīvokli

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..14
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kam nepieciešama tā vadu lodēšana???? Virākās vietās esmu uztaisījis instalāciju un ne reizi tas nav darīts un nekas ar nav noticis. Vajag pareizus vada diametrus pielietot un nekas tur nekarsīs.

Tiešām pirmo reizi dzirdu par lodēšanu.

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

jaspers rakstīja: 3) KOnkrētajam attīstītājam Remarkam naudas ir un ar atliektiem galiem. Tā ir cilvēku mānīšana, ka viņiem nav naudas. Pats esmu redzējis šī uzņemuma operatīvās bilances... Vnk. remarks vēlas nplēst papildus naudu. Jā, bankas nevēlas dot, jo pašas "sagruzījušās" ar visiem savis finansētiem projektiem.

Pozitīvas bilances ir viens, bet maksātspēja ir otrs! Nav naudas tavam attīstītājam un viss, ziņas drošas! lai veicas tirgosanās!

Kur strādā, kas esi, kāda tava izglītība? Pēc kā tu to spried?

Tā nu iešu šeit visu atklāt, ja nopietni, tad neesi labākā situācijā!!

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Par lodēšanu piekritīšu, jo neviens vads netika lodēts, bet visam bija augstākā kvalitāte!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Tas, KO tu pateici, jau norāda uz tavām nekompetenci.

1) Pozitīva bilance nevar būt. Tāpēc jau tā ir bilance, ka aktīvs ar pasīvu sakrīt un ir vienāds. Bilance var būt laba (lasi "pozitīva") vai slikta.

2) Kāds sakars maksātspējai ar celtniecības gaitu? Kādā nozīmē Tu to saki?

Uzņēmuma maksātspēja var būt apaļa 0 un galēji nepietiekama, bet ja banka dod aizdevumu, tad tas spēs norēķināties par būvniecības darbiem.

Vienkāršotā veidā es teiktu, ka maksātspēja ir spēja norēķināties par maksājumiem utt. Attiecīgi uzņēmumam ir pietiekama peļņa, PL amortizācija utt, kas nodrošina uzņēmuma maksātspēju.

Cik esmu redzējis Remarka finanses un arī to, kas notiek būvlaukumā (kaut arī ar būvniecības kavēšanos), nav iesmēsla teikta, ka ir maksātspēja problēmas. Pavisam kas cits ir - vai remakrs pietiekami pelna uz konkrēto objeku/māju.

Un vēl - uzņēmums, kurš saņem aizņēmumu projekta realizācijai. Maksātspējai otršķirīga nozīme, jo aizdevuma atmaksas avots būs "saražotā" produkta pārdošana.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ksnep,man izskatās,ka tu esi šodien sasitis galvu.

Bilance viņam laba vai slikta

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Ksnep,man izskatās,ka tu esi šodien sasitis galvu.

Bilance viņam laba vai slikta

A ko dod tev tas bilances papīrs? Pliki cipari uz papīra un viss... Uzmest arī vajag mācēt.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Pofig man kaut kāda Remarka bilance. Doma par to-laba,slikta bilance

Bilance ir pozitīva vai negatīva

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

man vispar poooooo

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Mūdienās ir daudz labu un dārgu štrumu, kuri kvalitādes ziņā neatpaliek vai pat pārsniedz lodēšanu, tikai protams tie visi maksā naudu un letāk ir sev salodēt. Un labi savilkta elektrība ir vērtība, zinu cik daudz darba jāiegulfa lai vis būtukā vēlies. Visa tā standarta elektrība dzīvokļos ir bullshits.

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

OHO! Lodeet Vadus kontaktos!?!?!? Es ir shoka!!!

Man nesen piedaavaaja haltuuru kur jaauzliek 2 dienaas 600 kontakti - tad gribu zinaat cik ilgi man tas darbs ieilgtos,ja es katraa kontaktaa saaktu loeet 3 vadus!?!?!??

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: Mūdienās ir daudz labu un dārgu štrumu, kuri kvalitādes ziņā neatpaliek vai pat pārsniedz lodēšanu, tikai protams tie visi maksā naudu un letāk ir sev salodēt. Un labi savilkta elektrība ir vērtība, zinu cik daudz darba jāiegulfa lai vis būtukā vēlies. Visa tā standarta elektrība dzīvokļos ir bullshits.

sanjkjikus maksaa vadu savienotaaji pac ,shovasar , liku pravodku mansardaa , priex shanceet - vecaas labaas izolaacijas lobaamaas stangas +vadu konektoori (pirku profaa 3un4vietiigus) - chik chik un gatafs aatraakos laikos ( CCCP ) gan bij aktuaala lodeeshana , ne vairs shodien bet nu katrs 'atpuushaas' kaa grib

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Katram savs - cits uzskata ka ABS tikai traucē un pašam viss padodas labāk, cits uzskata ka lodēšana ir vienīgais pareizais vadu savienojumu veids, cits savukārt uzskata ka labāk ēst ābolus nevis vitamīnus tabletēs

Bet ja runā par pieejām dzīvokļa razvodkai. Man jau liekas ka visi varianti ir dzīvotspējīgi:

1. vecais kreivu variants ar skrutku un aplodēšanu

2. izmantojot skrūvējamās savienotājklemmes

3. izmantojot WABO klipšus

4. aizvelkot uz katru vietu savu vadu un sadalē pieslēdzot pie atsevišķa drošinātāja

5. vadus savienojot rozetēs un slēdžos.

Es priekš sevis izvēlos 4. un 5. variantu +WABO klipsis - protams dārgāk, toties vadi netiek pārāk slogoti un ja arī kāds kontakts nosvils, tad tas būs kontaktkārbā nevis kautkur zem tapetes pie griestiem

P.S. Itkā pēdējā mode esot WABO klipši, ar svirām - tip katru vadu individuāli piespiež

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Lietoju Phoenics Contacs štrumus un vadu savienotajus, nekā labaka laikam izdomāts nav.Kā ir ar tiem klipšiem, uz mīkstajiem vadiem var likt vai nevar?

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

WABO (pelēkie ar orandžiem aizsledzējiem) kam katrs kontakts tiek piespiests atsevišķi pieļaujot daudzdzīslu vadus

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja: OHO! Lodeet Vadus kontaktos!?!?!? Es ir shoka!!!

Man nesen piedaavaaja haltuuru kur jaauzliek 2 dienaas 600 kontakti - tad gribu zinaat cik ilgi man tas darbs ieilgtos,ja es katraa kontaktaa saaktu loeet 3 vadus!?!?!??

Vai tad tagad kāds piedāvā arī "haltūrēt"?Cik tad 600 kontaktu vietā

nohaltūrēji un uzliki?

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: Lietoju Phoenics Contacs štrumus un vadu savienotajus, nekā labaka laikam izdomāts nav.Kā ir ar tiem klipšiem, uz mīkstajiem vadiem var likt vai nevar?

mees tos ar oranzhajiem klipshiem lietojam, ja savienojamo vadu viduu ir kaads miikstais, ja nav, tad liekam uz parastajiem wabiem.

visaatraakais ir skrutka un izolene( un visdroshaakais imho)

vislielaakais meesls ir saskruuveejamie.tie ar divaam skruuviiteem un plastmasas apvalku.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Shiirs rakstīja:

exif rakstīja: Ir jau ir peedeejais laiks kratiities valjaa, jo peec pus gada ne tuvu par taadu ciparu nepaardos!

tu ari esi viens no tiem daunjiem kas doma ka kadreiz nekustamajam ipashumam riga cenas kritiisies?

Ko tagad šīrēns vāvuļo nez

, bet kas pa uzkakaajienu - daunis

SHIIRI - komentus studijaa!!!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Shiirs rakstīja:

exif rakstīja: Ir jau ir peedeejais laiks kratiities valjaa, jo peec pus gada ne tuvu par taadu ciparu nepaardos!

tu ari esi viens no tiem daunjiem kas doma ka kadreiz nekustamajam ipashumam riga cenas kritiisies?

Ko tagad šīrēns vāvuļo nez

Nu nemaz jau tā nav nokritušās cenas. Vēl jo projām viņas ir augstākas kā 2006. gadā. Tā kā var pieļaut ka šogad cenas tāpat grozīsies ap 2006. gada līmeni.

Tas ka ir notikusi objektu šķirošana tas gan jā. Brāķa vai sliktas apsaimniekošanas objekti ir palikuši krietni lētāki, bet sakarīgie objektu cenas turās.

Patiesībā slikti ir tiem kuri iegrābušies tādos Remarka un citos ķap ļap objektos – tie gan tagad ir nelikvīdu statusā.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Kaac tur 2006, shiira koments ir 2007 gada novembrii- kakraz pashos ziedu laikos

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: Kaac tur 2006, shiira koments ir 2007 gada novembrii- kakraz pashos ziedu laikos

Nu kautkur jau bik taisnība ir.

Tas jau bija sviests ka Ogrē un Cēsīs dzīvokļu cenas bija tādas pašas kā Ziepniekkalnā Rīgā.

Lai gan vēl jo projām mamutisms turpinās. Tiko skatījos – Cēsīs hruščenes 1. stāvs maksā 55 tk. ērikus. No coments…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu cenas par kvadrātu Purvciemā svārstās no 900 - 1500 par kvadrātu. 2005–2006 bija tādas pašas.

Salaspilī mazģimene maksā 1200 kvadrāts. – No kurienes tādas cenas? Maksāt par dzīvokli tikpat cik Rīgā un vēl par benzīnu lai nokļūtu līdz darbam???

Vai tiešām tauta tik stulba ka neskatās visus piedāvājumus?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Nu cenas par kvadrātu Purvciemā svārstās no 900 - 1500 par kvadrātu. 2005–2006 bija tādas pašas.

Salaspilī mazģimene maksā 1200 kvadrāts. – No kurienes tādas cenas? Maksāt par dzīvokli tikpat cik Rīgā un vēl par benzīnu lai nokļūtu līdz darbam???

Vai tiešām tauta tik stulba ka neskatās visus piedāvājumus?

ko nozīmē svārstās

prasīt jau var viskautko, bet reāla pārdošanas cena jau ir krietni zem 1000 euro pa kvadrātu....

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

pārdot , NĪ vai autõ ,tagad nevar niuxja un pat 'cenai' nau nozīmes vienk baņķeles tautai piķi nedo un usjo

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu pagaidām cenas ir normālas.

Ja tās Rīgā nokritīsies zem 400 ēriki par kvadrātu tad gan varētu būt ka iestāsies liels D. Es pat pieļauju ka tā varētu notikties. Tad viens vai divi gadi kad dzīvokļi par lēto desu, Šīna prognozētie mājsaimniecību bankroti (pliks uz ielas un vēl parādā bankai). Un atsevišķa kategorija, kurai būs izdevīgi atkal spekulēt. Lai gan tam ir vajadzīgs viens priekšnosacījums, kurš var izpildīties – kādiem vairākiem naftas naudas maisiem apniksies zemās naftas cenas un tie ar savu kāpostu sāks vazāties pa pasauli apkārt.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Bankas var dot vai nedot piķi. Tas kopējo ainu pagaidām maz ietekmē. Atliks parādīties kādam naudasmaisam-spekulantam kad tirgus atkal aizies.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti