Pārdod dzīvokli

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..14
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: SS.LV ZA-JE-BAL dzēst ārā manu sludinājumu!

Man liekas, ka tu ne tikai nemāki izvēlēties "Jaunbūve" hruščovkas vietā, bet arī nejēdz izvēlēties sludinājuma publicēšanas termiņu...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Ksneps rakstīja: SS.LV ZA-JE-BAL dzēst ārā manu sludinājumu!

Man liekas, ka tu ne tikai nemāki izvēlēties "Jaunbūve" hruščovkas vietā, bet arī nejēdz izvēlēties sludinājuma publicēšanas termiņu...

PN

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kaspersky - tikko nonācu pie secinājuma, ka;

VISS IR SLIKTI!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Es jau nezinu, labi tev vai slikti, bet ss.lv desmitiem man zināmu cilvēku sludinājumus likuši un nevienam nekas nepazūd. Laikam jau "delo bilo ne v bobiņe"

p.s.

Agrāk likies tāds daudz maz sakarīgs kadrs.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ja par mani to domāji, tad man viss ir kārtībā. Šodien kāreiz biju pie sava kredītspeciālista, kurš to arī apliecināja. Pacilāts garastāvoklis, vai zini

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

1) Uzskatu, ka ss.lv manu sludinājumu katru dienu izdzēš nepamatoti.

2) No sākuma ieliekot sludinājumu ss.lv piedāvātie sludinājuma izvēles varianti likās muļķīgi. Piemēram, ja izmantoju dzivoklis.lv, tad atrodu sev piemērotu izvēles variantu (piem., 602. sērija vai jaunais projekts). SS.lv uzdeva muļķīgus jautājumus tikpat muļķīgi arī centos atbildēt. Ceru, ka cilvēki tam nepievērš uzmanību tādiem sīkumiem un skatās lietas pēc būtības.

3) Pēc vairāku (daudzu) reižu ss.lv sludinājuma ievietošanas esmu izlabojis tās kļūdas, kas man likās svarīgas. ss.ss.lv/...

P.S. galu galā jau apnikuši visi tie forumi. Viena liela pļarkstēšana. Katrs uzrakstīto tekstu saprot pa sava. Vienam meita, otram klieta, trešam māte.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Ja par mani to domāji, tad man viss ir kārtībā. Šodien kāreiz biju pie sava kredītspeciālista, kurš to arī apliecināja. Pacilāts garastāvoklis, vai zini

Būtu atnācis pie manis, moška būtu atteicis, lai Tev jautrāka diena piektdiena un nedēļas nogale. Galu galā analītiķis nosaka kam tiks kredīts un kam ne.

labi, labi - joks. Būšu vēl aizskāris kādu.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

1) šo nemācēšu komentēt

2) jautājumi tur nav stulbi. ja es meklēju dzīvokli jaunā mājā, es to ierakstu meklēšanas kritērijos. rezultātā tavējais sludinājums atlasīts netiktu

3) ...

Un izvēlē "Rādīt" norādi "1 nedēļa", pēc tam atjauno.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

Būtu atnācis pie manis, moška būtu atteicis, lai Tev jautrāka diena piektdiena un nedēļas nogale. Galu galā analītiķis nosaka kam tiks kredīts un kam ne.

labi, labi - joks. Būšu vēl aizskāris kādu.

Šodien teica, ka ienākumi ir pilnīgi pietiekami dotajai summai. Nekādu kasjaku kredītvesturē nav. Neredzu iemeslu atteikumam, bet nu...

Redz, ka tomēr sanāk mums normāla diskusija, ja grib

p.s.

Kurā bankā strādā?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

########################

########################

########################

########################

########################

Ehhh... nebiju iedomājies...

TĀTAD: Esmu gatavs samaksāt "dāvanu" tam, kurš atradīs man pircēju! Vai nav forši!? Tu atrodi pircēju, bet es Tev par to samaksāju, piemēram, 500 LVL?!?!

########################

########################

########################

########################

########################

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

Ehhh... nebiju iedomājies...

TĀTAD: Esmu gatavs samaksāt "dāvanu" tam, kurš atradīs man pircēju! Vai nav forši!? Tu atrodi pircēju, bet es Tev par to samaksāju, piemēram, 500 LVL?!?!

Tad jau vari griezties pie mākleriem, tikai neesmu pārliecināts, ka ar 500Ls pietiks...

Senči šogad pārdeva savu dzīvokli - aizgāja uz Latio, pateica, cik grib par dzīvokli, šie uzlika 2kLs pa virsu un dzīvoklim tika atrasts jauns īpašnieks.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Ksnep... daram taa... ja tev atradiisies kaads pirceejs, varam uzskatiit, ka to buushu atradis es. Daavanu driiksti izmaksaat arii nekaveejoties.

Attieciigi, ja kaads no klaatesoshajiem veelas pirkt Ksnepa dziivokli, droshi driikstat uzraadiit mani kaa juusu "atradeeju".

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Rekur Ksnepa kaimiņš arī tirgo - pilnīgi identisks dzīvoklis, tas pats stāvs, tā pati kāpņutelpa, tie paši skati pa logiem

Vienīgā atšķirība ka spogulis ir spoguļskatā un nav nekādas otģelkas (jāvelk elektrība, ūdeņi, kanalizācija, jāšpaktelē, jābetonē vannā grīda utt)

ss.ss.lv/...

P.S. un par 1000Ls lētāk

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Elektriķis par darbu vien paprasīs 500lvl + materiāli ~150-200 LVL

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Elektriķis par darbu vien paprasīs 500lvl + materiāli ~150-200 LVL

Dārgs gan tev elektriķis, toties materiāli pa lēto

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

Dārgs gan tev elektriķis, toties materiāli pa lēto

Es tieši to pašu padomāju

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: divniekam savilk pravodku ir pus dienas darbs

uz plikām sienām.

sai mājai ir tāds knifs ka viss reģipsis ir jau saskrūvēts un lai dabūtu vadu aiz sienas ir vainu jāskrūvē nost daļa reģipša.

vēl dažos variantos griesti ielikti pēc sienām, tādējādi lai iedabūtu vadu aiz sienas ir jānoņem bezmaz puse griestu...

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

šajās mājās bija problēmas ar kvalitāti un cik zinu jau dzīvokļu rezervētājiem bija kaut kas jāpiemaksā, lai māju vispār pabeigtu! Tagad visi grib atsist savu ieguldīto naudinju un grib pārdot! šāda situācija ar daudzos jaunajos projektos, jo bankas naudu attīstītājam vairs nedod un viss stāv uz vietas, kaut gan naudinja no nākamajiem īpašniekiem jau ievākta! Pats zinu tādus, un ticiet man viņi nav laimīgi, jo bija rēķinājušies,ka māju uzcels,bet tagad ne šis, ne tas!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

labi, junije elektriki, netraucējiet ksepam, sviestam un man pārdot pasakaini jaukus un visādi citādi dzīvei noderīgus dzīvokļus iz pirmām rokām Mans te: ss.ss.lv/...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

jaspers - tu kaut ko putrojies un esi dzirdējis tikai pa ausu galam

1) Piekrītu, ka ar kvalitāti šis tas pieklibo, bet tā ir daudzos projektos. Savukārt tie defekti, kas gada laikā ir atklājušies ir novērsti. Domāju, ka nekādi jauni brīnumi konkrētajā mājā vairs nebūs. Nevaru spriest par citām mājām, kas tur tiek būvētas - neesmu skatījies dzīvokļus.

2) Jāpiemaksā par dzīvokļa iegādi tiem, kas pērk dzīvokļus tagad. Man NEKAS nebija jāpiemaksā. Un tā ir attīstītāja problēma un konkrēto cilvēku problēma, kas tur pēk dzīvokļus. Un galu galā iegādes cena jebkurā gadījumā ir zemāka ar visām piemaksām nekā reāli tagad ir tirgus cenas.

3) KOnkrētajam attīstītājam Remarkam naudas ir un ar atliektiem galiem. Tā ir cilvēku mānīšana, ka viņiem nav naudas. Pats esmu redzējis šī uzņemuma operatīvās bilances... Vnk. remarks vēlas nplēst papildus naudu. Jā, bankas nevēlas dot, jo pašas "sagruzījušās" ar visiem savis finansētiem projektiem.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: jaspers - tu kaut ko putrojies un esi dzirdējis tikai pa ausu galam

1) Piekrītu, ka ar kvalitāti šis tas pieklibo, bet tā ir daudzos projektos. Savukārt tie defekti, kas gada laikā ir atklājušies ir novērsti. Domāju, ka nekādi jauni brīnumi konkrētajā mājā vairs nebūs. Nevaru spriest par citām mājām, kas tur tiek būvētas - neesmu skatījies dzīvokļus.

2) Jāpiemaksā par dzīvokļa iegādi tiem, kas pērk dzīvokļus tagad. Man NEKAS nebija jāpiemaksā. Un tā ir attīstītāja problēma un konkrēto cilvēku problēma, kas tur pēk dzīvokļus. Un galu galā iegādes cena jebkurā gadījumā ir zemāka ar visām piemaksām nekā reāli tagad ir tirgus cenas.

3) KOnkrētajam attīstītājam Remarkam naudas ir un ar atliektiem galiem. Tā ir cilvēku mānīšana, ka viņiem nav naudas. Pats esmu redzējis šī uzņemuma operatīvās bilances... Vnk. remarks vēlas nplēst papildus naudu. Jā, bankas nevēlas dot, jo pašas "sagruzījušās" ar visiem savis finansētiem projektiem.

Tad par elektrību:

1) Kā jau erny teica, lai ievilktu elektrību bija gemorojs ar reģipša ņemšanu nost un klāt likšanu. Reāli darbs tieši pie elektrības ievilkšanas man aizgāja kādas 2-3 dienas. Taču bija vēl pāris dienas, kur es skrūvēju un liku klāt reģipšus. Darbs tur bija pietiekami.

2) Elektriķim es maksāju uz rokas citu summu nevis 500ls. Vnk. es sarakstīju visas savas vēlmes saistībā ar elektrību un tas tika arī uztaisīts. Plus viņš man ir gatavs palīdzēt arī ar elektrību saistītos jautājumos. Līdz ar to viņš norāda, ka par šādu darbu cena varētu būt ap 500ls.

3) Elektrības materiāli kādi 200 lati. Neredzus par ko tur brīnīties. Visi čeki no Depo. Neviens vada gabals nepalika pāri. Taisīts ar kārbiņām, kur visi vadi tika salodēti. Iespējams uz to ietaupīju. Variants, kad velk cauri kontaktam man nepatīk - man Pļavniekos jau dzīvoklim 3 kontakti ir nosviluši, jo nespēj turēt slodzi. Tikuntā nācās pārlodēt, lai viss būtu čikiniekā. Takā nav starpība.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

Ksneps rakstīja: jaspers - tu kaut ko putrojies un esi dzirdējis tikai pa ausu galam

1) Piekrītu, ka ar kvalitāti šis tas pieklibo, bet tā ir daudzos projektos. Savukārt tie defekti, kas gada laikā ir atklājušies ir novērsti. Domāju, ka nekādi jauni brīnumi konkrētajā mājā vairs nebūs. Nevaru spriest par citām mājām, kas tur tiek būvētas - neesmu skatījies dzīvokļus.

2) Jāpiemaksā par dzīvokļa iegādi tiem, kas pērk dzīvokļus tagad. Man NEKAS nebija jāpiemaksā. Un tā ir attīstītāja problēma un konkrēto cilvēku problēma, kas tur pēk dzīvokļus. Un galu galā iegādes cena jebkurā gadījumā ir zemāka ar visām piemaksām nekā reāli tagad ir tirgus cenas.

3) KOnkrētajam attīstītājam Remarkam naudas ir un ar atliektiem galiem. Tā ir cilvēku mānīšana, ka viņiem nav naudas. Pats esmu redzējis šī uzņemuma operatīvās bilances... Vnk. remarks vēlas nplēst papildus naudu. Jā, bankas nevēlas dot, jo pašas "sagruzījušās" ar visiem savis finansētiem projektiem.

Tad par elektrību:

1) Kā jau erny teica, lai ievilktu elektrību bija gemorojs ar reģipša ņemšanu nost un klāt likšanu. Reāli darbs tieši pie elektrības ievilkšanas man aizgāja kādas 2-3 dienas. Taču bija vēl pāris dienas, kur es skrūvēju un liku klāt reģipšus. Darbs tur bija pietiekami.

2) Elektriķim es maksāju uz rokas citu summu nevis 500ls. Vnk. es sarakstīju visas savas vēlmes saistībā ar elektrību un tas tika arī uztaisīts. Plus viņš man ir gatavs palīdzēt arī ar elektrību saistītos jautājumos. Līdz ar to viņš norāda, ka par šādu darbu cena varētu būt ap 500ls.

3) Elektrības materiāli kādi 200 lati. Neredzus par ko tur brīnīties. Visi čeki no Depo. Neviens vada gabals nepalika pāri. Taisīts ar kārbiņām, kur visi vadi tika salodēti. Iespējams uz to ietaupīju. Variants, kad velk cauri kontaktam man nepatīk - man Pļavniekos jau dzīvoklim 3 kontakti ir nosviluši, jo nespēj turēt slodzi. Tikuntā nācās pārlodēt, lai viss būtu čikiniekā. Takā nav starpība.

Nu ja jau kārbās vadus pat lodēji tad viss skaidrs ...uztaisīti n-tie objekti, bet pirmo reizi dzirdu ka kārbās vadus lodē.

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

3) KOnkrētajam attīstītājam Remarkam naudas ir un ar atliektiem galiem. Tā ir cilvēku mānīšana, ka viņiem nav naudas. Pats esmu redzējis šī uzņemuma operatīvās bilances... Vnk. remarks vēlas nplēst papildus naudu. Jā, bankas nevēlas dot, jo pašas "sagruzījušās" ar visiem savis finansētiem projektiem.

Pozitīvas bilances ir viens, bet maksātspēja ir otrs! Nav naudas tavam attīstītājam un viss, ziņas drošas! lai veicas tirgosanās!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Vispirms vadi tiek satīti kopā ar plaķenēm. Pēc tam nosmērēti ar smēri (cik noprotu, tad sataisīta no spirta un saberzta pulverī kodinātāja vai kā tur viņu sauc). Pēc tam ar alvu nolodēti. Nekas tur navar svilt utt... nevaru iedomāties kas var būt labāks par šādu savienojumu. Cik noprotu, cilvēks kurš taisīja ir ar 6. elektriķa līmeni.

P.S. ZB piesieties... tukši tirst internetā mākat...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

jaspers rakstīja: 3) KOnkrētajam attīstītājam Remarkam naudas ir un ar atliektiem galiem. Tā ir cilvēku mānīšana, ka viņiem nav naudas. Pats esmu redzējis šī uzņemuma operatīvās bilances... Vnk. remarks vēlas nplēst papildus naudu. Jā, bankas nevēlas dot, jo pašas "sagruzījušās" ar visiem savis finansētiem projektiem.

Pozitīvas bilances ir viens, bet maksātspēja ir otrs! Nav naudas tavam attīstītājam un viss, ziņas drošas! lai veicas tirgosanās!

Kur strādā, kas esi, kāda tava izglītība? Pēc kā tu to spried?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti