Pārdod dzīvokli

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
1 2 3 4 5 6 7 ..14
Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

ja pavasarii nebuus peec pluudiem no jauna jaataisa remonts

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

njus, ja neviens nenopirks, tad jau nākamgad, iespējams, es tur dzīvošu.

Pirmajā stāvā pa 80k€? Vari jau sākt tagad remontēt.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Ksneps rakstīja:

njus, ja neviens nenopirks, tad jau nākamgad, iespējams, es tur dzīvošu.

Pirmajā stāvā pa 80k€? Vari jau sākt tagad remontēt.

Ko tu čīksti? Vai visā Tu saskati tikai kaut ko negatīvu, tā nekad nebūs labi...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Padod ziņu, kad nopārdosi, ja tas vispār notiks, ok? Pats jau ilgu laiku meklēju dzīvokli un piedāvājumos orientējos pietiekami, tāpēc man pat interesanti paliek, vai pa šādu ciparu aizies

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

man ari tulit bus 1istabas dzivoklis uz tirgoshanu, bet nu sheit jau es vinu nepiedavashu, te tak bomzhi vien tuso, nevar 900ls mashinai sakasit, kur nu vel dzivoklim pa 1000ls kvadratmetraa...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: man ari tulit bus 1istabas dzivoklis uz tirgoshanu, bet nu sheit jau es vinu nepiedavashu, te tak bomzhi vien tuso, nevar 900ls mashinai sakasit, kur nu vel dzivoklim pa 1000ls kvadratmetraa...

Tiem, kas pērk dzīvokli pa 1k Ls/m2, tie tavi šroti pa 900 lati nah nav vajadzīgi pat par velti

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

biju ksnepa dzīvoklī, kā nekā pats palīdzēju reģipsi atvest. varu teikt, ka no tā ko tirgo remarks šo dzīvokli atšķir - elektrības esamība dzīvoklī jau visās vietās, sienu nošpaktelēšana, vannas istabas sagatavošana flīzēšanai un vannas ielikšanai.

Es jau Ksnepam teicu, ka labāk būtu kādu nedēļu darba ieguldījis dabeidzis sīkumus un sienas ar grunstkrāsu nokrāsojis un vannas istabā flīzes alja bišumuiža/metropolia ielicis. rezultātā dzīvoklis būtu apdzīvojams (atliek tik ieklāt laminātu un sienas vajadzīgā krāsā nopindzelēt) kā arī varētu jau 1100Ls/m2 paņemt.

Un lai tauta nemuld - šai pašā mājā (kas kā izskatās būs vēl ilgi vienīgā nodotā ) tāds pats dzīvoklis ar apdari uz pārdošanu pāris mēnešus atpakaļ aizgāja pa 100keur vienīgā starpība - pabeigta apdare un 4.stāvs (kur ar garnatiju pa ziemu būs auksts, jo jumta izolācija tai mājai ir galīgā pakal***a)

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Ksneps rakstīja:

njus, ja neviens nenopirks, tad jau nākamgad, iespējams, es tur dzīvošu.

Pirmajā stāvā pa 80k€? Vari jau sākt tagad remontēt.

Ko tu čīksti? Vai visā Tu saskati tikai kaut ko negatīvu, tā nekad nebūs labi...

Shim cjiiksteejam nekad un nekas nav labi. Ir taada sociaalaa kartaa ar ko paareeiem vienk. ir jaasadziivo kaut kad arii gribaas dzilji, dzilji pasuutiit

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Tas ir jauki, ka pamanīji

Btw, Tu to ne tikai par mani esi teicis, tā ka atļaušos neņemt vērā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Tas ir jauki, ka pamanīji

Btw, Tu to ne tikai par mani esi teicis, tā ka atļaušos neņemt vērā

nemetaa gudriibas, taapat esi laukjis ar calja kakaam smadzenju vietaa.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Laiks rakstīja:

Ksneps rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Ksneps rakstīja:

njus, ja neviens nenopirks, tad jau nākamgad, iespējams, es tur dzīvošu.

Pirmajā stāvā pa 80k€? Vari jau sākt tagad remontēt.

Ko tu čīksti? Vai visā Tu saskati tikai kaut ko negatīvu, tā nekad nebūs labi...

Shim cjiiksteejam nekad un nekas nav labi. Ir taada sociaalaa kartaa ar ko paareeiem vienk. ir jaasadziivo kaut kad arii gribaas dzilji, dzilji pasuutiit

bet tu jau neesi labaaks. preciizaak - tu esi bomzis kursh lasa pudeles un teelo biezni. tapec atspaardies.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Laiks rakstīja:

Ksneps rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Ksneps rakstīja:

njus, ja neviens nenopirks, tad jau nākamgad, iespējams, es tur dzīvošu.

Pirmajā stāvā pa 80k€? Vari jau sākt tagad remontēt.

Ko tu čīksti? Vai visā Tu saskati tikai kaut ko negatīvu, tā nekad nebūs labi...

Shim cjiiksteejam nekad un nekas nav labi. Ir taada sociaalaa kartaa ar ko paareeiem vienk. ir jaasadziivo kaut kad arii gribaas dzilji, dzilji pasuutiit

bet tu jau neesi labaaks. preciizaak - tu esi bomzis kursh lasa pudeles un teelo biezni. tapec atspaardies.

Labaaks/sliktaaks, njem savu 4x4 un 1x2 vai hvz un baaz dzilji. Nepirks neviens, shrotu biznesmeni.

UBJU Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

tas ir 4x3

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

turpat ss bija viens līdzīgs par 735Ls/kv.m

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: turpat ss bija viens līdzīgs par 735Ls/kv.m

Pērc...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

anonimikis rakstīja: turpat ss bija viens līdzīgs par 735Ls/kv.m

Pērc...

labais

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Jāizmanto iespēja: labs 3.istabu dzīvoklis jaukā vietā pie Biķernieku meža, remontēts par neremontēta cenu, speciālā cena iAuto useriem 95K EUR, bet joprojām var kaulēties

ss.ss.lv/...

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Ir jau ir peedeejais laiks kratiities valjaa, jo peec pus gada ne tuvu par taadu ciparu nepaardos!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Patreiz gan smuka tendence vērojam ka cenas iet uz augšu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Ir jau ir peedeejais laiks kratiities valjaa, jo peec pus gada ne tuvu par taadu ciparu nepaardos!

tu ari esi viens no tiem daunjiem kas doma ka kadreiz nekustamajam ipashumam riga cenas kritiisies?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Zinu šitos lohus. Nopērk dzīvokli bez iekšējās apdares, ķep-ļep stilā uztaisa apdari un pārdod divreiz dārgāk. Tas nekas, ka nākamajam īpašniekam viss jāpārtaisa.

Nu, tad jau baigi labi - es tirgoju dzīvokli, kurā remontu cilvēks varēs pats pabeigt. Nav nekāds tur nahaļavu saremontētais variants.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Njā - man žoklis atkārās:

«Purvciems; Istabas: 3; Platība: 60; Stāvs:1; Stāvu skaits: 5; Sērija: LT proj.; Istabas: Caurst.-izolētas istabas; Mājas tips: Paneļu; Īpašuma tips: Privatizēta; Ērtības: Visas ērtības; Sanmezgls: Kopējs; Kāpņu telpa: Koda atslēga, Tīra kāpņu telpa

Cena: 118 000 € (1 967 €/m2) ?!?!?!?!?!?!?!?!

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

exif rakstīja: Ir jau ir peedeejais laiks kratiities valjaa, jo peec pus gada ne tuvu par taadu ciparu nepaardos!

tu ari esi viens no tiem daunjiem kas doma ka kadreiz nekustamajam ipashumam riga cenas kritiisies?

Jaa, esmu es viens no tiem durikiem Fakti liecina pashi par sevi- gruuuuti ir paardot nekustamo shobriid, cenaam ir jaakriit! Es to neizfilozofeeju, bet gan izdariiju secinaajumus peec sarunas ar pazinju, kas darbojas nekustamo iipashumu tirguu! Es jau te nemeegjinu nevienu paarliecinaat, tikai izsaku domas un noveerojumus

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Vislaik cenas svārstījās sērijniekiem no 1100 €/m2 līdz 1500 €/m2.

Bet nu variants kad bezremonts ir ap 2000 €/m2. Varbūt viekārši ķer lohus?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Fakti liecina pashi par sevi- gruuuuti ir paardot nekustamo shobriid, cenaam ir jaakriit! Es to neizfilozofeeju, bet gan izdariiju secinaajumus peec sarunas ar pazinju, kas darbojas nekustamo iipashumu tirguu! Es jau te nemeegjinu nevienu paarliecinaat, tikai izsaku domas un noveerojumus

Nav jau gluži tā. Piedāvājums arī ir krieties atsevišķās grupās. Jauniem projektiem kvalitāte klibo un apsaimniekošanas izdevumi lielāki tāpēc arī to ir pilna anla atvere.

Un vispār jau nonsens būtu ja pie šābrīža inflācijas dzīvokļu cenas noskristos divas reizes (kā daudzi to cer) un pat tad kurnēs ka par dārgu.

Liela daļa ir aplauzies ar ārpusrīgas purviem un sēdēšanu korķos pie iebraukšanas Rīgā, bet patreiz vēl cenu vaļā nelaiž. Tā kā X-viņu zin kas būs.

1 2 3 4 5 6 7 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti