Beltronics

Tiksviksvuku Reģ.: 12.08.2007

Doma atvest Beltronics RX75Plus.

Kādi legālie aspekti Latvijā? Moš ir kādam, atsauksmes?

 
pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

40lvl + konfiskācija...cik man zināms

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu par RX75, bet RX65 ir viens labs aparats. Nevajag katram policistam raadiit savu radardetektorinju un buus viss kulee

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

rx65...tiešām labs...

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

xtcola,

kas bija X bands? kas uz to bļauj...

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

xtcola rakstīja: X bands Latvijaa netiek izmantots tapec droši viņu var atslēgt. K bands bļauj uz automātiskajām durvīm parasti, bet tiek izmantots Jūrmalā un Cēsīs. Daudzi protams atslēdz K bandu jo tad RX65 uzvedas ļoti labi un 99% reaģē tikai uz mentiem.

a X bands...kas uz viņu bļauj?

kura frekvence bļāba uz citiem drošas braukšanas sensoriem?

un ko nozīmē LASER.....?

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

xtcola rakstīja: Beltronikam ir tā (cik esmu noverojis) ka bļauj tikai uz veikala durvīm. Lasers mēdz bļaut uz LCD ekrāniem mašīnās.

Agrāk detektori mēdza reaģēt arī viens uz otru, bet manuprāt tagad tā nav.

uz ekrāniem...nopietni...tas tok varētu būt, jo taisni esmu novērojis, ka tas to LASER bļauj tad kad nometu kaut kur salonā un iespeejams tad vinjs uzker TV to LCD....

a radariem Laser nav?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Lāzera LV nav.

Ir LT. Vienreiz bļāva aiz mariampoles, jo iešāva pa sponsoru. Pēc tam arī pa mani, tomēr biju jau sabremzējies. Lai gan tos mentus arī sponsora 120 neinteresēja.

Peugeots Reģ.: 20.05.2004
0 0 Atbildēt

rx65 īpašnieki!

vai neesat novērojuši šādu niansi - atsledzot K, nedaudz samazinās arī Ka jūtība?

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

xtcola rakstīja: No kā pirki savu aparātu? Parasti normāls pārdevējs savam klientam izstāsta visu par preci lai vēlāk šādi muķīgi jautājumi nerastos

ir ir man viss izstāstīts...tik praksē gribas pašam visu saprast notestēt utt.

kā arī pēdējā laikā daudz runā par to, ka lieki šaudās mazāk un pats arī bieži pamanu bet .... aparāts klusē....

tad nu saslēdzu visas frekvences un tagad pats skatos kas ir kas un rksperementēju bik

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Peugeots rakstīja: rx65 īpašnieki!

vai neesat novērojuši šādu niansi - atsledzot K, nedaudz samazinās arī Ka jūtība?

Itkā nē. Ir kāds pamats tā domāt?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Tiksviksvuku rakstīja: Doma atvest Beltronics RX75Plus.

Kādi legālie aspekti Latvijā? Moš ir kādam, atsauksmes?

Nu es aizmirsu savu RX 65 noņemt ejot TA. Pamanīju to tikai tad, kad logā jau bija uzlīme

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Mans Whistlers blauj uz visu ko, pat arii ja savu eenu ierauga Bet uz shosejas ir OK, labaak lieku reizi piebremzeet uz viltus trauksmi, nekaa uzrauties uz pogainajiem.

Peugeots Reģ.: 20.05.2004
0 0 Atbildēt

HVZ.

Pats to neesmu novērojis, jo esmu atslēdzis tikai X, bet viens džubārs man par katru cenu gribēja iestāstīt iepriekšminēto.

Tamdēļ arī jautāju - vai nav šādi gļuki novēroti?

Peugeots Reģ.: 20.05.2004
0 0 Atbildēt

anyway....labs aparāts. vienu reiz gan biju gatavs viņu iemest upē, bet tad sapratu, ka viņš nav vainīgs....vainīga bija cita skandināvijā piekopta poliču "ātruma mērīšanas metode" un nepareiza ātruma izvēle ārpus apdzīvotas vietas

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

xtcola rakstīja: X bands Latvijaa netiek izmantots tapec droši viņu var atslēgt. K bands bļauj uz automātiskajām durvīm parasti, bet tiek izmantots Jūrmalā un Cēsīs. Daudzi protams atslēdz K bandu jo tad RX65 uzvedas ļoti labi un 99% reaģē tikai uz mentiem.

a X bands...kas uz viņu bļauj?

kura frekvence bļāba uz citiem drošas braukšanas sensoriem?

un ko nozīmē LASER.....?

Manējais čīkst (ir aizdomas) par X uz parkošanās sensoriem .. vismaz ir gadījies kad mauc pa šoseju un tad kaut kur distance netiek ievērota .. (ir gan šaize ka tieši X pēctam neslēdzas laukā pats - tb signāls kaut kā ieciklējas (iesprūst kaut kur un atstarojas)).

Ja būtu pie mums lāzeris būtu labi.. Esmu novērojis tikai vienureizi tikai un tad izskatījās kā konkrētais šāvējs bija testa nolūkiem.

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

R0ze rakstīja:

pozitiivais rakstīja:

xtcola rakstīja: X bands Latvijaa netiek izmantots tapec droši viņu var atslēgt. K bands bļauj uz automātiskajām durvīm parasti, bet tiek izmantots Jūrmalā un Cēsīs. Daudzi protams atslēdz K bandu jo tad RX65 uzvedas ļoti labi un 99% reaģē tikai uz mentiem.

a X bands...kas uz viņu bļauj?

kura frekvence bļāba uz citiem drošas braukšanas sensoriem?

un ko nozīmē LASER.....?

Manējais čīkst (ir aizdomas) par X uz parkošanās sensoriem .. vismaz ir gadījies kad mauc pa šoseju un tad kaut kur distance netiek ievērota .. (ir gan šaize ka tieši X pēctam neslēdzas laukā pats - tb signāls kaut kā ieciklējas (iesprūst kaut kur un atstarojas)).

Ja būtu pie mums lāzeris būtu labi.. Esmu novērojis tikai vienureizi tikai un tad izskatījās kā konkrētais šāvējs bija testa nolūkiem.

tas X konstanti pāris vietās manā maršrutā bļaustās....figzinkas tas ir

LASER tok varētu būt, ka uz LCD bļauj...jo kad RX nometu uz beņķi tad šis to Laser mēdz baurot

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

R0ze rakstīja:

pozitiivais rakstīja:

xtcola rakstīja: X bands Latvijaa netiek izmantots tapec droši viņu var atslēgt. K bands bļauj uz automātiskajām durvīm parasti, bet tiek izmantots Jūrmalā un Cēsīs. Daudzi protams atslēdz K bandu jo tad RX65 uzvedas ļoti labi un 99% reaģē tikai uz mentiem.

a X bands...kas uz viņu bļauj?

kura frekvence bļāba uz citiem drošas braukšanas sensoriem?

un ko nozīmē LASER.....?

Manējais čīkst (ir aizdomas) par X uz parkošanās sensoriem .. vismaz ir gadījies kad mauc pa šoseju un tad kaut kur distance netiek ievērota .. (ir gan šaize ka tieši X pēctam neslēdzas laukā pats - tb signāls kaut kā ieciklējas (iesprūst kaut kur un atstarojas)).

Ja būtu pie mums lāzeris būtu labi.. Esmu novērojis tikai vienureizi tikai un tad izskatījās kā konkrētais šāvējs bija testa nolūkiem.

tas X konstanti pāris vietās manā maršrutā bļaustās....figzinkas tas ir

LASER tok varētu būt, ka uz LCD bļauj...jo kad RX nometu uz beņķi tad šis to Laser mēdz baurot

Dalos pieredzē!!!

Beltronics Vector 995 bļauj Laser alarm uz Subaru Legasy Outback LCD skārienjūtīgo monitoru. Kā novieto pie šofera saulessarga kreisās malas tad ir OK.

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

Un ka ar moto interese tikai ar gaismas signalu, ideali butu ja atseviski no aparata.Padalieties pieredzē.

Auto izmantotajam tikai skanjas sinals un pilsetas un arpus rezims.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti