es nopirku vw corrado bet nomudiju

ADWhite Reģ.: 08.11.2007

tas bija ta sagribeju es (((((((st.)))))) nopirkt masinu piezvaniju cilvekam. satikos vela vakara ar diviem cilvekiem. paskatijos masinu, man loti iepatikas un cena bija laba 680 Ls tad pateicu ka gribu pirkt. Vini saka runat ar gudriem vardiem ka var parrakstit masinu bez vina klatbutnes. (man tas bija loti interesanti jo es stradaju lidz 7 vakara un ne ka nevareju tikt uz csdd man vini iedeva man transportlidzekla registracijas apliecibu(un pateica ka masina ir nonemta no uzskaites, tapec tev pietiks tikai mana pases kopija un csdd vajadzes samaksat 20 Ls. Aizbraucu uz csdd. Tur mani psauti dirst. Ko es varetu darit? Vai mashinu iedzit kada cita vai pardot uz detalam, vai tomer ir kautkada iepeja dabut masinu jo loti man vina patik. Ja kas masinas numurs ir DG 977 veca lietotaja vards Jaanis Briediitis vel man ir veca vina sticaoap (zala lapa) un pases NR 0535679 personas kods 211282-12559 varetu but ka viltoti nezinu kas ar manim toreiz bija agrak mani tik viegli ne viens nevareja apmelot, citadies pasakot nereizi nesanaca-smadzenes situ lauka atrastu vinu to pasu izdaritu.

 
1 2 3
CKY Reģ.: 19.12.2003
0 0 Atbildēt

Aizbrauc uz kādu autoplaci, iedosi teh pasi, vecā saimnieka pasi, un 25ls, (esmu dzirdējis, ka Rumbulā prasa pat 50ls, jo jāvilto vecā saimnieka paraksts), viņš tev 10 minušu laika uzrakstis reķins-uzziņa.

Tad aizbrauc uz CSDD, uztaisi numuru salīdzināšanu KAS IR BEZ MAKSAS, un derīga ir 30 dienas!!!!

un ej reģistrē savu coradoooo

p.s. tam ierakstam teh. pasē, par noņemšanu no uzskaites nav nekādas nozīmes reģistrējot, vienīgi tu vari braukt 30 dienas no noņemšanas brīža.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Beidziet čakarēt cilvēkam smadzenes. VAR UZLIKT UZKAITĒ BEZ ĪPAŠNIEKA KLĀTBUTNES. Jābūt teh. pases kopijai līdzi ar īpašnieka parakstu(uzzimē pats kaut-ko tur virsū) - un tad kā jau Tev teica - mauc uz placi un Tev izrakstīs rēķins izziņu pa 15-30Ls, paņem katram gadijumam kādu čomu, lai viņš ir kā pārdevejs, bet Tu kā pircējs. Un nav pilnīgi nekādu problēmu.

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

chali,autinsh jaamet tev aaraa..

peerku pa 300ls

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja: Beidziet čakarēt cilvēkam smadzenes. VAR UZLIKT UZKAITĒ BEZ ĪPAŠNIEKA KLĀTBUTNES.

Tu arī saēdies sēnes esi?? Nemels niekus,ja nezini...uzlikt uzskaitē,zin....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Bet nu,cik tupam jābūt,lai pirktu šitā mašīnu

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

phenom rakstīja: Beidziet čakarēt cilvēkam smadzenes. VAR UZLIKT UZKAITĒ BEZ ĪPAŠNIEKA KLĀTBUTNES.

Tu arī saēdies sēnes esi?? Nemels niekus,ja nezini...uzlikt uzskaitē,zin....

nu ple, ko Tu piesienes pie vārdiem, es domāju, vairākums saprata ko es gribēju teikt. Esi brīvs.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Bet nu,cik tupam jābūt,lai pirktu šitā mašīnu

A kādas tur problēmas? Es šaubos ka kāds saks najo**vatj 600Ls dēļ. Ja mašina ir nonemta no uzskaites, tā faktiski pieder un tai pati laikā nepieder īpašniekam.

sciroco Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pēc laimigam beigam esi laipni gadīts www.corrado.lv

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Baisulis rakstīja:

phenom rakstīja: Beidziet čakarēt cilvēkam smadzenes. VAR UZLIKT UZKAITĒ BEZ ĪPAŠNIEKA KLĀTBUTNES.

Tu arī saēdies sēnes esi?? Nemels niekus,ja nezini...uzlikt uzskaitē,zin....

nu ple, ko Tu piesienes pie vārdiem, es domāju, vairākums saprata ko es gribēju teikt. Esi brīvs.

vienmēr brīvs esmu bijis.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

sciroco rakstīja: Pēc laimigam beigam esi laipni gadīts www.corrado.lv

Tajā klubiņā pieņem arī tos,kuriem ir tikai no uzskaites noņemta sveša mašīna?

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

sciroco rakstīja: Pēc laimigam beigam esi laipni gadīts www.corrado.lv

Tajā klubiņā pieņem arī tos,kuriem ir tikai no uzskaites noņemta sveša mašīna?

kaa ari tos , kuriem garsho baisulja iecieniitaas SEENES

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tās sēnes pēdējā laikā daudziem varen labi garšo

sciroco Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

www.corrado.lv/parklubu

...Latvijas Scirocco klubs sastāv no :

>> kluba dalībniekiem ar VW Scirocco;

>> kluba dalībniekiem ar VW Corrado;

>> kluba draugiem (citu marku automašīnu īpašnieki, [b]kuriem patīk un interesē VW Scirocco/VW Corrado[/b] un kuri grib piedalīties Scirocco un Corrado kluba pasākumos).

...

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

kuru Corrado tu nopirki? Vai to kas violetā krāsā SS.lv tirgojas?

Ja tev ir pases dati, tad caur policijas galiem dabūsi zināt arī adresi. Nekur tas čalītis neliksies.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Bet varbūt lietas nav tik trakas. Dabūsi rēķinu uzziņu un uzliksi uzskaitē. Mēnesi vari braukt kopš tas dienas, kad noņemts no uzskaites.

Atceries, ka ceļu satiksmē vari piedalīties tieši 30 dienas kopš autiņš noņemts no uzskaites. Tehniskajai pasei ir jābūt pārgriestai uz pusēm un tur tas ir rakstīts.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Es ieskatījos "telefona grāmatā" un atradu adresi kur viņš dzīvo,tev vajag adresi?

ADWhite Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

loti vajag ar chiganiem iesim sist lauka zobus plz pasaki =) ta gribas zinat kur vins ndzivo

ADWhite Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

droom rakstīja: kuru Corrado tu nopirki? Vai to kas violetā krāsā SS.lv tirgojas?

Ja tev ir pases dati, tad caur policijas galiem dabūsi zināt arī adresi. Nekur tas čalītis neliksies.

ne vins jau izdzesa savejo

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja auto ir nonemts no uzskaites,ir pases kopija un reķins uzziņa tad var uzlikt bez saimnieka.Ja nav noņemts no uzskaites tad gan neka

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ja auto ir nonemts no uzskaites,ir pases kopija un reķins uzziņa tad var uzlikt bez saimnieka.Ja nav noņemts no uzskaites tad gan neka

tieši tā.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

phenom rakstīja:

Baisulis rakstīja:

phenom rakstīja: Beidziet čakarēt cilvēkam smadzenes. VAR UZLIKT UZKAITĒ BEZ ĪPAŠNIEKA KLĀTBUTNES.

Tu arī saēdies sēnes esi?? Nemels niekus,ja nezini...uzlikt uzskaitē,zin....

nu ple, ko Tu piesienes pie vārdiem, es domāju, vairākums saprata ko es gribēju teikt. Esi brīvs.

vienmēr brīvs esmu bijis.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Čalim kaut-kas nav riktīgi ar saprašanu

sciroco Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Nu ka labi iet, izdevas uzlikt uzskaite ?

Un kas vispār var būt par lietu, ka pardevejs šita rikojas, lieli sodi uz auto

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

ADWhite rakstīja: loti vajag ar chiganiem iesim sist lauka zobus plz pasaki =) ta gribas zinat kur vins ndzivo

Par ko? Par to,ka pats stulbs esi?? Divi tādi satikušies,nu tagad sitīs zobus. Pedāļi....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Tās sēnes pēdējā laikā daudziem varen labi garšo

baisulis ir lohs ar mazu kraanu, nevis seenju tirgotaajs

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti