Dieva Zīmes ar ELEKTRIKU MB E320C

matrixx Reģ.: 09.02.2007

Nesen man bija jau līdzīga problēma, kuru novērsu pagrozot un nomainot drošinātājus. BET........., tagad viss ir atsācies no jauna un vēl vairāk: pieņēmis papildus apmērus, šķiet ka auto ir iemitinājies PATS NELABAIS...

Tātad:

1. logu tīrītāja drošinātājs pārdeg uzreiz pēc ielikšanas, ar lielu dzirksteli, cik noprotu ar savām "mega" zināšanām par elekriku: kaut kur ir īsais, bet kur???

2. Logi veras tikai tad, kad ir atvērtas durvis, kad tās ir ciet- nekust ne no vietas, atver vaļā un aiziet.

3. šodien pamanīju, ka nevaru uzmirkšķināt ar tālajiem ( uz sevi), bet ieslēgt varu ( prom no sevis). kas par lietu???

Visas šīs parādības uzradās vienlaikus, vai kāds var palīdzēt to novērst???

Paldies jau iepriekš.

 
Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Pa riteni iespert mēģināji?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Pa riteni iespert mēģināji?

jaanonjem akumulatoram klemme-neizsitiis droshinaataajus ...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Pa riteni iespert mēģināji?

Mersedesiem jāsper pa rezerves riteni.

matrixx Reģ.: 09.02.2007
0 0 Atbildēt

Paldies, riktīgi pārsmējos. Zigi, Tu kā vienmēr esi savā elementā.

matrixx Reģ.: 09.02.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: es laikam jau rakstīju, ka man reiz bija tā, kad pats par sevi sāka slēgties iekšā logu tīrītājs un komplektā arī aizmugures loga apsilde sāka darboties..... vasarā pie +30

Toreiz risinājums bina vienkārš, par cik auto elektroshēmās man ir 0 zināšanu: -braucu pie elektriķiem, tur bija kaut kāds relejs pagalam...5 Ls un par to varēja aizmirst.

Veel nemēģināju, rīt šo procedūru veikšu. Gribēju uzklausīt vēl pāris viedokļus, bet laikam neīstā vieta, te dažiem viena rieva un tā pati uz d....

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Dorisa rakstīja: Pa riteni iespert mēģināji?

mieru, Dorisa !

Khmmm.....Moderators

nu davaj, iesaki pats kaut ko labāku!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Dorisa rakstīja: Pa riteni iespert mēģināji?

mieru, Dorisa !

a ko dusmojies??? ja kaads saabists uzdotu shaadus jautaajumus, buutu liidzveertiiga reakcija un visticamaak, ka smiekliigi.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: ja kaads saabists uzdotu shaadus jautaajumus, buutu liidzveertiiga reakcija un visticamaak, ka smiekliigi.

Tas būtu normāli, ja Sābam tādi gļuki.

bet MERSEDESAM!!!!!

Tu ko!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

bizenajs rakstīja: a ko dusmojies??? ja kaads saabists uzdotu shaadus jautaajumus, buutu liidzveertiiga reakcija un visticamaak, ka smiekliigi.

neskatīju matrixxa jautājumā pēc palīdzīgas info nekā smieklīga, atšķirībā no dažiem citiem, te sastopamajiem topikiem

es biju domaajis, ka buutu liidzveertiigas atbildes un beigaas viss tass buutu smiekliigi. jo sava probleema ikvienam saap nevis ir smiekliiga, lai arii cik stul;ba taa reizeem vareetu buut.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti