Kurš ir mēģinājis liet biobenzīnu?

snabulis Reģ.: 18.11.2007

Kurš ir mēģinājis liet biobenzīnu?

 
Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Bioetanolam sadegot rodas daudz skaabeklis, to atkal saož zonde un per iekšā treknu maisījumu. arī spirts lēnāk uzliesmo, tādēļ aizdedzei jābūt agrākai.

No pieredzes:

Nopirku un iegāzu padomju džipā (LuAZ) - vajadzēja noraut čoku un tad motors strādā normāli. Tad ielēju 4T zāles[ļāvējā, norāvu bik čoku un devu vaļā. Svece pilnīgi bez piedeguma, izplūdes gāzes var ostīt.

Provēju arī 2T dzinējā liet, bet 2T eļļa slikti šķīst spirtā.

Bet jebkurā gad;ijumā, viņu var liet auto, kur tas paredzēts (Saab BioPower) un liet autiņos, kuros nav motronic (tur, kur var regulēt pats degmaisījumu un aizdedzi).

Bet nu varbūt šitā susla būtu interesanta uz MS, jo oktānskaitlis ir ~105 un varbūt daudzāk zirdziņus izdabūt ārā

Un arī tapēc es šobrīd vēl krāmējos gar veco labo M10 L-Jet, lai nākotnē to žļoru varētu pilināt iekšā []

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

arī studēju ideju lietot savā karburatorauto, bet visu pārregulēt, ja nu gadās ieliet parasto beņu negribas Ja nu vienīgi uz TA

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

snabulis rakstīja: Vai kāds ir lējis statoila e85?Kādas atsauksmes?Amīšu motori ir taču tam paredzēti,protams ne visi,bet to var uzzināt www.e85fuel.com/... .

piejauc klat e95 redzees, kaa ies

snabulis Reģ.: 18.11.2007
0 0 Atbildēt

es vēlējos uzzināt atsauksmes par biobenzīnu, no tiem kuri ir jau pamēģinājuši!

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Jebkurā gadījumā tev būs lielāks patēriņš

Un atceries - vari liet autiņā, kuram ir karburators vai iešprice bez lambda zondes ( K, KE, L, LE jetronic)

tas tāpēc, ka izpludes gāzēs daudz skābeklis un tev lambda juks prātā, un dos info ECU, ka ir liess mais;ijums, rezultātā treknais tiks padots cilindros.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja: Jebkurā gadījumā tev būs lielāks patēriņš

Un atceries - vari liet autiņā, kuram ir karburators vai iešprice bez lambda zondes ( K, KE, L, LE jetronic)

tas tāpēc, ka izpludes gāzēs daudz skābeklis un tev lambda juks prātā, un dos info ECU, ka ir liess mais;ijums, rezultātā treknais tiks padots cilindros.

Pēc wikipēdijas datiem gan K, gan KE-jetronicam var būt lambda Es pieņemu, ka man to tuvāko pāris mēnešu laikā būs lemts uzzināt Vēl es arī pieņemu, ka kompi varētu apmānīt, veids, atkarībā no tā, kādu signālu lambda zonde padod

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

un spirtam ir zemāka sadegšanas temp, tev jau poļubomu vajag treknināt degmaisījumu... tā kā tur vajag iešprices sistēmu, kur nav ostītāji. nākamnedēļ paņemšu kannu un sapildīšu ibio degvielu un paeksperimentēšu ar L-Jet, kuru tikko uzinstalēju karburatora vietā

EM Reģ.: 26.07.2004
0 0 Atbildēt

KE-Jetronik - am ir lamda zonde !

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja: un spirtam ir zemāka sadegšanas temp, tev jau poļubomu vajag treknināt degmaisījumu... tā kā tur vajag iešprices sistēmu, kur nav ostītāji. nākamnedēļ paņemšu kannu un sapildīšu ibio degvielu un paeksperimentēšu ar L-Jet, kuru tikko uzinstalēju karburatora vietā

Kādas markas megarullzs?

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

liešu tajā, kas ir avatarā

snabulis Reģ.: 18.11.2007
0 0 Atbildēt

Ja neviens nav lējis,tad spirķiks statoilā būs jau atšālējies!Jāpērk būs tirgū!

Gintz Reģ.: 02.02.2004
0 0 Atbildēt

Es domaaju, varat nemeegjinaat. To E85 vajag par 50% vairaak pie taa pasha iesuuktaa gaisa daudzuma. Ar parastu benziina sisteemu tur nekas nenotiks. Automobiljos, kur shito var liet iekshaa ir speciaals degvielas sensors, kas nosaka spirta procentu degvielaa. Vadiibas bloks tad veic korekcijas.

Pats domaaju pameegjinaat to sportiskos noluukos - tai zupai ir augstaaks oktaanskaitlis un sadegot taa papildus izdala skaabekli. Iespeejams, ka pie nopietnas paarreguleeshanas jauda ieguustama lielaaka. Man ir programmejamaa ieshprice un sprauslaam ir zinaama rezerve.

snabulis Reģ.: 18.11.2007
0 0 Atbildēt

Gintz ,ja jau amīšu zirgs tam paredzēts,tad kompis negļuko,man grand caravan 3,3 1999 un pamēģināju ,nekāda vaina.Es pēc vin izzondēju,ka var liet un noriskēju,žēl tik,ka vienā vietā var ieliet-dēļ tā 5čuka tak nebraukšu speciāli liet,jo kas to lai zin ,kā tas atsaucas ilgtermiņā uz dzinēju!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti