Nu šitais jau ir kalngals....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
 
1 2
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: www.delfi.lv/...

ljoti ceru, ka tikai drukas kļuuda....

super,elektriskie(pasazieru) vilcieni tanii laikaa nekursees?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Ha ha ha PCS

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Taa jau ir Tvaika ielas parbrauktuve.

Tai tak nav sakara nekada ar Tilta ielas parbrauktuvi

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Aha...nekursees gan....

iedomaajies, to cilveeku sejas, kuri ar tiem vilcieniem brauc uz darbu

Es jau no saakuma cereeju, ka runa iet par Ezera ielas paarbrauktuvi, kur mantesa naftas mucas ripinaas....

A bet nee....

Vienalga ceru ka taa ir tikai drukas kljuuda, ibo iniciators dziivo Garciemaa un vinjam ir iipasumi arii jaunciemaa....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: www.delfi.lv/...

ljoti ceru, ka tikai drukas kļuuda....

Vēlviensērglis - tā nav pārbrauktuve pie Sarkandaugavas stacijas, kur kurse elektriskais dzelzs tārps - ta ir pārbrauktuve aiz Aldara, kur Mantess savu melnošķidro zeltu stumda, kaut gan būtu jau laiks jamiem tur izbūvēt par 70% savu un 30% valsts līdzfinansējumu viaduktu vai tuneli, jo citādi tur tā pārbrauktuve reāli ir ciet stundām ne dēļ braucoša, bet gan dēļ stāvoša dzelzcela mucu vagonu sastāva

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Taa jau ir Tvaika ielas parbrauktuve.

Tai tak nav sakara nekada ar Tilta ielas parbrauktuvi

Lasi uzmaniigi-

"Riiga-Skulte"

Nevis MANTESS-Riiga-Krievija....

Vieglaak ir tacu sarunaat ar VAS "dzelzceļš" nevis ar naftiniekiem, kuriem diikstaavee pikjis ripo....

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Bet Tvaika ielaa – mantesa naftas parbrauktuve

Veel to pasu vajadzetu izdariit ar ezera ielas parbrauktuvi

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Taa jau ir Tvaika ielas parbrauktuve.

Tai tak nav sakara nekada ar Tilta ielas parbrauktuvi

LABI ! taa vareetu saprast.

bet lasi uzmaniigi vilcieni kuri kursee uz SKULTI ! kopsh kura laika ,pa turieni var tikt ar vilcienu uz SKULTI

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Bet Tvaika ielaa – mantesa naftas parbrauktuve

Veel to pasu vajadzetu izdariit ar ezera ielas parbrauktuvi

taa tu domaa un es,un Ozz. bet lasi textu

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

tiem kam burti sveshi

dzelzceļu Rīga – Skulte būs garantēti atvērta dzelzceļa šķērsošanai.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

HIPPY rakstīja: Bet Tvaika ielaa – mantesa naftas parbrauktuve

Veel to pasu vajadzetu izdariit ar ezera ielas parbrauktuvi

taa tu domaa un es,un Ozz. bet lasi textu

Dzelzceļnieki visus pievadus pie Rīga-Skulte tāpat iekļauj tajā dzelzceļa maršrutā. Tvaika ielā ir tikai viena pārbrauktuve, pār vienu no atzariem, tāpēc arī tāds nosaukums.

Bet par Ezeru ielas pārbrauktuvi derētu, ja kādam drosmes domē pietiktu, uzstādīt ultimātu - vagonoi tur nedrīkst stāvēt uz pārbrauktuves, tiem tur jākustās, līdzīgs laika ierobežojums, kad pārbrauktuvei ir jābū vaļā. ja nevar to nodrošināt jāklapē business ciet vai jābūvē par 70% naftinieku finansējuma satiksmes pārvads/tunelis un tad lai stumdās kā tik prātā ienāk...

Ja tur būs tik liela privātkapitāla daļa, tad izrādīsies tas projekts ļoti lēts, jo privātie savu naudu skaita, ierēdņi valsts naudu skaita tikai savā kabatā...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

tiem kas nesaprata,esmu no taa gala un sheemojumu zinu labi,bet atbildiigie kas cep rakstu -censored-. MAN DOMAAT NEZINA,KO RAKSTA

skaidrs ka liinija Ezera iela-Sarkandaugava. abaam jaabut valjaa. iipashi uz Ezera ielas, jo to otru -es ,neesmu redzeejis ciet.

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Par ko tauta šūmējas? Par to, ka RD SatDeps kārtējo reizi izrāda savu aprobežotību?

Patiesībā jāpriecājas, ka tāda "Tvaika ielas pārbrauktuve pār dzelzceļu Rīga – Skulte" dabā neeksistē, citādi ar RD un LDz gādību "darba dienās no pulksten 7 līdz 9 un no 17 līdz 19" tur "garantēti" būtu konkrēts ekstrīms.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Kapeec garanteet to ko nevar nogaranteet. Labaak tad garanteet Tvaika ielas parbrauktuvi, kas loti reti ir ciet Un vinji atkal var atskaitees rakstiit ka milziigi labu darbu izdariijusi

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Ozz rakstīja: www.delfi.lv/...

ljoti ceru, ka tikai drukas kļuuda....

Vēlviensērglis - tā nav pārbrauktuve pie Sarkandaugavas stacijas, kur kurse elektriskais dzelzs tārps - ta ir pārbrauktuve aiz Aldara, kur Mantess savu melnošķidro zeltu stumda, kaut gan būtu jau laiks jamiem tur izbūvēt par 70% savu un 30% valsts līdzfinansējumu viaduktu vai tuneli, jo citādi tur tā pārbrauktuve reāli ir ciet stundām ne dēļ braucoša, bet gan dēļ stāvoša dzelzcela mucu vagonu sastāva

Kura no taam divaam

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Kapeec garanteet to ko nevar nogaranteet. Labaak tad garanteet Tvaika ielas parbrauktuvi, kas loti reti ir ciet Un vinji atkal var atskaitees rakstiit ka milziigi labu darbu izdariijusi

un viestura prospekta ar -shito mirgojot esmu redzeejis-tik visi piebremzee un brauc paari.

panaakumi x2

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Kapeec garanteet to ko nevar nogaranteet. Labaak tad garanteet Tvaika ielas parbrauktuvi, kas loti reti ir ciet Un vinji atkal var atskaitees rakstiit ka milziigi labu darbu izdariijusi

Tvaika ielaa nav paarbrauktuves...

taa ir EZERA iela....Tvaicene aiziet taisni, ezera iela pienaak tai klaat...

kartee apskaties...

Es arii no taa gala,taapeec to visu no galvas zinu...

...viens bezteemaa uzrakstiits vaards un tam visam zuud jeega...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu, labi ir, Tvaika ielaa arii ir paarbrauktuve, bet taa nekad nevienam neko sliktu nav dariijusi....

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Nu, labi ir, Tvaika ielaa arii ir paarbrauktuve, bet taa nekad nevienam neko sliktu nav dariijusi....

tikko gribeeju jautaat cik labi zini

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Nu, labi ir, Tvaika ielaa arii ir paarbrauktuve, bet taa nekad nevienam neko sliktu nav dariijusi....

Ej nu sazini, moš mantess tur papildus teritoriju paņēmus un nu tur būs kā buļļa pakaļā...

Agrāk jau ta pārbrauktuve nevienam toč neko lāunu nedarīja

Tur pat ir vienīga vieta Rīgā, kur tramvajam ir krustojums ar dzelzceļu...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Ozz rakstīja: Nu, labi ir, Tvaika ielaa arii ir paarbrauktuve, bet taa nekad nevienam neko sliktu nav dariijusi....

tikko gribeeju jautaat cik labi zini

Tiesaam 1x muuzhaa esmu redzeejis to ciet

BTW-

paarbrauktuve ir arii uz Viestura (vismaz luksofors ir)

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Taaks...

nupat piezvaniiju Dz. Zaļūkšņa kungam,kurš sagatavojis informaaciju RD lapaa www.riga.lv un vins man telefoniski apstiprinaaja, ka runa iet par Ezera ielas paarbrauktuvi (atzars kas iet uz BLB terminaalu-vinja vaardi), un ka tas skaitoties Rīga-Skulte dzelzceļa oficiaalais atzars...

tas viss bija taapat skaidrs, bet nu tik nekorekti uzrakstiits....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

tas gan ir LABS jaunums, ja pieņem - un tā arī noteikti ir - ka runa ir par EZERA ielas pārbrauktuvi.

Tikai neveicas tiem, kas brauks pēc 9:01

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: tas gan ir LABS jaunums, ja pieņem - un tā arī noteikti ir - ka runa ir par EZERA ielas pārbrauktuvi.

Tikai neveicas tiem, kas brauks pēc 9:01

peec 9.01 sameeraa tukss ir arii uz Tilta ielas...Sarkjeni vairaak bremzee tie 2 luksofori....

un ja atveers beidzot to Varoņu ielu, tad buus ok....

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti