Passat 2.0 (\'92) gaisa masas mērītājs ??

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003

Hellou!

Senču Pasātam nobeidzies gaisa masas mērītājs. Jautājums gaužām vienkāršs - kur to verķi dabūt?!?!

Zvanīju uz Roli - šie nemaina, un jaunu arī pie viņiem nevarot dabūt - esot jāvēršas VW centrā.

VW Rīga šito verķi jaunu piedāvā par Ls 155,26. Jāgaida nedēļu. Citu atjaunotu, remontējamu variantu nav...

Kādi ieteikumi??? (Labi, ka vismaz nav 300 Ls).. Vai ir kādi citi varianti, kur dabūt lētāk kaut kādus atjaunotus utml. !?

Bosch numurs 0 280 202 138

VW/Audi numurs 037 906 301 B

_________________

 
1 2 3 4
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

jurkins rakstīja: nu i cik ta tas lietotais mērītājs maksāja galu galā ?Vai ta vērts man viņu plauktā meklēt?

Nesapratu Tavu komentāru?? Tas verķis maksā 35 Ls, bet kā jau teicu - nav īstais. visu cieņu tirgotājam no Rumbulas - pats teica, ja neder, lai ved atpakaļ.

Jurkin - a Tu vari tādu piedāvāt???? Ziņo, tiešām aktuāli!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Lunksa varenie topiki par pasātiem

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

nu ja tiesaam vajag tad saaksu mekleet -vajadzeeja buut saimnieciibaaa

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

jurkins rakstīja: nu ja tiesaam vajag tad saaksu mekleet -vajadzeeja buut saimnieciibaaa

Jurkin, pameklē gan! Ja atrod - dod ziņu, baigi vajag to štelli, citādi senči bez autiņa pagaidām. Ziņo, ja atrodas! Paldies!

lynx8@inbox.lv

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Zinu, ka ir ļautiņi, kas ir pamanījušies tos MAF izmanīgi mazgāt ar dažādiem šķīdumiem (spirts, benzīns) un tādējādi tos dabūt pie dzīvībasatkal, ibo mirst viņi no aizkakāšanās, kad visādi mēsli iekš jamiem salīp no spoooooorta filtriem, veciem filtriem un citas līkrocības.

Vīl viņi mirst no vecuma arī, tad gan laikam nekas nav glābjams.

Skaties ebay.de - domāju, ka tur varētu būt dabonami, un arī tavu uzmākšanos ar ciparu kobinācijām pedantiskie vācu tirgoņi labāk piecietīs. Saucas viņš MAF civilizētā valodā.

To otru pasātu - ar sakusušo virzuli - pārdevi? Jebšu trušus viņā pagalmā audzē?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Paldies par info! Meklēšu e-bay.

Par otro Pasātu runājot - autiņš jau labu laiku atpakaļ ir pārdots, pircējam saņemot pilnīgi visu info par problēmās, kas man bija zināmas. Pircēja brauc laimīga un autiņam absolūti nekas nekaiš. (Man par prieku).

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Uzmeilo šitiem cgi.ebay.de/... šķībacaiņiem, viņi pēc numura tev īsto piemeklēs.

Vēl viens noslēpums - var braukt arī bez maf - izrauj tam štruntam štekeri un lai senči ripinās. Ies biš štruntīgāk un ēdīs mazliet vairāk, bet uz priekšu brauks!

Tas tā - kamēr atnāk jaunais.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Lunksa varenie topiki par pasātiem

A tu, pāķu cūkcepure, klusē, tevis dēļ šeit vairs VWfans nenāk

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Uzmeilo šitiem cgi.ebay.de/... šķībacaiņiem, viņi pēc numura tev īsto piemeklēs.

Vēl viens noslēpums - var braukt arī bez maf - izrauj tam štruntam štekeri un lai senči ripinās. Ies biš štruntīgāk un ēdīs mazliet vairāk, bet uz priekšu brauks!

Tas tā - kamēr atnāk jaunais.

Vai esi pats no šitiem ko pircis? NAv jau tā, ka neticu ebay - vienīgi svarīgi, lai atnāk precīzi pēc numura. A to būs kā Rumbulā - saka "ir, ir tie cipari" - aizbrauc, jā otrā rinda ir, bet pirmajā atšķiras...

Varbūt par attiecīgu samaksu, vari to verķi pasūtīt priekš manis - es vācu valodu "nicht Verstehen"...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Zinu, ka ir ļautiņi, kas ir pamanījušies tos MAF izmanīgi mazgāt ar dažādiem šķīdumiem (spirts, benzīns) un tādējādi tos dabūt pie dzīvībasatkal, ibo mirst viņi no aizkakāšanās, kad visādi mēsli iekš jamiem salīp no spoooooorta filtriem, veciem filtriem un citas līkrocības.

Vīl viņi mirst no vecuma arī, tad gan laikam nekas nav glābjams.

Skaties ebay.de - domāju, ka tur varētu būt dabonami, un arī tavu uzmākšanos ar ciparu kobinācijām pedantiskie vācu tirgoņi labāk piecietīs. Saucas viņš MAF civilizētā valodā.

To otru pasātu - ar sakusušo virzuli - pārdevi? Jebšu trušus viņā pagalmā audzē?

nu beidz. gaisa meeriitaaju nevar atdziivinaat vinu izmazgaajot. tu jauc ar tukshgaitas apgriezienu regulatoru...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Varbūt par attiecīgu samaksu, vari to verķi pasūtīt priekš manis - es vācu valodu "nicht Verstehen"...

Varbūt arī aizbraukt un pieskrūvēt? Paldies par kūkām

Shiirs rakstīja:

nu beidz. gaisa meeriitaaju nevar atdziivinaat vinu izmazgaajot. tu jauc ar tukshgaitas apgriezienu regulatoru...

Ir ir precedenti no alfistu vidus. Parasti tas štrunts vēl pāris tūkstošus nobrauc, un tad nomirst pa visam. Bet uz to brīdi, kamēr atsūtās jauns - pietiek.

Droseles un tukšgaidas vārsta pucēšana arī ir redzēta / dzirdēta un, protams, ka krietni efektīvāka

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Uzmeilo šitiem cgi.ebay.de/... šķībacaiņiem, viņi pēc numura tev īsto piemeklēs.

Tai linkā tak viss ir angliski!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Master_D rakstīja: Zinu, ka ir ļautiņi, kas ir pamanījušies tos MAF izmanīgi mazgāt ar dažādiem šķīdumiem (spirts, benzīns) un tādējādi tos dabūt pie dzīvībasatkal, ibo mirst viņi no aizkakāšanās, kad visādi mēsli iekš jamiem salīp no spoooooorta filtriem, veciem filtriem un citas līkrocības.

Vīl viņi mirst no vecuma arī, tad gan laikam nekas nav glābjams.

Skaties ebay.de - domāju, ka tur varētu būt dabonami, un arī tavu uzmākšanos ar ciparu kobinācijām pedantiskie vācu tirgoņi labāk piecietīs. Saucas viņš MAF civilizētā valodā.

To otru pasātu - ar sakusušo virzuli - pārdevi? Jebšu trušus viņā pagalmā audzē?

nu beidz. gaisa meeriitaaju nevar atdziivinaat vinu izmazgaajot. tu jauc ar tukshgaitas apgriezienu regulatoru...

vinsh NEJAUC,vinsh nezina kas ir viens un kas ir otrs

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Droseles un tukšgaidas vārsta pucēšana arī ir redzēta / dzirdēta un, protams, ka krietni efektīvāka

neko tas nemainiis. vieniigais var pasktiities, ja kjeraas tas kustiigais elements iekshaa pashaa caurulee, tad var megjinaat iztiiriit, un tad vinam arii ir jaaiet. bet parasti jau vinam vienkarshi izdilst reostats. piekam tas MAF tavaa linkaa ir pilniigi un galiigi citaadaaks nekaa shim passatam un straadaa pavisam uz cita principa...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ludzu nejaukt, shitam passatam ir vel mehaniskais gaisa meritajs ar klapiiti iekshaa, nevis ar draatinjaam.

vinsh var nestradat tikai divu iemeslu peec:

1. pareizi nekustaas klapiite

2. izdilushi tie celinji pa kuru slid adatinja

1. var parbaudit pakustinot ar pirkstu pashu klapiiti, vinai ir jakustas perfekti briivi

2. celinjus var parbaudit brutali noraujot to plastmasas vacinju, lielai daljai auto tas vacin ir piekausets un vinu nav paredzets nonjemt. tur uz aci var redzeet ka adatinja vienkarsi ir izdeldejusi "celinjus"

ps. ludzu nejaukt ar karsto dratinju MAF! shim pasatam taada nav, vinam ir mehaniskais!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ps. noraujot vadus no gaisa meritaja, konkreti shis passats tukshgaitaa momentaani noslaaps. pabraukt ar tadu buus nereaali, jo vinsh visu laiku slaaps un pilnigi un galigi neturees apgriezienus.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

vinsh nav PIELIIMEETS. bet ir pieskruuveets pat ar 4 ! skruuveem. skruuves ir labi aizlietas. -to redzeesi ar aci-apskatot.

vnk paarbaudi ar testeri.

1.saakumaa pa gala izvadiem. neaizmirsti cilaat laapstu,jo slidkontakti ja necilaa var noslegt bojaato celinju. paarraavuma NEDRIKST buut.

ja redzi ka ir vesela plaaksniite,tad paarejam uz otro punktu.

2. liekam viduu un uz jebkuru maleejo. shinii reziimaa R mainaas,laideni,pluudeni,BEZ paartraukumiem. tas vis notiek cilaajot"laapstu" -ko citi te sauc par klapiiti.

ommetram jaameera kilomi.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

shiri nav tur nekaadu ADATU. cik ilgi vinsh tev kalpos ja ar adatu skraapeesi ?????????????

sauc nu to kaut kaa savaadaak-es izveelos -sliidkontakts-

un pieliimeets NAV.

veelams ja nezina nemuldeet... veelams.

tiesa ieksh iauto tas nav iespeejams

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ja peerkot redzi ka skruuves ir plikas,labaak nepeerc.

jo var iislaiciigi restaureet ,bojaato vietu sasmeereejot ar grafiitu -liidz nopaardosi turees.

un kaa jau mineeju shis defekts paraadaas pie apmeeram 300 tkm noskreejiena un vairaak.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ursi, ko tu man piesienies? labi sliidkontakts, sauc kaa gribi, es vinu saucu pa adatu. un es rakstiju ka daudziem auto vinsh ir pieliimeets/piekauseets. opelim piemeeram. esmu jaucis un skatijies kas tur ir iekshaa, tadelj n.e..p..i.s man praatu

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

pietam, ursi, tu jau vari tur meeriit savas pretestiibas un tapat aplauzties. vienu lietu tu aizmirsi gan, tai klapiitei ir jaakustaas perfekti briivi. tur tas mehaanisms ir ljoti preciizs, tikliidz klapiite kaut minimaali kjersies, taa radijums nebuus pareizs. to klapiti tachu kustina gaisa pluusma nevis tavs su.dainais priksts

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ursi, ko tu man piesienies? labi sliidkontakts, sauc kaa gribi, es vinu saucu pa adatu. un es rakstiju ka daudziem auto vinsh ir pieliimeets/piekauseets. opelim piemeeram. esmu jaucis un skatijies kas tur ir iekshaa, tadelj n.e..p..i.s man praatu

nesatraucies te gan praiija par VW

tad taa arii saki ka oplim-man tur nav nojeegas nekaadas,a ta vinsh njems un raus nost to kas ar 4 !!! skruuveem pieskruuveets

P.S. ko tu taads strjomnijs? aizej pusdienaa

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Shiirs rakstīja: ursi, ko tu man piesienies? labi sliidkontakts, sauc kaa gribi, es vinu saucu pa adatu. un es rakstiju ka daudziem auto vinsh ir pieliimeets/piekauseets. opelim piemeeram. esmu jaucis un skatijies kas tur ir iekshaa, tadelj n.e..p..i.s man praatu

nesatraucies te gan praiija par VW

tad taa arii saki ka oplim-man tur nav nojeegas nekaadas,a ta vinsh njems un raus nost to kas ar 4 !!! skruuveem pieskruuveets

P.S. ko tu taads strjomnijs? aizej pusdienaa

tulit taa arii dariishu, riit gribaas, tadelj gribas boriiit virsuu visiem.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: pietam, ursi, tu jau vari tur meeriit savas pretestiibas un tapat aplauzties. vienu lietu tu aizmirsi gan, tai klapiitei ir jaakustaas perfekti briivi. tur tas mehaanisms ir ljoti preciizs, tikliidz klapiite kaut minimaali kjersies, taa radijums nebuus pareizs. to klapiti tachu kustina gaisa pluusma nevis tavs su.dainais priksts

tas ir skaidrs-ja jau to neredzees-meerot pretestiibu. tad vinjam visi shie ieteikumi ...nu kaa zakjim lieldienu olas

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

shiri piri ja tu rokas un citas vietas nemazgaa,tas tak nenoziimee ka citi to nedara...

tu man skaidro kas to laapstu cilaa,ja?

tocj duriks

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti