Pārdodu TomTom Go 910

Redaktors Reģ.: 31.08.2001

Pārdodu "TomTom Go 910". Lietots. Pilna komplektācija: tālvadības pults, mašīnas lādētājs, loga turētājs, 220V lādētājs, craddle + USB, maciņš + visas aktuālās Eiropas + Skandināvijas kartes. Normāli saglabāts.

Apraksts:

* Built-in Mp3 player; 20 Gb (12 Gb free) of hard disk, enough for 1000’s of songs and pictures; remote control; and much more.

* Clear spoken instructions, including street and place names: TomTom GO 910 speaks some 36 languages in over 50 different voices and can even announce street and place names.

* Easy to use: Extra wide 4” LCD touchscreen gives you smart design and easy to use navigation literally at your fingertips.

* Hands-free calling: Doubles as a hands-free car kit using Bluetooth® technology. So you can make & receive calls as you drive with just a touch of the screen.

Cena 120Ls.

Interesēties: iauto@iauto.lv

P.S. pārdodas, jo kādu laiku lietošanā nonācis 720 modelis.

 
kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

pakau, kā ar tām kartēm tev sastāv??? uz ko viņas ir virsū? maybe atsevišķi var kaut ko sarunāt...

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: pakau, kā ar tām kartēm tev sastāv??? uz ko viņas ir virsū? maybe atsevišķi var kaut ko sarunāt...

Gugles tante Tev atbildēs uz visiem jautājumiem.

Es kartes nepārdodu, jo tās NAV manas.

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Es šim modelim dabūju Austrum Eiropu klāt...Eiropā nekad neesmu apmaldījies, labs modelis.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: Es šim modelim dabūju Austrum Eiropu klāt...Eiropā nekad neesmu apmaldījies, labs modelis.

Tad ta' problēma - protams, ka tur ir austrumeiropa...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

cik wec tas Toms ira ?

veeesais Reģ.: 20.09.2007
0 0 Atbildēt

Ir interese par tom tom 910. Tel. 29233818 vai k-59@one.lv

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti