BMW

GG-7476 apdomā, ko dari!!!

Rixa Reģ.: 30.07.2005

Līdz šim nekad nav sanācis dabā novērot īpaši kretīniskus izgājienus no BMW vadītāju puses, un visu cieņu viņiem! Līdz šodienai!

Pateicoties auto ar valsts numuru GG-7476, izbaudīju īpaši ekstrēmu braukšanu un iespēju pakļūt zem dubļu lavīnas, ko autoīpašnieks acīmredzami vēlējās, kā arī nobraukt no ceļa, jo pa mana auto logu vairs nekas, absolūti nekas nebija redzams. Nebeidzis savu apdzīšanas manevru pa sliedēm, tas tikpat nereālā ātrumā iebrauca priekšā manam auto, un izraisīja avārijas situāciju. Labi, ka paspēju nobremzēt, citādi vēl skaitītos pie vainas, ka iebraucu šim aizmugurē!

Arī tālāk vēl patiranizēja neskaitāmus vadītājus, nošķieda ar dubļiem kājāmgājējus, pārbrauca pie sarkanā... bet šķiet, ka tas ietilpst viņa kultūras rokasgrāmatā...

 
1 2
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Un tagad par katru muļķi kas tevi apšķiedis tu taisisi topiku????Sviests kaut kads

Rixa Reģ.: 30.07.2005
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Un tagad par katru muļķi kas tevi apšķiedis tu taisisi topiku????Sviests kaut kads

Kaut kas griežās acīs? Negribi - nelasi.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu tagad kada pretimbraucoša fure aizšķiedis logu atkal taisisi topiku???

Rixa Reģ.: 30.07.2005
0 0 Atbildēt

Pirmkārt, tas bija agresīvs braucējs, kas to nedarīja nejauši! Ieliku topiku, lai cilvēki uzmanās, ja gadās tādam blakus tikt.

Otrkārt, varbūt tas esi Tu un tāpēc tā uzēdies?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nez pie kura luksafora ir tik traki dubļi ka aizšķiež logu ta ka nevar redzet cauri neuztraucies man nemaz nav Bmw

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Piekrītu raksta autoram/autorei, ka nav patīkami tapt apdubļotam, bet nu tāda jau tā satiksme ir. Bet nu tas tiešām varēja būt kaut vai tautasvāģīts, jo tagad jau traki brauc ne tikai BMW sēdošie. Pats esmu piedzīvojis dažādus agresīvus autobraucējus ar NIVA,Golfīzeri,LADA u.c un pat reizi VOLGA. Atsaldētie ir visur... Šito topiku arī viens raksta!

Trance Reģ.: 07.03.2008
0 0 Atbildēt

S_2 rakstīja: Rixa, domaaju nebija veerts te posteet. Visdriizaak ka tas bumerasts latvieshu burtus taapat nepaziist...

Bumerasts

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

dātumi, dātumi...

visādi vīriešu dzimtas vistas nepiegriež vērību cīpariem (garais ī, vārdā - cīpari - nau kļūda)...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

kolumbs rakstīja: Nav svarīgi, ka tas bija BMW. Kaskadieri-amatieri brauc ar dažādu marku auto...

Ir jau gan... Atšķirībā no normālām zemēm, pie mums BMW ir statusa auto tieši šaurpierainiem cilvēkiem, nevis biznesa klases limuzīns, kā tas ir kaut vai sav;a dzimtenē.

Ulmanis arī ir šaurpiere?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Zinu ļoti daudz cienījamus BMW braucējus,tā kā tirsēji var iet un norauties podā.

Starp citu, esmu sastapis uz ielām kaudzi agresīvu saab braucēju,arī subaru neatpaliek. Tā kā...ejiet uz poda,idiņi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Deksis ar edzuli sadziedājies?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Deksis ar edzuli sadziedājies?

Aizej un pavem,slapjā siļķe.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti