Pardodu radardetektoru xtr-325

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
 
grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: Paardodu subjektu pa 55 lati. tiem kam patiik kauleeties paardoshu pa pieciem desmitiem latu . Jauns, iepakojumaa.

www.buyradardetectors.com/...

rakstiit uz mans niks at inbox el vee.

A kādā attālumā no radara viņš padod ziņu? nu ķipa ar kādu ātrumu var piem. braukt, lai varētu nolaist līdz atļautajam piemēram ārpus apdzīvotām vietām uz štrāses, kur atļautais max 90km/h?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

grauss rakstīja:

Arsmens rakstīja: Paardodu subjektu pa 55 lati. tiem kam patiik kauleeties paardoshu pa pieciem desmitiem latu . Jauns, iepakojumaa.

www.buyradardetectors.com/...

rakstiit uz mans niks at inbox el vee.

A kādā attālumā no radara viņš padod ziņu? nu ķipa ar kādu ātrumu var piem. braukt, lai varētu nolaist līdz atļautajam piemēram ārpus apdzīvotām vietām uz štrāses, kur atļautais max 90km/h?

Uz highway modes njem liidz 2 km. bet ja izshaus tieshi uz Tevi, ta neko jau tu nenolaidiisi to aatrumu. Vienk. to 2km posmaa noteikti buus kaads pa priekshu brauceejs uz kuru shie buus izshaavushi, tad arii vareesi kaut rinjkjii griezties Vissaldaak ir ar mentiem kas naktiis pa shtraasi brauc ar videoradaru, tos jau njem aiz entiem liikumiem.

cezars Reģ.: 08.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja pa 40Ls tad, perku kaut sovakar. Ja esi ar mieru raksti tel. nr uz corpiodg@navigator.lv" target="_new">scorpiodg@navigator.lv

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

es izpaltu visu veidu detektorus, sitis konkretais ir normals suc

282860683

uz PM iauto neatbildu, reds, krans tac, naudu prasa par so opciju

velak iemetishu linku, pashalik powers neiet

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt
Epilators Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: vo, links

www.bmwpower.lv/...

links nedarbojas

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

powers akal neiet

Epilators Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: powers akal neiet

bmwlife uzbrūk

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

tie suxeri var pashi sev atmiineet

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: es izpaltu visu veidu detektorus, sitis konkretais ir normals suc

izpalti ko gribi,torgašs čortovs, bet nemaitā andeli citam....

Labi tirgotāji tā nedara

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti