Pardodu 4 VW Caravelle 1.9D 98-99gads

didzinators Reģ.: 14.03.2003
 
1 2
Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: no džeka ar rozā kreklu foto.inbox.lv/... es oranžu busu nepirktu...

Pareizi!!! Lai praiders citur tirgo!!!

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

didzinators rakstīja:

fanks rakstīja:

didzinators rakstīja:

fanks rakstīja: Kaut kas vienreizējs. Ieskatoties mobile.de neizdevās atrast nevienu tik dārgu vw caravelle 99.gada. Cenas no 4500 - 7000 eiro!

Kaut kas vienreizejs, bet puse no 7 jau pardotas!Paskaties vien uzmanigi velreiz

Priecaajies - buusi nevaaji uzvaariijies uz nezinaataajiem!

Uz kadiem nezinatajiem?! Tie kas nopirka, tie ari iemaksaja drosibas naudu!

Tu vispar esi kadreiz bijis Vacijaa? Bildee jau visas masinas kaa konfektes. Un ar maziem noskrejieniem 99.g. maksaa vien 7'000-9'000EUR

Nu es nesaprotu vairs tos cilveekus, kuri pa 10 000eur perk 10 gadus vecu masinu, kura jau 4/5 no sava ekspluatejamā mūža jau ir nokalpojusi, ja pa 25 000 eur var nopirkt jaunu Traffic vai Citroen Jumpy un 10 gadus braukt bez lielas naudas ieguldīšanas.

Vispār tiem VW izstrādājumiem cenas augušas astronomiskas par tām miskastēm vēl pirms 2 gadiem brālēns kaimiņam no De atvilka labu T4 multivan 93g pa 4300eur ar visu reģistrāciju, a tagad 93 jau pa 6000 eur ieks ss.lv iet.

Galiigi aptrakusi.

Galigi lohs esi? Caravelle ir vienkarsa kaa pieckapeika un ja ari tur kas plist tad maksaa kapeikas. Padomaa cik cena kritas katru gadu jaunam Citronam un kurs pec tam to srotu pirks pa sejieni nodzitu.

Otkart visus busus nopirka firmas, ko dos braukt saviem stradniekiem, kaa tev liekas kas paliks pari no jauna citrona pec gada lietosanas, benkjos izdedzinati caurumi, buktes utt.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Isķinu glagoļiš, sin moj!

VW sēdekļos caurumus nevar izdedzināt nu nekādi!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Kādreiz biju pārliecināts, ka VW komerctransports ir ilgmūžīgs, izturīgs utt. Varbūt vecāka gadagājuma ķerras arī tādas bija.Bet, kopš darbā sanācis sekss ar Transporter Sinhro dzimušu pēc 2000. gada, domas mainījušās. Tai ķerrai ir apmēram 100 kkm noskrējiens, bet remontos nauda ir ielikta un laiks pazaudēts oij oij.

Tā kā nezinu, kas tur daudz labāks par citronu vai peguetu.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Es te vienkarši runāju par principu, kāpēc pirkt vecu s ū un pēc tam čakarēties.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Es te vienkarši runāju par principu, kāpēc pirkt vecu s ū un pēc tam čakarēties.

A tu nopērc jaunu E-klases turku mersi un pamēģini nečakarēties... ;-D

Labāk pasaki kas vairs nav taisīts Turcijā vai Krievijā.

Domā tai VW rūpnīcā visi baltie vācieši strādā??? Tie paši vien turki un kurdi būs. Pie tam ja automašīna tiek komplektēta vācijā, tas nenozīmē, ka arī komplektējošās detaļas tiek piegādātas no tās pašas valsts.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Kādreiz biju pārliecināts, ka VW komerctransports ir ilgmūžīgs, izturīgs utt. Varbūt vecāka gadagājuma ķerras arī tādas bija.Bet, kopš darbā sanācis sekss ar Transporter Sinhro dzimušu pēc 2000. gada, domas mainījušās. Tai ķerrai ir apmēram 100 kkm noskrējiens, bet remontos nauda ir ielikta un laiks pazaudēts oij oij.

Tā kā nezinu, kas tur daudz labāks par citronu vai peguetu.

Nu pats vainigs ka brauc ar sinhro!Otrkart ja noperc pajatu eksemplaru, tad plisis tapat, neatkarigi no razotaja!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kādreiz biju pārliecināts, ka VW komerctransports ir ilgmūžīgs, izturīgs utt. Varbūt vecāka gadagājuma ķerras arī tādas bija.Bet, kopš darbā sanācis sekss ar Transporter Sinhro dzimušu pēc 2000. gada, domas mainījušās. Tai ķerrai ir apmēram 100 kkm noskrējiens, bet remontos nauda ir ielikta un laiks pazaudēts oij oij.

Tā kā nezinu, kas tur daudz labāks par citronu vai peguetu.

Nu pats vainigs ka brauc ar sinhro!Otrkart ja noperc pajatu eksemplaru, tad plisis tapat, neatkarigi no razotaja!

Kādu man dod ar tādu braucu. Tas pirmkārt. Otrkārt viņš ir pirkts jauns, nevis pajāts kā tavi piedāvājumi.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Es te vienkarši runāju par principu, kāpēc pirkt vecu s ū un pēc tam čakarēties.

A tu nopērc jaunu E-klases turku mersi un pamēģini nečakarēties... ;-D

Labāk pasaki kas vairs nav taisīts Turcijā vai Krievijā.

Domā tai VW rūpnīcā visi baltie vācieši strādā??? Tie paši vien turki un kurdi būs. Pie tam ja automašīna tiek komplektēta vācijā, tas nenozīmē, ka arī komplektējošās detaļas tiek piegādātas no tās pašas valsts.

Un ko tad tu te di.s, ka jauns citrons būs labāks par lietotu vw?

Šajā gadījumā 10 gadus vec fofāgens ar 300 000km nobraukumu vai vairāk, nav vairs lietots, bet gan nolietots un principā civilizētā pasaulē (japāna, ASV, Vācija, GB) ir norakstāms lūžņos.

Lietota masīna ir 2-3 gadus veca ar nobraukumu līdz 100 000

A tiem fofāgeniem pēc 1 vai diviem normālas ekspluatācijas gadiem Latvijā būs jātaisa kapitalka.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Kādreiz biju pārliecināts, ka VW komerctransports ir ilgmūžīgs, izturīgs utt. ....

nu pļā, es tak tev jau pirms 2 gadiem teicu, ka tā vairs nav

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Es te vienkarši runāju par principu, kāpēc pirkt vecu s ū un pēc tam čakarēties.

A tu nopērc jaunu E-klases turku mersi un pamēģini nečakarēties... ;-D

Labāk pasaki kas vairs nav taisīts Turcijā vai Krievijā.

Domā tai VW rūpnīcā visi baltie vācieši strādā??? Tie paši vien turki un kurdi būs. Pie tam ja automašīna tiek komplektēta vācijā, tas nenozīmē, ka arī komplektējošās detaļas tiek piegādātas no tās pašas valsts.

Un ko tad tu te di.s, ka jauns citrons būs labāks par lietotu vw?

Šajā gadījumā 10 gadus vec fofāgens ar 300 000km nobraukumu vai vairāk, nav vairs lietots, bet gan nolietots un principā civilizētā pasaulē (japāna, ASV, Vācija, GB) ir norakstāms lūžņos.

Lietota masīna ir 2-3 gadus veca ar nobraukumu līdz 100 000

A tiem fofāgeniem pēc 1 vai diviem normālas ekspluatācijas gadiem Latvijā būs jātaisa kapitalka.

Par 1.9 nezinu, bet vecajam 2.5 TDI R5 resurss normālā ekspluatācijā ir 600 000. Pēc kapitalkas var braukt tikpat. Kā jau te iepriekš minēja, detļas maksā kapeikas salīdzinājumā pret jaunu, ar elektroniku piebāztu citronu.

nu tad pērc tos lūžņus par 3kāršu cenu un brauc laimīgs.....

p.n.

joprojām piedāvājumā balts kravas lt 2.5tdi

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kādreiz biju pārliecināts, ka VW komerctransports ir ilgmūžīgs, izturīgs utt. ....

nu pļā, es tak tev jau pirms 2 gadiem teicu, ka tā vairs nav

Atslābsti....asteroīds jau ir aizlidojis Zemei garām.

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Es te vienkarši runāju par principu, kāpēc pirkt vecu s ū un pēc tam čakarēties.

A tu nopērc jaunu E-klases turku mersi un pamēģini nečakarēties... ;-D

Labāk pasaki kas vairs nav taisīts Turcijā vai Krievijā.

Domā tai VW rūpnīcā visi baltie vācieši strādā??? Tie paši vien turki un kurdi būs. Pie tam ja automašīna tiek komplektēta vācijā, tas nenozīmē, ka arī komplektējošās detaļas tiek piegādātas no tās pašas valsts.

Vo vo , mersis no turcijas, bmw no krievijas, vw no meksikas, opel no korejas...

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Es te vienkarši runāju par principu, kāpēc pirkt vecu s ū un pēc tam čakarēties.

A tu nopērc jaunu E-klases turku mersi un pamēģini nečakarēties... ;-D

Labāk pasaki kas vairs nav taisīts Turcijā vai Krievijā.

Domā tai VW rūpnīcā visi baltie vācieši strādā??? Tie paši vien turki un kurdi būs. Pie tam ja automašīna tiek komplektēta vācijā, tas nenozīmē, ka arī komplektējošās detaļas tiek piegādātas no tās pašas valsts.

Vo vo , mersis no turcijas, bmw no krievijas, vw no meksikas, opel no korejas...

po kur mašīna tiek salikta, galvenais ir kas piegādā komplektējošās daļas. Esmu parliecināts ka pat BMW, Audi utt, 30% komplektējošo daļu izcelsme ir no Ķīnas.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

njaa , kaa vajag ar galvu atsisties lai 10gadiigu nemotoora fauvaagji , uz firmu ,iepirktu par~ 1/2 no jauna traffiga cenas

P.S.pagaashpavasar tika iepirkc trafigs par ls14500 ar A/C un autonomku

P.S.S traffigu atlikusii veertiiba arii rulljez nemeera

P.S.S.S servisi fauwee un reno ir vienliidz smirdoshi

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: njaa , kaa vajag ar galvu atsisties lai 10gadiigu nemotoora fauvaagji , uz firmu ,iepirktu par~ 1/2 no jauna traffiga cenas

P.S.pagaashpavasar tika iepirkc trafigs par ls14500 ar A/C un autonomku

P.S.S traffigu atlikusii veertiiba arii rulljez nemeera

P.S.S.S servisi fauwee un reno ir vienliidz smirdoshi

Tev forss niks!

Ko lielies par savu cenu? Defaultaa vins maksaa dargak un nenozime ka dabuji pa leto tad visi taa var nopirkt!

Ieej ss.lv un paskaties cik maksaa 3 gadigs trafiks, ja negribi skatities, tad varu pateikt 8'000EUR.

Jaa, pajolin un atlikusi vertiba riktigi rullee un pieskaiti izdoto naudu x4 veicot apkopes pie dilera

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

TDIOTS rakstīja: njaa , kaa vajag ar galvu atsisties lai 10gadiigu nemotoora fauvaagji , uz firmu ,iepirktu par~ 1/2 no jauna traffiga cenas

P.S.pagaashpavasar tika iepirkc trafigs par ls14500 ar A/C un autonomku

P.S.S traffigu atlikusii veertiiba arii rulljez nemeera

P.S.S.S servisi fauwee un reno ir vienliidz smirdoshi

Tev forss niks!

Ko lielies par savu cenu? Defaultaa vins maksaa dargak un nenozime ka dabuji pa leto tad visi taa var nopirkt!

Ieej ss.lv un paskaties cik maksaa 3 gadigs trafiks, ja negribi skatities, tad varu pateikt 8'000EUR.

Jaa, pajolin un atlikusi vertiba riktigi rullee un pieskaiti izdoto naudu x4 veicot apkopes pie dilera

da poo man uz tevi mu dacinj , tirgo kaa un ko gribi , gan jau atradiisies kaadi alnji , kuri veel dziivo iluuzijaas , vienk netirz par teemu jauns VS vecs , ne nu teu ir bijushi jauni , ne nu kaa .

un paraadi man 3gadiigu turbootrafiku , pasazjieru versijaa , kursh maksaatu 8keur .

P.S. un puust tie karavelji arii labi ,pie kam jau turpat vaacijaa , veel pirms ''sliktaas'' LV ziemoshanas !!?? ir neliela pieredziite

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: njaa , kaa vajag ar galvu atsisties lai 10gadiigu nemotoora fauvaagji , uz firmu ,iepirktu par~ 1/2 no jauna traffiga cenas

P.S.pagaashpavasar tika iepirkc trafigs par ls14500 ar A/C un autonomku

P.S.S traffigu atlikusii veertiiba arii rulljez nemeera

P.S.S.S servisi fauwee un reno ir vienliidz smirdoshi

Klau atmet man uz andis_ur@inbox.lv" target="_new">Sandis_ur@inbox.lv kur var taadu forshu cenu dabuut???

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

didzinators rakstīja:

TDIOTS rakstīja: njaa , kaa vajag ar galvu atsisties lai 10gadiigu nemotoora fauvaagji , uz firmu ,iepirktu par~ 1/2 no jauna traffiga cenas

P.S.pagaashpavasar tika iepirkc trafigs par ls14500 ar A/C un autonomku

P.S.S traffigu atlikusii veertiiba arii rulljez nemeera

P.S.S.S servisi fauwee un reno ir vienliidz smirdoshi

Tev forss niks!

Ko lielies par savu cenu? Defaultaa vins maksaa dargak un nenozime ka dabuji pa leto tad visi taa var nopirkt!

Ieej ss.lv un paskaties cik maksaa 3 gadigs trafiks, ja negribi skatities, tad varu pateikt 8'000EUR.

Jaa, pajolin un atlikusi vertiba riktigi rullee un pieskaiti izdoto naudu x4 veicot apkopes pie dilera

da poo man uz tevi mu dacinj , tirgo kaa un ko gribi , gan jau atradiisies kaadi alnji , kuri veel dziivo iluuzijaas , vienk netirz par teemu jauns VS vecs , ne nu teu ir bijushi jauni , ne nu kaa .

un paraadi man 3gadiigu turbootrafiku , pasazjieru versijaa , kursh maksaatu 8keur .

P.S. un puust tie karavelji arii labi ,pie kam jau turpat vaacijaa , veel pirms ''sliktaas'' LV ziemoshanas !!?? ir neliela pieredziite

Pirmais pirst mana topikaa saki tu, lai pastaipitu savu pinciti!

Takaa meklee topiku par savu Reno un priecajies par savu kruto pirkumu un nemainigo vertibu savos slapjajos sapnos!

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

...tāda sajūta ka visi te(konkrēti šinī topikā) savilkušies tikai izstaipīt čubrikus...

p.s.

....johaidi... tika ielikts topiks ka ir pārdošanā tādi autiņi vai gadienā kādam nav intrese un viss! nē ņem cepjās kuram lielāka taisnība un garāks krāniņš...

....laikam jau sākam iet sviestā....

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti