2002 TDCi Mondeo Ghia - pārdod

Master_D Reģ.: 29.09.2004
 
1 2 3
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

es piiiiiikstu 'visas ekstras' ????ieskaitot aadas saloonu ????!!! un automaatu ????!!!!

lai veicas

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

shitais :www.autonet.lv/...

piemeeram , esot jaunais modelis

kas te notiek

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ādas salons un tomāts ne vienmēr ir ekstra.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Bet tā - tas fordz ir visai smalki nopakots, turklāt hečbeka izpildījumā LV diezgan reti sastopams. Visi citi sedani da vagoni...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

''visas extras'' ira arii vismaz ''kozja'' , tomaac var buut var nebuut , a citaadi ira '''viele extraas'' nevis '''voolaustandungs ''

citaadi jau izskataas ''baudaams'' aparaac

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Pārdodu 2002. gada Ford Mondeo HEČBEKU. Ghia komplektācija - visas sekstras, ieskaitot rūpnīcas zenonu, kas automātiski ieslēdzas, spoguļi, kas paši paliek tumši, parksensori, klima etc.

Tumšs, kopts samta salons. Auto ir maz braukts, k-kādi 140 000 uz špendeles, LV laikam 1.5 gadu.

Dzinējs jaunais DuraTorq, vai kā viņu tur dīzelis - ja nemaldos lielais 2.2. Kārba manuālā, 6-niece.

Lietie diski - 16 collas, virsū pilnīgi jaunas vissezonas riepas (FULDA laikam)

Apskatāms Rīgā, centrā.

bildes ir te:

ss.ss.lv/...

cena un telefons turpat. Iespējams pārformēt Hanzenes līzingu.

vienīgi izskatas ka Tukumā pirkts.....

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Sho vistieshaka celja pirms pirkshanas uz virsbuves skeneshanu!!!!

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

nu par smalko pakojumu var teikt kad ir labaki pakojumi. bija gaisa ada, tomats, luka, elektriski benki, pieliekams akis, diski 18 varbut vel kas atruma neatceros.

Dzineji sitiem itka max ir 2.0. Zirgi atskiras ir 116 un 131.

Jebkura gadijuma lai veicas.

ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

Ja numurs nav mainīts,tad Latvijā aptuveni 3 ar mazu komatu gadus. Ja tā,tad nobraukums pat stipri ticams,ja nē ,tad nobraukumam var likt x2,bet nu pērk jau mašīnu,nevis nobraukumu. Mani tāds autiņš neinteresē.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: shitais :www.autonet.lv/...

piemeeram , esot jaunais modelis

kas te notiek

jā, tas ir JAUNAIS modelis, jo 99 gadā viņi mainījās....

bet 1.9 TDI renaultam nu gan nekad nav bijis....

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja: shitais :www.autonet.lv/...

piemeeram , esot jaunais modelis

kas te notiek

jā, tas ir JAUNAIS modelis, jo 99 gadā viņi mainījās....

bet 1.9 TDI renaultam nu gan nekad nav bijis....

un patreizeejais modelis tad ira kas ???

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja: shitais :www.autonet.lv/...

piemeeram , esot jaunais modelis

kas te notiek

jā, tas ir JAUNAIS modelis, jo 99 gadā viņi mainījās....

bet 1.9 TDI renaultam nu gan nekad nav bijis....

un patreizeejais modelis tad ira kas ???

Tā jau ir nākotne

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka viņu pirka 2006. gada ~vasarā, tai percauto.lv Tukuma placī. Bet nu varu kļūdīties.

Jebkurā gadījumā braukts viņš kopš tā laika ir maz - šur tur pa weekendiem, jo auto īpašniece dzīvo/srādā centrā un ikdienā staigā kājām.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja: shitais :www.autonet.lv/...

piemeeram , esot jaunais modelis

kas te notiek

jā, tas ir JAUNAIS modelis, jo 99 gadā viņi mainījās....

bet 1.9 TDI renaultam nu gan nekad nav bijis....

Aaaa, 1999.gada auto JAUNAIS modelis, baaa, 9.gadus iet viens modelis, o to tik var varzju eedaaji sadomaat

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja: shitais :www.autonet.lv/...

piemeeram , esot jaunais modelis

kas te notiek

jā, tas ir JAUNAIS modelis, jo 99 gadā viņi mainījās....

bet 1.9 TDI renaultam nu gan nekad nav bijis....

un patreizeejais modelis tad ira kas ???

plā, tur ir uzrakstīts 99 gads... un 99 gadā bija megāne scenic ar knābi uz kapota... un bija arī tā jaunais (renault pats viņu sauca par NEW scenic)

ja tiešām ir par ko cepties, tad tikai un vienīgi par TDI - tāds nekad nav bijis

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja: shitais :www.autonet.lv/...

piemeeram , esot jaunais modelis

kas te notiek

jā, tas ir JAUNAIS modelis, jo 99 gadā viņi mainījās....

bet 1.9 TDI renaultam nu gan nekad nav bijis....

un patreizeejais modelis tad ira kas ???

plā, tur ir uzrakstīts 99 gads... un 99 gadā bija megāne scenic ar knābi uz kapota... un bija arī tā jaunais (renault pats viņu sauca par NEW scenic)

ja tiešām ir par ko cepties, tad tikai un vienīgi par TDI - tāds nekad nav bijis

Vo-vo, doep*lis pie cilvēka! Nu bet gan par TDI var pakārt :E

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja: shitais :www.autonet.lv/...

piemeeram , esot jaunais modelis

kas te notiek

jā, tas ir JAUNAIS modelis, jo 99 gadā viņi mainījās....

bet 1.9 TDI renaultam nu gan nekad nav bijis....

un patreizeejais modelis tad ira kas ???

plā, tur ir uzrakstīts 99 gads... un 99 gadā bija megāne scenic ar knābi uz kapota... un bija arī tā jaunais (renault pats viņu sauca par NEW scenic)

ja tiešām ir par ko cepties, tad tikai un vienīgi par TDI - tāds nekad nav bijis

tad jau sanaak ka to suu du razjo joprojaam

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Man liekas, ka viņu pirka 2006. gada ~vasarā, tai percauto.lv Tukuma placī. Bet nu varu kļūdīties.

percauto.lv=Feldmaņa k-gs=šķilti un stipri šķilti un tiri-piri atjaunoti

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Sintri!

Kā tu to zini?

Nez, par šo neviens no useriem nav sūdzējies, rūsas nav, nekādu citu pazīmju ar nav.

Xenonus oriģinālos diez vai kāds sistam auto liktu, visi airbagi veseli (viņu tur ir daudz).

Man liekas, ka šis auto nav bijis sists. Vismaz ne tādā mērā, ka tas ko iespaidotu.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

Master_D rakstīja: Man liekas, ka viņu pirka 2006. gada ~vasarā, tai percauto.lv Tukuma placī. Bet nu varu kļūdīties.

percauto.lv=Feldmaņa k-gs=šķilti un stipri šķilti un tiri-piri atjaunoti

Es velreiz saku - uz virsbuves skeneshanu. Tur bus interesants skats, jo tas maksa tikai 25 Ls un tiek noteikts perfekti kas parkrasots, cik mm ir spaktels utt.

Un shai mashinai tur butu ko paradit

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Sintri!

Kā tu to zini?

Nez, par šo neviens no useriem nav sūdzējies, rūsas nav, nekādu citu pazīmju ar nav.

Xenonus oriģinālos diez vai kāds sistam auto liktu, visi airbagi veseli (viņu tur ir daudz).

Man liekas, ka šis auto nav bijis sists. Vismaz ne tādā mērā, ka tas ko iespaidotu.

patreiz musu dairgais Eirosojuzs izskata regulu, kura tiek lemts par to, ka samera jaunas mashinas, kuram ir avarijas rezultata deformatas nozimigas kuzova detaljas ir jaiznicina!!!

Vari sho sarunu viena mirkli partraukt - noskene sho auto, nopublice rezultaus un nevienam pat mute neversies, ka auto sists.

Es saku, ka 99% no shi placha tada gada auto ar tadu nobraukumu ir iespejams sisti!!!

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Master_D rakstīja: Sintri!

Kā tu to zini?

Nez, par šo neviens no useriem nav sūdzējies, rūsas nav, nekādu citu pazīmju ar nav.

Xenonus oriģinālos diez vai kāds sistam auto liktu, visi airbagi veseli (viņu tur ir daudz).

Man liekas, ka šis auto nav bijis sists. Vismaz ne tādā mērā, ka tas ko iespaidotu.

patreiz musu dairgais Eirosojuzs izskata regulu, kura tiek lemts par to, ka samera jaunas mashinas, kuram ir avarijas rezultata deformatas nozimigas kuzova detaljas ir jaiznicina!!!

Vari sho sarunu viena mirkli partraukt - noskene sho auto, nopublice rezultaus un nevienam pat mute neversies, ka auto sists.

Es saku, ka 99% no shi placha tada gada auto ar tadu nobraukumu ir iespejams sisti!!!

Psec. Pa Rīgu braukā 95% šķilto mašīnu. Jautājums ir tāds, kā ir sataisīts pēc avārijas! Un specialo skeneri nevajag lai redzētu stipri šķiltu mašīnu.

imho Jūs kuiņu apspriežat.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

AutoNets rakstīja:

Master_D rakstīja: Sintri!

Kā tu to zini?

Nez, par šo neviens no useriem nav sūdzējies, rūsas nav, nekādu citu pazīmju ar nav.

Xenonus oriģinālos diez vai kāds sistam auto liktu, visi airbagi veseli (viņu tur ir daudz).

Man liekas, ka šis auto nav bijis sists. Vismaz ne tādā mērā, ka tas ko iespaidotu.

patreiz musu dairgais Eirosojuzs izskata regulu, kura tiek lemts par to, ka samera jaunas mashinas, kuram ir avarijas rezultata deformatas nozimigas kuzova detaljas ir jaiznicina!!!

Vari sho sarunu viena mirkli partraukt - noskene sho auto, nopublice rezultaus un nevienam pat mute neversies, ka auto sists.

Es saku, ka 99% no shi placha tada gada auto ar tadu nobraukumu ir iespejams sisti!!!

Psec. Pa Rīgu braukā 95% šķilto mašīnu. Jautājums ir tāds, kā ir sataisīts pēc avārijas! Un specialo skeneri nevajag lai redzētu stipri šķiltu mašīnu.

imho Jūs kuiņu apspriežat.

Tu redzi, es redzu, bet vairums neredz. Ja aktualizets jautajums - sists/nesists tad kapec sho neatrisinat tehniska celja, piedevam tas nemaksa kosmiskas naudas?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja: shitais :www.autonet.lv/...

piemeeram , esot jaunais modelis

kas te notiek

jā, tas ir JAUNAIS modelis, jo 99 gadā viņi mainījās....

bet 1.9 TDI renaultam nu gan nekad nav bijis....

un patreizeejais modelis tad ira kas ???

plā, tur ir uzrakstīts 99 gads... un 99 gadā bija megāne scenic ar knābi uz kapota... un bija arī tā jaunais (renault pats viņu sauca par NEW scenic)

ja tiešām ir par ko cepties, tad tikai un vienīgi par TDI - tāds nekad nav bijis

tad jau sanaak ka to suu du razjo joprojaam

nē neražo.... tagad ir megane scenic II

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vēlreiz atkārtoju.... tieši 99 gada megāna scenic ir korekti norādīt vecais/jaunais modelis

tur NAV nekā par ko uzbraukt poārdevējam - izņemot protams mistisko TDI... tāds vienkārši neeksistē

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti