2002 TDCi Mondeo Ghia - pārdod

Master_D Reģ.: 29.09.2004
 
1 2 3
Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Izlasīju dažus komentus šķermulis iemetās!!! Tos ko izlasīju bija pretīgi... man ar tāds drapaks ir... arī hečbeks un dīzelis tikai smukāks Šitas aparātrs ir ok!!! Tie kuri te smuki kakiņā pat nav sēdējuši viņā tikai pukšķina

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Vakar ar šitādu pabraucu. Vienīgais, kas nepatika ir šausmīgi mazie ārējie spieģeļi!

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: Vakar ar šitādu pabraucu. Vienīgais, kas nepatika ir šausmīgi mazie ārējie spieģeļi!

Mazi ta mazi, bet var redzēt dakuja vairāk nekā audi miskastēs! Rāda perfekti...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja:

schizo rakstīja: Vakar ar šitādu pabraucu. Vienīgais, kas nepatika ir šausmīgi mazie ārējie spieģeļi!

Mazi ta mazi, bet var redzēt dakuja vairāk nekā audi miskastēs! Rāda perfekti...

laikam jau jeegu shovakar esi P A R P I R D I S

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Smart7 rakstīja:

schizo rakstīja: Vakar ar šitādu pabraucu. Vienīgais, kas nepatika ir šausmīgi mazie ārējie spieģeļi!

Mazi ta mazi, bet var redzēt dakuja vairāk nekā audi miskastēs! Rāda perfekti...

laikam jau jeegu shovakar esi P A R P I R D I S

pie kam 2x pa pir dis

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vēlreiz atkārtoju.... tieši 99 gada megāna scenic ir korekti norādīt vecais/jaunais modelis

tur NAV nekā par ko uzbraukt poārdevējam - izņemot protams mistisko TDI... tāds vienkārši neeksistē

kaadas seenes esi saeedies ? jaunais modelis ir tas ko raxzjo patreiz !!! a sludinaajumaa uzraadiito SUU DU vairs nerazjo , jebi makj , ampli tu pais !

P.S. konkreetais forc ( piekam Ghia ) ir 10,5x labaaks par tavu SUU DA renjoooooogofnoooo

P.S.S. man ir 2gab. renjooooogofnooo un es zinu par ko runaaju .

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Mazi ta mazi, bet var redzēt dakuja vairāk nekā audi miskastēs! Rāda perfekti...

laikam jau jeegu shovakar esi P A R P I R D I S

Kas i ko??? Audi tak reālas kastes vien i, ir bijuši B4, A4 2.8 Q, A6 2.8... nekā īpaša tādas miskastes vien i... paziņa izvizināja ar S4 dīzelīti (82k eur), vo tas gan bija aramais, izd.rāzām cayenee

Un atgriežoties pie vecajiem rakstiem...

Tgad dzīve piespiedusi lasīt BMWpower un BMWlife, protams, iauto... IESPAIDS - gudri "runāt" visi mākat..., citriez pat liekas, ka to vien darat kā te ka.kājat a auto pat redzējuši neasat iečekojot jūsu komentu laikus... 24h/diennaktī... . A pa kuru laiku tad braucat (pee) es ar varētu te stāstīt brīnumus, bet kāda jēga???

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja:

Mazi ta mazi, bet var redzēt dakuja vairāk nekā audi miskastēs! Rāda perfekti...

laikam jau jeegu shovakar esi P A R P I R D I S

Kas i ko??? Audi tak reālas kastes vien i, ir bijuši B4, A4 2.8 Q, A6 2.8... nekā īpaša tādas miskastes vien i... paziņa izvizināja ar S4 dīzelīti (82k eur), vo tas gan bija aramais, izd.rāzām cayenee

Un atgriežoties pie vecajiem rakstiem...

Tgad dzīve piespiedusi lasīt BMWpower un BMWlife, protams, iauto... IESPAIDS - gudri "runāt" visi mākat..., citriez pat liekas, ka to vien darat kā te ka.kājat a auto pat redzējuši neasat iečekojot jūsu komentu laikus... 24h/diennaktī... . A pa kuru laiku tad braucat (pee) es ar varētu te stāstīt brīnumus, bet kāda jēga???

nu pastaasti te savus miskastnieka varonjdarbus , izbriini luuzerus

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

nu pastaasti te savus miskastnieka varonjdarbus , izbriini luuzerus

Biki pālis, bet dakuja ko stāstīt... Admin ptu tii b.ljesgj red!!! ideja par valti no manis uztaisi, lai katrs jūzeris var iepukināt ne tikai bildes, bet savus varoņdarbus arī... nu tipa pie savas infas... vai arī jaunu sadaļu "kurš lielāks dirsējs", o bļaģ banu iepisa sukas jobanās pīzdas huiņa kaut kāda bļē!!! Hujova bļaģ panesās izdrāztā vāvere sapisa poņu... OK onanējat tālāk iešu bļaģ iepist bļaģ!!! A kakova huja pēc man banu likt??? Zajebal suka nahuj pīzda??? ??? ??? bļāg citur suka snahuj lamājas a te ahujetj nevar bļaģ!!! Ar labu nakti nahuj!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

nu pastaasti te savus miskastnieka varonjdarbus , izbriini luuzerus

Biki pālis, bet dakuja ko stāstīt... Admin ptu tii b.ljesgj red!!! ideja par valti no manis uztaisi, lai katrs jūzeris var iepukināt ne tikai bildes, bet savus varoņdarbus arī... nu tipa pie savas infas... vai arī jaunu sadaļu "kurš lielāks dirsējs", o ******* banu iepisa sukas *******ās *******s *******a kaut kāda bļē!!! Hujova ******* panesās izdrāztā vāvere sapisa poņu... OK onanējat tālāk iešu ******* iepist *******!!! A kakova ******* pēc man banu likt??? Za******* suka ******* *******??? ??? ??? bļāg citur suka s******* lamājas a te ahujetj nevar *******!!! Ar labu nakti *******!

ataa miskastniek

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Smart7 rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

nu pastaasti te savus miskastnieka varonjdarbus , izbriini luuzerus

Biki pālis, bet dakuja ko stāstīt... Admin ptu tii b.ljesgj red!!! ideja par valti no manis uztaisi, lai katrs jūzeris var iepukināt ne tikai bildes, bet savus varoņdarbus arī... nu tipa pie savas infas... vai arī jaunu sadaļu "kurš lielāks dirsējs", o ******* banu iepisa sukas *******ās *******s *******a kaut kāda bļē!!! Hujova ******* panesās izdrāztā vāvere sapisa poņu... OK onanējat tālāk iešu ******* iepist *******!!! A kakova ******* pēc man banu likt??? Za******* suka ******* *******??? ??? ??? bļāg citur suka s******* lamājas a te ahujetj nevar *******!!! Ar labu nakti *******!

ataa miskastniek

Izpis sevi!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

moraale - dzer praatiigi ,

wot teiksim es- patreiz 0,4L krievu standarta ( pirms tan nedaudz 'na moloke' ), un nekaada bana

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Smart7 rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

nu pastaasti te savus miskastnieka varonjdarbus , izbriini luuzerus

Biki pālis, bet dakuja ko stāstīt... Admin ptu tii b.ljesgj red!!! ideja par valti no manis uztaisi, lai katrs jūzeris var iepukināt ne tikai bildes, bet savus varoņdarbus arī... nu tipa pie savas infas... vai arī jaunu sadaļu "kurš lielāks dirsējs", o ******* banu iepisa sukas *******ās *******s *******a kaut kāda bļē!!! Hujova ******* panesās izdrāztā vāvere sapisa poņu... OK onanējat tālāk iešu ******* iepist *******!!! A kakova ******* pēc man banu likt??? Za******* suka ******* *******??? ??? ??? bļāg citur suka s******* lamājas a te ahujetj nevar *******!!! Ar labu nakti *******!

ataa miskastniek

Izpis sevi!

a naku j

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Smart7 rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Smart7 rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

nu pastaasti te savus miskastnieka varonjdarbus , izbriini luuzerus

Biki pālis, bet dakuja ko stāstīt... Admin ptu tii b.ljesgj red!!! ideja par valti no manis uztaisi, lai katrs jūzeris var iepukināt ne tikai bildes, bet savus varoņdarbus arī... nu tipa pie savas infas... vai arī jaunu sadaļu "kurš lielāks dirsējs", o ******* banu iepisa sukas *******ās *******s *******a kaut kāda bļē!!! Hujova ******* panesās izdrāztā vāvere sapisa poņu... OK onanējat tālāk iešu ******* iepist *******!!! A kakova ******* pēc man banu likt??? Za******* suka ******* *******??? ??? ??? bļāg citur suka s******* lamājas a te ahujetj nevar *******!!! Ar labu nakti *******!

ataa miskastniek

Izpis sevi!

a naku j

Labi atbalstu audi S4, RS4, S6, RS6, S8, RS8 pārējie kakinātāji, Ô Ô Ô atcerējos... bija reiz kupejniek vecais smuks GT, bļaģ bija uzbis tikai kaimiņš ar savu Wv passsat GT pisināja kā mazu ezi, jo šim bija biki īsāka kārba

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Ev red!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tu miljonu gribi uz manis nopelnīt??? ZB PN SP IDS saprati???

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Ev red!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tu miljonu gribi uz manis nopelnīt??? ZB PN SP IDS saprati???

redz OOOO ir smalks suuc , ar kuru + - brauc pieklaajiigi cilveeki , kameer ar BMW 90%os gadiijienu jaaj atsaldenji

bet topiks jau iisteniibaa ira par Ford Ghia diizeli

P.S. prozit

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Smart7 rakstīja: Ev red!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tu miljonu gribi uz manis nopelnīt??? ZB PN SP IDS saprati???

redz OOOO ir smalks suuc , ar kuru + - brauc pieklaajiigi cilveeki , kameer ar BMW 90%os gadiijienu jaaj atsaldenji

bet topiks jau iisteniibaa ira par Ford Ghia diizeli

P.S. prozit

Nu jā man ir fords tāds līdzīgs - labāks prozit... nu vo man ir arī vojadžers un vēl šis tas... prozit... kas man vēl i??? brr... ak man BMW arī ir, bet tas tak ir kaifīgs autiņš RWD ir ok!!! prozit...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Smart7 rakstīja: Ev red!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tu miljonu gribi uz manis nopelnīt??? ZB PN SP IDS saprati???

redz OOOO ir smalks suuc , ar kuru + - brauc pieklaajiigi cilveeki , kameer ar BMW 90%os gadiijienu jaaj atsaldenji

bet topiks jau iisteniibaa ira par Ford Ghia diizeli

P.S. prozit

Nu jā man ir fords tāds līdzīgs - labāks prozit... nu vo man ir arī vojadžers un vēl šis tas... prozit... kas man vēl i??? brr... ak man BMW arī ir, bet tas tak ir kaifīgs autiņš RWD ir ok!!! prozit...

man gan forda nau jau gadus 15 un arii suu da vojagera vairs nau , zjeel bet nau dikti vinjsh patika un patiik joprojaam , bet chrysler ir suuc , wot i iemesls - paceljam glaazi par CV

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja

Tu redzi, es redzu, bet vairums neredz. Ja aktualizets jautajums - sists/nesists tad kapec sho neatrisinat tehniska celja, piedevam tas nemaksa kosmiskas naudas?

Manuprāt katrs 8. no 10 lietoto auto īpašniekiem, uzliekot savu auto uz šī stenda būs parsteigti. Un kas no tā??? Viam sliktāk braukājas?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Uz fordu ir pieteikušies 2 gab cilvēki, turklāt abi radinieki - viens no manējiem, otrs no sievas puses.

Tagad nesaprotu, kam lai tirgo nost

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Uz fordu ir pieteikušies 2 gab cilvēki, turklāt abi radinieki - viens no manējiem, otrs no sievas puses.

Tagad nesaprotu, kam lai tirgo nost

Likums Nr1 - NEKAD nepardod auto radiniekiem!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Master_D rakstīja: Uz fordu ir pieteikušies 2 gab cilvēki, turklāt abi radinieki - viens no manējiem, otrs no sievas puses.

Tagad nesaprotu, kam lai tirgo nost

Likums Nr1 - NEKAD nepardod auto radiniekiem!

atbalstiics !

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

AutoNets rakstīja:

Master_D rakstīja: Uz fordu ir pieteikušies 2 gab cilvēki, turklāt abi radinieki - viens no manējiem, otrs no sievas puses.

Tagad nesaprotu, kam lai tirgo nost

Likums Nr1 - NEKAD nepardod auto radiniekiem!

atbalstiics !

daljeeji... jo raugi- situaacijas un auto i dazjaadi

btw- pirmstam noruna- ar auto pirkshanu radnieciiba nav saistiita- tb apstaasta visu zinaamo info i taadu kas i nojaushama i lai pats domaa

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Mondeo cenas cēlušās? drusku vairāk kā pirms gada pārdevu 2002. gada universāli par 6000 eirām. tas gan bij ar 1.8 benzīna dzinēju.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Master_D rakstīja: Uz fordu ir pieteikušies 2 gab cilvēki, turklāt abi radinieki - viens no manējiem, otrs no sievas puses.

Tagad nesaprotu, kam lai tirgo nost

Likums Nr1 - NEKAD nepardod auto radiniekiem!

1) Radam var atlaidīti iedot

2) Esmu pārdevis radiem dažus savus vecos auto - nav sūdzējušies

3) Šis ir labs auto.

1 2 3
Telegram
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti