Lietie diski no 14\" lidz 24\"

auto-av Reģ.: 24.01.2008

Piedāvājam lietos diskus plašā izvēlē, sākot no 14" lidz 24" praktiski jebkurām automašīnām, sīkāku info iespējams saņemt pa e-pastu, vai apmeklējot mājas lapu www.auto-av.lv

 
1 2
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

eu , uznjeemeej , tava lapele neveraas !

auto-av Reģ.: 24.01.2008
0 0 Atbildēt

Līdz šim vērās, iespējams problēmas. Pameiģini mazliet vēlāk

www.auto-av.lv

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ja 'loga' atveershana velkaas ~minuuti , taatad neveraas , pljaa

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

hmm.... reklaama

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Tagad verās, tikai dikti lēni

Kaut ko uz 17" 5x100 var piedāvāt?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Interesanti uzzināt - vai šī posta autors saņēma aptuveni šādu vēstuli???

šķiet, reklāma iauto portālā par diskiem nav saskaņota!

--

Elmārs Biele

www.iauto.lv

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Interesanti uzzināt - vai šī posta autors saņēma aptuveni šādu vēstuli???

šķiet, reklāma iauto portālā par diskiem nav saskaņota!

--

Elmārs Biele

www.iauto.lv

Nu paga, kam tad domāta sadaļa [b]pērk, pārdod vai maina[/b] ja ne sludinājumiem? Tad jau te jādzēš pilnīgi viss ārā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Megaboriss rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Interesanti uzzināt - vai šī posta autors saņēma aptuveni šādu vēstuli???

šķiet, reklāma iauto portālā par diskiem nav saskaņota!

--

Elmārs Biele

www.iauto.lv

Nu paga, kam tad domāta sadaļa [b]pērk, pārdod vai maina[/b] ja ne sludinājumiem? Tad jau te jādzēš pilnīgi viss ārā

ahā - centis arī te katru dienu liek maksimas ķūninga nodaļas reklāmas

auto-av Reģ.: 24.01.2008
0 0 Atbildēt

Jautājums ko nozīmē Forums " Pērk, Pārdod, maina" ja šeit neko nedrīkst reklamēt?

auto-av Reģ.: 24.01.2008
0 0 Atbildēt

Uggga > Kādus meklē Labāk atsūti iz Info@auto-av.lv ( mašinas marku, modeli, gadu, cik izmērs, iznesums...) atūtīšu atpakaļ piedāvājumu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

auto-av rakstīja: Jautājums ko nozīmē Forums " Pērk, Pārdod, maina" ja šeit neko nedrīkst reklamēt?

starpība tāda veca...

biški ierūsējusi...

kad vecis pārdo 2 sievas auto... tas normoļno... ļjubil značit...

bet ja kāc fiksais biznesmenis "kupi prodai", varbūt arī biški biezāks, izdomā, izjāt pusi no santīma, ieliekot sludinājumu (esot juridiskā persona) kā fiziskais...

nu ko lai saka - čmo...

nevar pie tāda diskus pirkt, jo, ja būs garantijas gadījums viš tokš sūdu no ceļa nofisīs, lai nepildītu savas saistības...

auto-av Reģ.: 24.01.2008
0 0 Atbildēt

Ne visi mēdz darīt kā vairākums, ir dažādi uzskati un viedokļi par vienu un to pašu. Kam vairāk ticēt, kam nē?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

auto-av rakstīja: Ne visi mēdz darīt kā vairākums, ir dažādi uzskati un viedokļi par vienu un to pašu. Kam vairāk ticēt, kam nē?

no miglas, vai?

tu lieni svešā saitē ar savu komercpiedāvājumu un boli acis, ka uz tevi rej?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pie tam nekāda īpašā maļina jau tajās tavās cenās arī nav.... parastas standartcenas....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nu tad vispār... banojams vārc, banojamam piedāvājumam... kuce...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

izteiksimies vienkaarshaak

1kaart : AM/T(tovar)G

2kaart : aftara maajaslapa - G

3kaart : praisi - GGGGGGG...............

Rezumeejums - PN

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

Nē nu jūs tieshām kautkādi nesaprotamie te visi, kas no taa slikts ka cilveks grib pārdot savu preci, nu ja nepatīk cena vai kautkas cits nepērc, toties reklāma un piedāvājums vairo konkurenci un jo vairāk tauta reklamēsies, jo zemāk kritīs cenas. Es tikai atbalstu shadus reklamas veidus, pircejam ir tikai labāk pastāv iespēja izvēlēties. Ja runā par garantijām, tad no šāda jau ir vieglāk pieprasīt garantijas nekā no tāda, kas tirgo pa 1 komplektam un otrā dienā pēc preces iegādes jau nav sazvanāms. Kautkaa visi saskata uzreiz kautko sliktu, nu izdarat paši kautko labu un vērtīgu pirms kritizējat.

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: ja 'loga' atveershana velkaas ~minuuti , taatad neveraas , pljaa

dial-up interneta pieslēgums mūsdienās vairs nerullee

Sapals Reģ.: 23.07.2001
0 0 Atbildēt

nuss saliidzinot ar lietiexxxxx.lv ir leetaak... a kur ta letinjos var veel leetaak dabuut?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

boris tu dzimstot ar kājām pa priekšu pasaulē nāci?

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: boris tu dzimstot ar kājām pa priekšu pasaulē nāci?

Baigais jokdaris skatos ka esi, ilgi domaji šo joku, vai ari bija pierakstīts 6.klases matemātikas kladei uz vaaka?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu? cik diskus jau izdevās notirgot caur iauto???

p.n.

davaj man sakarīgu piedāvājumu uz 6.5j 16' 4x100 et~45

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Megaboriss rakstīja:

Yetti rakstīja: boris tu dzimstot ar kājām pa priekšu pasaulē nāci?

Baigais jokdaris skatos ka esi, ilgi domaji šo joku, vai ari bija pierakstīts 6.klases matemātikas kladei uz vaaka?

ok mēģināšu vienkāršāk...

vienai juridiskai personai (tev) pieder veikals... pienāk otra juridiska persona (es) un sāk līmēt uz logiem SAVU reklāmu...

tu:

1. iedo man pa acēm un ievadi man manu reklāmu

2. izsauc Pirmo, lai to izdara

3. izsauc mentus

4. iesūdz mani tiesā

5. saki:

Megaboriss rakstīja: Nē nu jūs tieshām kautkādi nesaprotamie te visi, kas no taa slikts ka cilveks grib pārdot savu preci, nu ja nepatīk cena vai kautkas cits nepērc, toties reklāma un piedāvājums vairo konkurenci un jo vairāk tauta reklamēsies, jo zemāk kritīs cenas. Es tikai atbalstu shadus reklamas veidus, pircejam ir tikai labāk pastāv iespēja izvēlēties. Ja runā par garantijām, tad no šāda jau ir vieglāk pieprasīt garantijas nekā no tāda, kas tirgo pa 1 komplektam un otrā dienā pēc preces iegādes jau nav sazvanāms. Kautkaa visi saskata uzreiz kautko sliktu, nu izdarat paši kautko labu un vērtīgu pirms kritizējat.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nupat palasīju tā kantorīša nomas noteikumus

leksis maksā rupji rēķinot 100ls dienā - pie kam nobraukums nedrīkst pārsniegt 200km

pie tam papildus tev vēl ir jālej degviela....

kas tev traucē par to pašu naudu braukt ar taksi????

p.n.

ja viņi man neatsūtīs tiešām sakarīgu disku piedāvājumu, tad es iešu līmēt viņiem uz logiem savu reklāmu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Megaboriss rakstīja:

TDIOTS rakstīja: ja 'loga' atveershana velkaas ~minuuti , taatad neveraas , pljaa

dial-up interneta pieslēgums mūsdienās vairs nerullee

aga , manam netam ir optiskais kabelis ar min 10mb daunlaadu , bet es piesleedzos caur telefoonu , jo man patiik gruutiibas

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti