Piedevas dīzelim

avaldman Reģ.: 28.01.2002

Vai kaads nezin kaadas degvielas piedevas var pieliet dīzelim uz tehnisko apskati, lai nebuutu par atgaazeem jaauztraucas. Zinu ka biodiizelis labi paliidz bet negribas to liet.

 
1 2
Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Pavisam nesen dzirdēju (pagājušonedēļ) viena maisījuma recepti. Proti, uz 20 litriem dīzeļa piejauc 5 litrus bezīna. It kā palīdzot, bet pats, dzinēja saudzēšanas nolūkos, nelietu. Cik gadi dzinējam?

avaldman Reģ.: 28.01.2002
0 0 Atbildēt

nu mashiina ir 2002 gada Ford modeo 140 000, bet naak reizeem taadi melni duumi kad uzsaak itkaa varbuut tas ir normaali bet man liekas ka pa daudz.Pagaajushaa skataa atgaazes bija kautkur 2.40 laikam max ir 3.00.

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

1. nezinu,bet varbūt Tev ir tāda lieta kā kvēpufiltrs aizsērējis.

2. Nomaini svaigu eļļu, uzsildi kārtīgi motoru un tad ielej to biodīzeli un brauc uz apskati

3. Visas no smoke piedevas labākā gadījumā dod 30% no gaidītā, vienīgi ja nu xado vai xeramics piedevas - pārējās toč ir nevērtīgas (esmu pārbaudījis).

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Pavisam nesen dzirdēju (pagājušonedēļ) viena maisījuma recepti. Proti, uz 20 litriem dīzeļa piejauc 5 litrus bezīna. It kā palīdzot, bet pats, dzinēja saudzēšanas nolūkos, nelietu. Cik gadi dzinējam?

tas ir 1:5

1:10 fofaagens pats rekomendeeja saviem vecajiem diizeliem .iipasi ziemaas....

Laikam jau naff ko aizrauties ar ķīmiķošanu...jeedziigaak buutu noreguleet....

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Pavisam nesen dzirdēju (pagājušonedēļ) viena maisījuma recepti. Proti, uz 20 litriem dīzeļa piejauc 5 litrus bezīna. It kā palīdzot, bet pats, dzinēja saudzēšanas nolūkos, nelietu. Cik gadi dzinējam?

Tā recepte ir lai labāk iet un vēl AUKSTUMAM zem - 30C, dūmi nezinu vai īpaši mazinās, dzinēju čakarē nevāji.

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

biju domājis pa šo attiecību 1:4

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Un vēl. Kolēģis pirms divām nedēļām aizbrauca uz TA. Atgāzes 7,1 3.0 pieļaujamo vietā. Uz moiku prom (nezinu uz kuru tieši, bet kaut kur Sarkandaugavā), tur ar Karcher izpūtējā iekšā, pilnu. Izgāzē, melna darva ārā, un tā trīs reizes. Tad iepildīja manis minēto degmaisījumu un tās pašas dienas vakarā TA izieta.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Var karčereet, var vnk iedot mizaa ar 3. aatrumu pa salinieku visaa garumaa.....

moska var vienkaarsi padevi nogriezt

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Es daru tā, ka reizi divās nedēļās, vai mēnesī (kā kuro reizi) siltam motoram esot uzkāpinu apgriezienus līdz 4200. Tā pabraucu pāris kilometrus, tad līgani samazinu apgriezienus līdz pastāvīgajiem darba un viss. Problēmu nav bijis. Ar vieglo dīzeli/iem braucu no 2001 (laikam) gada.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Izbrauc no Rīgas un pagāzē ar 3. robu uz kādiem 80-90 km/h. Domāju, ka nevajadzēs pat 10 km, kad rores būs iztīrījušās (kad spogulī vairs neredzi melno asti un apdzenošie pārstāj rādīt rupjus žestus, mierīgi vari braukt uz TA ).

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Es daru tā, ka reizi divās nedēļās, vai mēnesī (kā kuro reizi) siltam motoram esot uzkāpinu apgriezienus līdz 4200. Tā pabraucu pāris kilometrus, tad līgani samazinu apgriezienus līdz pastāvīgajiem darba un viss. Problēmu nav bijis. Ar vieglo dīzeli/iem braucu no 2001 (laikam) gada.

Nu jā, bet pie TA ta griež līdz galam, manam grieza līdz 4.9. . Un braukt pie tādiem apgriezieniem tā, kā negribās.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Slodzee vai bez slodzes ir 2 dazaadas lietas..

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Slodzee vai bez slodzes ir 2 dazaadas lietas..

Es to saprotu. . bet kā tu iztīrīsi trubas ja TA griež līdz 4.9?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Cik es sapratu, to mello duumu rada turbiina, un tas sastaav ij no taa tas izpuuteejaa, ij treknaa maisiijuma, jo palielinoties gaisa apjomam un apgriezieniem.vismaz vecajiem diizeljiem nav mehaanisma ar kuru kompenseet momentaani trekno maisiijumu un aizdedzes apsteidzes leņķi.

@TA Tev sadedzinaamaas degvielas apjoms ir daudz mazaaks nekaa braucot....

kaut kaa taa...

un veel- manu R6 vinji liidz aš 5.5 taisaas griezt

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Cik es sapratu, to mello duumu rada turbiina, un tas sastaav ij no taa tas izpuuteejaa, ij treknaa maisiijuma, jo palielinoties gaisa apjomam un apgriezieniem.vismaz vecajiem diizeljiem nav mehaanisma ar kuru kompenseet momentaani trekno maisiijumu un aizdedzes apsteidzes leņķi.

@TA Tev sadedzinaamaas degvielas apjoms ir daudz mazaaks nekaa braucot....

kaut kaa taa...

un veel- manu R6 vinji liidz aš 5.5 taisaas griezt

Ne gluži, ikdienā tak Tu nedod parasti vairāk par 3 apgr, vot i kvēpi trubās sakrājās, kas pie TA izlido ārā, un es līdz ar tiem.

Pie cik tad tavam sarkanā robeža tahometrā sākās? manam pie 5. Aiz sarkanā nevar griezt, jo nostrādā ierobežotājs.

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Var karčereet, var vnk iedot mizaa ar 3. aatrumu pa salinieku visaa garumaa.....

moska var vienkaarsi padevi nogriezt

Šis der man pat Talsos ejot skati Volvo dīzelim, pats inspektors tā ieteica, nomainīt gaisa filtru un tad ar trešo 10km nobraukt un būs OK! Pārbaudīts - strādā!!!!

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

uz TA iešanas brīdi izņem gaisa filtru - motoram mazāka pretestība, mazaks dūmiņš. pārbaudīts uz Nissan 2.0Diesel motoriem.

Glupais Reģ.: 23.01.2003
0 0 Atbildēt

Vajag vienkārši kārtīgi izgāzt un būs miers. A to tie sodrēji izpūtējā sakrājušies un maisa TA.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja: uz TA iešanas brīdi izņem gaisa filtru - motoram mazāka pretestība, mazaks dūmiņš. pārbaudīts uz Nissan 2.0Diesel motoriem.

shitas darbojaas...

bet labaak jau nu visu komplektu iznjemot biodiizeli... ar to ja ies tad buus trakaak... jo pashaa saakumaa jams uzrauj visus suudus augshaa...

aaa... a par benziinu- nah ja vien aaraa nav -30 i arii tad ja ar diizeliiti viss i OK tad labaak ne... ir pretsala piedevas kas nesip suukni...

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

avaldman rakstīja: nu mashiina ir 2002 gada Ford modeo 140 000, bet naak reizeem taadi melni duumi

ej nu ej? 140 000??? mana Bora ar 200 000 1,9 TDI izgāja skati bez jebkādām dūmu un kvēpu novēršanas darīšanām.

bet tēma tak mūžveca- tikko no... ; nobraukums 127k km, nav krašots, protams,vecenīte-saimniece.

peace- nokārto TA un lai labi ripo

avaldman Reģ.: 28.01.2002
0 0 Atbildēt

kaadu veceniiti Tu domaa?? Es pats ar shito jau tresho gadu braucu.

Ta jau redzees ...es jau reizeem izgriezhu to motoru, vienk citreiz ir tie duumi citreiz atkal nav, hren saprast varbuut no salarkas..

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

gaisa devejs jajas tape ir tie duumi

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Ir jau tiem jaunā paaudzes motoriem resurss taads,ka smiekli nāk, bet 140 t km.ir biku par maz, lai tautas(biodiizelis,bendža pie degvielas, gaisa filtra amputācija u.c.) metodes buutu jaalieto, ja ekspluatācijas laikā eļļu esi daudzmaz atbilstošu un pusliidz laikaa mainiijis, visticamaak ir kaut kaada cita vaina motoram, kuru vajadzētu diagnosticeet un salabot...

Var gan buut vienk. degviela slikta

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

piesleedz pie diagnostikas un taa paraadiis kas vainiigs

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Pa tiem 1400000 un cik tur km, "mašīna" nereizi servisā nav bijusi?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti