MEGANE aizmugurējais jumta spoilers

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Vai kaads vareetu ieposteet kaadu saitu kur apskatiit un iegaadaaties (?) MEGANE II aizmugureejo jumta spoileri... Ljoti iespeejams ka Auto Dveeselee ir nopeerkams, bet gribaas pacjekot kaadi citi ir iespeejamie varianti...

 
Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: www.tuning.lv/...

Tnx! Bet izskataas ka te nav iisti tas ko mekleeju... Pavandiijos pa maati Googli un ieks IRL un UK sjo to ieveeriibas cieniigu atradu... Nu vismaz vizuaali... Vieniigi kaa ir ar shipingu? Kaada ir pieredze? No Polijas elektronika naak bez aizkjersjanaas...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man domāt tev noteikti vajag šito

nsnf.times.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu vai šito nsnf.times.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Otrais links aizved uz jūsu spameru klubiņa lapu un viss

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man domāt tev noteikti vajag šito

nsnf.times.lv/...

Var redzeet CIK INTELEKTUAALS Tu cieniitais esi... Un cik noveerots, tad gandriiz vienmeer centies ar kautko "GAISJU" paspiideet... Sorry, bet BE BE brokastu jeelie jocinji vairs NAV modee...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bet ko tu gribēji no spameru klubiņa dalībnieka?

Un reņi arī nav modē, lai ko apgalvotu tirgotāji

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Otrais links aizved uz jūsu spameru klubiņa lapu un viss

nedris

man viss strādā, problēma ir tavā pusē...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tagad jā, tu tur kaut ko izlaboji vai arī jūsu spameru klubiņa lapa gļuko

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Pirmais rakstīja: man domāt tev noteikti vajag šito

nsnf.times.lv/...

Var redzeet CIK INTELEKTUAALS Tu cieniitais esi... Un cik noveerots, tad gandriiz vienmeer centies ar kautko "GAISJU" paspiideet... Sorry, bet BE BE brokastu jeelie jocinji vairs NAV modee...

par intelektu vēlies parunāt?

kāpēc tev liekas, ka megānei vajag kautkādu grāmatplauktu vēl stutēt uz jumta??????

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

Pirmais rakstīja: man domāt tev noteikti vajag šito

nsnf.times.lv/...

Var redzeet CIK INTELEKTUAALS Tu cieniitais esi... Un cik noveerots, tad gandriiz vienmeer centies ar kautko "GAISJU" paspiideet... Sorry, bet BE BE brokastu jeelie jocinji vairs NAV modee...

par intelektu vēlies parunāt?

kāpēc tev liekas, ka megānei vajag kautkādu grāmatplauktu vēl stutēt uz jumta??????

Paklau?! Es tacju neapspriezju kaadas zekjes vai apenes tev buus valkaat...?!

Man vienkaarsji interesee vai LV ir iespeejams sjaadu lietu kautkur pasuutiit&nopirkt!!!

Vai Tev NAV vienalga KO es lieku savai MEGANEi uz jumta???!!! Nejau Tev buus sjo auto juuzeet un vinju skatiities...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vispār tieši otrādi - tu uz to neskatīsies, bet Pirmais gan varbūt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

Pirmais rakstīja: man domāt tev noteikti vajag šito

nsnf.times.lv/...

Var redzeet CIK INTELEKTUAALS Tu cieniitais esi... Un cik noveerots, tad gandriiz vienmeer centies ar kautko \"GAISJU\" paspiideet... Sorry, bet BE BE brokastu jeelie jocinji vairs NAV modee...

par intelektu vēlies parunāt?

kāpēc tev liekas, ka megānei vajag kautkādu grāmatplauktu vēl stutēt uz jumta??????

Paklau?! Es tacju neapspriezju kaadas zekjes vai apenes tev buus valkaat...?!

Man vienkaarsji interesee vai LV ir iespeejams sjaadu lietu kautkur pasuutiit&nopirkt!!!

Vai Tev NAV vienalga KO es lieku savai MEGANEi uz jumta???!!! Nejau Tev buus sjo auto juuzeet un vinju skatiities...

redzi, ja tu nebūtu skolā stundās gulējis, tad zinātu, ka jebkura lieta tiek ražota un vēl jo vairāk - turēta uz vietas pataustīšanai - tiek tad un tikai tad, ja pēc tās lietas ir pieprasījums vai vismaz kaut niecīgākās iespējas pārredzamā nākotnē to pārdot ar atbilstošu peļņu....

tu esi redzējis uz ielām šitādas nsnf.times.lv/... megānes???

nav kaut neliela nojausma kāpēc?

p.n.

pēc šķūninga beigām atmet procesa bildes, lai arī mums būtu par ko ierēkt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Vispār tieši otrādi - tu uz to neskatīsies, bet Pirmais gan varbūt

kaut gan linkā esošas tačkas īpašnieks arī droši vien lepojas ar savu šķūninga koncepciju - platas arkas un megaspoileris

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja: Vispār tieši otrādi - tu uz to neskatīsies, bet Pirmais gan varbūt

kaut gan linkā esošas tačkas īpašnieks arī droši vien lepojas ar savu šķūninga koncepciju - platas arkas un megaspoileris

BEERNUDAARZS...

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: BEERNUDAARZS...

Precīzi!

Vispar es jau šķiet vakar renaultclub.lv forumā PM aizsutiju par spoileriem. Ebayā var šo to atrast

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti