5W40 vai 10W40 ???

TKO Reģ.: 01.09.2002

Gribu redzēt kompetentu atbildi par eļļas izvēli 2001.gada MB dīzelim 320 CDI. Liet jau klasisko 10W40 vai tomēr 5W.

Jau iepriekš pateicos.

 
1 2
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
1 0 Atbildēt

Nu,tas viesturiņam domāts bija.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

taa nav patiesiiba par sinteetiku.

man slinkums mekleet testus ieksh zr.ru

bet peec vinju testiem.

1. lietojot sinteetiku vinja, kad jaamaina ir pussinteetikas liimenii.

2. pusiite ir... mineraalaas liimenii.

3. mineraalaa ...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
1 0 Atbildēt

Murgu vecis atkal sarakstījis labus tekstus

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Murgu vecis atkal sarakstījis labus tekstus

Tad kā Tu pamatosi to, ka ražotājs savai 1/2 sintētikai dod 10000km maiņas intervālu, bet sintētikai 15000 km????????

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

viestursp rakstīja:

nuhajs rakstīja: Murgu vecis atkal sarakstījis labus tekstus

Tad kā Tu pamatosi to, ka ražotājs savai 1/2 sintētikai dod 10000km maiņas intervālu, bet sintētikai 15000 km????????

katrs auto razjotaajs , katram savam modelim , ir noteicis servisa ( elljas mainjas ) apkopju intervaalus . Un nevienaa apkopju plaanaa nau maniic elljas mainjas intervaala atkariiba no elljas tipa tb.piem. sinteetika 15kkm 1/2sinteetika 10kkm , minjeralka 8kkm , vieniigais nosacijums ira 'smagie'' waj ''vieglie/normaalie '' expluataacijas apstaaklji piedevaam veel vienam un tam pasham modelim , tjip do i poslje faceljifta shamie raadiitaaji meedz buut atshkjiriigi !!! dobish jaazin savaa paljisosa ''konkreetie apkopju '' intervaali

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

viestursp rakstīja:

nuhajs rakstīja: Murgu vecis atkal sarakstījis labus tekstus

Tad kā Tu pamatosi to, ka ražotājs savai 1/2 sintētikai dod 10000km maiņas intervālu, bet sintētikai 15000 km????????

Izlasi TDIOTS komentu un iegaumē

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

viestursp rakstīja:

Tad kā Tu pamatosi to, ka ražotājs savai 1/2 sintētikai dod 10000km maiņas intervālu, bet sintētikai 15000 km????????

un kur tu esi redzējis uz eļļas kannas uzrakstu, ka šī eļļa jāmaina ik pēc 10K vai 15K km?

servisos eļļu maina pēc eļļas ražotāja vai pēc autoražotāja noteiktajiem km?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

atljaushos iejaukties. protams ka jaamaina atorazotaaja noteiktos terminjos. bet pie dazaadiem braukshana stiliem taa intervaals var buut lielaaks. vnk razotaajs uzraada mazaako noskreejienu pie kaa jaamaina.

labs pirmeers BMW -eljas mainjas indikators. izbraukaajot Eiropu... jeb nobraucot 12 t.km eljas indikators veel tuvu nav dzeltanajam.

nu ja uz AUDI taadu navarotu neesmu redzeejis,varbuut jaunaakiem ir.

es te mineeju par testiem.

testaa par sinteetiku. bija taads jautaajums,ja ar sinteetiku ir taa ka mainjas beigaas taa ir pusiite. un vipsar labaaka elja. par ko eksperti pateica taa. jaa ar sinteetiku var braukt ilgaak,BET eljas filtrs ir jaamaina pie noteiktaa nobraukuma. jo ar visaadiem netiirumiem tas vienalga buus pilns,kaut elja buus veel labu labaa.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ursi,nemels niekus, ar sintētiku NEVAR braukt ilgāk. Ja auto ražotājs ir noteicis eļļas maiņu pēc 10 000km, tad jāmaina ir pie 10 000,dīzelim pat ātrāk,ieteicams. Kā jau rakstīju, eļļas kvalitātes līkne pie tiem 10 000 km sintētikai krītas strauji, kamēr pussintētikai un minerāeļlai tas notiek lēzenāk.

batka Reģ.: 17.01.2007
1 0 Atbildēt

ursis rakstīja: atljaushos iejaukties. protams ka jaamaina atorazotaaja noteiktos terminjos. bet pie dazaadiem braukshana stiliem taa intervaals var buut lielaaks. vnk razotaajs uzraada mazaako noskreejienu pie kaa jaamaina.

labs pirmeers BMW -eljas mainjas indikators. izbraukaajot Eiropu... jeb nobraucot 12 t.km eljas indikators veel tuvu nav dzeltanajam.

nu ja uz AUDI taadu navarotu neesmu redzeejis,varbuut jaunaakiem ir.

es te mineeju par testiem.

testaa par sinteetiku. bija taads jautaajums,ja ar sinteetiku ir taa ka mainjas beigaas taa ir pusiite. un vipsar labaaka elja. par ko eksperti pateica taa. jaa ar sinteetiku var braukt ilgaak,BET eljas filtrs ir jaamaina pie noteiktaa nobraukuma. jo ar visaadiem netiirumiem tas vienalga buus pilns,kaut elja buus veel labu labaa.

Eļļas filtru var mainit čerez divam maiņam

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

ursis rakstīja: atljaushos iejaukties. protams ka jaamaina atorazotaaja noteiktos terminjos. bet pie dazaadiem braukshana stiliem taa intervaals var buut lielaaks. vnk razotaajs uzraada mazaako noskreejienu pie kaa jaamaina.

labs pirmeers BMW -eljas mainjas indikators. izbraukaajot Eiropu... jeb nobraucot 12 t.km eljas indikators veel tuvu nav dzeltanajam.

nu ja uz AUDI taadu navarotu neesmu redzeejis,varbuut jaunaakiem ir.

es te mineeju par testiem.

testaa par sinteetiku. bija taads jautaajums,ja ar sinteetiku ir taa ka mainjas beigaas taa ir pusiite. un vipsar labaaka elja. par ko eksperti pateica taa. jaa ar sinteetiku var braukt ilgaak,BET eljas filtrs ir jaamaina pie noteiktaa nobraukuma. jo ar visaadiem netiirumiem tas vienalga buus pilns,kaut elja buus veel labu labaa.

Eļļas filtru var mainit čerez divam maiņam

Sviestcs tā arī dara

izskalo ar ķīmiju motoru, iegāž jaunu eļļu, filtru nemaina, jo tas pirms 1000km esot mainīts

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

viestursp rakstīja:

Tad kā Tu pamatosi to, ka ražotājs savai 1/2 sintētikai dod 10000km maiņas intervālu, bet sintētikai 15000 km????????

un kur tu esi redzējis uz eļļas kannas uzrakstu, ka šī eļļa jāmaina ik pēc 10K vai 15K km?

servisos eļļu maina pēc eļļas ražotāja vai pēc autoražotāja noteiktajiem km?

ir ir maniiti taadi uzraxti sen , ap 89-92 gadu bet bija taadi , visaadas briinumelljas kurseeja rumbulii un aftolarjokos , taapat visaadas briinumpiedevas mainjas intervaala 'pagarinaashanai ' utt ku injas .

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

viestursp rakstīja:

nuhajs rakstīja: Murgu vecis atkal sarakstījis labus tekstus

Tad kā Tu pamatosi to, ka ražotājs savai 1/2 sintētikai dod 10000km maiņas intervālu, bet sintētikai 15000 km????????

Izlasi TDIOTS komentu un iegaumē

Paldies zašebis, man opel ražotājs ir noteicis 30 000 km intervālu, pirms apm. 2 ned. ielēju svaigu eļļu 5W40 tipa jāmaina pēc 15000km - nezin vai būtu prāta darbs ar to maukt 30 000km.

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

viestursp rakstīja:

Baisulis rakstīja:

viestursp rakstīja:

nuhajs rakstīja: Murgu vecis atkal sarakstījis labus tekstus

Tad kā Tu pamatosi to, ka ražotājs savai 1/2 sintētikai dod 10000km maiņas intervālu, bet sintētikai 15000 km????????

Izlasi TDIOTS komentu un iegaumē

Paldies zašebis, man opel ražotājs ir noteicis 30 000 km intervālu, pirms apm. 2 ned. ielēju svaigu eļļu 5W40 tipa jāmaina pēc 15000km - nezin vai būtu prāta darbs ar to maukt 30 000 km.

PS. Iepriekšējais teksts nav saistīts eļļas marku, bet intervāliem.

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Pēc visa saprotu, ja PIEM> ražotājs paredz 30000km intervalu un eļļas 5W40 un 10W40 un es mainu eļļu un filtru pie 15000km (tipa 5W40 eļļa paredzēta uz 15000km), tad tas dzinējam ir tikai labāk.

Pareizi?

EZ Reģ.: 04.03.2004
0 0 Atbildēt

2.0 DTI astrai G (145'000km noskrējiens)

5w30 vai 5w40 liet?

P.S. blondīne man pār plecu skatās un saka, ja nezinu, lai lejot 35 ))

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es lietu 5w40

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

"Pēc grāmatas" 5w40

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

EZ rakstīja:

P.S. blondīne man pār plecu skatās un saka, ja nezinu, lai lejot 35 ))

Tā nevar būt blondīne- prot rēķināt!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pamēģini WD40

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

EZ rakstīja:

P.S. blondīne man pār plecu skatās un saka, ja nezinu, lai lejot 35 ))

Tā nevar būt blondīne- prot rēķināt!

Krāsota.

EZ Reģ.: 04.03.2004
0 0 Atbildēt

Tieši tā, krāsota, t.i. mākslīgais intelekts.

Bet, tikmēr, opeļmotorā tika ielietas Castroļ'a 5w40 zaļās ārieša asinis. Jautājums vairs nav aktuāls apmēram gadu.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti