Sods

kjirzaka Reģ.: 02.04.2007

Tākā līdz šim esmu bijis priekšzīmīgs autovadītājs lūdzu info:

Man ir jāmaksā sods. Protokolā teikts, ka tas jānomaksā 30 dienu laikā. Vai es viņu varu maksāt teiksim tad, kad eju tehnisko apskati vai kārtoju kādas citas lietas CSDD? Kaut kādus procentus viņi nesarēķinās?

 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kjirzaka blabla...

ja tu jēgtu izmantot topika apakšā esošo meklēšanas logu ierakstot "tiesu izpildītāj" vai "sods" tad gsaprastu, ka šī tēma ir dikti apsūkāta un dižas iespējas uzrauties uz rupjību...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Tiesu izpildītājam izpildei nodos pēc viena gada. Līdz tam nekādu citu papildus soda sankciju nebūs, tikai būs reģistrēts auto pārrēgistrācijas un cita veida darbību veikšanas (piemēram, TA) aizliegums, kas būs spēkā līdz naudas soda samaksai.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

interesanti, cik lielam jaabuut sodam, lai galvaa vispaar rastos taadi jautaajumi...

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Ta normāli, čals "aizņemas""piķi soda apmērā gandrīz uz gadu bez procentiem tas tā pat kā izņemt naudu citas bankas bankomātā ,ko novelk no konta pēc dažām dienām

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

TM/AG

kjirzaka Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

Ar rupjībām rēķinājos

Sods nav liels. Nemaksāt ir principa jautājumus. Noteikumus pārkāpu ar darba auto darbā (situācijā, kad viņus nevarēju nepārkāpt tā paša darba dēļ). Darba devējs sodu nemaksās, jo uzskata, ka pats vainīgs. Braucu ar 100gadīgu šrotu. Ceru, ka 1/2 gada laikā viņu norakstīs un tad lai arī darba devējs pats to darot samaksā.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

kjirzaka rakstīja: Ar rupjībām rēķinājos

Sods nav liels. Nemaksāt ir principa jautājumus. Noteikumus pārkāpu ar darba auto darbā (situācijā, kad viņus nevarēju nepārkāpt tā paša darba dēļ). Darba devējs sodu nemaksās, jo uzskata, ka pats vainīgs. Braucu ar 100gadīgu šrotu. Ceru, ka 1/2 gada laikā viņu norakstīs un tad lai arī darba devējs pats to darot samaksā.

Priekšzīmīgi autovadītāji NEKAD nepārkāpj,kaut vajadzības spiesti. Ja tas ir stāvēšanas sods, tad nekas tev personīgi nebūs.

Taču,ja tas ir sods ,kuru tev izrakstīja CP par kādu pārkāpumu, tad norakstot auto , neko nemaksās uzņēmums, maksāt nāksies tev pašam

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kjirzaka rakstīja: ... Nemaksāt ir principa jautājumus. ...

āmurs... To tev pie izskatīšanas vajadzēja dzemdēt... tagad reāla iespēja, ka piedziņa tiks vērsta pret tevi - TU pārkāpi ar darba devēja auto... un principus varēsi satīt un ievadīt...

kjirzaka Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

Viss skaidrs....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

kjirzaka rakstīja: ... Nemaksāt ir principa jautājumus. ...

āmurs... To tev pie izskatīšanas vajadzēja dzemdēt... tagad reāla iespēja, ka piedziņa tiks vērsta pret tevi - TU pārkāpi ar darba devēja auto... un principus varēsi satīt un ievadīt...

ar staavvietaam ir taa ka suuta uz kantori papiiru.. .apmeeram 2 nedeeljas peec nomaksaashanas terminja beigaam...

ar citiem sodiem... ir bijusi dariishana... ar iipashi nesteidzos... i rezultaataa- darba autosam tehpasi mainot naacaas nomaksaat... bet attieciibaa uz mani- nekaadu ne veestulju ne atgaadinaajumu...

secinaajums- mok izdodaas to pusgadu novilkt...ja vien aatraak nebuus veestuliite atnaakusi

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

kjirzaka rakstīja:

Taču,ja tas ir sods ,kuru tev izrakstīja CP par kādu pārkāpumu, tad norakstot auto , neko nemaksās uzņēmums, maksāt nāksies tev pašam

Sods ir gan uz auto, gan uz vadītāju. Pārbaudīts. Tikai daudzi to nezin, gan iekš CP, gan iekš CSDD.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es jau esmu novilcis cēneri 9 mēnešus Ātrāk par gadu nomaksāšu tikai tāpēc, ka varbūt kāds sagribēs to darba busu beidzot salabot un iziet TA - jo man CSDD būs vajadzīgs ne ātrāk kā pēc kaut kāda gada vai vairāk

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tad jau tu esi vareni ietaupījis. Iedomājies, cēneri var nemaksāt veselus 9 mēnešus lol.....

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Tiesu izpildītājam izpildei nodos pēc viena gada. Līdz tam nekādu citu papildus soda sankciju nebūs, tikai būs reģistrēts auto pārrēgistrācijas un cita veida darbību veikšanas (piemēram, TA) aizliegums, kas būs spēkā līdz naudas soda samaksai.

Vismaz agrāk bija tā, ka jānodod izpildītājiem trīs mēnešu laikā no pieņemšanas (spēkā stāšanās) brīža.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Tad jau tu esi vareni ietaupījis. Iedomājies, cēneri var nemaksāt veselus 9 mēnešus lol.....

Ietaupījis? Ļoti deksisks domu gājiens Vienkārši slinkums samaksāt, taupītāj

Ronēn, ar mani vēl neviens piedzinējs nav sazinājies

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ronēn, ar mani vēl neviens piedzinējs nav sazinājies

Kad sazināsies, tad skaitīājs jau kādu mēnesi būs griezies!

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Baisulis rakstīja: Tad jau tu esi vareni ietaupījis. Iedomājies, cēneri var nemaksāt veselus 9 mēnešus lol.....

Ietaupījis? Ļoti deksisks domu gājiens Vienkārši slinkums samaksāt, taupītāj

Ronēn, ar mani vēl neviens piedzinējs nav sazinājies

Pamēģini pārbaudīt vai uz auto "nekarājas" ZTI liegums. ZTI par katru kustību paredzēta attiecīgā atlīdzība MK apstiprinātā tāmē. Jo ilgāks atmaksas process, jo lielāka summa.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Tad jau tu esi vareni ietaupījis. Iedomājies, cēneri var nemaksāt veselus 9 mēnešus lol.....

Jatuājums ne par tēmu, bet vēlos noskaidrot ko nozīmē burtu salikums "lol".

Jau iepriekš pateicos par sniegto atbildi

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Sapinos meistarībā

lol nozīmē en.wikipedia.org/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Vispābā ir viena interesanta lieta, kas ir tikai loģisks turpinājums visiem cirkiem. Tātad mūsu valstē jāmaksā ir par visu (arī par konstitucionāli garantētām lietām).

Piemēram tas pats CSDD iekasē naudu par naudas iekasēšanu, iekasē naudu par atļauju iegūt vadītāja apliecību, iekasē naudu par atļauju piedalīties ceļu satiksmē.

Valsts iekasē kāpostu par pasi kas paliek valsts īpašums, iekasē kāpostu par to ka cilēks var nobalsot un vēl dafiga visa kā.

Šajā sakarā lieku priekšā sekojošo. Ja CP prasa uzrādīt dokumentus tad piedāvāt viņam šo lietu par maksu. Uzrādīt tak neatsakies? Bet ja policists nevar samaksāt teiksim 10 latus par to ka apskatās tavas tiesības – pats vainīgs.

Tāpat jebkuras amatpersonas vēlmie ienāk privātā teritorijā ir maksas pasākums. Ienākt tak viņiem netiek aizliegts. Samaksājiet 700 naudiņas un nākiet skatieties manu sādžu un nav svarīgi ar orderi vai bez. Neviens neliek šķēršļus – makšājiet un darieties.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

A ko? Normāls pasāciens?

Lauku onka gadu novāļājas pa slimnīcu. Auto skate izbeidzās dienu pēc saslimšanas. Onka jau tā tērē naudu par ārstēšanos. Bet nē ceļu nodoklis jāmaksā tāpatās par visu gadu ko nav braucis. Kāds teiks nododiet CSDD numurus uz saglabāšanu – labi maksas pakalpojums - 25 Ls. Tātad godīgas iespējas nav.

Un pēc analoģijas manu tiesību aplūkošana – 25 LS. Nav naudas – vainīga policija.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

uupis=anarhists?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ideja jau vispār laba

Tagad kāds jurists varētu iekomentēt vai kādos likumos tas nav aizliegts (prasīt naudu par amatpersonas prasību izpildīšanu) un vēl kads drosminieks izmēģināt dabā

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Es nesen izlēmu,ka uzrādišu mentiem doķus tikai caur stiklu... rokās nedošu... a kulji viņi man padaris?

Poshlji viņi naxooy...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti