9k 3.0 Griffin - jautājumi

LINIS Reģ.: 08.10.2007

Kādu laiku atpakaļ tika iegādāts 95. gada 9k Griffins ar automātu un 3.0V6 dzinēju, kurš manī radīja vilšanos sava švakuma dēļ. Tā kā autiņš nāca par izdevīgām naudiņām, izdomāju nopirkt. Protams, nācās man pārssimt latus atsāt servisā, lai savestu kārtībā ritošo, nu bet tas jau tākā pie lietas piederas. Pusgada laikā autiņam esmu nomainījis tikai ģeneratoru un akumulatoru. Auto noskrējiens pirkšnas brīdī bija ~205000km, kas ir parāk maz, lai būtu reāli. Itkā jau autiņš foršs, nopakots ar visām iespējamajām modeļa ekstrām, bet laika gaitā ir radušies daži jautājumi:

1.Ko dara tas solārais sensors paneļa vidū?

2.Vai tiešām 9k sābi ir tik cieti- braucot pa normālu asfalta segumu, samērā gludu, piemēram uz vantinieka ļoti var just pat salaiduma vietas, ļoti sit cauri. Par bruģa segumu vispār neizteikšos Taču par spīti tam auto ļoti sveras gan līkumos, gan pagriezienos- ir tāda sajūta kā džipā Pie kādi 150km/h uz šosejas auto sāk baigi staigāt un tākā peldēt. Servisā man teica kas tas tā esot, bet man šķiet, ka tas nav normāli, ja tā krata Vēlos uzzināt Jūsu viedokli un ieteikumus, varbūt ir jāmaina amortiņi, bet TA man neko tādu neatrada..

 
1 2
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

LINIS rakstīja: varbūt ir jāmaina amortiņi, bet TA man neko tādu neatrada..

Kur tu esi redzējis, ka TA pārbauda amortiņus?

LINIS Reģ.: 08.10.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

LINIS rakstīja: varbūt ir jāmaina amortiņi, bet TA man neko tādu neatrada..

Kur tu esi redzējis, ka TA pārbauda amortiņus?

Nu tad jau s*digi ka neparbauda

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

A cik atmosfēras tu esi riepās sadzinis?

Pa šoseju viņš tev var sākt patvaļīgi peldēt pa risēm ja rati pārāk plati - cik es atceros ar 195/65/R15 pa Pleskaveni varēja braukt rokas aiz galvas aizlikušam, ar 225/45/R16 jau viņš tur plivinājās visu laiku - rati rievās neturas iekšā.

A solārais sensors čeko saules starojumu un ACC no tā funktierē kur gaisu pūst.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Tā kā Griffinam nekas specifisks piekarē nav, vajadzētu vien turēties uz ceļa tikpat labi, kā pārejiem 9k. Pēc tevis stāstītā izklausas, ka vajag jaunus amortizatorus - un skatē tos patiešām nepārbauda. Un riepu spiedienu arī pārbaudi - ja braukā bez pasažieriem un kravas, tad neko vairāk par 1,9 priekšā un 1,7 aizmugurē nevajag.

Bet par švakumu - Griffins ir paredzēts amurikāņiem, kas nesaprot (vai nu jau jāsaka "nesaprata"), kas ir turbomotors un ka bez 3 litriem var tikt uz prieksu. 2.3T ir krietni labāks par Griffina 3.0.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

LINIS rakstīja: varbūt ir jāmaina amortiņi, bet TA man neko tādu neatrada..

Kur tu esi redzējis, ka TA pārbauda amortiņus?

vakar izgāju attkārtoto TA, jo pirmā reizē, pirms mēneša izmeta par amortizātoriem. Ogres TA stacijā puisis cītīgi šūpoja un skatijās, ka kaut kā ļoti ilgi šupojas priekša Un es arī gāju ar tādu domu - "Kur tu esi redzējis, ka TA pārbauda amortiņus?"

bija plānots bik vēlāk ielikt ko normālus amortiņus. Un sasists bija tikai vienā pusē, sula arī nāca drusku laukā.

Tā ka ja ir cītigs "drāzējs" - tad TA skatās visu.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja redzēs kā amīši būs eļļaini, vai vienkārši radīsies aizdomas - 100% parbaudīs.

Pie vainas ir amīši - 90%.

Pārbaudi arī spiedienu.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Hehe....likās ka par daudz šūpojas

Amortizatoru darbaspēju pārbauda uz speciāla stenda, kāda CSDD rīcībā nav.

Ja nu pārbaudītājs uz aci redz, ka amīši beigti, tad jāprasa kāds dunduks ar tādiem brauc uz TA.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Hehe....likās ka par daudz šūpojas

Amortizatoru darbaspēju pārbauda uz speciāla stenda, kāda CSDD rīcībā nav.

Ja nu pārbaudītājs uz aci redz, ka amīši beigti, tad jāprasa kāds dunduks ar tādiem brauc uz TA.

Gluži tā nav - pakaļējos amīšus viņi var uzķert arī ja uz aci izskatās visai glauni. Ja tas autiņš ļurkāšanās vietā sāk žvanckāties kā dekša galva sābu ieraugot

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Hehe....likās ka par daudz šūpojas

Amortizatoru darbaspēju pārbauda uz speciāla stenda, kāda CSDD rīcībā nav.

Ja nu pārbaudītājs uz aci redz, ka amīši beigti, tad jāprasa kāds dunduks ar tādiem brauc uz TA.

Gluži tā nav - pakaļējos amīšus viņi var uzķert arī ja uz aci izskatās visai glauni. Ja tas autiņš ļurkāšanās vietā sāk žvanckāties kā dekša galva sābu ieraugot

Nu, nu. Nepārspīlē. Tā var uzķert mirušus nevis sliktus amortiņus.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Gluži tā nav - pakaļējos amīšus viņi var uzķert arī ja uz aci izskatās visai glauni. Ja tas autiņš ļurkāšanās vietā sāk žvanckāties kā dekša galva sābu ieraugot

Atkārtoju vēlreiz dļa osobenno odarjonnih - amortizatoru darba spēju pārbauda uz stenda! Un pofig, kā tur izskatās no apakšas. Ja ļaujies lai tevi izdrāž, tad tā ir tava problēma.

Varbūt atgāzes, lukturus un bremzes arī var pārbaudīt uz aci?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Pļa, takš par amīšiem tevi neviens no TA ārā nemetīs - ieliks 1 un pateiks, ka davai ka nomaini.

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

Hmmm.... Vai tad Griffiniem nebija atšķirīga ritošā? - tā lai amerikāņi visu laiku braucot šūpotos kā laivā?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

šitajos gadienā nenāk opel motors? Vakar sanāca apskatīt to motoru un aizdomīgi līdzīgs opel motoram likās Tie motori vispār uzticami?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: šitajos gadienā nenāk opel motors? Vakar sanāca apskatīt to motoru un aizdomīgi līdzīgs opel motoram likās Tie motori vispār uzticami?

a ne fiata vai alfas?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu jā, tas ir Opel dzinējs.....

Barry Reģ.: 18.07.2007
0 0 Atbildēt

Laikam jau šī diskusija ir novecojusi, bet varu izteikties par saab ar 3.0 motoru. Esmu nobraucis ar šo auto jau gadu. Savedis ideālā tehniskā kārtībā. Nav nomainīts saļņiks ātrumkārbas pusē (pārāk dārgi un tas nav vajadzīgs ). Pēc tam, kad restaurēju turbīnu, autiņš ir sācis "lidot", bendzīna patēriņš ir strauji samazinājies. Bendzīna patēriņš ļurkājoties pa rīgu un ned. nogalēs līdz Siguldai aizbraucot ir 9.2l, iepriekš 11l. Amortizātori šiem aparātiem ir jāliek labi, it sevišķi priekšā. (piekare un dzinējs ir no opel vectra GTS.. vai GST.. ai- nu no lielās vectras 2000. gada +) Ja pa cietu- nomaini priekšējos salinblokus. Autiņš beidza peldēt braucot lielā ātrumā, kad riepās "sakačāju" līdz 2.5 atmosfērām. Man ir 215/55R16. Jāmaina sveces autiņam ik pa 15k-20k nobraukuma, lai sveču blokus nonobeigtu.

Kas vel? Sēdekļi ir ērtāki kā BMW, VOLVO, MERSI.

Sākumā ar biju neapmierināts ar uzrāvienu, bet ņemot vērā, ka autiņš ir ar priekšpiedziņu un masu 2 tonnas- tas ir ok.. Īsto rakstutu šis autiņš parāda uz bāņa! Negribu lielīties, bet no mazā 9-3 aero saab var aizmukt! Kautkur pie 170km/h mazais aero sāk atpalikt.(lūdzu nemēģiniet pārliecināties par šo uz Latvijas ceļiem) Principā šis autiņš ir lielceļu kilometru rijējs. Mans viedoklis Griffins ir labāks par AERO, jo V6 dzinējs, patīkama skaņā, nav ķēde, bet zobsiksna un izmaksas dzinēja remontam ir mazas, liels resurs un griezes moments.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

palietotā saabaa ar jaudu virs 140ZS viennozīmīgi jāliek labie KONI, tikai tad sākas braukšana.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Barry rakstīja: Pēc tam, kad restaurēju turbīnu, autiņš ir sācis "lidot", bendzīna patēriņš ir strauji samazinājies.

Kas ir bendzīns?

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Barry rakstīja: Laikam jau šī diskusija ir novecojusi, bet varu izteikties par saab ar 3.0 motoru. Esmu nobraucis ar šo auto jau gadu. Savedis ideālā tehniskā kārtībā. Nav nomainīts saļņiks ātrumkārbas pusē (pārāk dārgi un tas nav vajadzīgs ). Pēc tam, kad restaurēju turbīnu, autiņš ir sācis "lidot", bendzīna patēriņš ir strauji samazinājies. Bendzīna patēriņš ļurkājoties pa rīgu un ned. nogalēs līdz Siguldai aizbraucot ir 9.2l, iepriekš 11l. Amortizātori šiem aparātiem ir jāliek labi, it sevišķi priekšā. (piekare un dzinējs ir no opel vectra GTS.. vai GST.. ai- nu no lielās vectras 2000. gada +) Ja pa cietu- nomaini priekšējos salinblokus. Autiņš beidza peldēt braucot lielā ātrumā, kad riepās "sakačāju" līdz 2.5 atmosfērām. Man ir 215/55R16. Jāmaina sveces autiņam ik pa 15k-20k nobraukuma, lai sveču blokus nonobeigtu.

Kas vel? Sēdekļi ir ērtāki kā BMW, VOLVO, MERSI.

Sākumā ar biju neapmierināts ar uzrāvienu, bet ņemot vērā, ka autiņš ir ar priekšpiedziņu un masu 2 tonnas- tas ir ok.. Īsto rakstutu šis autiņš parāda uz bāņa! Negribu lielīties, bet no mazā 9-3 aero saab var aizmukt! Kautkur pie 170km/h mazais aero sāk atpalikt.(lūdzu nemēģiniet pārliecināties par šo uz Latvijas ceļiem) Principā šis autiņš ir lielceļu kilometru rijējs. Mans viedoklis Griffins ir labāks par AERO, jo V6 dzinējs, patīkama skaņā, nav ķēde, bet zobsiksna un izmaksas dzinēja remontam ir mazas, liels resurs un griezes moments.

puikam tak 95aa gada gada autinjsh.... kaada tev veel 2000aa gada Vectras piekare

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Barry rakstīja: Laikam jau šī diskusija ir novecojusi, bet varu izteikties par saab ar 3.0 motoru. Esmu nobraucis ar šo auto jau gadu. Savedis ideālā tehniskā kārtībā. Nav nomainīts saļņiks ātrumkārbas pusē (pārāk dārgi un tas nav vajadzīgs ). Pēc tam, kad restaurēju turbīnu, autiņš ir sācis "lidot", bendzīna patēriņš ir strauji samazinājies. Bendzīna patēriņš ļurkājoties pa rīgu un ned. nogalēs līdz Siguldai aizbraucot ir 9.2l, iepriekš 11l. Amortizātori šiem aparātiem ir jāliek labi, it sevišķi priekšā. (piekare un dzinējs ir no opel vectra GTS.. vai GST.. ai- nu no lielās vectras 2000. gada +) Ja pa cietu- nomaini priekšējos salinblokus. Autiņš beidza peldēt braucot lielā ātrumā, kad riepās "sakačāju" līdz 2.5 atmosfērām. Man ir 215/55R16. Jāmaina sveces autiņam ik pa 15k-20k nobraukuma, lai sveču blokus nonobeigtu.

Kas vel? Sēdekļi ir ērtāki kā BMW, VOLVO, MERSI.

Sākumā ar biju neapmierināts ar uzrāvienu, bet ņemot vērā, ka autiņš ir ar priekšpiedziņu un masu 2 tonnas- tas ir ok.. Īsto rakstutu šis autiņš parāda uz bāņa! Negribu lielīties, bet no mazā 9-3 aero saab var aizmukt! Kautkur pie 170km/h mazais aero sāk atpalikt.(lūdzu nemēģiniet pārliecināties par šo uz Latvijas ceļiem) Principā šis autiņš ir lielceļu kilometru rijējs. Mans viedoklis Griffins ir labāks par AERO, jo V6 dzinējs, patīkama skaņā, nav ķēde, bet zobsiksna un izmaksas dzinēja remontam ir mazas, liels resurs un griezes moments.

Tu man liekas esi kaut ko sapīpējies

Barry Reģ.: 18.07.2007
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja:

Barry rakstīja: Laikam jau šī diskusija ir novecojusi, bet varu izteikties par saab ar 3.0 motoru. Esmu nobraucis ar šo auto jau gadu. Savedis ideālā tehniskā kārtībā. Nav nomainīts saļņiks ātrumkārbas pusē (pārāk dārgi un tas nav vajadzīgs ). Pēc tam, kad restaurēju turbīnu, autiņš ir sācis \"lidot\", bendzīna patēriņš ir strauji samazinājies. Bendzīna patēriņš ļurkājoties pa rīgu un ned. nogalēs līdz Siguldai aizbraucot ir 9.2l, iepriekš 11l. Amortizātori šiem aparātiem ir jāliek labi, it sevišķi priekšā. (piekare un dzinējs ir no opel vectra GTS.. vai GST.. ai- nu no lielās vectras 2000. gada +) Ja pa cietu- nomaini priekšējos salinblokus. Autiņš beidza peldēt braucot lielā ātrumā, kad riepās \"sakačāju\" līdz 2.5 atmosfērām. Man ir 215/55R16. Jāmaina sveces autiņam ik pa 15k-20k nobraukuma, lai sveču blokus nonobeigtu.

Kas vel? Sēdekļi ir ērtāki kā BMW, VOLVO, MERSI.

Sākumā ar biju neapmierināts ar uzrāvienu, bet ņemot vērā, ka autiņš ir ar priekšpiedziņu un masu 2 tonnas- tas ir ok.. Īsto rakstutu šis autiņš parāda uz bāņa! Negribu lielīties, bet no mazā 9-3 aero saab var aizmukt! Kautkur pie 170km/h mazais aero sāk atpalikt.(lūdzu nemēģiniet pārliecināties par šo uz Latvijas ceļiem) Principā šis autiņš ir lielceļu kilometru rijējs. Mans viedoklis Griffins ir labāks par AERO, jo V6 dzinējs, patīkama skaņā, nav ķēde, bet zobsiksna un izmaksas dzinēja remontam ir mazas, liels resurs un griezes moments.

Tu man liekas esi kaut ko sapīpējies

Izmazgā actiņas un padzer limonādi

catalog.auto.ru/...

Jā, es runāju par 9-5 saab. Var tač šeti par to izteikties.. ? atzīstu, 9k.. aizšāvu garām..

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Barry rakstīja:

Motorolers rakstīja:

Barry rakstīja: Laikam jau šī diskusija ir novecojusi, bet varu izteikties par saab ar 3.0 motoru. Esmu nobraucis ar šo auto jau gadu. Savedis ideālā tehniskā kārtībā. Nav nomainīts saļņiks ātrumkārbas pusē (pārāk dārgi un tas nav vajadzīgs ). Pēc tam, kad restaurēju turbīnu, autiņš ir sācis "lidot", bendzīna patēriņš ir strauji samazinājies. Bendzīna patēriņš ļurkājoties pa rīgu un ned. nogalēs līdz Siguldai aizbraucot ir 9.2l, iepriekš 11l. Amortizātori šiem aparātiem ir jāliek labi, it sevišķi priekšā. (piekare un dzinējs ir no opel vectra GTS.. vai GST.. ai- nu no lielās vectras 2000. gada +) Ja pa cietu- nomaini priekšējos salinblokus. Autiņš beidza peldēt braucot lielā ātrumā, kad riepās "sakačāju" līdz 2.5 atmosfērām. Man ir 215/55R16. Jāmaina sveces autiņam ik pa 15k-20k nobraukuma, lai sveču blokus nonobeigtu.

Kas vel? Sēdekļi ir ērtāki kā BMW, VOLVO, MERSI.

Sākumā ar biju neapmierināts ar uzrāvienu, bet ņemot vērā, ka autiņš ir ar priekšpiedziņu un masu 2 tonnas- tas ir ok.. Īsto rakstutu šis autiņš parāda uz bāņa! Negribu lielīties, bet no mazā 9-3 aero saab var aizmukt! Kautkur pie 170km/h mazais aero sāk atpalikt.(lūdzu nemēģiniet pārliecināties par šo uz Latvijas ceļiem) Principā šis autiņš ir lielceļu kilometru rijējs. Mans viedoklis Griffins ir labāks par AERO, jo V6 dzinējs, patīkama skaņā, nav ķēde, bet zobsiksna un izmaksas dzinēja remontam ir mazas, liels resurs un griezes moments.

Tu man liekas esi kaut ko sapīpējies

Izmazgā actiņas un padzer limonādi

catalog.auto.ru/...

Jā, es runāju par 9-5 saab. Var tač šeti par to izteikties.. ? atzīstu, 9k.. aizšāvu garām..

Jā jā vidējais patēriņš pa rīgu 9.2L, apskaties tai pašā ru katalogā, jaunam jau viņš ir paradzēts 16,3L un tev ir izdevies uztaisīt tehnikas brīnumu, kas rij 9L

Barry Reģ.: 18.07.2007
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja:

Barry rakstīja:

Motorolers rakstīja:

Barry rakstīja: Laikam jau šī diskusija ir novecojusi, bet varu izteikties par saab ar 3.0 motoru. Esmu nobraucis ar šo auto jau gadu. Savedis ideālā tehniskā kārtībā. Nav nomainīts saļņiks ātrumkārbas pusē (pārāk dārgi un tas nav vajadzīgs ). Pēc tam, kad restaurēju turbīnu, autiņš ir sācis "lidot", bendzīna patēriņš ir strauji samazinājies. Bendzīna patēriņš ļurkājoties pa rīgu un ned. nogalēs līdz Siguldai aizbraucot ir 9.2l, iepriekš 11l. Amortizātori šiem aparātiem ir jāliek labi, it sevišķi priekšā. (piekare un dzinējs ir no opel vectra GTS.. vai GST.. ai- nu no lielās vectras 2000. gada +) Ja pa cietu- nomaini priekšējos salinblokus. Autiņš beidza peldēt braucot lielā ātrumā, kad riepās "sakačāju" līdz 2.5 atmosfērām. Man ir 215/55R16. Jāmaina sveces autiņam ik pa 15k-20k nobraukuma, lai sveču blokus nonobeigtu.

Kas vel? Sēdekļi ir ērtāki kā BMW, VOLVO, MERSI.

Sākumā ar biju neapmierināts ar uzrāvienu, bet ņemot vērā, ka autiņš ir ar priekšpiedziņu un masu 2 tonnas- tas ir ok.. Īsto rakstutu šis autiņš parāda uz bāņa! Negribu lielīties, bet no mazā 9-3 aero saab var aizmukt! Kautkur pie 170km/h mazais aero sāk atpalikt.(lūdzu nemēģiniet pārliecināties par šo uz Latvijas ceļiem) Principā šis autiņš ir lielceļu kilometru rijējs. Mans viedoklis Griffins ir labāks par AERO, jo V6 dzinējs, patīkama skaņā, nav ķēde, bet zobsiksna un izmaksas dzinēja remontam ir mazas, liels resurs un griezes moments.

Tu man liekas esi kaut ko sapīpējies

Izmazgā actiņas un padzer limonādi

catalog.auto.ru/...

Jā, es runāju par 9-5 saab. Var tač šeti par to izteikties.. ? atzīstu, 9k.. aizšāvu garām..

Jā jā vidējais patēriņš pa rīgu 9.2L, apskaties tai pašā ru katalogā, jaunam jau viņš ir paradzēts 16,3L un tev ir izdevies uztaisīt tehnikas brīnumu, kas rij 9L

Hehe, man pat sagribējās nofotogrāfēt to kompja rādijumu un nopublicēt 9.2 ir rādītājs kompī, kurš spīd un mani priecē ik reizi kad paskatos uz to Labi.. ok.. pina bāka ir 700 +-40 km.

Sausu bāku nenobraucu.

Nu nez, varbūt man tā kāja nav tik smaga, kruīzu izmantoju kad tas ir iespējams, Valdemārielas korķi apbraucu pa šķērsielām

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Da ko tur runāt

Naf labākas automašinas par Saab!!

Naf....

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Saab Rullē!!!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti