Tiek tirgots rover 618

keda Reģ.: 13.04.2008
 
1 2 3 4
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Keda, tikai iegaumē - sābs - tas ir opelis ar ļurbu, bet volvo ir fordelis, tikai ražots zviedrijā

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Keda, tikai iegaumē - sābs - tas ir opelis ar ļurbu, bet volvo ir fordelis, tikai ražots zviedrijā

tad jau arī audī ir škoda, tik ražota DE, vai ne?!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

keda rakstīja: ko tauta vispār var ieteikt no universāļiem? nu naudinja būtu līdz 5300 eiro, jo vairāk negribās tērēt, ja braukts tiks ne vairāk par 10tk gadā. cik saprotu motors mazāks par 2.0 nevilks to kasti, tapēc skatos uz shadiem auto-www.ss.lv/...

www.reklama.lv/...

www.reklama.lv/...

Tā kā lietošanā ir bijušas tikai japāņu auto (roveru ar pie tām varētu skaitīt) neko daudz par tiem zvidriem nezinu, kā ir ar tām izmaksām?

skatos ka no vācu auto nekas nesanāk šajā kategorijā, vienīgais redzēti pāris japāņi.

paldies jau iepriekš!

V40 ir diezgan neērts aizmugurē sēdošajiem, to esu izjutis, bet par uzturēšanas izmaksām- hvz, nav man bijis volvo.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

keda rakstīja: ko tauta vispār var ieteikt no universāļiem? nu naudinja būtu līdz 5300 eiro, jo vairāk negribās tērēt, ja braukts tiks ne vairāk par 10tk gadā. cik saprotu motors mazāks par 2.0 nevilks to kasti, tapēc skatos uz shadiem auto-www.ss.lv/...

www.reklama.lv/...

www.reklama.lv/...

Tā kā lietošanā ir bijušas tikai japāņu auto (roveru ar pie tām varētu skaitīt) neko daudz par tiem zvidriem nezinu, kā ir ar tām izmaksām?

skatos ka no vācu auto nekas nesanāk šajā kategorijā, vienīgais redzēti pāris japāņi.

paldies jau iepriekš!

pareezini ar 3 visu to auto noskreejienus, kaulee nost 1700 EUR

, gatavo apmeeram tik pat lai savest tos auto pusliidz braucamaa kaartaa un lieto. Taads mans ieteikums.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

msh rakstīja: Keda, tikai iegaumē - sābs - tas ir opelis ar ļurbu, bet volvo ir fordelis, tikai ražots zviedrijā

tad jau arī audī ir škoda, tik ražota DE, vai ne?!

Ne, ne tuvu, bet sābs ir opelis un volvo ir fords.

Audi nepieder škodai

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

msh rakstīja: Keda, tikai iegaumē - sābs - tas ir opelis ar ļurbu, bet volvo ir fordelis, tikai ražots zviedrijā

tad jau arī audī ir škoda, tik ražota DE, vai ne?!

Ne, ne tuvu, bet sābs ir opelis un volvo ir fords.

Audi nepieder škodai

Un vai ta saab pieder opel Man liekas, ka GM, ne?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Keda, tikai iegaumē - sābs - tas ir opelis ar ļurbu, bet volvo ir fordelis, tikai ražots zviedrijā

nu pingviins kas pingviins ko citu var sagaidiit no taada, kaa tikai zaakaajoshus komentaarus D:

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kāds vēl pingvīns? Es šitento lietu esmu iemācījies no Lielā Ļaunā Dekstera

P.S. Tur bik augstāk jams aizsteidzās man priekšā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

msh rakstīja: Keda, tikai iegaumē - sābs - tas ir opelis ar ļurbu, bet volvo ir fordelis, tikai ražots zviedrijā

tad jau arī audī ir škoda, tik ražota DE, vai ne?!

Ne, ne tuvu, bet sābs ir opelis un volvo ir fords.

Audi nepieder škodai

Un vai ta saab pieder opel Man liekas, ka GM, ne?

No hamburgeru rīmu skatupunkta sābus varētu saukt par kevroletiem, nu vismaz, kad paskatās uz 9-7X

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

msh rakstīja: Keda, tikai iegaumē - sābs - tas ir opelis ar ļurbu, bet volvo ir fordelis, tikai ražots zviedrijā

tad jau arī audī ir škoda, tik ražota DE, vai ne?!

Ne, ne tuvu, bet sābs ir opelis un volvo ir fords.

Audi nepieder škodai

Un vai ta saab pieder opel Man liekas, ka GM, ne?

No hamburgeru rīmu skatupunkta sābus varētu saukt par kevroletiem, nu vismaz, kad paskatās uz 9-7X

9-7 nav vispaarn ekaads saabs. un beidz zaakaat autoobiiljus. pietiek ar citiem baisiem baisuljiem, kuiem automobiilji sagandeeja dziivi un neliek mieraa pat sapnjos

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Paklau, msh, pēc tavas un baisuļa teorijas sanāk, ka te tiek aptirsts nevis Rover, bet BMW, ne?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tādēļ, ka bembis 1994. gadā nopirka roveri? Nu manis pēc, man nekas nav pretī

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaut gan šitento notirgoto aparātu drīzāk būtu jāsauc par Kondu

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

mass rakstīja:

Rolands85 rakstīja: Vot parādiet man normālu b4 zem 3000Eiro. Cik esmu skatījies (universālus), tad tikai virs 3000eiro gandrīz visi. Un vēl saka, ka neviens nepērk!

Savukārt runājot par japāņveidīgajām un arī Rover, tad man piemēram bail pirkt auto, kuram detaļas ar uguni jāmeklē. Tāpēc pagaidām skatos tikai uz vācu auto.

Par Roveriem nezinu, bet ar japāņu daļām sen jau vairs nav nekādu problēmu. Iesaku aizmirst par vācu mašīnām, vismaz tāds ir mans viedoklis pārsēžoties no Opel uz Subaru.

Dunduks...

Vienigā vācu mašina ir Opels...

Subārs taču ir galiga konzervbundža...

Nu tad brauc ar viņu laimīgs. Es BRAUKŠU ar konservundžu

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Paklau, msh, pēc tavas un baisuļa teorijas sanāk, ka te tiek aptirsts nevis Rover, bet BMW, ne?

baisulim nav teorijas, baisulim ir stereotipi, aizspriedumi un kompleksi, kas ieguuti uz vinja bediigas pieredzes baazes un tomeer, baisulis man daudzos aspektos patiik, jo lai arii kaads vinjsh nebuutu, peedeejaa laikaa vinjsh sev izveidoja zinamu veertiibu skalu , kas piemiit krietniem cilveekiem lai arii biezhi vien vinjsh liekuljo un teelo, tomeer vinja tiekshanaas izskatiities gaishaakam ir apsveicama laikam ar gadiem cilveeki tieshaam kljuust vienlaiciigi gan praatiigaaki, gan marasmaatiskaaki

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

msh rakstīja: Keda, tikai iegaumē - sābs - tas ir opelis ar ļurbu, bet volvo ir fordelis, tikai ražots zviedrijā

tad jau arī audī ir škoda, tik ražota DE, vai ne?!

otrādāk....

škoda ir audī priekš nabagajiem - reāli tas pats audī, tikai lētāks

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

krishus rakstīja:

msh rakstīja: Keda, tikai iegaumē - sābs - tas ir opelis ar ļurbu, bet volvo ir fordelis, tikai ražots zviedrijā

tad jau arī audī ir škoda, tik ražota DE, vai ne?!

otrādāk....

škoda ir audī priekš nabagajiem - reāli tas pats audī, tikai lētāks

Da man tak pokuj, kurš zem kā ir... Vnk patīk šitie puikas, kam tā ir vitāli svarīga lieta...

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

mass rakstīja:

Pirmais rakstīja: tagad tikai atliek veiksmīgi nopirkt sābu

Oftopiks: Pirmais, tu info par 26. datuma pasākumu neesi saņēmis vai vienkārši ignorē? Ja gribi braukt, tad atrod "Tīru skapi" topika beigās manu meilu un raksti.

es dabūju infu, diemžēl nevaru akceptēt braukšanu, jo vēl nezinu kur es tajā 26tajā būšu

Nu ja nu gadījumā pieļauj iespēju, ka brauksi un gribi saņemt updeitus par notiekošo, tad atmet emīlu uz peteris.daknis iekš gmail com. Šobrīd izskatās, ka tie kas pieteikušies ir stabili braucēji, bet vēl nav sasniegts limits, tā kā uz vienas gatera strādnieka rokas pirkstiem skaitāmas vietas ir brīvas.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti