jāskatās divreiz?????

opelis Reģ.: 03.10.2005

Man kā braucējam tradicionālajam besī šitā reklāma, kas motociklistus noliek ārpus likuma... Viņiem noteikumi laikam nav jāievēro- mani var apdzīt, ja es taisu kreiso pagriezienu, viņi man var tuvoties ar ātrumu, kas vismaz divreiz pārsniedz atļauto. Būtu jāaudzina šitie donori, nevis autovadītāji, kas normāli brauc...

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Graberis rakstīja:

Zini, kādu es autovadītāja nostāju visā šajā "diskusijā" pa diagonāli izlasīju? Visi motociklisti ir atsaldēti likuma pārkāpēji, tādēļ man prātā nenāk skatīties ne 2x, 1x ne vispār.

Pārmaiņas pēc izlasi normāli, nevis pa diagonāli. Varbūt pamanīsi, ka tādi, kā tu uzskata, ka visi autobraucēji to tik vien cenšas, kā viņus nogalināt. To sauc par paranoju un reizēm pat var izārstēt...

Attiecini uz mani ar to pašu,ko uz graberi jo domāju tieši tāpat un tieši tāpat ar izskatās tas teksts.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Seene rakstīja:

Graberis rakstīja:

Zini, kādu es autovadītāja nostāju visā šajā "diskusijā" pa diagonāli izlasīju? Visi motociklisti ir atsaldēti likuma pārkāpēji, tādēļ man prātā nenāk skatīties ne 2x, 1x ne vispār.

Pārmaiņas pēc izlasi normāli, nevis pa diagonāli. Varbūt pamanīsi, ka tādi, kā tu uzskata, ka visi autobraucēji to tik vien cenšas, kā viņus nogalināt. To sauc par paranoju un reizēm pat var izārstēt...

Seene, pārlasi lūdzu pats - tādi, kā es uzskata, ka noteikumi ir priekš tā, lai tos ievērotu, uz ceļa galvenais ir savstarpēja cieņa, un, visbeidzot, braucot ar moto pašam ir jātur acis vaļā, nevis jācer, ka tur brauc Seene, kuram principā neviens netraucē, nevis pusakla tante, kas neko mazāku par samosvālu uz ceļa neredz.

Ļoti labi. Varu piekrist tam, ko tu uzrakstīji. Bet vai tas attaisno nenoemāla ātruma pārkāpuma reklamēšanu no CSDD puses?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Attiecini uz mani ar to pašu,ko uz graberi jo domāju tieši tāpat un tieši tāpat ar izskatās tas teksts.

Ir jau darīts - tieši to arī gribēju pateikt ar vārdiem "tādi kā tu".

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Graberis rakstīja: Sēne - tie ir daži, DAŽI no visiem, nevis 90%

Jo tos pareizos tu neievēro, tāpat kā neviens neievēro kā kokiem lapas plaukst, bet ievēro suņa kaku.

Kas ir daži? Motociklisti kas ievēro CSN? Vai vadītāji, kas principā ienīst motociklistus?

Atgriežamies varbūt vēlreiz pie sākuma, lai atsaldētajiem arī kaut kripatiņa pielektu? Reklāmā ir redzams motociklists, kura ātrums ir virs 200km/h. Un par to, ka CSDD atļaujas šādu lietu popularizēt, ir šī diskusija. Viss pārējais ir tavas un citu līdzīgo paranojas radīts.

Par paranoju - patin filmu atpakaļ uz 4. komentu no topika sākuma.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Par paranoju - patin filmu atpakaļ uz 4. komentu no topika sākuma.

Piekrītu. Ne jau no izvēlētā transporta veida ir atkarība garīgā veselība.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Sinn - lūdzu izlasi katru vārdu līdz beigām.

Diskutēt != tirst

un?

Bļāviens, es te skandinu lielo zvanu par to cik pareizs un pieklājīgs motobraucējs es esmu, tikai pretī kaut kā nesaņemu adekvātu reakciju.

ja tu brauc tikpat nervozi kā runā, tad es par to nebrīnos.

1. Motociklam un auto atrasties vienā joslā blakus nav aizliegts.

Un nav arī atļauts. Šo punktu katrs interpretē pa savam un šajā diskusijā neviens nav apskatījis ložņātājus starp joslām.

2. Motocikli brauc ātrāk par auto != motocikli pārsniedz ātrumu. Iztirzājums: ja tu korķī velcies ar 13 kmh, man neviens neaizliedz ar 30 kmh tev pabraukt garām ievērojot CSN.

Te ir tā sāls - ievērojot noteikumus. Ko mums saka noteikumi par to ka tu sastrēgumā izdomā izpiļīt starp pirmo un otro joslu:

108. Ja brauktuve sadalīta joslās ar ceļa apzīmējuma līnijām, transportlīdzekļa vadītājam jābrauc tikai pa

joslām. Uzbraukt uz pārtrauktajām ceļa apzīmējuma līnijām atļauts tikai pārkārtojoties.

110. Intensīvas ceļu satiksmes apstākļos, kad visas braukšanas joslas aizņemtas, mainīt joslu atļauts, tikai lai

nogrieztos, apgrieztos braukšanai pretējā virzienā, apbrauktu vai apturētu transportlīdzekli.

Principā - tu pārkāp. Un neieslīgsim tagad diskusijā par to ka tev mazāks, šaurāks un tu ātrāk, nav vērts, noteikumi saka tu pārkāp.

Un tev pirms manevra ir jāpaskatās spogulī (atceries taču - spogulis-signāls-manevrs; nevis, manevrs+signāls un tikai tad spogulis) nevis jāraud par atsaldētiem orgānu donoriem, kas uzrodas tur, kur tev neienāca prātā palūrēt.

Atgriezīsimies pie fizikas un pie tā kapēc šis spogulis-signāls-manevrs nenovērsīs sadursmi ar to kurš ir izdomājis pārsniegt skaņas ātrumu?

Zini, kādu es autovadītāja nostāju visā šajā "diskusijā" pa diagonāli izlasīju? Visi motociklisti ir atsaldēti likuma pārkāpēji, tādēļ man prātā nenāk skatīties ne 2x, 1x ne vispār.

Es varu atkārtot vēlreiz, tapēc tagad tu izlasi kārtīgi - es negrasos skatīties spogulī 3x tikai tapēc, ka man aiz muguras 150m attālumā ir motocikls, jo sekojot CSN ieteikumam, es labticīgi ticu, ka viņš nepārkāpj noteikumus un netuvojas man ar ātrumu 50m/s. Nujā, bez fizikas būs grūti - redzi, ja man manevram vajag 5 sekundes, tad, ja motocikla vaditājs nepārkāpj noteikumus, vai pārkāpj "nedaudz", viņš šo 5 sekunžu laikā kad es veicu manevru man būs pietuvojies metrus piecdesmit nevis iesipis sānos.

Stāsts ir par to, ka reklāma leģitimē braukšanu bezatbildīgā un neadekvātā ātrumā un ja tu cepies par to ka cilvēkiem tas nepatīk, ko lai es daru? Es tikai varu mēģināt tevi pārliecināt, ka bezabildīga ātruma pārsniegšana nav laba un tāds cilvēks [un pokuj - auto vai moto vadītājs] ir jāsauc tajos vārdos kā tu sauci mani.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Ļoti labi. Varu piekrist tam, ko tu uzrakstīji. Bet vai tas attaisno nenoemāla ātruma pārkāpuma reklamēšanu no CSDD puses?

------------------------------

Nē, neattaisno - šajā gadījumā visi tās kampaņas organizētāji ir iebraukuši smagās auzās, jo faktiski tādā veidā noliek vienā līmenī visus motobraucējus.

Tādā veidā kampaņa kaut kā nevis pauž rūpes par 2riteņu vadītājiem, bet par autovadītājiem - lai viņiem labs miegs un sirdsapziņa negrauž "kā būtu, ja būtu"

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Sinn - ar tevi nav vērts, kā tu saki, diskutēt. Tev acīmredzot ir vispareizākā pasaules izpratne.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Ļoti labi. Varu piekrist tam, ko tu uzrakstīji. Bet vai tas attaisno nenoemāla ātruma pārkāpuma reklamēšanu no CSDD puses?

------------------------------

Nē, neattaisno - šajā gadījumā visi tās kampaņas organizētāji ir iebraukuši smagās auzās, jo faktiski tādā veidā noliek vienā līmenī visus motobraucējus.

Tādā veidā kampaņa kaut kā nevis pauž rūpes par 2riteņu vadītājiem, bet par autovadītājiem - lai viņiem labs miegs un sirdsapziņa negrauž "kā būtu, ja būtu"

Ideāli. Beidzot kāds no motoaizstāvjiem arī ir sapratis problēmas būtību.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Sinn - ar tevi nav vērts, kā tu saki, diskutēt. Tev acīmredzot ir vispareizākā pasaules izpratne.

Nujā, es esmu ievērojis, ka lielajam un nospiedošam vairākumam atgādinājums par to ka likumi ir nevis lai pārkāptu bet ievērotu, uzdzen šausmas. Bet tas nevienu netraucē cepties par to ka pie mums braukt nav viegli un savstarpējā kultūra uz ceļiem vairāk atgādina gangsteru slaktiņu nevis ceļu satiksmi. Jautājums tikai kas tad veido šo kultūru? Laikam marsieši.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nu ko var gribēt no padebīlas akcijas ?

padebīla akcija jau savā saknē nevar izraisīt nekādas saprātīgas diskusijas, kā tikai izsaukt tikai un vienīgi padebīlus komentārus un sanaidot mazliet dažādi domājošos cilvēkus

būtu šī akcija normāla un būtu doma pasniegta normālā veidā - būtu pavisam cits rezultāts, būtu arī priekšmets diskusijām. bet tā kā akcija ir pilnīgs sūsd izpildījuma ziņā, tad arī esam tur kur esam - pie savstarpējiem apvainojumiem, debīlām replikām un totālā neizpratnē par to, ko tad akcijas rīkotāji vispār gribēja panākt

viss, priecīgu visiem weekendu.

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Pareizi!!!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Ļoti labi. Varu piekrist tam, ko tu uzrakstīji. Bet vai tas attaisno nenoemāla ātruma pārkāpuma reklamēšanu no CSDD puses?

Klau, tev nav tāpat,kā tam seksuāli norūpējušamies personāžam visur sekss rēgojās? Kad dakters rādīja šim trīsstūri, šis teica,ka tur ir telts un iekšā drāžas, kad kubu rādīja, šis teica,ka tā ir māja un tur iekšā visi drāžas. Kad dakters apstiprina diagnozi,slimai saka- klau,a no kurienes tad tev tādas bildītes....

Nu lūk ,tad tas slimais bvarbūt tu esi,kurš nespēj uztvert reklāmas jēgu?? Es sapratu,ka man jāpaskatās spogulī,ko arī daru.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Sinn - ar tevi nav vērts, kā tu saki, diskutēt. Tev acīmredzot ir vispareizākā pasaules izpratne.

Ne ne, man ir

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja: Bet tas nevienu netraucē cepties par to ka pie mums braukt nav viegli un savstarpējā kultūra uz ceļiem vairāk atgādina gangsteru slaktiņu nevis ceļu satiksmi. Jautājums tikai kas tad veido šo kultūru? Laikam marsieši.

tu jau cepies un pasaki, ka netaisies skatīties spogulī. Značit esi atsaldēts egoists.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

tu jau cepies un pasaki, ka netaisies skatīties spogulī. Značit esi atsaldēts egoists.

Tev tiešām ir problēmas ar citu rakstītā teksta uztveri. Izlasi vēlreiz, atkārtošana, kā zināja biedrs lēniņš ir zināšanu māte.

es negrasos skatīties spogulī 3x tikai tapēc, ka man aiz muguras 150m attālumā ir motocikls, jo sekojot CSN ieteikumam, es labticīgi ticu, ka viņš nepārkāpj noteikumus un netuvojas man ar ātrumu 50m/s.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

k,k, neskaties...

Bet paskaties, lūdzu, ja viņš ir 10 metrus aiz tevis vai blakus tev, labi?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: k,k, neskaties...

Bet paskaties, lūdzu, ja viņš ir 10 metrus aiz tevis vai blakus tev, labi?

Jo- tikai mazliet bremzēti indivīdi tajā reklāmā saskata realitātes ātrumu un situāciju. Realitāte ir tāda,ka,ja autobraucējs laicīgi ieslēdz pagriezienu,mocists to redz un mierīgi sabremzējas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Seene rakstīja:

Ļoti labi. Varu piekrist tam, ko tu uzrakstīji. Bet vai tas attaisno nenoemāla ātruma pārkāpuma reklamēšanu no CSDD puses?

Klau, tev nav tāpat,kā tam seksuāli norūpējušamies personāžam visur sekss rēgojās? Kad dakters rādīja šim trīsstūri, šis teica,ka tur ir telts un iekšā drāžas, kad kubu rādīja, šis teica,ka tā ir māja un tur iekšā visi drāžas. Kad dakters apstiprina diagnozi,slimai saka- klau,a no kurienes tad tev tādas bildītes....

Nu lūk ,tad tas slimais bvarbūt tu esi,kurš nespēj uztvert reklāmas jēgu?? Es sapratu,ka man jāpaskatās spogulī,ko arī daru.

Esmu nobraucis gana daudz gadus un kilometrus bez avārijām, nesatoties uz atsaldeņu dalību satiksmē. Esmu braucis arī ar velosipēdu un nebūt nedomāju, ka mani visi centās nogalināt. Piebildīšu vien, ka pat noteikumos paredzēta ceļa došana velosipēdistiem, nogriežoties pa labi ir nejēdzīga, bet nu OK. Ir jābūt tiešām atsaldētam lai apdzītu mašīnu, kam jau ir ieslēgts pagrieziens (vienalga kurā virzienā)

Tengizss Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

Es šinī diskusijā pilnībā pievienojos Seenes un Sinn viedoklim, bet neatbalstu Baisuļa uzskatus.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tengizss rakstīja: Es šinī diskusijā pilnībā pievienojos Seenes un Sinn viedoklim, bet neatbalstu Baisuļa uzskatus.

Tad ari tu nesaproti reklamas jegu.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Tengizss rakstīja: Es šinī diskusijā pilnībā pievienojos Seenes un Sinn viedoklim, bet neatbalstu Baisuļa uzskatus.

Tad ari tu nesaproti reklamas jegu.

tad jau sanāk, ka šī akcija domāta izredzētiem

tās būtību saprot veseli divi cilvēki - baisulis un batka pārējiem burlakiem nav lemts izprast šo augstāko matemātiku

tiešām, sexclusīva akcija par nodokļu maksātāju piķi

paldies, csdd un ziftiņ, par to ka tik prasmīgi izlietojāt valsts naudiņu un sarīkojāt akciju (šovu) diviem cilvēkiem

un te visi pieceļas kājās, dziļi paklanās izredzētajiem un trī rizes pasaka KŪ

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

batka rakstīja:

Tengizss rakstīja: Es šinī diskusijā pilnībā pievienojos Seenes un Sinn viedoklim, bet neatbalstu Baisuļa uzskatus.

Tad ari tu nesaproti reklamas jegu.

tad jau sanāk, ka šī akcija domāta izredzētiem

tās būtību saprot veseli divi cilvēki - baisulis un batka pārējiem burlakiem nav lemts izprast šo augstāko matemātiku

tiešām, sexclusīva akcija par nodokļu maksātāju piķi

paldies, csdd un ziftiņ, par to ka tik prasmīgi izlietojāt valsts naudiņu un sarīkojāt akciju (šovu) diviem cilvēkiem

un te visi pieceļas kājās, dziļi paklanās izredzētajiem un trī rizes pasaka KŪ

Nu reklama aicina uzmanigak skatities spoguli,bet te vesels duraku bars ņemas pa kaut kadu atsaldeto baikeru baru.Kas jums paķi kakls negrozas vai acis nepareiza orbita???

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

batka rakstīja:

Tengizss rakstīja: Es šinī diskusijā pilnībā pievienojos Seenes un Sinn viedoklim, bet neatbalstu Baisuļa uzskatus.

Tad ari tu nesaproti reklamas jegu.

tad jau sanāk, ka šī akcija domāta izredzētiem

tās būtību saprot veseli divi cilvēki - baisulis un batka pārējiem burlakiem nav lemts izprast šo augstāko matemātiku

tiešām, sexclusīva akcija par nodokļu maksātāju piķi

paldies, csdd un ziftiņ, par to ka tik prasmīgi izlietojāt valsts naudiņu un sarīkojāt akciju (šovu) diviem cilvēkiem

un te visi pieceļas kājās, dziļi paklanās izredzētajiem un trī rizes pasaka KŪ

Nu reklama aicina uzmanigak skatities spoguli,bet te vesels duraku bars ņemas pa kaut kadu atsaldeto baikeru baru.Kas jums paķi kakls negrozas vai acis nepareiza orbita???

nu vai tieshaam tevi tik daudz un biezhi abizho tie autovadiitaaji ka shitaa jaastreso un jaasauc visi par idiotiem ???

pats 90-o gadu otraa pusee braucu ar moci, lai gan arii bija tas tikai 250cm2 Savage un transporta pluusma bija savaadaaka, arii mocis uz ielas tajaa laikaa bija lelaaka eksotika, tomeer neatceros, ka brauciens ar moci man buutu kaa speele uz dziiviibu un naavi un autovadiitaaji mani kaut kaa iipashi apdraudeetu, ja vien es pats neuzprasiijos. tiesa gan , es tieshaam braucu ljoti praatiigi, jo nebija mocha tiesiibu (tie bija taadi laiki un to vareeja atljauies i moraali i finansiaali)

arii daudzi draugi brauc ar moci joprojaam, dazhs labs jau vairaak kaa 10 gadus un dazhs labs gandriiz visu gadu, pateicoties muusu klimatam, bet zini, kaut kaa neviens iipashi nesuudzas par suuro gruuto dziivi (izdziivoshanu) uz celja... varbuut taapeec ka vinji pashi brauc pieklaajiigi un vinjiem nav jaasaskaraas ar pretreakciju no autovadiitaaju puses ?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Kas ir, idinjiem kuriem nav pautu ar moci braukt vel nav miera? te dazhiem ir tik lieli kompleksi un tik liekuliga nostaja ka man njirgu rauj neatejot no kases.

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti