jāskatās divreiz?????

opelis Reģ.: 03.10.2005

Man kā braucējam tradicionālajam besī šitā reklāma, kas motociklistus noliek ārpus likuma... Viņiem noteikumi laikam nav jāievēro- mani var apdzīt, ja es taisu kreiso pagriezienu, viņi man var tuvoties ar ātrumu, kas vismaz divreiz pārsniedz atļauto. Būtu jāaudzina šitie donori, nevis autovadītāji, kas normāli brauc...

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

alisters rakstīja:

Sinn rakstīja:

Un nemaz nav vērts sākt rakstīt disklaimeri, ka lielākā daļa autobraucēju ciena to motociklistu kam nekas nesarausies ja viņš pastāvēs 2 minūtēs pie luksofora kā piektais rindā un necentīsies izspriesties kā pirmais. Un kas zina, lielākā daļa autovadītāju viņu palaidīs pie nākamā luksofora, jo viņš būs pierādījis ka nav nekāds pumpains un kompleksu mākts tīps, kam kaut kas sarausies pastāvot.

tu māki lasīt to kas nav uzrakstīts? ilgi bija jāmācās?

nax viņam kā piektajam jāstāv? Tu esi pieradis stāvēt KĀ PIEKTAIS?

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Nav pojuh??

Topiks ta par ko...???

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Baisulis rakstīja: Šī diskusija ir par to,ka autovadītājam IR jāpārliecinās par manevra drosību viņa iespēju robežās.

ieskrāpē sev - es pārliecinos. Bet es negrasos 2x pārliecināties vai kāds, kas man ir 150m aiz muguras nedomā sasniegt gaismas ātrumu. Tapēc es tev prasīju par to vai tu saproti ko nozīmē ātruma starpība. Ja tu to nezini, tad aizmirsti, tu to nekad nesapratīsi un es te negrasos atkārtot sestās klases vielu.

Ieskrāpē sev,ļoļik, es zinu,ko nozīmē ātrumu starpība un kā palielinās bremzēšanas ceļš un blā blā. Tas,ka es sēžu uz moča,kurš pārvietojas ātri un tāpat mašīnā, nozī'me to,ka man ir sajēga no tā.

Un ieskrāpē,ka tev tiek atgādināts VĒLREIZ pārliecināties par manevra drošību un to iesaka valsts,nevis Gusļiks kaut kāds.

Aizgāja,septītklasniek?

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

Baisuli, nerunā ja nezini! Tici man - man tas izdodas labāk nekā Tev!!!

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Ieskrāpē sev,ļoļik, es zinu,ko nozīmē ātrumu starpība un kā palielinās bremzēšanas ceļš un blā blā.

blā-blā, manī neradās pārliecība, ka tu saproti ko nozīmē ātruma starpība. Piedod ja vari.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Interesanti,ko saka psihologs par to cilvēciņu,kuram traucē mocis ,ja tas pie luksofora apstājas priekšā žēl man jūsu, sinn un sēne ( labs niks,atbilstošs) . Kamēr tu atlaidīsi sajūgu, es būšu jau 50 m nobraucis.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja:

nax viņam kā piektajam jāstāv? Tu esi pieradis stāvēt KĀ PIEKTAIS?

Tu ne tikai māki izlasīt to kas nav uzrakstīts, bet arī ar jautājumu atbildi uz jautājumu. Neesi izredzētās tautas dēls?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Baisulis rakstīja: Ieskrāpē sev,ļoļik, es zinu,ko nozīmē ātrumu starpība un kā palielinās bremzēšanas ceļš un blā blā.

blā-blā, manī neradās pārliecība, ka tu saproti ko nozīmē ātruma starpība. Piedod ja vari.

Man pilnīgi nekrata tāda loša domas,kā tu. Jo tādiem kā tu nekas neaiziet līdz sapratnei.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja: Baisuli, nerunā ja nezini! Tici man - man tas izdodas labāk nekā Tev!!!

Kas-tas???

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

alisters rakstīja:

nax viņam kā piektajam jāstāv? Tu esi pieradis stāvēt KĀ PIEKTAIS?

Tu ne tikai māki izlasīt to kas nav uzrakstīts, bet arī ar jautājumu atbildi uz jautājumu. Neesi izredzētās tautas dēls?

Nē, nu tev jau acis izgriežas un lūpa trīc,ja kāds ar moci aizbrauc priekšā. Nu pasaki, nu ko viņš tev traucē??? Tikai nesaki,ka noteikumi un blā blā....pats tāpat pārkāp.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Interesanti,ko saka psihologs par to cilvēciņu,kuram traucē mocis ,ja tas pie luksofora apstājas priekšā žēl man jūsu, sinn un sēne ( labs niks,atbilstošs) . Kamēr tu atlaidīsi sajūgu, es būšu jau 50 m nobraucis.

Ja tu mācētu lasīt, tu būtu izlasījis, ka man nepatīk motobraucēji, kas apdzen pie krustojuma stāvošos auto pa pretējo braukšanas joslu, pāri dubultai nepārtrauktai līnijai. Un man tieši tikpat ļoti nepatīk autobraucēji, kas izveic identisku manevru. bet nekas, visvieglākais veids kā pacelt savu traumēto pašapziņu ir skaļš paziņojums, ka oponents ir muļķis, jo viņš nepiekrīt.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

bet nekas, visvieglākais veids kā pacelt savu traumēto pašapziņu ir skaļš paziņojums, ka oponents ir muļķis, jo viņš nepiekrīt.

----------------

Tieši tā Sinn - šo tu laikam esi labi apguvis.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Baisulis rakstīja: Interesanti,ko saka psihologs par to cilvēciņu,kuram traucē mocis ,ja tas pie luksofora apstājas priekšā žēl man jūsu, sinn un sēne ( labs niks,atbilstošs) . Kamēr tu atlaidīsi sajūgu, es būšu jau 50 m nobraucis.

Ja tu mācētu lasīt, tu būtu izlasījis, ka man nepatīk motobraucēji, kas apdzen pie krustojuma stāvošos auto pa pretējo braukšanas joslu, pāri dubultai nepārtrauktai līnijai. Un man tieši tikpat ļoti nepatīk autobraucēji, kas izveic identisku manevru. bet nekas, visvieglākais veids kā pacelt savu traumēto pašapziņu ir skaļš paziņojums, ka oponents ir muļķis, jo viņš nepiekrīt.

Ā..nu skaidrs. Tev nepatīk. Nu,man nepatīk urlas,man nepatīk resnas sievietes un sūdu smaka. Bet es tāpēc necepju topikus un nesiekalojos. PN,āpsi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: bet nekas, visvieglākais veids kā pacelt savu traumēto pašapziņu ir skaļš paziņojums, ka oponents ir muļķis, jo viņš nepiekrīt.

----------------

Tieši tā Sinn - šo tu laikam esi labi apguvis.

Nu,šis viņa izteikums apliecina,ka tāds ar viņš ir

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

----------------

Tieši tā Sinn - šo tu laikam esi labi apguvis.

Ņemot vērā, ka man patīk diskutēt ar atbildīgiem [tādiem, kas spēj atbildēt par saviem vārdiem] cilvēkiem, es varētu paprasīt citātu kurā es oponentu būtu nosaucis par muļķi tikai tapēc, ka es nepiekrītu viņa vārdiem. Bet ņemot vērā ka šeit cilvēki pārsvarā nodarbojas ar tekstu interpetēšanu nevis diskusiju, ir lieki prasīt citātu.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu,jā,sinn, nu ja tev nepatīk, nu knāb sūdā

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Re kāds paklausīgs,knābj ar

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Nu,jā,sinn, nu ja tev nepatīk, nu knāb sūdā

Argumenti aptrūkās?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Sinn - lūdzu izlasi katru vārdu līdz beigām.

Diskutēt != tirst

Bļāviens, es te skandinu lielo zvanu par to cik pareizs un pieklājīgs motobraucējs es esmu, tikai pretī kaut kā nesaņemu adekvātu reakciju.

Viena lieta ir, ja tu nepiekrīti, cita, ja nemaz neiedziļinies.

1. Motociklam un auto atrasties vienā joslā blakus nav aizliegts.

2. Motocikli brauc ātrāk par auto != motocikli pārsniedz ātrumu. Iztirzājums: ja tu korķī velcies ar 13 kmh, man neviens neaizliedz ar 30 kmh tev pabraukt garām ievērojot CSN. Un tev pirms manevra ir jāpaskatās spogulī (atceries taču - spogulis-signāls-manevrs; nevis, manevrs+signāls un tikai tad spogulis) nevis jāraud par atsaldētiem orgānu donoriem, kas uzrodas tur, kur tev neienāca prātā palūrēt. Apziņa, ka apdrošinātājs samaksās, kaulus, zini, nesaaudzē.

Zini, kādu es autovadītāja nostāju visā šajā "diskusijā" pa diagonāli izlasīju? Visi motociklisti ir atsaldēti likuma pārkāpēji, tādēļ man prātā nenāk skatīties ne 2x, 1x ne vispār.

Un līdz šim visas konfrontācijas ar auto man ir notikušas tikai un vienīgi pilsētā pie maziem ātrumiem, dēļ kā arī līdz šim ir izdevies veiksmīgi izvairīties (un tikai vienā reizē no tām varu pateikt paldies autovadītājam, kam pietika prāta attiecīgi rīkoties sakainajā situācijā, ko pats bija savārījis).

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Nē, nu tev jau acis izgriežas un lūpa trīc,ja kāds ar moci aizbrauc priekšā. Nu pasaki, nu ko viņš tev traucē??? Tikai nesaki,ka noteikumi un blā blā....pats tāpat pārkāp.

Man jau netraucē... Bet savām acīm redzēju vienu šitādu netraucētāju atjaunotajā krustā pie Biķernieku trases. Stoplīnija ir domāta tādēļ, lai arī luksofora signālus var redzēt. Bet jaunietis ar moci tā arī aizbrauca pie sarkanā un pārlidoja pāri pretimbraucošajam. Viņam neviens nebija pateici, ka šajā krustojumā ir jāredz luksoforu, jo pretimbraucošo izkustēšanās nav īpašais atļaujošais signāls močiem braukt pie sarkanā.

Un man netraucē pat tas, ka kāds sķērso dubulto balto līniju un nevienu netraucējot aizbrauc. Bet pārāk daudz ir tādu, kas to uzskata par savām tiesībām nevis pārkāpumu un kļūst agresīvi, ja cēlais manevrs aplaužas un rezultātā nokļūst aci pret aci ar pretimbraucošu trolejbusu. Un tad nu ir varonīgi jālien kaut kur jau uz citu rēķina.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Zini, kādu es autovadītāja nostāju visā šajā "diskusijā" pa diagonāli izlasīju? Visi motociklisti ir atsaldēti likuma pārkāpēji, tādēļ man prātā nenāk skatīties ne 2x, 1x ne vispār.

Pārmaiņas pēc izlasi normāli, nevis pa diagonāli. Varbūt pamanīsi, ka tādi, kā tu uzskata, ka visi autobraucēji to tik vien cenšas, kā viņus nogalināt. To sauc par paranoju un reizēm pat var izārstēt...

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Sēne - tie ir daži, DAŽI no visiem, nevis 90%

Jo tos pareizos tu neievēro, tāpat kā neviens neievēro kā kokiem lapas plaukst, bet ievēro suņa kaku.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Sēne - tie ir daži, DAŽI no visiem, nevis 90%

Jo tos pareizos tu neievēro, tāpat kā neviens neievēro kā kokiem lapas plaukst, bet ievēro suņa kaku.

Kas ir daži? Motociklisti kas ievēro CSN? Vai vadītāji, kas principā ienīst motociklistus?

Atgriežamies varbūt vēlreiz pie sākuma, lai atsaldētajiem arī kaut kripatiņa pielektu? Reklāmā ir redzams motociklists, kura ātrums ir virs 200km/h. Un par to, ka CSDD atļaujas šādu lietu popularizēt, ir šī diskusija. Viss pārējais ir tavas un citu līdzīgo paranojas radīts.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Graberis rakstīja:

Zini, kādu es autovadītāja nostāju visā šajā "diskusijā" pa diagonāli izlasīju? Visi motociklisti ir atsaldēti likuma pārkāpēji, tādēļ man prātā nenāk skatīties ne 2x, 1x ne vispār.

Pārmaiņas pēc izlasi normāli, nevis pa diagonāli. Varbūt pamanīsi, ka tādi, kā tu uzskata, ka visi autobraucēji to tik vien cenšas, kā viņus nogalināt. To sauc par paranoju un reizēm pat var izārstēt...

Seene, pārlasi lūdzu pats - tādi, kā es uzskata, ka noteikumi ir priekš tā, lai tos ievērotu, uz ceļa galvenais ir savstarpēja cieņa, un, visbeidzot, braucot ar moto pašam ir jātur acis vaļā, nevis jācer, ka tur brauc Seene, kuram principā neviens netraucē, nevis pusakla tante, kas neko mazāku par samosvālu uz ceļa neredz.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti