jāskatās divreiz?????

opelis Reģ.: 03.10.2005

Man kā braucējam tradicionālajam besī šitā reklāma, kas motociklistus noliek ārpus likuma... Viņiem noteikumi laikam nav jāievēro- mani var apdzīt, ja es taisu kreiso pagriezienu, viņi man var tuvoties ar ātrumu, kas vismaz divreiz pārsniedz atļauto. Būtu jāaudzina šitie donori, nevis autovadītāji, kas normāli brauc...

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..13
KrZhanis Reģ.: 05.02.2004
0 0 Atbildēt

par reklāmu, močiem neko nesacīšu ,bet

tiem kas apgalvo ka pietiek ar 1x paskatisanu gan nekad nepiekritīšu

jebkurš sakarīgs šoferīts pateiks - ka pirms darbībām ir jāpaskatās vidmaz divreiz - ar vienu ir par maz

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Kasix rakstīja: .. pat vienā no pirmajiem noteikumiem bija teikts: Ievēro noteikumus un jāpieņem, ka citi to darīs...

Tieshi taa.. Protams, nekaada patika par beigtu motobrauceeju nav, bet sastreegumus vinjsh nerada gan seezhot uz mocha, gan guljot slimniicaa.. Un nevis autobrauceejam, kursh ieveero visus noteikumus, ieskaitot to, kur teikts, ka arii citi brauceeji ieveeros noteikumus, ir jaabuut 2x uzmaniigaakam, bet tam motobrauceejam, kursh ieveerojami paarsniedz aatrumu.

P.S. tas neattiecas uz sastreegumiem, kur mocis var un tam vajag tikt aatraak cauri. Tur jebkursh normaals cilveeks to palaidiis, savukaart aatrums tur nav/nevajadzeetu buut tik liels (ne mocim, ne mashiinai), lai kaut kaa buutiski tiktu kaiteets mocha vadiitaajam.

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: ...jautājums BAIKERIEM: Kāpēc Jūs nevarētu ņemt piemēru no čoperistiem un smuki dudināt saprāta robežās?...zinu,ka tūlīt sāks skanēt suņu rejas par to,ka-tad jau baikam nav jēgas..adrenalīns utt...bet nu-ir taču galva uz pleciem,lai domātu...

Gadijums iz dzīves... man ātrums zem 50...viens kroplis krustojumā no pretējās veica kreiso 10m pirms manis. Paskaidrojumā atzina,ka mani neredzēja.... Un viņa '`neredzēja` man nozīmēja slimnica,zāles,papildus atvaļinājums,utt

Nemaz nevajag ātri braukt lai uztaisītu kreshu no kura nevar izvairīties. Tāpēc jau ir lūgums būt uzmanīgākiem un Skatīties DIVREIZ.

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Gadijums iz dzīves... man ātrums zem 50...viens kroplis krustojumā no pretējās veica kreiso 10m pirms manis. Paskaidrojumā atzina,ka mani neredzēja.... Un viņa '`neredzēja` man nozīmēja slimnica,zāles,papildus atvaļinājums,utt

Nemaz nevajag ātri braukt lai uztaisītu kreshu no kura nevar izvairīties. Tāpēc jau ir lūgums būt uzmanīgākiem un Skatīties DIVREIZ.

Vēl piemērs - braucu ar moci, panāku a/m brīdi velku aizmugurē, jo redzu ka iespējams šis apdzīs smago, ta kā abi velk uz 90, vieglais nedzen, nu tad ieslēdzu pagriezienu, eju vieglajam garām, tad šis pēkšņi izdomā arī iet garām smagajam. Kur te loģika no vadītāja puses? Var vēl piebilst, ka a/m iekšā aizmugurē dīdās sīkais, kurš man māj ar rociņu.

Tas nozīmē vnk. to ka vodjila neuzmanīgs, nevis es neredzams.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: jautājums BAIKERIEM: Kāpēc Jūs nevarētu ņemt piemēru no čoperistiem un smuki dudināt saprāta robežās?...zinu,ka tūlīt sāks skanēt suņu rejas par to,ka-tad jau baikam nav jēgas..adrenalīns utt...bet nu-ir taču galva uz pleciem,lai domātu...

Stulbs jautājums cilvēkiem kuriem ir galva starp pleciem, bet smadzenes starp kājām.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Gasjs rakstīja: Pamēģini pastāvēt - elpa no izplūdes gāzēm iet ciet, motors karst.

Izsaku līdzjūtību Nezin kapēc ne vācu ne somu, ne itāļu motociklistiem pilnīgi un nemaz nelauž pastāvēt kopā ar auto vienā rindā, bet mūsējiem ūdensgalvām vajag aizlīst priekšā arī vienam auto, kur nu runāt par sastrēgumu apbraukšanu pa pretējo joslu pāri dubultai nepātrauktai līnijai.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

KrZhanis rakstīja: par reklāmu, močiem neko nesacīšu ,bet

tiem kas apgalvo ka pietiek ar 1x paskatisanu gan nekad nepiekritīšu

jebkurš sakarīgs šoferīts pateiks - ka pirms darbībām ir jāpaskatās vidmaz divreiz - ar vienu ir par maz

Nebūs gluži taisnība. Ļoti bieži ir situācijas, kad vairs nav laika paskatīties vairāk kā vienreiz. Un tādas rodas tieši dēļ tādiem malačiem, kas uzskata, ka tikai citiem ir ar viņu braukšanas stilu jārēķinās.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Gasjs rakstīja: Pamēģini pastāvēt - elpa no izplūdes gāzēm iet ciet, motors karst.

Izsaku līdzjūtību Nezin kapēc ne vācu ne somu, ne itāļu motociklistiem pilnīgi un nemaz nelauž pastāvēt kopā ar auto vienā rindā, bet mūsējiem ūdensgalvām vajag aizlīst priekšā arī vienam auto, kur nu runāt par sastrēgumu apbraukšanu pa pretējo joslu pāri dubultai nepātrauktai līnijai.

Sinn, nu piedod lūdzu, bet tev nav vējiņš galvu sapūtis?

Šeit viņi ir tūrisma braucienā - atpūšas, viņiem nav kur skriet, nav nekāda nepadarīta darba, uz kuru steigties. Un, tā kā tūrisma braucienā, attiecīgi ar kruizeri un somām...

Aizbrauc pie itāļiem ciemos, pavēro kā viņi savās mājās brauc.

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Izsaku līdzjūtību Nezin kapēc ne vācu ne somu, ne itāļu motociklistiem pilnīgi un nemaz nelauž pastāvēt kopā ar auto vienā rindā, bet mūsējiem ūdensgalvām vajag aizlīst priekšā arī vienam auto, kur nu runāt par sastrēgumu apbraukšanu pa pretējo joslu pāri dubultai nepātrauktai līnijai.

Un Tev tiešām tik ļoti patīk sēdēt tajos korķos???Tev skauž,ka tie moto tiek ātrāk mājās?? Viņi ātrāk tiek uz priekšu un Tu ārī.

Piekrītu,ka nedrīkst braukt, pāri divām līnijām,bet kādu variantu Tu iesaki??? - lai visi moto stāv sastrēgumā tiešī kā Tu un aizņem 1 auto vietu???

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

Reklāmā, manuprāt doma nav pareizi izklāstīta. Viņi mēģina iemācīt austrumeiropiešu nekulturālajiem vadītājiem normālās eiropas tradīcijas. Vecajā eiropā viss ir vienkārši, proti, pastāv noteikta hierarhija kur respektē vājākos un viss.

1. gājējs

2.velosipēdists

3.mopēdists

4.motociklists

5.auto

pamēģiniet kāds vācijā, beļģijā, holandē utt. nogriezt ceļu velosipēdistam tā, ka šis norauj uz muti, būs pilnīgs pi****s, atbrauks policija un tavus argumentus pat neņems pierē, jo ja velosipēdists būs daudz maz ievērojis noteikumus, tad autovadītājam ir amba (sods+morālie, ārstēšanās utt. izd)

Ja autovadītājs nogriežoties pa labi aizšķērso ceļu velosipēdistam kuram tur ir veloceļš, tad pat taksisti atvainojas par savu rīcību un fiksi tinās no veloceļa prom.

Tas pats ar močiem, ja brauc mocis starp joslām, tad ir nerakstīts likums, ka autovadītājam, ja tas ir iespējams, tad ir jāmēģina palaist garām.

Pats ikdienā braukāju pa BE gan ar moci, gan ar auto un man kā austrumeiropietim tie velosipēdisti kretinē, jo brauc kā svētās govis neievērojot CSN, bet viens ir skaidrs, ka es darītu visu, kas ir manos spēkos lai viņam virsū neuzbrauktu, jo lai kā te dažiem negribētos to saprast, primārais ir un paliek cilvēka dzīvība un pofig, ka kāds atsaldētais ar moci lido uz 200, lai gan viņš ir atsaldētais, viņš ir un paliek cilvēks, kura dzīvība ir primāra.

Tāda, manuprāt, ir arī reklāmas ideja, kas nav jauna un eiropā jau sen pastāv tikai LV pilnīgi debīli pasniegta..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Sinn rakstīja:

Gasjs rakstīja: Pamēģini pastāvēt - elpa no izplūdes gāzēm iet ciet, motors karst.

Izsaku līdzjūtību Nezin kapēc ne vācu ne somu, ne itāļu motociklistiem pilnīgi un nemaz nelauž pastāvēt kopā ar auto vienā rindā, bet mūsējiem ūdensgalvām vajag aizlīst priekšā arī vienam auto, kur nu runāt par sastrēgumu apbraukšanu pa pretējo joslu pāri dubultai nepātrauktai līnijai.

Sinn, nu piedod lūdzu, bet tev nav vējiņš galvu sapūtis?

Šeit viņi ir tūrisma braucienā - atpūšas, viņiem nav kur skriet, nav nekāda nepadarīta darba, uz kuru steigties. Un, tā kā tūrisma braucienā, attiecīgi ar kruizeri un somām...

Aizbrauc pie itāļiem ciemos, pavēro kā viņi savās mājās brauc.

Varbūt pats aizbrauc. Jeb varbūt sākumam tepat palūdz kādam paskaidrot ar ko motorollers atskiras no motocikla. Motociklisti tur braukā vienlīdzīgi ar autovadītājiem. Protams, tas gan nenozīmē, ka ļoti prātīgi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja:

Vakar zoliidi uz Ulmanja gatves viens baikeris mani ielaida no ieskrieshanaas kabatas joslaa pats piebremzeejot un veel panjemot vairaak no maleejaas joslas uz kreiso pusi paliekot savaa joslaa, lai mashiina var iekaartoties kopeejaa satiksmee. Peec tam apdzina, taa ka savstarpeejaa cienja tomeer pastaav, bet ir kaut kaads vadiitaaju procents gan uz mochiem, gan mashiinaam, kuri brauc kaa pashi veelas un savaadaakus uz celja neciena.

Tas nebija jau tumsā?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

staar rakstīja: ...jo lai kā te dažiem negribētos to saprast, primārais ir un paliek cilvēka dzīvība un pofig, ka kāds atsaldētais ar moci lido uz 200, lai gan viņš ir atsaldētais, viņš ir un paliek cilvēks, kura dzīvība ir primāra...

Jā, tikai paskaidro kādēļ viņam pašam par savu dzīvību NAV jārūpējas, bet to jādara citiem?

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja:

Un Tev tiešām tik ļoti patīk sēdēt tajos korķos???Tev skauž,ka tie moto tiek ātrāk mājās?? Viņi ātrāk tiek uz priekšu un Tu ārī.

Man neskauž. Un lai viņi tiek ātrāk kur viņiem jātiek, bet lai ievēro ceļu satiksmes noteikumus.

Piekrītu,ka nedrīkst braukt, pāri divām līnijām,bet kādu variantu Tu iesaki??? - lai visi moto stāv sastrēgumā tiešī kā Tu un aizņem 1 auto vietu???

Jā, tieši tā - lai stāv. Nekas viņiem no tā nenotiks.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Šeit viņi ir tūrisma braucienā - atpūšas, viņiem nav kur skriet, nav nekāda nepadarīta darba, uz kuru steigties. Un, tā kā tūrisma braucienā, attiecīgi ar kruizeri un somām...

Nu un? Vai tas ir attaisnojums tiem kas bez krūzera un somām rauj ratā uz Brīvības ielas, pārkāpj visus iedomājamos CSN punktus pēc kārtas tikai tapēc, ka viņam ir pļerdaks un viņš steidzas?

Aizbrauc pie itāļiem ciemos, pavēro kā viņi savās mājās brauc.

Es tur biju un neko TĀDU nenovēroju. Brauca viņi ļoti korekti un tādus brīnumus kā Rīgā es nenovēroju.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

staar rakstīja: ...jo lai kā te dažiem negribētos to saprast, primārais ir un paliek cilvēka dzīvība un pofig, ka kāds atsaldētais ar moci lido uz 200, lai gan viņš ir atsaldētais, viņš ir un paliek cilvēks, kura dzīvība ir primāra...

Jā, tikai paskaidro kādēļ viņam pašam par savu dzīvību NAV jārūpējas, bet to jādara citiem?

Kāpēc domā, ka visi ir stulbi?? Kāpēc domā,ka nerūpējas????? Tev nav bijis gadījums,ka ,braucot ar auto, pēkšņi purnā nāk cits autovadītājs??? Tad kurš ir atsaldēts??

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

joop rakstīja: jautājums BAIKERIEM: Kāpēc Jūs nevarētu ņemt piemēru no čoperistiem un smuki dudināt saprāta robežās?...zinu,ka tūlīt sāks skanēt suņu rejas par to,ka-tad jau baikam nav jēgas..adrenalīns utt...bet nu-ir taču galva uz pleciem,lai domātu...

Stulbs jautājums cilvēkiem kuriem ir galva starp pleciem, bet smadzenes starp kājām.

Klau,tu,morālais kropli, labi jūties?

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Neauglīga diskusija!

Žēlabainajiem pinkšķētājiem akcija - NOKRATI DIVREIZ!

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

staar rakstīja: ...jo lai kā te dažiem negribētos to saprast, primārais ir un paliek cilvēka dzīvība un pofig, ka kāds atsaldētais ar moci lido uz 200, lai gan viņš ir atsaldētais, viņš ir un paliek cilvēks, kura dzīvība ir primāra...

Jā, tikai paskaidro kādēļ viņam pašam par savu dzīvību NAV jārūpējas, bet to jādara citiem?

Viņam ir jārūpējas un neviens no tevis neprasa viņu audzināt vai rūpēties par viņa dzīvību, bet tev ir jādara viss, kas no tevis ir atkarīgs lai viņu nenotriektu. Piekrītu, ka stulbi būtu pašam kāda loha dēļ iepraukt kokā un pietam pats lohs visticamāk aizbrauks svilpodams, bet tāpat es izvēlētos neuzbraukt virsū, jo es pazīstu vienu onķi, kas šitā piebeidza velosipēdistu un viņš stāstīja, ka pirmos mēnešus viņš par to esot domājis vairākas reizes dienā, ar laiku protams iestāstījis sev ka viņš nebija vainīgs, bet visu laiku esot bijusi doma, ka viņš taču varēja kaut ko izdarīt lai neuzbrauktu virsū.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Kāpēc domā, ka visi ir stulbi?? Kāpēc domā,ka nerūpējas????? Tev nav bijis gadījums,ka ,braucot ar auto, pēkšņi purnā nāk cits autovadītājs??? Tad kurš ir atsaldēts??

Nevērtē citus pēc sevis. Es neuzskatu, ka visi ir stulbi. Bet tas, kurš pēkšņi parādās spogulī pāris sekunžu laikā ir tikpat atsaldēts, kā autovadītājs, kurš nāk purnā. Un tā atškirība redz ir taja, ka autovadītāju šajā gadījumā tu pats sauc par atsaldētu, bet motociklistu liec sargāt.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

staar- teicami uzrakstīts.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Klau,tu,morālais kropli, labi jūties?

que? Tu domā ka tam īblim, kas aizvakar uz Brīvības ielas starp stabu un bruņinieku ielām uzrāva ratā pa pretējo joslu smadzenes ir citā vietā? Iespējams viņš tās bija aizmirsis mājā uz plauktiņa, jo bija saelpojies pretīgās izplūdes gāzes.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

staar rakstīja:

Seene rakstīja:

staar rakstīja: ...jo lai kā te dažiem negribētos to saprast, primārais ir un paliek cilvēka dzīvība un pofig, ka kāds atsaldētais ar moci lido uz 200, lai gan viņš ir atsaldētais, viņš ir un paliek cilvēks, kura dzīvība ir primāra...

Jā, tikai paskaidro kādēļ viņam pašam par savu dzīvību NAV jārūpējas, bet to jādara citiem?

Viņam ir jārūpējas un neviens no tevis neprasa viņu audzināt vai rūpēties par viņa dzīvību, bet tev ir jādara viss, kas no tevis ir atkarīgs lai viņu nenotriektu. Piekrītu, ka stulbi būtu pašam kāda loha dēļ iepraukt kokā un pietam pats lohs visticamāk aizbrauks svilpodams, bet tāpat es izvēlētos neuzbraukt virsū, jo es pazīstu vienu onķi, kas šitā piebeidza velosipēdistu un viņš stāstīja, ka pirmos mēnešus viņš par to esot domājis vairākas reizes dienā, ar laiku protams iestāstījis sev ka viņš nebija vainīgs, bet visu laiku esot bijusi doma, ka viņš taču varēja kaut ko izdarīt lai neuzbrauktu virsū.

MAN ir jādara VISS, bet motociklistam NAV jāievēro noteikumi? Es nerunāju par tīšu braukšanu virsū. Bet manas elementārās tiesības ir apbraukt bedri, lai nesadauzītu riteni. Un darot to savas joslas ietvaros man nav jādomā par to, vai kāds atsaldenis nav iedomājies pielidot tieši blakus.

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Jā, tieši tā - lai stāv. Nekas viņiem no tā nenotiks.

Man viedoklis stipri atšķiras no tavējā. Man tomēr nepatīk sēdēt korķos...un esmu par to,ka viņi aizbrauc ātrāk,netraucējot pārējos,neizraisot avārijas situācijas.

Par raušanu ručkā uz Brīvībenes...uzskatu tā ir atsevišķa suga...

Pārsvarā to dara baikeri virs 600m3....Un arī,viņš Tevi traucē??

Vai esi redzējis motorelleristu,choperistu,visus zem 600m3,kas tā zīmētos!?!?? Domāju akcija ir lai tiktu ievēroti visi divu riteņu braucamie.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu PN juus ar savaam stulbiibaam....

viss ir atkariigs tikai un vieniigi no konkreetaa indiviida smadzeņu kroku daudzuma un iekšējās balss...

viens sabiedriibaa zinaams juristelis, kas specializeejies uz cīņu ar CP

vienu laiku tik regulaari vazaajaas ar paarlauztaam ekstremitaateem, ka bija skaidrs ka tas antons pats diez ko noteikumus neieveero....arii ar mociiti brauca...aatri....un bez kaskas...tas bija tas ko vareeja pateikt jamam palidojot garaam..

šitaads pilsonis ar "veeju matos" pat ar sūdu ķerru pamanīsies kaadam virsuu uzskriet...

1 2 3 4 5 6 7 8 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti