jāskatās divreiz?????

opelis Reģ.: 03.10.2005

Man kā braucējam tradicionālajam besī šitā reklāma, kas motociklistus noliek ārpus likuma... Viņiem noteikumi laikam nav jāievēro- mani var apdzīt, ja es taisu kreiso pagriezienu, viņi man var tuvoties ar ātrumu, kas vismaz divreiz pārsniedz atļauto. Būtu jāaudzina šitie donori, nevis autovadītāji, kas normāli brauc...

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..13
staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja:

VDL rakstīja: lasi2x.lv/...

`Autovadītāji biežāk pamana tos motociklu vadītājus, kas ievēro noteikumus`

Nu blin. Man vajag lai mani pamana vienmēr nevis biežāk vai retāk. Kautkāds stulbums!!!

ar gadiem vecīt, ar gadiem

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja:

VDL rakstīja: lasi2x.lv/...

`Autovadītāji biežāk pamana tos motociklu vadītājus, kas ievēro noteikumus`

Nu blin. Man vajag lai mani pamana vienmēr nevis biežāk vai retāk. Kautkāds stulbums!!!

a ko tev veel vajag ? varbut iedod savu konta numuru, kaads naudu ieskaitiis : D

lai arii tas lasi2x iz mazliet jeeli uzcepts un dazhi teksti taadi uudenjaini, bet moraale ir pareiza un skaidra - cieni citus un tevi cieniis. viss.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

VDL rakstīja: lasi2x.lv/...

A uz autovadītājiem tas neattiecas?

Viņi ātrumu nepārkāpj? Starp joslām nelien? Priekšā nelien?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ģedmaroz, tad attiecini arī savu tekstu par cieņu uz autovadītājiem.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

atvainojiet, vai kāds var paskaidrot tuvāk par ko topiks?

Es latvijas TV neskatos ... par ko cepiens? atkal Stendzenieks izsaka trešās personas viedokli?

Tad atnāks KNĀBS un visu noregulēs.

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: atvainojiet, vai kāds var paskaidrot tuvāk par ko topiks?

Es latvijas TV neskatos ... par ko cepiens? atkal Stendzenieks izsaka trešās personas viedokli?

Tad atnāks KNĀBS un visu noregulēs.

paskaties 2X pirms notriec motociklistu.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Jo-te var redzēt,kurus aizskar aicinājums pārliecināties par manevra drošību, neko vairāk.

Zini, es lielākotiesu pārliecinos par manevru un mani nelauž ielūrēt spieģelī arī 3x. Bet tā kā izskatās, ka cilvēki, kas domā, ka n reizes pārsniegts ātrums nav nekas slikts nedraudzējas ar matemātiku un fiziku, tad šī saruna novedīs turpat kur iepriekšējās - viens otru sauks par mudakiem.

Es tikai pajautāšu - vai tu saproti ko nozīmē ātruma starpība 100kmh uz ceļa?

p.s nesāc stāstīt ka tu ātrāk un tālāk aizbrauksi, mani interesē vai tev ir nojausma par to kas ir ātruma starpība un kādi secinājumi no tā jāizdara. Arī par lūrēšanu spoguļos.

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja:

VDL rakstīja: lasi2x.lv/...

A uz autovadītājiem tas neattiecas?

Viņi ātrumu nepārkāpj? Starp joslām nelien? Priekšā nelien?

Tas ir atļauts,tu ko... siin varētu pacīnīties pret tiem autovadītājiem, kuri apdzen līkumos,mauc kokos un nosit blakussēdētājus,neskatoties izgriež uz ceļa priekšā un tā tālāk.

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

baigā cepšanās, manuprāt akcija nav izdevusies, varēja sadomāt ko prātīgāku

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Tas ir atļauts,tu ko... siin varētu pacīnīties pret tiem autovadītājiem, kuri apdzen līkumos,mauc kokos un nosit blakussēdētājus,neskatoties izgriež uz ceļa priekšā un tā tālāk.

es nenodalu pārkāpējus autovadītājus no motociklistiem, velosipēdistiem vai gājējiem. Bet nu tā kā šī diskusija ir par motobraucējiem...

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Baisulis rakstīja: Jo-te var redzēt,kurus aizskar aicinājums pārliecināties par manevra drošību, neko vairāk.

Zini, es lielākotiesu pārliecinos par manevru un mani nelauž ielūrēt spieģelī arī 3x. Bet tā kā izskatās, ka cilvēki, kas domā, ka n reizes pārsniegts ātrums nav nekas slikts nedraudzējas ar matemātiku un fiziku, tad šī saruna novedīs turpat kur iepriekšējās - viens otru sauks par *******em.

Es tikai pajautāšu - vai tu saproti ko nozīmē ātruma starpība 100kmh uz ceļa?

p.s nesāc stāstīt ka tu ātrāk un tālāk aizbrauksi, mani interesē vai tev ir nojausma par to kas ir ātruma starpība un kādi secinājumi no tā jāizdara. Arī par lūrēšanu spoguļos.

Domāju, ka būs liela daļa baikeru, kas tev pajautās, kas ir fizikas likumi

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Eu, kur var nopirkt tādas pie kepona piestiprināmas kameras? Gribētos sīnim un sēnei iesniegt reālu Rīgas ielās filmētu videomateriālu par to, kas motobraucējam katru dienu ir jāpiedzīvo. Kaut kāds anonīms jūtūbis acīmredzot nepalīdz.

Varbūt sevi arī kāds atpazīs...

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Eu, kur var nopirkt tādas pie kepona piestiprināmas kameras? Gribētos sīnim un sēnei iesniegt reālu Rīgas ielās filmētu videomateriālu par to, kas motobraucējam katru dienu ir jāpiedzīvo.

Droši. Un ja vēl varētu piekombinēt spidometra rādījumu, tad vispār būtu ideāli.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Te gan bija tēma par reklāmas nekorektumu! Un atklātu naida kurināšanu starp dažādiem transporta veidiem!

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Graberis rakstīja: Eu, kur var nopirkt tādas pie kepona piestiprināmas kameras? Gribētos sīnim un sēnei iesniegt reālu Rīgas ielās filmētu videomateriālu par to, kas motobraucējam katru dienu ir jāpiedzīvo.

Droši. Un ja vēl varētu piekombinēt spidometra rādījumu, tad vispār būtu ideāli.

Tukštirsis - es prasu, kur var nopirkt

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Tukštirsis - es prasu, kur var nopirkt

Cūkpakaļa, es nezinu. Bet ideju atbalstu.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

tikai viens jautājums - ar ko tad tu brauksi? Spriežot pēc citas tēmas tev nemaz nav ar ko braukt

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: Te gan bija tēma par reklāmas nekorektumu! Un atklātu naida kurināšanu starp dažādiem transporta veidiem!

Naids ir redzams

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Baisulis rakstīja: Jo-te var redzēt,kurus aizskar aicinājums pārliecināties par manevra drošību, neko vairāk.

Zini, es lielākotiesu pārliecinos par manevru un mani nelauž ielūrēt spieģelī arī 3x. Bet tā kā izskatās, ka cilvēki, kas domā, ka n reizes pārsniegts ātrums nav nekas slikts nedraudzējas ar matemātiku un fiziku, tad šī saruna novedīs turpat kur iepriekšējās - viens otru sauks par *******em.

Es tikai pajautāšu - vai tu saproti ko nozīmē ātruma starpība 100kmh uz ceļa?

p.s nesāc stāstīt ka tu ātrāk un tālāk aizbrauksi, mani interesē vai tev ir nojausma par to kas ir ātruma starpība un kādi secinājumi no tā jāizdara. Arī par lūrēšanu spoguļos.

Man tev nav jāatskaitās. Tev tiek lūgts paskatīties spoguļos,tad dari to. Es to daru,kad sēžu pie auto stūres, un tāpat uzvedos uz moča sēžot. Skatos,kur var un kur nevar braukt ātrāk.

Katrā sabiedrības daļā ir pilnīgi idioti,gan motociklistu,gan autovadītāju vidū.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Tas ir atļauts,tu ko... siin varētu pacīnīties pret tiem autovadītājiem, kuri apdzen līkumos,mauc kokos un nosit blakussēdētājus,neskatoties izgriež uz ceļa priekšā un tā tālāk.

es nenodalu pārkāpējus autovadītājus no motociklistiem, velosipēdistiem vai gājējiem. Bet nu tā kā šī diskusija ir par motobraucējiem...

Šī diskusija ir par to,ka autovadītājam IR jāpārliecinās par manevra drosību viņa iespēju robežās.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Man tev nav jāatskaitās.

nu jauki, atliek cerēt ka tu zini kas ir fizika.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

staar rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: atvainojiet, vai kāds var paskaidrot tuvāk par ko topiks?

Es latvijas TV neskatos ... par ko cepiens? atkal Stendzenieks izsaka trešās personas viedokli?

Tad atnāks KNĀBS un visu noregulēs.

paskaties 2X pirms notriec motociklistu.

Es šodien braucu no Rīgas uz Jelgavu, mani apdzina divi viens otram blakus braucoši čoperisti. Uz jakām bija rakstīts Hermejs Latvija. Es braucu apmēram uz 100, viņi apmēram uz 120-130. Pirms apdzīšanas es viņus spoguļos redzēju apmēram minūti. Nekādu problēmu, bez stresiem. Ja gadīsies kāds kas lido uz 230, uzrakstīšu reportāžu - redzēju viņu vai neredzēju.

Vēl tāds ieteikums par spoguļiem - spoguļus jānoregulē tā, lai redz ceļu nevis savu seju. Arī tad, ja poza pie stūres ir "gribu redzēt priekšējo bamperi". Lūpu krāsošanai paredzēts spogulis pasažiera saulessargā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Šī diskusija ir par to,ka autovadītājam IR jāpārliecinās par manevra drosību viņa iespēju robežās.

Toch motobraucēji atsaldēti jau pašos pamatos. IZLASI 1. POSTU! Šī diskusija ir par to, ka CSDD atbalsta motociklistu atrašanos ārpus likuma. Nevienam šeit nav naida pret motobraucējiem, kas respektā citus satiksmes dalībniekus.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Šī diskusija ir par to,ka autovadītājam IR jāpārliecinās par manevra drosību viņa iespēju robežās.

ieskrāpē sev - es pārliecinos. Bet es negrasos 2x pārliecināties vai kāds, kas man ir 150m aiz muguras nedomā sasniegt gaismas ātrumu. Tapēc es tev prasīju par to vai tu saproti ko nozīmē ātruma starpība. Ja tu to nezini, tad aizmirsti, tu to nekad nesapratīsi un es te negrasos atkārtot sestās klases vielu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti