jāskatās divreiz?????

opelis Reģ.: 03.10.2005

Man kā braucējam tradicionālajam besī šitā reklāma, kas motociklistus noliek ārpus likuma... Viņiem noteikumi laikam nav jāievēro- mani var apdzīt, ja es taisu kreiso pagriezienu, viņi man var tuvoties ar ātrumu, kas vismaz divreiz pārsniedz atļauto. Būtu jāaudzina šitie donori, nevis autovadītāji, kas normāli brauc...

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Kas ir, idinjiem kuriem nav pautu ar moci braukt vel nav miera? te dazhiem ir tik lieli kompleksi un tik liekuliga nostaja ka man njirgu rauj neatejot no kases.

tak ietes vienreiz betonvedējam ar savu tukšo pauri, rupeklis tāds

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

shearer rakstīja: Kas ir, idinjiem kuriem nav pautu ar moci braukt vel nav miera? te dazhiem ir tik lieli kompleksi un tik liekuliga nostaja ka man njirgu rauj neatejot no kases.

tak ietes vienreiz betonvedējam ar savu tukšo pauri, rupeklis tāds

Ko tas dos?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

shearer rakstīja: Kas ir, idinjiem kuriem nav pautu ar moci braukt vel nav miera? te dazhiem ir tik lieli kompleksi un tik liekuliga nostaja ka man njirgu rauj neatejot no kases.

tak ietes vienreiz betonvedējam ar savu tukšo pauri, rupeklis tāds

Ko tas dos?

tas viņu uz visiem laikiem paglābs no briesmīgiem draudīgiem autovadītājiem, pārējiem vairāk svaigā gaisa

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

shearer rakstīja: Kas ir, idinjiem kuriem nav pautu ar moci braukt vel nav miera? te dazhiem ir tik lieli kompleksi un tik liekuliga nostaja ka man njirgu rauj neatejot no kases.

tak ietes vienreiz betonvedējam ar savu tukšo pauri, rupeklis tāds

parasti betonvedejos nesanak ietest, jo ar betonvedejiem brauc pieredzejushi shoferishi. esmu ietesis opelii kuru vadiija vecene. kaut vinai ruusa to opeli saeestu!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jams pēc tāda "manevra", tavuprāt, nonāks psihenē

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

labi, vīri, lai jums labs prāts un mazāk čuru galvā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

shearer rakstīja: Kas ir, idinjiem kuriem nav pautu ar moci braukt vel nav miera? te dazhiem ir tik lieli kompleksi un tik liekuliga nostaja ka man njirgu rauj neatejot no kases.

tak ietes vienreiz betonvedējam ar savu tukšo pauri, rupeklis tāds

parasti betonvedejos nesanak ietest, jo ar betonvedejiem brauc pieredzejushi shoferishi. esmu ietesis opelii kuru vadiija vecene. kaut vinai ruusa to opeli saeestu!

Ak tad redz kāpēc tu tāds esi - rūsa smadzeni saēdusi

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

batka rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

batka rakstīja:

Tengizss rakstīja: Es šinī diskusijā pilnībā pievienojos Seenes un Sinn viedoklim, bet neatbalstu Baisuļa uzskatus.

Tad ari tu nesaproti reklamas jegu.

tad jau sanāk, ka šī akcija domāta izredzētiem

tās būtību saprot veseli divi cilvēki - baisulis un batka pārējiem burlakiem nav lemts izprast šo augstāko matemātiku

tiešām, sexclusīva akcija par nodokļu maksātāju piķi

paldies, csdd un ziftiņ, par to ka tik prasmīgi izlietojāt valsts naudiņu un sarīkojāt akciju (šovu) diviem cilvēkiem

un te visi pieceļas kājās, dziļi paklanās izredzētajiem un trī rizes pasaka KŪ

Nu reklama aicina uzmanigak skatities spoguli,bet te vesels duraku bars ņemas pa kaut kadu atsaldeto baikeru baru.Kas jums paķi kakls negrozas vai acis nepareiza orbita???

nu vai tieshaam tevi tik daudz un biezhi abizho tie autovadiitaaji ka shitaa jaastreso un jaasauc visi par idiotiem ???

pats 90-o gadu otraa pusee braucu ar moci, lai gan arii bija tas tikai 250cm2 Savage un transporta pluusma bija savaadaaka, arii mocis uz ielas tajaa laikaa bija lelaaka eksotika, tomeer neatceros, ka brauciens ar moci man buutu kaa speele uz dziiviibu un naavi un autovadiitaaji mani kaut kaa iipashi apdraudeetu, ja vien es pats neuzprasiijos. tiesa gan , es tieshaam braucu ljoti praatiigi, jo nebija mocha tiesiibu (tie bija taadi laiki un to vareeja atljauies i moraali i finansiaali)

arii daudzi draugi brauc ar moci joprojaam, dazhs labs jau vairaak kaa 10 gadus un dazhs labs gandriiz visu gadu, pateicoties muusu klimatam, bet zini, kaut kaa neviens iipashi nesuudzas par suuro gruuto dziivi (izdziivoshanu) uz celja... varbuut taapeec ka vinji pashi brauc pieklaajiigi un vinjiem nav jaasaskaraas ar pretreakciju no autovadiitaaju puses ?

Es pa ielu ar moci nebraucu,man patik trase labak,bet es runaju pa principu.Kaut uz 300 lai brauc bet spoguli tak vari apskatities ne,jeb pa grutu tomer

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

shearer rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

shearer rakstīja: Kas ir, idinjiem kuriem nav pautu ar moci braukt vel nav miera? te dazhiem ir tik lieli kompleksi un tik liekuliga nostaja ka man njirgu rauj neatejot no kases.

tak ietes vienreiz betonvedējam ar savu tukšo pauri, rupeklis tāds

parasti betonvedejos nesanak ietest, jo ar betonvedejiem brauc pieredzejushi shoferishi. esmu ietesis opelii kuru vadiija vecene. kaut vinai ruusa to opeli saeestu!

Ak tad redz kāpēc tu tāds esi - rūsa smadzeni saēdusi

neko daudz neteiksu: ej tu d.i.r.s.t uringalva

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Šīrs vienreiz beigs savu bezjēdzīgo eksistenci. Jūtu, ka pie vainas nebūs gan mocis, bet viņa tulznām klātā mēle

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

msh rakstīja:

shearer rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

shearer rakstīja: Kas ir, idinjiem kuriem nav pautu ar moci braukt vel nav miera? te dazhiem ir tik lieli kompleksi un tik liekuliga nostaja ka man njirgu rauj neatejot no kases.

tak ietes vienreiz betonvedējam ar savu tukšo pauri, rupeklis tāds

parasti betonvedejos nesanak ietest, jo ar betonvedejiem brauc pieredzejushi shoferishi. esmu ietesis opelii kuru vadiija vecene. kaut vinai ruusa to opeli saeestu!

Ak tad redz kāpēc tu tāds esi - rūsa smadzeni saēdusi

neko daudz neteiksu: ej tu d.i.r.s.t uringalva

Tu neesi sajaucis moni ar spoguli?

Kasperski, nu ja, reiz tā mēle pie 200 kmph dēļ noguruma izkritīs no mutes un sapīsies šīra prieksējajā ritenī, kam sekos kūleņi

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tengizss rakstīja: Es šinī diskusijā pilnībā pievienojos Seenes un Sinn viedoklim, bet neatbalstu Baisuļa uzskatus.

Manis pēc tu vari norauties klozetā ar visu savu ekoloģisko merivu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Es pa ielu ar moci nebraucu,man patik trase labak,bet es runaju pa principu.Kaut uz 300 lai brauc bet spoguli tak vari apskatities ne,jeb pa grutu tomer

A ko, pašam grūti braukt ar tadu ātrumu, lai būtu pamanāms arī 1x paskatoties? Nav ko līst tur kur nevajag. Tad jau nākamo kampaņu jātaisa par blodīnēm, ko fūres pie apmales pagriezienos piespiež.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

shearer rakstīja: Kas ir, idinjiem kuriem nav pautu ar moci braukt vel nav miera? te dazhiem ir tik lieli kompleksi un tik liekuliga nostaja ka man njirgu rauj neatejot no kases.

tak ietes vienreiz betonvedējam ar savu tukšo pauri, rupeklis tāds

Ko tas dos?

arī nepieleca... ko betonvedējs tam msh nodarījis? tas čuguna pauris pat pentagonam izbrauks cauri...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ārprāts, tikko uzzināju,kādu galu sagaidīs Šīris. Nu baisi,es jums teikšu,baisi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Biju līdz Bauskai aizbraucis ar divriteni. Nu,bija ne mazums atsaldēto autovadītāju. Braucot no Rīgas ārā pa Graudu ielu, braucu uz 45 aiz mācībnieka, jo līkums tur tāds un krustojums. Tak vienam ar džipu bija jāmauc garām,gandrīz nonesa pretīmbraucošo, tad pie statoila,protams, apstājās,jo korķītis. Nu,es braucu garām, tas priderasts ņem un piegriež priekšā Konkrēts alnis. Pēc tam,izbraucot no Rīgas Bauskas virzienā, tradicionālais korķis (nejaukt ar anālo) . Braucu pa vidu stāvošiem auto,kādiem 80 toč pabraucu garām, neviens nedomāja bloķēt. Nu, atsaldeņu vadītāju vidū nav daudz, bet vairāk kā mocistu ģedmarozu ir

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Ārprāts, tikko uzzināju,kādu galu sagaidīs Šīris. Nu baisi,es jums teikšu,baisi.

Tik nesaki, ka kāds viņam betonvedēju iestums pakaļā

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

batka rakstīja:

Es pa ielu ar moci nebraucu,man patik trase labak,bet es runaju pa principu.Kaut uz 300 lai brauc bet spoguli tak vari apskatities ne,jeb pa grutu tomer

A ko, pašam grūti braukt ar tadu ātrumu, lai būtu pamanāms arī 1x paskatoties? Nav ko līst tur kur nevajag. Tad jau nākamo kampaņu jātaisa par blodīnēm, ko fūres pie apmales pagriezienos piespiež.

Vot dalbajops....Ta i neesi ierubijies kam ir domata kampaņa.Ta ir domata tadiem urlam kas ir neuzmanigi uz ceļa.Tu ar tads esi???

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Eu kads ir redzejis ka ar moci krustojuma izliek priekša???Es ne reizi,bet ar mašinu regulari kads lec priekša.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Eu kads ir redzejis ka ar moci krustojuma izliek priekša???Es ne reizi,bet ar mašinu regulari kads lec priekša.

Neskaitāmas reizes. Šodien pat viens ķīpsalā mēģināja garo rindu apšmaukt un prekšā izlīst. Ceru, ka dzīvs palika.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

batka rakstīja: Eu kads ir redzejis ka ar moci krustojuma izliek priekša???Es ne reizi,bet ar mašinu regulari kads lec priekša.

Neskaitāmas reizes. Šodien pat viens ķīpsalā mēģināja garo rindu apšmaukt un prekšā izlīst. Ceru, ka dzīvs palika.

Bij domats no šķersielas

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

batka rakstīja: Eu kads ir redzejis ka ar moci krustojuma izliek priekša???Es ne reizi,bet ar mašinu regulari kads lec priekša.

Neskaitāmas reizes. Šodien pat viens ķīpsalā mēģināja garo rindu apšmaukt un prekšā izlīst. Ceru, ka dzīvs palika.

Bij domats no šķersielas

Kāda starpība? Rezultāts tas pats.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kasperski, taisam atkal dragreisu? www.iauto.lv/...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Kasperski, taisam atkal dragreisu? www.iauto.lv/...

Moš labāk noraujam uz ātrumu?

Pag, vot nopirkšu karbona trolejbusu, tad uzskriesimies

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti