Amerikas V8 VS vācieši.

Gregers Reģ.: 26.02.2008

Amerikas V8 VS vācieši.

 
1.. 5 6 7 8 9 10
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

hehehe

And what of American cars over here? Well, if we exclude Cheshire from the equation, most people in Europe would rather have syphilis than a Buick. We’ll buy their Coca-Cola, their iPods and their Motown sound, but the cars that gave Motown its name? No, thanks. Driving an American car would be like making love to Jade Goody when you had a choice.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt
snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

amerikanu auto ir ok.

nu kautvai atrumparslegs pie stures lai nav roka nekur pa lieko jakustina

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

es tik nesaprotu - atradas viens gudrs cilvēks kurš mēģina iestāstīt ka amo ir the best choise.... nez kāpēc pircēji visā pasaulē ar savu maku atbalsta "māksligi uzpūstos, pelēkus širpotreba brendus"....

Vienīgais auto kas te tika ka piekmērs no pretējas puses minēts - ir slavenais 300M iekš kura cik atceros V8 nav bijis...

Tiek slavēti kaut kādi mistiskie auto piemēri... es arī varu pateikt kā uz 150 000 km manam auto neparedzetajos remontos izmaksāja 100Ls.. bet auto uzturēšana maksā visa pilnībā.... ar visam eļļam un pārējo...

Koroče autors reāli nekādu piemēru nav devis.... visu laiku balstas tikai uz subjektīvu novērtējumu, kuram ar objektivitāti nav pilnīgi nekāda sakara...

A runa par cieto plastmasi ( ko tu ar viņu dari ka viņa tev tā nepatīk... ), neērti sēdekļi ( priekš kā sēdešanais pat ļoti ērti...), šaurs salons ( tu tajā šķērsam guli čto li? ) un frāze ka taviem klientiem tādi auto ir..... apvienojot visu kopā rodas ļogisks jautājums- ar ko tad [ tajos auto ] tu īsti nodarbojies?

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Yetti rakstīja:

GirtzB rakstīja:....

pareiz galīgi piemirsu Cumins megamotoru.

seklas tev tās zināšanas...

www.detroitdiesel.com/...

www.cummins.com/...

www.powerstrokediesel.com/...

Diemžēl pagaidām tiem ir tikai jauda.

Kad tiks līdz klusumam un ērtībam tad jau varēs apdomāt tādu iegādi. Ar nosacijumu, ka šos sāks likt mazākos auto arī.

Un tā nežēlīgā dūmošana... =)

Nekas tur nedumo. Izeju visas tehapskates un visas atgazes stipri zem normas. Auto ar shiem motorishiem vsp vairak pozicioneti ka brangi vilceji piem ja tada pasmagaka laiva vai piekabe.

Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Nez, mans 4.2 V8 Audis 300 Kraisleru ar 5.7 V8 motoru iznjem kaa mazu ezi. Man jau vispaar tie amerikanaji ne visai - jushka taada, itkaa tu brauc ar milziigu galerta kluci, BET ir iznjeemumi...

Esmu lasiijis par Cadillac 6.0 i V8 CTS-V, vot tas gan man liekas, ka ir baigi veertiigs aparaats. Pashlaik nav bijusi iespeeja ar taadu izbraukt, bet gribeetos, tas vareetu buut labs!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Nu ko sarunas dalībnieki.... gribaz zināt kāpēc amo tačkas ir lētas? Kāpēc pin-dosi dzīvo labāk? Kāpēc pie mums regulāri notiek inflācijas - a šiem viss pok*j? Kāpēc valstī (ASV) ar milzīgo parādu visi turpina mierīgi dzīvot? Un vispār - kāpēc ASV ir tik \"draudzīga un izpalīdzīga\" valsts?

Droši skatamies...

rutube.ru/...

PS. Tie kuri nesaprot krieviski - jūsu problēmas... ta arī neizglitoti nomirsiet...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: jūs tak esat idiņi, nu....

sorre, bet tas ir smieklīgi- viens no Straupes izlaistais te ākstās, a visi mēģina kko pierādīt un izskaidrot 7 lpp garumā.

=)

No straupes tie pārējie, jo jābūt apdalītam lai pārietu uz personiskiem apvainojumiem ja nevari pierādīt savu taisnību tāda subjektīvā lietā kā gaume =)

Un vispār, man nu ir apnicis, vēlējos vien pierādīt, ka vācu auto īpašnieki neuzskata par cilvēkiem tos kas domā savādāk.

Paldies par izklaidi =)

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

Gregers rakstīja:

Yetti rakstīja:

GirtzB rakstīja:....

pareiz galīgi piemirsu Cumins megamotoru.

seklas tev tās zināšanas...

www.detroitdiesel.com/...

www.cummins.com/...

www.powerstrokediesel.com/...

Diemžēl pagaidām tiem ir tikai jauda.

Kad tiks līdz klusumam un ērtībam tad jau varēs apdomāt tādu iegādi. Ar nosacijumu, ka šos sāks likt mazākos auto arī.

Un tā nežēlīgā dūmošana... =)

riteni mashinaj vispaar maaki apmainiit jeb uzreiz zvani uz LAMB un pie stuures gan jau seedi baltos cimdos

M'ac'et m'aku, bet nedaru jo neesmu melnstr'adnieks. Rite'nu main'i'sanai k'a ar'i citiem net'irajiem darbiem ir kvalific'ets darbasp'eks kur's ar to pelna maizi, bet es neesmu tik nabadz'igs lai nevar'etu vi'nu pakalpojumus at'lauties!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: es tik nesaprotu - atradas viens gudrs cilvēks kurš mēģina iestāstīt ka amo ir the best choise.... nez kāpēc pircēji visā pasaulē ar savu maku atbalsta "māksligi uzpūstos, pelēkus širpotreba brendus"....

Vienīgais auto kas te tika ka piekmērs no pretējas puses minēts - ir slavenais 300M iekš kura cik atceros V8 nav bijis...

Tiek slavēti kaut kādi mistiskie auto piemēri... es arī varu pateikt kā uz 150 000 km manam auto neparedzetajos remontos izmaksāja 100Ls.. bet auto uzturēšana maksā visa pilnībā.... ar visam eļļam un pārējo...

Koroče autors reāli nekādu piemēru nav devis.... visu laiku balstas tikai uz subjektīvu novērtējumu, kuram ar objektivitāti nav pilnīgi nekāda sakara...

A runa par cieto plastmasi ( ko tu ar viņu dari ka viņa tev tā nepatīk... ), neērti sēdekļi ( priekš kā sēdešanais pat ļoti ērti...), šaurs salons ( tu tajā šķērsam guli čto li? ) un frāze ka taviem klientiem tādi auto ir..... apvienojot visu kopā rodas ļogisks jautājums- ar ko tad [ tajos auto ] tu īsti nodarbojies?

1.T'ap'ec, ka liel'ak'a da'la ar'i ir pel'ekajiem 'sirpotreba brendiem auditorija un auto izv'el'as p'ec t'a kas ir pie'nemts un t'ads pats k'a kaiminjankam!

2.E'l'la ja nezin'aji maks'a visiem auto vien'adi! K'a l'eju Vacietim Valvolain ta l'eju SAABam un leju Chrysleram. Un ko tu dom'aji ar p'ar'ejo? Ja logu skidrumu un stiklu tiritajus tad maks'a t'apat k'a citiem ja neiev'eroji!

3. Pieskaros, man pat'ik ja auto viss kam gad'as piesk'arties ir no pat'ikama materiala-ada utt.

Loganam ar'i sal'idzinot ar ziguli vai getzu ir erti s'ede'kli, v'acie'siem sal'idzinot ar loganu utt, pagaid'am ert'akie kuri ir gad'ijusies ir amo un keksusa+ mercedes S klasse.

Ar'i sk'ers'am ja ien'ak pr'at'a, man pat'ik svaigs gaiss...

Esmu apdrosin'at'ajs, t'atad n'akas ari pas'ed'et un kop'a braukt kkur, pusstundas auto pietiek lai izdar'itu secin'ajumus par ergonomiku a par'ejo no atsauksm'em...

Tagad gan viss, palieciet sveiki. Laim'igu ce'lu, un maz'ak av'ariju.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

.... un kādu dienu amerikāņi atklāja ka pārēja visa pasaule šos neieredz...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Gregers rakstīja:

Yetti rakstīja:

GirtzB rakstīja:....

pareiz galīgi piemirsu Cumins megamotoru.

seklas tev tās zināšanas...

www.detroitdiesel.com/...

www.cummins.com/...

www.powerstrokediesel.com/...

Diemžēl pagaidām tiem ir tikai jauda.

Kad tiks līdz klusumam un ērtībam tad jau varēs apdomāt tādu iegādi. Ar nosacijumu, ka šos sāks likt mazākos auto arī.

Un tā nežēlīgā dūmošana... =)

riteni mashinaj vispaar maaki apmainiit jeb uzreiz zvani uz LAMB un pie stuures gan jau seedi baltos cimdos

M'ac'et m'aku, bet nedaru jo neesmu melnstr'adnieks. Rite'nu main'i'sanai k'a ar'i citiem net'irajiem darbiem ir kvalific'ets darbasp'eks kur's ar to pelna maizi, bet es neesmu tik nabadz'igs lai nevar'etu vi'nu pakalpojumus at'lauties!

Visu vari atlauties tikai ne kartigu mašinu.Brauc vien sava amo getza laimigs

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: .... un kādu dienu amerikāņi atklāja ka pārēja visa pasaule šos neieredz...

Tur jau tas joks,ka īstie amerikāņi,nu tie,kas dzīvo USA,neko nav atklājuši-viņiem TUR,aiz dīķa IR LABI ar saviem auto savā zemē,ja neskaita to,ka japāņu auto markas tomēr diezgan strauji vietējos spiež ārā no tirgus.Kaut gan arī turienes japāņi ir ražoti ar vietējo afroamerikāņu rociņām.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Gregers rakstīja:

Yetti rakstīja:

GirtzB rakstīja:....

pareiz galīgi piemirsu Cumins megamotoru.

seklas tev tās zināšanas...

www.detroitdiesel.com/...

www.cummins.com/...

www.powerstrokediesel.com/...

Diemžēl pagaidām tiem ir tikai jauda.

Kad tiks līdz klusumam un ērtībam tad jau varēs apdomāt tādu iegādi. Ar nosacijumu, ka šos sāks likt mazākos auto arī.

Un tā nežēlīgā dūmošana... =)

riteni mashinaj vispaar maaki apmainiit jeb uzreiz zvani uz LAMB un pie stuures gan jau seedi baltos cimdos

M'ac'et m'aku, bet nedaru jo neesmu melnstr'adnieks. Rite'nu main'i'sanai k'a ar'i citiem net'irajiem darbiem ir kvalific'ets darbasp'eks kur's ar to pelna maizi, bet es neesmu tik nabadz'igs lai nevar'etu vi'nu pakalpojumus at'lauties!

Visu vari atlauties tikai ne kartigu mašinu.Brauc vien sava amo getza laimigs

vinjsh gan var atljauties- lizinga vergs

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Gregers rakstīja:

Yetti rakstīja:

GirtzB rakstīja:....

pareiz galīgi piemirsu Cumins megamotoru.

seklas tev tās zināšanas...

www.detroitdiesel.com/...

www.cummins.com/...

www.powerstrokediesel.com/...

Diemžēl pagaidām tiem ir tikai jauda.

Kad tiks līdz klusumam un ērtībam tad jau varēs apdomāt tādu iegādi. Ar nosacijumu, ka šos sāks likt mazākos auto arī.

Un tā nežēlīgā dūmošana... =)

riteni mashinaj vispaar maaki apmainiit jeb uzreiz zvani uz LAMB un pie stuures gan jau seedi baltos cimdos

M'ac'et m'aku, bet nedaru jo neesmu melnstr'adnieks. Rite'nu main'i'sanai k'a ar'i citiem net'irajiem darbiem ir kvalific'ets darbasp'eks kur's ar to pelna maizi, bet es neesmu tik nabadz'igs lai nevar'etu vi'nu pakalpojumus at'lauties!

Visu vari atlauties tikai ne kartigu mašinu.Brauc vien sava amo getza laimigs

vinjsh gan var atljauties- lizinga vergs

Maldies! Pat kred'itu nekad neesmu izmantojis!

Tam kur's str'ad'a nauda vienm'er b'us! Kred'itu varb'ut dz'ivoklim, bet ne maz'akai lietai.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

GirtzB rakstīja: hvz BMW nekur neraustās.

Jāpiekrīt vien būs Arbam

BMW savas cietās piekares dēļ reaģē uz katru risi un katru plaisiņu, brauc kā pajūgā! Trassē tāda piekare ir ok, bet cik bieži BMW Latvijā izbrauc trassē? Pietam vācu saloni vienmēr atstāj kantora sajūtu, labāka vai sliktāka, bet kantora.

Nu kaadaa pajuugaa pilniigs murgs.

Nu varbuut 3 seerija un kupejas bet 5 seerija un 7tiitie bedres juut ļooti maz, tad kad paarbrauc kaut vai pari bruģim ar tramvaja sliedem liekas ka tur taa bruģa nebija nemaz....

Tengizss Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Jā man patīk plaši saloni, bet man riebjas bezjēdzīgi uzpūsti auto gabarīti.

Toties Eiropas Opel-Meriva sniedz lielu salona plašumu apvienojumā ar pieticīgiem ārējiem gabarītiem un ļoti labu degvielas ekonomiju. Brīvdienās nobraucu 900 km, un tālajos gabalos dīzeļdegvielas patēriņš bija tikai 4,9 litri uz 100 km, pie tam nebūt ne sēņojot. Turklāt pēdējā braucienā no laukiem bez mums pašiem (2 pieaugušajiem, 2 bērniem) mašīnā satilpa milzum daudz lietu - ap 30 kg bišu vaska, ap 50 kg dārzeņu, 15 kg dārzeņu konservu, 100 kg malkas, ķiršu stādi, rabarberu stādi un dažādas iedzīves lietas.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Tengizss rakstīja:

WALA rakstīja: Jā man patīk plaši saloni, bet man riebjas bezjēdzīgi uzpūsti auto gabarīti.

Toties Eiropas Opel-Meriva sniedz lielu salona plašumu apvienojumā ar pieticīgiem ārējiem gabarītiem un ļoti labu degvielas ekonomiju. Brīvdienās nobraucu 900 km, un tālajos gabalos dīzeļdegvielas patēriņš bija tikai 4,9 litri uz 100 km, pie tam nebūt ne sēņojot. Turklāt pēdējā braucienā no laukiem bez mums pašiem (2 pieaugušajiem, 2 bērniem) mašīnā satilpa milzum daudz lietu - ap 30 kg bišu vaska, ap 50 kg dārzeņu, 15 kg dārzeņu konservu, 100 kg malkas, ķiršu stādi, rabarberu stādi un dažādas iedzīves lietas.

staķikā jau diizelis maksaa 80 saņi par litru drīz jums diizelistiem pigu nekaada ekonomija vairs nesanaaks . Vismaza ja runaa par mazajiem motoriem piemeeram 1.7 diizelis vai 1.6 benziins

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Pirmkaart, saliidzinaat 7xx BMW ar Chry 300 nav iisti objektiivi - jamie auto ir orienteeti dazhaadaam pirceeju kategorijaam. Ieksh USA automobilim ir drusku savaadaaka loma , kaa Eiropaa, ja apstaasies autotransports, tad visa valsts apstaasies . Taapees (arii) ieksh USA tiek tureetas iespeejami relatiivi zemas (saliidzinot ar Eiropu) cenas lietaam, kuras saistiitas ar auto - degvielai, riepaam utt., arii pashiem automobiljiem, iipashi shirpotrebam.

Shai sakaraa atminu kaadreiz lasiitu secinaajumu par amerikaanju autokluba AAA aptauju ieksh USA. Jautaajums bija apmeeram taads: kaadus amerikaanji veelas redzeet savus minivanus? Atbilde peec visamerikas aptaujas bija: ar priekshritenju piedzinju, v6 dzineeju un LEETUS. Luuk arii masu attieksme V6 dzineeji , starp citu, jau pasen ir kljuvushi par visiecieniitaakajiem USA autouseru videe...taadi starp 3 un 4 litriem darba tilpuma.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Gregers rakstīja:

Yetti rakstīja:

GirtzB rakstīja:....

pareiz galīgi piemirsu Cumins megamotoru.

seklas tev tās zināšanas...

www.detroitdiesel.com/...

www.cummins.com/...

www.powerstrokediesel.com/...

Diemžēl pagaidām tiem ir tikai jauda.

Kad tiks līdz klusumam un ērtībam tad jau varēs apdomāt tādu iegādi. Ar nosacijumu, ka šos sāks likt mazākos auto arī.

Un tā nežēlīgā dūmošana... =)

riteni mashinaj vispaar maaki apmainiit jeb uzreiz zvani uz LAMB un pie stuures gan jau seedi baltos cimdos

M'ac'et m'aku, bet nedaru jo neesmu melnstr'adnieks. Rite'nu main'i'sanai k'a ar'i citiem net'irajiem darbiem ir kvalific'ets darbasp'eks kur's ar to pelna maizi, bet es neesmu tik nabadz'igs lai nevar'etu vi'nu pakalpojumus at'lauties!

Visu vari atlauties tikai ne kartigu mašinu.Brauc vien sava amo getza laimigs

vinjsh gan var atljauties- lizinga vergs

Maldies! Pat kred'itu nekad neesmu izmantojis!

Tam kur's str'ad'a nauda vienm'er b'us! Kred'itu varb'ut dz'ivoklim, bet ne maz'akai lietai.

un ko tad tu taads kruc puika te pie melnstraadniekiem palieliities atnaaci?

pont daroze djenjeg

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Atvainojiet! - takā šis forums nesatur informāciju par amerikāņu auto , bet tiek izmantots kā starpmarku kūdīšana tad uzskatu ka man ir visas tiesības šo tēmu slēgt!

ir daudz pasaulē zināmi neatrisināmi jautājumi līdzīgi šim, piemēram:

1. Kas bija pirmais, vista vai ola?

2. Kas labāka, blondīne vai brunete?

3. Kas garšīgāks, sāls vai cukurs?

utt. parasti ar šāda tipa diskusijām bērni nodarbojas pamatskolā

1.. 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti