Amerikas V8 VS vācieši.

Gregers Reģ.: 26.02.2008

Amerikas V8 VS vācieši.

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10
Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Gregers rakstīja:

Yetti rakstīja: sviests kaut kāds...

staipi pirksteļus, bet beigās iznāk, ka opelis tevi uzvelk uz žaņa...

Tevi ar uzvilks! ...

krāniņš pa īsu...

vilcējs hrenova...

Un pie vilcējiem mani nu ne kādi nevar pieskaitīt!

Velku līdzi tikai tikmēr kamēr jūtu, ka auto vel var pārliecinoši izpildīt manevru!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Gregers rakstīja:

Yetti rakstīja: sviests kaut kāds...

staipi pirksteļus, bet beigās iznāk, ka opelis tevi uzvelk uz žaņa...

Tevi ar uzvilks! Tas Opelis iet pagriezienos ļoti labi, kā nekā īss, salīdzinoši plats, diezgan smags un diezgan zems+ tam eksemplāram ir pirelli riepas un laikam standartā jau 150 HP

bazara naff... pirelli + 150HP .... tas i speeks

Jā manis uzskaitītās īpašības ir spēks ja runājam par vadāmību straujos pagriezienos!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Greger- ja pirms tam meedzi sho to sakariigu uzdrikjeet...tad nu ar sho .... ai

vieniigais- vai atbildeesi par textu un liksi to pseidoGT uz striipu? ja kaads uzskatiis par vajadziigu uzvilkt ?

GirtzB Reģ.: 18.03.2002
0 0 Atbildēt

opel vectra nav ne smaga ne plata...

tavs 300C ir gan platāks gan smagāks.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Nevar smaga, 5 m gara mašīna straujos pagriezienos tikt līdzi īsai ar manuālo kārbu apgādātai GT mašīnitei līdzi! Dabas likumi darbojās!!!

mja?

a nakuj indikārā nebrauc ar Getziem vai astrām?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Gregers rakstīja:

Nevar smaga, 5 m gara mašīna straujos pagriezienos tikt līdzi īsai ar manuālo kārbu apgādātai GT mašīnitei līdzi! Dabas likumi darbojās!!!

mja?

a nakuj indikārā nebrauc ar Getziem vai astrām?

A nakuj ātrakos apļa laikus tieši mazās un salīdzinoši jaudīgās uzrāda!!! Kā izvirtušu piemēru varu minēt Ariel un Atom autiņus-priekš saviem izmēriem viegls, priekš sava garuma plats un priekš sava svara ļoti jaudīgs!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Greger- ja pirms tam meedzi sho to sakariigu uzdrikjeet...tad nu ar sho .... ai

vieniigais- vai atbildeesi par textu un liksi to pseidoGT uz striipu? ja kaads uzskatiis par vajadziigu uzvilkt ?

GT nav mans, bet ganjau sarunāsim ja ļoti gribēsies kādam, tik kur testēsim, Biķerniekiem metīsimies?

Pa parastu ceļu var ātri braukt, bet nejau kosties!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ei, tirsēj, var arī ar šņori sasiet, kurš kuru izvilks...

Kindzulim neizmuldēties

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Gribēju vel nedaudz pievērst jūsu uzmanību kļūdām jūsu teiktaj, bet nolēmu vien pievērst uzmanību tam, ka jaunā impreza arī ir saīsināta un nedaudz platāka kā iepriekšējā. Vaitik ne tamdēļ lai labāk izņemtu pagriezienus =)

Lūk arī klasiskā attieksme no klasiska pusšrota īpašnieka puses, ja nevari pierādīt taisnību/pārākumu ar faktiem tad sāc lamāties un mož tas otrs nobīsies un vienkārši mīļā miera labad atzīs tavu taisnību =)

Nožēlojami!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Gribēju vel nedaudz pievērst jūsu uzmanību kļūdām jūsu teiktaj, bet nolēmu vien pievērst uzmanību tam, ka jaunā impreza arī ir saīsināta un nedaudz platāka kā iepriekšējā. Vaitik ne tamdēļ lai labāk izņemtu pagriezienus =)

Lūk arī klasiskā attieksme no klasiska pusšrota īpašnieka puses, ja nevari pierādīt taisnību/pārākumu ar faktiem tad sāc lamāties un mož tas otrs nobīsies un vienkārši mīļā miera labad atzīs tavu taisnību =)

Nožēlojami!

nu klauns, kas klauns...

lai neapdraudētu līdzcilvēkus:

es tev piedāvāju piesiet manam auto tavu auto, kurš kuru izvilks tam būs taisnība...

ceļa segumu vari izvēlēties...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: jaunā impreza arī ir saīsināta un nedaudz platāka kā iepriekšējā. Vaitik ne tamdēļ lai labāk izņemtu pagriezienus =)

un tagad panjem pajuuzo search un palasies testus... jaunaa impreza iesuukaa vadaamiibas zinjaa... i vai tik ne deelj masas un baazes i platuma deelj?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ...

kožam?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja: ...

kožam?

da nee... zoliidz ,gjimenes lokaa, filmuvakars

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja: ...

kožam?

da nee... zoliidz ,gjimenes lokaa, filmuvakars

pļē, ar ko tad lai saskandina?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Gregers rakstīja: Gribēju vel nedaudz pievērst jūsu uzmanību kļūdām jūsu teiktaj, bet nolēmu vien pievērst uzmanību tam, ka jaunā impreza arī ir saīsināta un nedaudz platāka kā iepriekšējā. Vaitik ne tamdēļ lai labāk izņemtu pagriezienus =)

Lūk arī klasiskā attieksme no klasiska pusšrota īpašnieka puses, ja nevari pierādīt taisnību/pārākumu ar faktiem tad sāc lamāties un mož tas otrs nobīsies un vienkārši mīļā miera labad atzīs tavu taisnību =)

Nožēlojami!

nu klauns, kas klauns...

lai neapdraudētu līdzcilvēkus:

es tev piedāvāju piesiet manam auto tavu auto, kurš kuru izvilks tam būs taisnība...

ceļa segumu vari izvēlēties...

ei, cukuriņ, kur paliki?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Yetti rakstīja:

Gregers rakstīja: Gribēju vel nedaudz pievērst jūsu uzmanību kļūdām jūsu teiktaj, bet nolēmu vien pievērst uzmanību tam, ka jaunā impreza arī ir saīsināta un nedaudz platāka kā iepriekšējā. Vaitik ne tamdēļ lai labāk izņemtu pagriezienus =)

Lūk arī klasiskā attieksme no klasiska pusšrota īpašnieka puses, ja nevari pierādīt taisnību/pārākumu ar faktiem tad sāc lamāties un mož tas otrs nobīsies un vienkārši mīļā miera labad atzīs tavu taisnību =)

Nožēlojami!

nu klauns, kas klauns...

lai neapdraudētu līdzcilvēkus:

es tev piedāvāju piesiet manam auto tavu auto, kurš kuru izvilks tam būs taisnība...

ceļa segumu vari izvēlēties...

ei, cukuriņ, kur paliki?

1. Kāda saitība izvilkšanai ar 'apļa' laiku?

Hammers izvilks Lambo un tādēļ uzskatīsim, ka hammers ir ātrāks un vadāmāks?

2. Tu esi maigi izsakoties ne pārāk gudrs cilvēks!

3. Debates ar Tevi uzskatu par pabeigtām, jo ar deģenerātiem runāt ir bezjēdzīgi. Paldies par bezjēdzīgo sarunu.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ja pareizi sapratu no expertu teiktā tad sanāk, ka jaunā iesūkā nepareizas jaudas sadales starp assīm dēļ, bet izmainot to viss ir lieliski. Pieļauju, ka maldos, DE slikti saprotu.

Bet vispārzināms, gara mašīna-labi taisnēm, īsa labi pagriezieniem, ir protams arī izņēmumi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

nu tas bij sāpīgi...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: ....

ei, cirmuļgalva, nav man hammera (bet zinu kur tādu dabūt), es pat varētu mēģināt ar sievas auto tevi uzvilkt... dieselī tokš ir powers? vai ne?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Gregers rakstīja: ....

ei, cirmuļgalva, nav man hammera (bet zinu kur tādu dabūt), es pat varētu mēģināt ar sievas auto tevi uzvilkt... dieselī tokš ir powers? vai ne?

Iesālies! Bet dīzelis ir labais, piekrītu. It īpaši BMW 3.0l

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Yetti rakstīja:

Gregers rakstīja: ....

ei, cirmuļgalva, nav man hammera (bet zinu kur tādu dabūt), es pat varētu mēģināt ar sievas auto tevi uzvilkt... dieselī tokš ir powers? vai ne?

Iesālies! Bet dīzelis ir labais, piekrītu. It īpaši BMW 3.0l

da 2.7cdi ar čipu ar nav slikts...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

nu tas bij sāpīgi...

njirga jau par teoretizeetaaju ar shvakaam DE zinjaashanaam taapat tak bij skaidrs-noshpruks

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

nu tas bij sāpīgi...

njirga jau par teoretizeetaaju ar shvakaam DE zinjaashanaam taapat tak bij skaidrs-noshpruks

ne jau uz Tevi aizvainojums... par deģenerātu sen nebiju saukts...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

nu tas bij sāpīgi...

njirga jau par teoretizeetaaju ar shvakaam DE zinjaashanaam taapat tak bij skaidrs-noshpruks

Patiesībā vispār nesaprotu, tūlkoju ar programmu.

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti