Piķa punktiņu noņemšana no virsbūves

theerny Reģ.: 08.02.2004

Brīvdienās pucierējot auto (sudraba metāliks) tika konstatēts ka visa durvju un spārnu apakša ir notāšķīta ar darvas/bitumena pikučiem.

Kā tos vislabāk dabūt nost nesabojājot krāsojumu un lai paliek minimālas pēdas? Ir kāda speciāla ķīmija?

 
1 2
aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Vaitspirts un lupatiņa .

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Ar benzīnu ar labi nāk nost

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: Brīvdienās pucierējot auto (sudraba metāliks) tika konstatēts ka visa durvju un spārnu apakša ir notāšķīta ar darvas/bitumena pikučiem.

Kā tos vislabāk dabūt nost nesabojājot krāsojumu un lai paliek minimālas pēdas? Ir kāda speciāla ķīmija?

Nesen bij līdzīga problēma, bet man vini nogāja mazgājot autiņu ar parastām putām un vasku... Bet tie, kas neiet nost mazgājot, parasti ar pirkstu noņem

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: Kā tos vislabāk dabūt nost nesabojājot krāsojumu un lai paliek minimālas pēdas? Ir kāda speciāla ķīmija?

Ir apmēram 100 paņēmienu, kā nevajag darīt lai nesabojātu krāsu...ar vīli, nazi,žileti, smilšpapīru, burkānu rīvi,fleksa ripu utt.nevajag darīt.

Ir speciāla ķimija, kuru var nopirkt turpat, kur pērc auto šampūnu, vasku, logu ūdeni un kokakolu.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

kokakôla noņems nost i piķi i darvu. kā nekā no akmeņoglēm un zābaksmēra taisīta.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

ar terpentīnu var mēģināt... Bet labāk tiešām nopirt specialo darvas nonjemsjanas kjiimiju...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Man tas pats, visa durvjapaksh vienos darvas punktinjos Benji bedriishu ciet pikjeetaaji ibio Buus jaaapskata lukoilaa kjiimiju plaukts, tur izveele gana plasha.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 1 Atbildēt

Es tam vairs nepievēršu uzmanību, noriebies visu laiku knibināties ar tiem sū punktiņiem! Tas laikam ir visiem, kas daudz braukā!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 1 Atbildēt

Tādiem sīkumiem uzmanību vairs nepievēršu. Gandrīz visas šosejas tagad tiek labotas ar "piķis un šķembas" metodi, tā ka tīrīt nāktos katru otro dienu.

Tāpat ir ar pāris mazajām buktītēm durvīs, ko uztaisījuši pid**asi, kuri nemāk stāvvietās savu šrotu durvis virināt

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Neatceros nosaukumu ir nopērkams speciāls tīrīšanas līdzeklis, kuru uzsmidzina uz virsmas un pēc brīža noskalo ar ūdeni. Izmēģināju vairākus , viens tiešam arī darbojās kā rakstīts.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

+ vēl mikro buktītes uz mašīnas priekšas no akmentiņiem...

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

+ pidarasi biroja centru īpašnieki ar šaurajām stāvvietām un tupie šoferi, kas nespēj izgriezties neapskrāpējot kaimiņa auto (pa ziemu apskādēts bampera stūris + durvju moldings izglāba no kārtīgām švīkām durvīs)

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

OFFTOPIC

Kāds kvalitātē ir P4 ceļš Ulbroka-Suntaži?

Man tur gribētos braukt, lai ātrāk nokļūtu galamērķī - negribās pa D-pils ceļu!

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Otra alternatīva ir pa taisno Maskaveni!

Kas būtu labāks risinājums?

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

Labāk būtu caur Ķekavu, tad uz Jaunjelgavu caur Daugmali un izvēlies, kur šķērsot Daugavu - Ķegumā vai Aizkrauklē. Vari arī taisni turpināt, negriežoties uz Aizkraukli, tikai tur zemes ceļš.

Ceļu Rīga-Nereta-Aknīste niesaku - nenormāli slikts zemes ceļš.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Tikko sazvanīju "Latvijas Valsts ceļi" VAS, Centra reģiona Ogres nodaļu un noskaidroju, ka P4 Rīga-Ērgļi ceļš Ogres rajonā nav asfaltēts!

Atliek Maskavene!

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

Tikai tā Daugavas puse eksistē?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

aeg rakstīja: Vaitspirts un lupatiņa .

Tieši tā!

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: OFFTOPIC

Kāds kvalitātē ir P4 ceļš Ulbroka-Suntaži?

Man tur gribētos braukt, lai ātrāk nokļūtu galamērķī - negribās pa D-pils ceļu!

Brauc pa Rīgas apvedceļu līdz Ķegumam, tur pāri HES un mauc tik talāk!

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

vmartini rakstīja: OFFTOPIC

Kāds kvalitātē ir P4 ceļš Ulbroka-Suntaži?

Man tur gribētos braukt, lai ātrāk nokļūtu galamērķī - negribās pa D-pils ceļu!

Brauc pa Rīgas apvedceļu līdz Ķegumam, tur pāri HES un mauc tik talāk!

Tas jau būs pa garu un laika ziņā nemaz tik ekonomisks!

Man vajag tukšu ātru ceļu! Maskavene der! Gribēju tik zināt par to Suntažu p4 ceļu, bet beigās pats tiku pie skaidrības!

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja:

phenom rakstīja:

vmartini rakstīja: OFFTOPIC

Kāds kvalitātē ir P4 ceļš Ulbroka-Suntaži?

Man tur gribētos braukt, lai ātrāk nokļūtu galamērķī - negribās pa D-pils ceļu!

Brauc pa Rīgas apvedceļu līdz Ķegumam, tur pāri HES un mauc tik talāk!

Tas jau būs pa garu un laika ziņā nemaz tik ekonomisks!

Man vajag tukšu ātru ceļu! Maskavene der! Gribēju tik zināt par to Suntažu p4 ceļu, bet beigās pats tiku pie skaidrības!

Kas būs pa garu?? Tie paši kilometri.. Ja Tu tikai nedzivo uz krastenes vai kaut-kādos Pļavniekos.. Ja tā ir, brauc pa Ulbrokas šoseju līdz Ogrei, un tur izgriez uz D-pils šoseju. Jo piektdienā izbraukt no Rīgas pa d-pils šoseju ir nereali ilgi Salaspilī viena josla..

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Varat ticēt vai nē bet visvieglāk piķis nāk nost ar sviestu! Tieši sviestu margarīns neder! Ar sviestu diezgan regulāri tīru piķa pleķus no auto?

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

ar attaukotāju vai benzīnu nāk nost grabēdams

cmon Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Kaut vai tam pašam CarPlan ir speciāls līdzeklis Tar Remover. Ļoti labi ņem nost bituma traipus, nebojājot krāsu un rokas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ar sviestu...

vēlams biezā slāni

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti