LEXUS IS300

Icikinsh Reģ.: 12.02.2004

LEXUS IS300 par 2000ls un var parnjemt lizingu, neizmaksata summa ap 7kLS!

Sikaka infa - 28264655

LABS, Pilns, Melns, R18 +!nobraukums 54000km!

 
1 2
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Mēneša maksājums?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Gads ?

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

Riepas?

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

auto maksaa 2000 ls.

bet nezimaksaata 7000 ls.

kur te ir sviestcs?

es peerku pa 2000,bet tu samaksaa nesamaksaato? kas ir lielaaka par auto cenu?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ko jūs nesaprotat?

Tiek piedāvāts par nieka 2000 Ls nopirkt tiesības uz līzinga maksājumu par atlikušajiem 7 tūkstošiem.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Smagā piezemēšanās

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Dārga toijota.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Vot tev arī cietā piezemēšanās

Ja tas autiņš ir vecāks par 2 gadi, tad veiksmi jaunajam pircējam.

BMW328 Reģ.: 17.08.2005
0 0 Atbildēt

Laikam kāds bijušais nekustamā īpašuma spekulants...vairs nespēj nomaksāt pat a/m līzingu.

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

BMW328 rakstīja: Laikam kāds bijušais nekustamā īpašuma spekulants...vairs nespēj nomaksāt pat a/m līzingu.

Tagad vispār pizgec ar tiem laizingiem. Pilni sludekļi ar piedāvājumiem pārņemt līzingus. Es nekad neesmu sapratis cilvēkus, kuri pērk LIETOTUS autiņus uz 5 gadiem!!! Un tad kad kaut kas notiek, tad grauž nagos.

Icikinsh Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

Es speeju tikai apbrinot cilveeku mulkjibu... taada sajuuta, ka visi ir taadi ekstrasensi, un tik labi zin ko, kapeec u.t.t. kaads pardod...

Diemzeel neviens no juusu minejumiem nav pareizs, un savu proletarieshu domashanu jau nevajag publiski izradiit...

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām Parasti jau pārdod, jo grib ņemt jaunu modeli. Trāpīju?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Gadu jau varēji tomēr uzrakstīt

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Icikinsh rakstīja: Es speeju tikai apbrinot cilveeku mulkjibu... taada sajuuta, ka visi ir taadi ekstrasensi, un tik labi zin ko, kapeec u.t.t. kaads pardod...

Diemzeel neviens no juusu minejumiem nav pareizs, un savu proletarieshu domashanu jau nevajag publiski izradiit...

Ne-proletārietis būtu uzrakstījis viekārši 9000Ls un izlaiduma gadu. Tas, kādi dokumenti jāformē pārdošanai, jau ir pat nebūtiskākas detaļas nekā aprīkojums, ko neuzskatīji par vajadzīgu uzskaitīt.

Icikinsh Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Icikinsh rakstīja: Es speeju tikai apbrinot cilveeku mulkjibu... taada sajuuta, ka visi ir taadi ekstrasensi, un tik labi zin ko, kapeec u.t.t. kaads pardod...

Diemzeel neviens no juusu minejumiem nav pareizs, un savu proletarieshu domashanu jau nevajag publiski izradiit...

Ne-proletārietis būtu uzrakstījis viekārši 9000Ls un izlaiduma gadu. Tas, kādi dokumenti jāformē pārdošanai, jau ir pat nebūtiskākas detaļas nekā aprīkojums, ko neuzskatīji par vajadzīgu uzskaitīt.

Ja Tev buutu intrese, sen jau buutu beidzis raustiit kraanu internetaa, panjeemis telefonu, piezvaniijis... un sen jau zinaatu, kas tai mashiinai ir/nav...

AutoOnanistus un Cilveekus Bez naudas - luudzam mani netrauceet!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Icikinsh rakstīja:

Seene rakstīja:

Icikinsh rakstīja: Es speeju tikai apbrinot cilveeku mulkjibu... taada sajuuta, ka visi ir taadi ekstrasensi, un tik labi zin ko, kapeec u.t.t. kaads pardod...

Diemzeel neviens no juusu minejumiem nav pareizs, un savu proletarieshu domashanu jau nevajag publiski izradiit...

Ne-proletārietis būtu uzrakstījis viekārši 9000Ls un izlaiduma gadu. Tas, kādi dokumenti jāformē pārdošanai, jau ir pat nebūtiskākas detaļas nekā aprīkojums, ko neuzskatīji par vajadzīgu uzskaitīt.

Ja Tev buutu intrese, sen jau buutu beidzis raustiit kraanu internetaa, panjeemis telefonu, piezvaniijis... un sen jau zinaatu, kas tai mashiinai ir/nav...

AutoOnanistus un Cilveekus Bez naudas - luudzam mani netrauceet!

Nē, man nav interese. Ja vēlies, varu piezvanīt un pateikt to arī pa telefonu.

Ja esi tik netraucējams, tad nelien iAuto un sludinies ss.lv vai kādā citā vietā, kur citiem nav iespēja izteikt savas domas.

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

Nu var redzēt ka cilvēks nemāk mantas pārdot.Vajag macīties no žīd..tfu sorry ebrejiem. Vajag ne tikai pilnu infu ielikt bet arī vēl šādus tādus makaronus uz ausim te sakarināt ( ka braukts tikai svētdienās utml.) Tagad ekonomiskā situācija ir savādāka.Sludekļi pilni ar mašīnām un vēldaudz ko citu.Nu tas tā , cerams ka pusis neapvainosies, bet iekļausies iauto grandu turpmākajās diskusijās.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

AutoOnanistus un Cilveekus Bez naudas ,

beljgj , cik slimam ir jaabuut lai shitaa uzfljuutiitu ??

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Automāts, 5 ātrumi, melna, metālika,

Iespeja parnjemt lizingu, skaidraa 2000ls.

Labaa stavoklii, jauna TA, R18 diski, Mazs Nobraukums.

Marka Lexus IS

Izlaiduma gads: 2002 decembris

Motors: 3.0 benzīns

Ātrumkārba: Automāts 5 ātrumi

Nobraukums, km: 54 000

Krāsa: Melna metālika

Virsbūves tips: Sedans

Tehniskā apskate: 05.2009

Komplektācija: Kruīza kontrole Kondicionieris

Centrālā atslēga Lūka

Stūres pastiprinātājs Signalizācija

Stereo iekārta ABS

El.logu pacēlāji Spoguļu apsilde

El. spoguļi Lietie diski

Gaisa spilveni Miglas lukturi

Kseona lukturi Tonēti logi

Cena: 2 000 Ls

Tālrunis: 28264655

E-mail:

Pilsēta, rajons: Rīga

vaj ta šitais?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Icikinsh rakstīja:

AutoOnanistus un Cilveekus Bez naudas - luudzam mani netrauceet!

Jefiņ, pašlaik izskatās ka tu pats arī piederi otrajai kategorijai...vismaz kamēr neesi pārdevis to ķerru.

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Vo vo!

Pats panjeemis liizingaa, krataas valjaa, un sevi otrajai kategorijai aizmirsa pieskaitiit

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Interesanti, cik viņš jauns maksāja ?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Interesanti, cik viņš jauns maksāja ?

Tristo tridcaķ! Každomu!!!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

da čalim vienkārši nav laika ar to leksuksu braukāt, jo ir 7 dienas nedēļā, 24h diennaktī ar busu jāšancē

Parvadajumi ar Renault Trafic/Citroen Berlingo

Piejami Shofera/Kraveeja pakalpojumi.

Cenas runajamas.

Darba Laiks visu diennakti, 7tinjas dienas nedeljaa.

Cena par kilometru: 0.20 Ls

Cena stundā: 10.00 Ls

Tālrunis: 28264655

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: /Kraveeja pakalpojumi.

Tālrunis: 28264655

Krāvējam nav naudas līzingu pavilkt

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti