ford mustang

gatisk Reģ.: 27.09.2005

Vai kāds var pateikt kur var iegādāties jaunu Ford mustang??? Cik noprotu Latvijā tādas iespējas nav.

 
1 2 3 4
Marx Reģ.: 08.04.2003
0 0 Atbildēt

amerikasauto.lv

djgaca Reģ.: 06.03.2005
0 0 Atbildēt

Ford centrā pasaki ka gribi jaunu ford mustang, es domāju ka ford centrs tocna viņu kautkā tev var piedāvāt.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

djgaca rakstīja: Ford centrā pasaki ka gribi jaunu ford mustang, es domāju ka ford centrs tocna viņu kautkā tev var piedāvāt.

Tā var būt, bet pāris gadus atpakaļ, jautājums par Explorera (jauna) iegādi Ford centrs pārverta par gemoru un kkādiem nereāāāāāliem cipariem, un doma tika atmesta. Amerikasauto.lv vismaz mājas lapā uzreiz stāv rakstīts, ka tādus viņi piedāvā. Iekš "Grebers" (???laikam tā saucas) Ulmaņa gatvē var saskatīt visādus USA ekskluzātus, moz tiem arī var uzjautāt.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Jaunu var atvest daudzi. Bet topika autoram vajadzeja precizak formulet jautajumu - jaunu, pie diilera un ar garantiju? Vai tomer vejag tikai jaunu Mustang?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

gatisk rakstīja: Vai kāds var pateikt kur var iegādāties jaunu Ford mustang??? Cik noprotu Latvijā tādas iespējas nav.

nafig tev to lūzni????

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

www.amelat.lv/...

ne tikai mustangi, bet visi pārējie arī jauni

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Setup rakstīja: www.amelat.lv/...

ne tikai mustangi, bet visi pārējie arī jauni

Ja par USA cenām,tad pieprasi Mustangu par 20K $-tā ir bāzes cena.

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Jaunu var atvest daudzi. Bet topika autoram vajadzeja precizak formulet jautajumu - jaunu, pie diilera un ar garantiju? Vai tomer vejag tikai jaunu Mustang?

Tieši tā nav vēlēšanas izmes piķi par jaunu autiņu bez garantijas.

amelat Reģ.: 14.05.2008
0 0 Atbildēt

gatisk rakstīja:

AutoNets rakstīja: Jaunu var atvest daudzi. Bet topika autoram vajadzeja precizak formulet jautajumu - jaunu, pie diilera un ar garantiju? Vai tomer vejag tikai jaunu Mustang?

Tieši tā nav vēlēšanas izmes piķi par jaunu autiņu bez garantijas.

Informācijai, ka Amerikā jaunu Mustangu cenas šobrīd ir no 15.000,00 usd (protams bāze), jo Amerikā gandrīz visi auto dīleri dot atlaides!

Ar garantiju ir tā, ka automašīnai pametot Ameriku garantija zūd, bet teorētiski to var nokārtot kaut vai auto atrodas ārpus Latvijas, tikai tas prasa laiku. Ja kāds vēlas automašīnai no Amerikas garantiju, ko apkalpos kāds uzņēmums Latvijā, tad jebkurā gadījumā pie cenas tiks pierēķināti pāris tūkstoši Ls. Un pēc tam, kad tā garantija būs jāveic, tad tik un tā būs visvisādas atrunas utt. Kā arī tas notiks caur Ameriku un nebūt nebūs ātri.

Kasix Reģ.: 04.02.2004
0 0 Atbildēt

Viens pelēks mustangs tirgojas purcviemā. Dzelzavas ielas galā (gandrīz pie Ulbrokas ielas krusta) ir autostāvieta un tur arī autiņu tirgotava, viens pelēks jaunais mustangs tur jau kādu laiciņu stāv.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ja jau gribas dusmígu amerikàni un ar garantiju,tad kåpéc ne dodge?

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

amelat rakstīja:

gatisk rakstīja:

AutoNets rakstīja: Jaunu var atvest daudzi. Bet topika autoram vajadzeja precizak formulet jautajumu - jaunu, pie diilera un ar garantiju? Vai tomer vejag tikai jaunu Mustang?

Tieši tā nav vēlēšanas izmes piķi par jaunu autiņu bez garantijas.

Informācijai, ka Amerikā jaunu Mustangu cenas šobrīd ir no 15.000,00 usd (protams bāze), jo Amerikā gandrīz visi auto dīleri dot atlaides!

Tā, kā šeit getca cenā.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Incanti, vieteejie tirgonji, kuri paardod , piemeeram, jamos Mustangus, paardod vinjus jau pielaagotus Eiropas apgaismes ieriichu prasiibaam, jeb shitaa lieta veel naak papildus? Ja jaa, tad labaak jaapeerk Kanaadaa, tur vismaz ar signaaliishiem / lukturiishiem vareetu nebuut probleemas IMHO

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

jaunais zirgs ir ljoti gliits. tehnisko pusi nepaarzinu.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Incanti, vieteejie tirgonji, kuri paardod , piemeeram, jamos Mustangus, paardod vinjus jau pielaagotus Eiropas apgaismes ieriichu prasiibaam, jeb shitaa lieta veel naak papildus? Ja jaa, tad labaak jaapeerk Kanaadaa, tur vismaz ar signaaliishiem / lukturiishiem vareetu nebuut probleemas IMHO

Ja jau pārdod ar reģistrāciju u.c. fīčām, kas jaunam auto pienākās, tad viss ir oki pēc EU normām, bet sertifikācijas izmaksas noteikti būs iekšā cenā. Ja ved no USA un iedod tev viņu tādu, kāds ir, tad sertifikācija maksājama atsevišķi.

...oi kā gribētos Mustangu par 7k Ls, kā USĀ...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Nu nepiepildīsies taev šis sapnis - Jaunu ne Eiropai ražotu modeli un vel ar garantiju! - aizmirsti - ar šādām prasībām vari doties uz VW centru un teikt lielu PALDIES EIROPAS SAVIENĪBAI! - bet pakonsultējies ar Sāmīti - Amerikas auto vai Igoru - Atlas motors - tur tev īsumā izklāstīs problēmu menjū!

Es jau ar gribētu jaunu Musi un vel blondīni kas gudra

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

Es jau ar gribētu blondīni kas gudra

NedodDies tev ko tādu! Šitik finansiāli neizdevīgs pasākums var izversties, ka tik turies!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

āāāā, sapratu

autors ir uzzinājis mustanga cenu hamburgerlandē un tagad cer reāli iesipt sani

nekas nesanāks, eu ir uzstutējusi savu ķepu, pieprasa setrtificēt to tačku utttttttttttttt.

klāt vēl nāks transporta izdevumi, apdirsināšnana vedod un visādi pēvēenni tam visam

par garantiju - kas tā tāda ir????? pēc būtības tu samaksā KĀDAM piķi un tas KĀDS tev gadījumā ja kas notiek sniedz morālu atbalstu

nafig tev garantija????

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tā sertifikācija ir pupu mizas. Pie nosacījuma, ka modeļa sērija jau ir sertificēta kādā no ES valstītm. Man te čoms briest uz jaunā TC ar 4.0 atvilkšanu.

Vai ar visām garantijām? ???? te jau autors grib garantijas un cenu kā ASV bet pirt tepat uz vietas

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

Magistrs rakstīja: Tā sertifikācija ir pupu mizas. Pie nosacījuma, ka modeļa sērija jau ir sertificēta kādā no ES valstītm. Man te čoms briest uz jaunā TC ar 4.0 atvilkšanu.

Vai ar visām garantijām? ???? te jau autors grib garantijas un cenu kā ASV bet pirt tepat uz vietas

par cenu te neiet runa, skaidrs ka ap 40tk EUR tas maksaa.

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

gatisk rakstīja:

RHINO rakstīja:

Magistrs rakstīja: Tā sertifikācija ir pupu mizas. Pie nosacījuma, ka modeļa sērija jau ir sertificēta kādā no ES valstītm. Man te čoms briest uz jaunā TC ar 4.0 atvilkšanu.

Vai ar visām garantijām? ???? te jau autors grib garantijas un cenu kā ASV bet pirt tepat uz vietas

par cenu te neiet runa, skaidrs ka ap 40tk EUR tas maksaa.

www.iauto.lv/...

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

gatisk rakstīja:

gatisk rakstīja:

RHINO rakstīja:

Magistrs rakstīja: Tā sertifikācija ir pupu mizas. Pie nosacījuma, ka modeļa sērija jau ir sertificēta kādā no ES valstītm. Man te čoms briest uz jaunā TC ar 4.0 atvilkšanu.

Vai ar visām garantijām? ???? te jau autors grib garantijas un cenu kā ASV bet pirt tepat uz vietas

par cenu te neiet runa, skaidrs ka ap 40tk EUR tas maksaa.

www.fordvehicles.com/...

amelat Reģ.: 14.05.2008
0 0 Atbildēt

www.fordvehicles.com/...

Gati, ja Tev tiešām interesē Mustangs no Amerikas, tad piezvani man uz +17033388324 - Palīdzēšu.

amelat Reģ.: 14.05.2008
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: www.ss.lv/...

Tas ir mans sludinājums. Varu palīdzēt iegādāties Jums jebkuru auto no Amerikas.

amelat Reģ.: 14.05.2008
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tā cena gan ir stipri apšaubāma. Cik tad viņš maksā ASV salonā?

Tā cena nav apšaubāma! Kā jau minēju iepriekš, ka Amerikā Jaunu, nereģistrētu Mustangu no FORD oficiālā dīlera var dabūt jau no 15.000,00 usd! Piezvani un es Tev pierādīšu!

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti