ford mustang

gatisk Reģ.: 27.09.2005

Vai kāds var pateikt kur var iegādāties jaunu Ford mustang??? Cik noprotu Latvijā tādas iespējas nav.

 
1 2 3 4
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Tu slims esi vai lasīt nemāki? :

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Amelat kā sastāv ar ūdensmočiem? Vai var arī tos dabūt caur tevi un ja jā, tad iemet lūdzu kādu linku kur var palūrēt!

amelat Reģ.: 14.05.2008
0 0 Atbildēt

azors rakstīja: Amelat kā sastāv ar ūdensmočiem? Vai var arī tos dabūt caur tevi un ja jā, tad iemet lūdzu kādu linku kur var palūrēt!

Es varu tik tiešām Jums jebko palīdzēt iegādāties.

Mājas lapā ir iespējamie varianti ar Ūdensmočiem, bet cenas ir MSRP - no tām vēl ir iespējamas atlaides. Kā kuram modelim un markai.

Sīkāk lūdzu uz meilu vai uz telefonu, vai arī Skype.

Es palīdzu tiem kuriem tas ir vajadzīgs un sagādāju preces no ASV pēc iespējas lētāk katram savam klientam.

Uģis

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

amelat rakstīja:

azors rakstīja: Amelat kā sastāv ar ūdensmočiem? Vai var arī tos dabūt caur tevi un ja jā, tad iemet lūdzu kādu linku kur var palūrēt!

Es varu tik tiešām Jums jebko palīdzēt iegādāties.

Mājas lapā ir iespējamie varianti ar Ūdensmočiem, bet cenas ir MSRP - no tām vēl ir iespējamas atlaides. Kā kuram modelim un markai.

Sīkāk lūdzu uz meilu vai uz telefonu, vai arī Skype.

Es palīdzu tiem kuriem tas ir vajadzīgs un sagādāju preces no ASV pēc iespējas lētāk katram savam klientam.

Uģis

Vellviens

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

amelat cik maksātu pilnīgi nokomplektēts BMW x5 3.0 dīzels??

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

šausmīgs auto

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

varbūt beigsiet siekaloties? a cik maksā? a cik šitas? ...

āksti

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

pa 3k Ls atvilkt auto no Amerikas un samaxāt visus nodokļus? muitas un trešās valsts nodokli utt... nu var jau būt

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

amelat rakstīja:

Tā cena nav apšaubāma! Kā jau minēju iepriekš, ka Amerikā Jaunu, nereģistrētu Mustangu no FORD oficiālā dīlera var dabūt jau no 15.000,00 usd! Piezvani un es Tev pierādīšu!

Un kur ir garantija, ka nepazudīsi ar naudu?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

amelat rakstīja

2008 Ford Explorer 4x4 XLT

Body Style Sport Utility

Exterior Color Stone Green

Interior Color Black Cloth W/6-Way Power Driv

Engine 6 Cylinder Gasoline

Transmission 5 Speed Automatic with Over-Drive

Drive Type 4 wheel drive - rear

Fuel Type Gasoline

Doors Four Door

Kopējā cena Latvijā, ar visu transportu, muitu, PVN, sertifikāciju un reģistrāciju Tev šim konkrētajam auto būs 16.600,00 Ls!!!

Nekuja sebe (c)

A ar lietotu Bentley vari palīzdēt pa tādu limonādi?

amelat Reģ.: 14.05.2008
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

amelat rakstīja:

Tā cena nav apšaubāma! Kā jau minēju iepriekš, ka Amerikā Jaunu, nereģistrētu Mustangu no FORD oficiālā dīlera var dabūt jau no 15.000,00 usd! Piezvani un es Tev pierādīšu!

Un kur ir garantija, ka nepazudīsi ar naudu?

Piezvaniet un viss Jums taps skaidrs! Neviens te ar cakarēšanu nenodarbojas.

Uģis

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Klau, Amelat, ja jau te iet bazars par tēmu un tavs mārketings - nu tak saņemies un apraksti visu procedūru, lai visiem viss top skaidrs izlasot. Ja visi metīsies tev tagad zvanīt pajautāt cik katrs vāģis maksā, arī laimīgs laikam nebūsi. Un par cik līzingi šeit tā īsti nedarbojas, uzreiz tādu summu diez vai kurš katrs Mustanga par Getza cenu gribētājs arī varēs uz sitiena atlocīt. Tavā saitā arī nekas isti nav teikts. Tātad - paņem un apstāsti šeit tautai, ka tava palīdzēšana procesā izpaužās - tb., tiek sameklēts auto, ar ko un par ko jāsledz līgums, kam jāskaita nauda, kādas garantijas, kāds šippings, kas un par cik visu sataisa LV pusē utt. Kad par visu šo būs skaidrība, mož tev arī sāks zvanīt vairāk tautas, tai skaitā es, kad daudzmaz izkristalizēsies ideja vai ko tādu darīt vai ne.

Jo - nothing personal absolūti, bet darījumos ar USA ir iespējami tik daudz 'razvodi'...

...ja jauns Explorers (no mana piemera) ar LV numuriem un visām formalitātēm tiešām sanāk par 16k, nesaprotu, kāpēc viss EU autobizness vēl nav izbeidzies... Baigi jau pēc bezmaksas siera izskatās. Bet tiešām no offence - apraksti procedūru.

amelat Reģ.: 14.05.2008
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: Klau, Amelat, ja jau te iet bazars par tēmu un tavs mārketings - nu tak saņemies un apraksti visu procedūru, lai visiem viss top skaidrs izlasot. Ja visi metīsies tev tagad zvanīt pajautāt cik katrs vāģis maksā, arī laimīgs laikam nebūsi. Un par cik līzingi šeit tā īsti nedarbojas, uzreiz tādu summu diez vai kurš katrs Mustanga par Getza cenu gribētājs arī varēs uz sitiena atlocīt. Tavā saitā arī nekas isti nav teikts. Tātad - paņem un apstāsti šeit tautai, ka tava palīdzēšana procesā izpaužās - tb., tiek sameklēts auto, ar ko un par ko jāsledz līgums, kam jāskaita nauda, kādas garantijas, kāds šippings, kas un par cik visu sataisa LV pusē utt. Kad par visu šo būs skaidrība, mož tev arī sāks zvanīt vairāk tautas, tai skaitā es, kad daudzmaz izkristalizēsies ideja vai ko tādu darīt vai ne.

Jo - nothing personal absolūti, bet darījumos ar USA ir iespējami tik daudz 'razvodi'...

...ja jauns Explorers (no mana piemera) ar LV numuriem un visām formalitātēm tiešām sanāk par 16k, nesaprotu, kāpēc viss EU autobizness vēl nav izbeidzies... Baigi jau pēc bezmaksas siera izskatās. Bet tiešām no offence - apraksti procedūru.

Ok, es vēlāk aprakstīšu, jo tagad jāskrien fotogrāfēt divi jauni Fordi.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: Klau, Amelat, ja jau te iet bazars par tēmu un tavs mārketings - nu tak saņemies un apraksti visu procedūru, lai visiem viss top skaidrs izlasot. Ja visi metīsies tev tagad zvanīt pajautāt cik katrs vāģis maksā, arī laimīgs laikam nebūsi. Un par cik līzingi šeit tā īsti nedarbojas, uzreiz tādu summu diez vai kurš katrs Mustanga par Getza cenu gribētājs arī varēs uz sitiena atlocīt. Tavā saitā arī nekas isti nav teikts. Tātad - paņem un apstāsti šeit tautai, ka tava palīdzēšana procesā izpaužās - tb., tiek sameklēts auto, ar ko un par ko jāsledz līgums, kam jāskaita nauda, kādas garantijas, kāds šippings, kas un par cik visu sataisa LV pusē utt. Kad par visu šo būs skaidrība, mož tev arī sāks zvanīt vairāk tautas, tai skaitā es, kad daudzmaz izkristalizēsies ideja vai ko tādu darīt vai ne.

Jo - nothing personal absolūti, bet darījumos ar USA ir iespējami tik daudz 'razvodi'...

...ja jauns Explorers (no mana piemera) ar LV numuriem un visām formalitātēm tiešām sanāk par 16k, nesaprotu, kāpēc viss EU autobizness vēl nav izbeidzies... Baigi jau pēc bezmaksas siera izskatās. Bet tiešām no offence - apraksti procedūru.

nija , kautkaa taa a to tagad gruushi laiki . zjuljiki visapkaat, pa naktiim seifus ar brjuljikiem fenderee un pa laimeetavaam ar pishchikiem paljidami skraida , nevienam negribaas $$ $$$ pajaat , taxshto ,ja gribi diilus VIA iauto santiimsipeeji , koljii valjaa visu klaari un gaishi

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: Klau, Amelat, ja jau te iet bazars par tēmu un tavs mārketings - nu tak saņemies un apraksti visu procedūru, lai visiem viss top skaidrs izlasot. Ja visi metīsies tev tagad zvanīt pajautāt cik katrs vāģis maksā, arī laimīgs laikam nebūsi. Un par cik līzingi šeit tā īsti nedarbojas, uzreiz tādu summu diez vai kurš katrs Mustanga par Getza cenu gribētājs arī varēs uz sitiena atlocīt. Tavā saitā arī nekas isti nav teikts. Tātad - paņem un apstāsti šeit tautai, ka tava palīdzēšana procesā izpaužās - tb., tiek sameklēts auto, ar ko un par ko jāsledz līgums, kam jāskaita nauda, kādas garantijas, kāds šippings, kas un par cik visu sataisa LV pusē utt. Kad par visu šo būs skaidrība, mož tev arī sāks zvanīt vairāk tautas, tai skaitā es, kad daudzmaz izkristalizēsies ideja vai ko tādu darīt vai ne.

Jo - nothing personal absolūti, bet darījumos ar USA ir iespējami tik daudz 'razvodi'...

...ja jauns Explorers (no mana piemera) ar LV numuriem un visām formalitātēm tiešām sanāk par 16k, nesaprotu, kāpēc viss EU autobizness vēl nav izbeidzies... Baigi jau pēc bezmaksas siera izskatās. Bet tiešām no offence - apraksti procedūru.

Lasīju vācu autobildā,ka šie(vācieši) arī nesnauž un pavisam oficiāli ved no USA autiņus,pārsvarā gan Eiropas modeļus.Piemēram,BMW X5 ar -37% mazāku cenu(ieskaitīts viss atvešanas un vietējās birokrātijas process)) salīdzinot ar DE,ir visizdevīgākais pirkums.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

amelat rakstīja

2008 Ford Explorer 4x4 XLT

Body Style Sport Utility

Exterior Color Stone Green

Interior Color Black Cloth W/6-Way Power Driv

Engine 6 Cylinder Gasoline

Transmission 5 Speed Automatic with Over-Drive

Drive Type 4 wheel drive - rear

Fuel Type Gasoline

Doors Four Door

Kopējā cena Latvijā, ar visu transportu, muitu, PVN, sertifikāciju un reģistrāciju Tev šim konkrētajam auto būs 16.600,00 Ls!!!

Nekuja sebe (c)

A ar lietotu Bentley vari palīzdēt pa tādu limonādi?

Bentliju ar 4 cilindru 1.6l motoru... Visa fīča dārgie draugi ir tajā, ka par nosauktajām cenām ir "mazie' 6 cilindru motori!!! Vot i visa fīča! Man piemēram nevajag mustangu kuru pieminētais Getzzzz var izkost! Bet ja par cenām runājam tad šo cenu atšķirību izmantoju vel tālajā 2000 gadā, kad atdzinu gandrīz jaunu Vision no turienes un sanāca ar visu braucienu svojim hodom un pārējām fīčām par 2500$ lētāk nekā te uz vietas pirkt, ja būtu konteinerā vedis tad vispār auto kopsummā man būtu tikai 2100$ izmaksājis!

amelat Reģ.: 14.05.2008
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

cap rakstīja: Klau, Amelat, ja jau te iet bazars par tēmu un tavs mārketings - nu tak saņemies un apraksti visu procedūru, lai visiem viss top skaidrs izlasot. Ja visi metīsies tev tagad zvanīt pajautāt cik katrs vāģis maksā, arī laimīgs laikam nebūsi. Un par cik līzingi šeit tā īsti nedarbojas, uzreiz tādu summu diez vai kurš katrs Mustanga par Getza cenu gribētājs arī varēs uz sitiena atlocīt. Tavā saitā arī nekas isti nav teikts. Tātad - paņem un apstāsti šeit tautai, ka tava palīdzēšana procesā izpaužās - tb., tiek sameklēts auto, ar ko un par ko jāsledz līgums, kam jāskaita nauda, kādas garantijas, kāds šippings, kas un par cik visu sataisa LV pusē utt. Kad par visu šo būs skaidrība, mož tev arī sāks zvanīt vairāk tautas, tai skaitā es, kad daudzmaz izkristalizēsies ideja vai ko tādu darīt vai ne.

Jo - nothing personal absolūti, bet darījumos ar USA ir iespējami tik daudz 'razvodi'...

...ja jauns Explorers (no mana piemera) ar LV numuriem un visām formalitātēm tiešām sanāk par 16k, nesaprotu, kāpēc viss EU autobizness vēl nav izbeidzies... Baigi jau pēc bezmaksas siera izskatās. Bet tiešām no offence - apraksti procedūru.

nija , kautkaa taa a to tagad gruushi laiki . zjuljiki visapkaat, pa naktiim seifus ar brjuljikiem fenderee un pa laimeetavaam ar pishchikiem paljidami skraida , nevienam negribaas $$ $$$ pajaat , taxshto ,ja gribi diilus VIA iauto santiimsipeeji , koljii valjaa visu klaari un gaishi

Lūk Jums apraksts.

Vispirms, es atrodos netālu no Washington D.C. un 100 jūdžu rādiusā te ir simtiem auto dīleru, kā arī moto, ūdensmoču, laivu utt., lai arī ūdensmočus, kvadraciklus un motociklus ņemu no cita štata, jo tie dod lielākas atlaides, bet arī no oficiālajiem dīleriem, kas ir atrdodami jebkura ražotāja oficiālajās mājas lapās.

Process:

Auto:

Sameklējam kopīgi vai nekopīgi auto no jebkuras www Amerikā vai arī no ražotāja oficiājalām mājas lapām ar Jūsu saliktu komplektāciju, ko variet nosūtīt man uz e-pastu, ko tālāk nodošu attiecīgajiem auto marku dīleriem, lai piedāvā savus variantus.

Ja viņiem piedāvājumā ir tieši tāds auto, tad sākas runas par cenu, ko parasti izdodas nokaulēt, kā rezultātā ieguvējs ir manu pakalpojumu izmantotājs jeb gala pircējs.

Piemērs:

Jauna auto cena Amerikā 53.272,58 usd MSRP, (ņemu jau reālu notikumu) Dīleris iedeva atlaidi un cena jau bija 49.200,00 usd plus processing fee 100,00 usd (not required by law), license fee 180 and tire recycling fee 4,00 usd.

Tātad 49.484,00 usd.

Klāt nāk tax 2.958,00, registration fees 20,00, title fees 50,00, security interest 20,00, temporary tags 15,00 usd.

Kopā 3.063,00 usd

Auto kopējā cena tagad ir 52.547,00 usd.

Tad dīleris iedeva vēl atlaidi 2.000,00 usd no kopējās cenas!

Auto gala cipars ir: 50.547,00 usd.

Un pēc tam kad nauda bija dīlera kontā viņš čeka veidā, uz pircēja vārda atgrieza visus nomaksātos fees and taxees, par kopējo summu 3.223,00 usd.

Tātad cilvēks iegādājās auto par 47.324,00 usd, bet sākumā MSRP cena bija pavisam cita!

(Un skaitot naudu tieši Amerikas oficiālajam dīlerim Jums ir 0 % risks to nesaņemt!!!)

Tad pieteicu www.lasl.com aizpildīju eksporta deklarāciju, uzrakstīju pieteikumu un auto tika savākts no dīlera un ir jau ceļā uz Latviju, kur transportu Jūs variet apmaksāt Latvijā saņemot automašīnu.

Šis cilvēks, klients, pirms tam bija griezies kādā Latvijas kompānijā (nosaukumu neminēšu) kur viņam to pašu auto piedāvāja par desmit tūkstošiem dārgāk nekā MSRP cena un vēl pateica, ka nodokļus nevar dabūt atpakaļ!

Šis bija tikai viens piemērs!

Ja ir jautājumi, tad lūdzu jautājiet – centīšos uz tiem atbildēt.

Piebilde: lietotiem auto vispār nav jāmaksā nekādi tax vai kas cits – ir cena, bet arī par to var pakaulēties ar pārdevēju! Tikai pērkot lietotu ieteiktu to pirms maksāšanas pārbaudīt pēc carfax.com.

Ja vajag palīdzēt, tad zvaniet, rakstiet un es centīšos to izdarīt cik labi vien spēšu.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

amelat rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

cap rakstīja: Klau, Amelat, ja jau te iet bazars par tēmu un tavs mārketings - nu tak saņemies un apraksti visu procedūru, lai visiem viss top skaidrs izlasot. Ja visi metīsies tev tagad zvanīt pajautāt cik katrs vāģis maksā, arī laimīgs laikam nebūsi. Un par cik līzingi šeit tā īsti nedarbojas, uzreiz tādu summu diez vai kurš katrs Mustanga par Getza cenu gribētājs arī varēs uz sitiena atlocīt. Tavā saitā arī nekas isti nav teikts. Tātad - paņem un apstāsti šeit tautai, ka tava palīdzēšana procesā izpaužās - tb., tiek sameklēts auto, ar ko un par ko jāsledz līgums, kam jāskaita nauda, kādas garantijas, kāds šippings, kas un par cik visu sataisa LV pusē utt. Kad par visu šo būs skaidrība, mož tev arī sāks zvanīt vairāk tautas, tai skaitā es, kad daudzmaz izkristalizēsies ideja vai ko tādu darīt vai ne.

Jo - nothing personal absolūti, bet darījumos ar USA ir iespējami tik daudz 'razvodi'...

...ja jauns Explorers (no mana piemera) ar LV numuriem un visām formalitātēm tiešām sanāk par 16k, nesaprotu, kāpēc viss EU autobizness vēl nav izbeidzies... Baigi jau pēc bezmaksas siera izskatās. Bet tiešām no offence - apraksti procedūru.

nija , kautkaa taa a to tagad gruushi laiki . zjuljiki visapkaat, pa naktiim seifus ar brjuljikiem fenderee un pa laimeetavaam ar pishchikiem paljidami skraida , nevienam negribaas $$ $$$ pajaat , taxshto ,ja gribi diilus VIA iauto santiimsipeeji , koljii valjaa visu klaari un gaishi

Lūk Jums apraksts.

Vispirms, es atrodos netālu no Washington D.C. un 100 jūdžu rādiusā te ir simtiem auto dīleru, kā arī moto, ūdensmoču, laivu utt., lai arī ūdensmočus, kvadraciklus un motociklus ņemu no cita štata, jo tie dod lielākas atlaides, bet arī no oficiālajiem dīleriem, kas ir atrdodami jebkura ražotāja oficiālajās mājas lapās.

Process:

Auto:

Sameklējam kopīgi vai nekopīgi auto no jebkuras www Amerikā vai arī no ražotāja oficiājalām mājas lapām ar Jūsu saliktu komplektāciju, ko variet nosūtīt man uz e-pastu, ko tālāk nodošu attiecīgajiem auto marku dīleriem, lai piedāvā savus variantus.

Ja viņiem piedāvājumā ir tieši tāds auto, tad sākas runas par cenu, ko parasti izdodas nokaulēt, kā rezultātā ieguvējs ir manu pakalpojumu izmantotājs jeb gala pircējs.

Piemērs:

Jauna auto cena Amerikā 53.272,58 usd MSRP, (ņemu jau reālu notikumu) Dīleris iedeva atlaidi un cena jau bija 49.200,00 usd plus processing fee 100,00 usd (not required by law), license fee 180 and tire recycling fee 4,00 usd.

Tātad 49.484,00 usd.

Klāt nāk tax 2.958,00, registration fees 20,00, title fees 50,00, security interest 20,00, temporary tags 15,00 usd.

Kopā 3.063,00 usd

Auto kopējā cena tagad ir 52.547,00 usd.

Tad dīleris iedeva vēl atlaidi 2.000,00 usd no kopējās cenas!

Auto gala cipars ir: 50.547,00 usd.

Un pēc tam kad nauda bija dīlera kontā viņš čeka veidā, uz pircēja vārda atgrieza visus nomaksātos fees and taxees, par kopējo summu 3.223,00 usd.

Tātad cilvēks iegādājās auto par 47.324,00 usd, bet sākumā MSRP cena bija pavisam cita!

(Un skaitot naudu tieši Amerikas oficiālajam dīlerim Jums ir 0 % risks to nesaņemt!!!)

Tad pieteicu www.lasl.com aizpildīju eksporta deklarāciju, uzrakstīju pieteikumu un auto tika savākts no dīlera un ir jau ceļā uz Latviju, kur transportu Jūs variet apmaksāt Latvijā saņemot automašīnu.

Šis cilvēks, klients, pirms tam bija griezies kādā Latvijas kompānijā (nosaukumu neminēšu) kur viņam to pašu auto piedāvāja par desmit tūkstošiem dārgāk nekā MSRP cena un vēl pateica, ka nodokļus nevar dabūt atpakaļ!

Šis bija tikai viens piemērs!

Ja ir jautājumi, tad lūdzu jautājiet – centīšos uz tiem atbildēt.

Piebilde: lietotiem auto vispār nav jāmaksā nekādi tax vai kas cits – ir cena, bet arī par to var pakaulēties ar pārdevēju! Tikai pērkot lietotu ieteiktu to pirms maksāšanas pārbaudīt pēc carfax.com.

Ja vajag palīdzēt, tad zvaniet, rakstiet un es centīšos to izdarīt cik labi vien spēšu.

Un tev pēc veiksmīga darijuma beigām pienākās...

amelat Reģ.: 14.05.2008
0 0 Atbildēt

Un tev pēc veiksmīga darijuma beigām pienākās...

Sākumā bija runa par 5 % no pirkuma summas, bet veiksmīgam darījumam beidzoties man uzmeta pa virsu un cilvēks pateica, kad bušu LV, lai nopērkot šašļiku un aliņu un, lai braucot ciemos!

Man samaksāja 3.000,00 usd no kuriem vēl viņam grillu pa 146,00 usd nopirku un uzdāvināju, jo viņš tik un tā gribēja to pirkt!

Esiet zolīdi pret citiem un citi būs zolīdi pret Jums!

amelat Reģ.: 14.05.2008
0 0 Atbildēt

amelat rakstīja:

Un tev pēc veiksmīga darijuma beigām pienākās...

Sākumā bija runa par 5 % no pirkuma summas, bet veiksmīgam darījumam beidzoties man uzmeta pa virsu un cilvēks pateica, kad bušu LV, lai nopērkot šašļiku un aliņu un, lai braucot ciemos!

Man samaksāja 3.000,00 usd no kuriem vēl viņam grillu pa 146,00 usd nopirku un uzdāvināju, jo viņš tik un tā gribēja to pirkt!

Esiet zolīdi pret citiem un citi būs zolīdi pret Jums!

Vēl, viņš taisās iegādāties vēl vienu auto un tas nozīmē, ka es sava darba komisiju atlaižu!

amelat Reģ.: 14.05.2008
0 0 Atbildēt

2008 Dodge Ram 2500 Diesel Laramie.

Bija klients kurš gribēja Dodge ram.

Dabūju viņam 2008 gada ar 2100 jūdzēm nobrauktu par 39.400,00 usd, lai gan sākumā dīleris prasīja 46.000,00 usd, kā rezultātā ieguvējs bija mans klients, par ko arī man ļoti labi atlīdzināja.

PS Jauna auto cena šim Ram bija 53.000,00 usd, be dabūjām pa 39.400,00 usd. Auto ir Latvijā un braukā jau pa LV ceļiem.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

amelat rakstīja:

amelat rakstīja:

Un tev pēc veiksmīga darijuma beigām pienākās...

Sākumā bija runa par 5 % no pirkuma summas, bet veiksmīgam darījumam beidzoties man uzmeta pa virsu un cilvēks pateica, kad bušu LV, lai nopērkot šašļiku un aliņu un, lai braucot ciemos!

Man samaksāja 3.000,00 usd no kuriem vēl viņam grillu pa 146,00 usd nopirku un uzdāvināju, jo viņš tik un tā gribēja to pirkt!

Esiet zolīdi pret citiem un citi būs zolīdi pret Jums!

Vēl, viņš taisās iegādāties vēl vienu auto un tas nozīmē, ka es sava darba komisiju atlaižu!

Normāla komisija, ja tiešām viss ir smuki tad patiešām pelnīta nauda.

Gan tev klientus sagādāšu...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

amelat rakstīja: 2008 Dodge Ram 2500 Diesel Laramie.

Bija klients kurš gribēja Dodge ram.

Dabūju viņam 2008 gada ar 2100 jūdzēm nobrauktu par 39.400,00 usd, lai gan sākumā dīleris prasīja 46.000,00 usd, kā rezultātā ieguvējs bija mans klients, par ko arī man ļoti labi atlīdzināja.

PS Jauna auto cena šim Ram bija 53.000,00 usd, be dabūjām pa 39.400,00 usd. Auto ir Latvijā un braukā jau pa LV ceļiem.

SAAB 95 Aero. Cenu lūdzu.

amelat Reģ.: 14.05.2008
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

amelat rakstīja:

amelat rakstīja:

Un tev pēc veiksmīga darijuma beigām pienākās...

Sākumā bija runa par 5 % no pirkuma summas, bet veiksmīgam darījumam beidzoties man uzmeta pa virsu un cilvēks pateica, kad bušu LV, lai nopērkot šašļiku un aliņu un, lai braucot ciemos!

Man samaksāja 3.000,00 usd no kuriem vēl viņam grillu pa 146,00 usd nopirku un uzdāvināju, jo viņš tik un tā gribēja to pirkt!

Esiet zolīdi pret citiem un citi būs zolīdi pret Jums!

Vēl, viņš taisās iegādāties vēl vienu auto un tas nozīmē, ka es sava darba komisiju atlaižu!

Normāla komisija, ja tiešām viss ir smuki tad patiešām pelnīta nauda.

Gan tev klientus sagādāšu...

Es strādāju godīgi un atklāti, savu klientu interesēs, nevis, ka tikai vairāk uzvārītos!!!

amelat Reģ.: 14.05.2008
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

amelat rakstīja: 2008 Dodge Ram 2500 Diesel Laramie.

Bija klients kurš gribēja Dodge ram.

Dabūju viņam 2008 gada ar 2100 jūdzēm nobrauktu par 39.400,00 usd, lai gan sākumā dīleris prasīja 46.000,00 usd, kā rezultātā ieguvējs bija mans klients, par ko arī man ļoti labi atlīdzināja.

PS Jauna auto cena šim Ram bija 53.000,00 usd, be dabūjām pa 39.400,00 usd. Auto ir Latvijā un braukā jau pa LV ceļiem.

SAAB 95 Aero. Cenu lūdzu.

Gads, komplektācija? utt? Uzraksti uz meilu - atbildēšu un nosūtīšu linkus.

1 2 3 4
Telegram
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti