Audi 80 gaudo kautkurš no gultņiem!

audi80_90 Reģ.: 20.05.2008

Man te tāda jezga vakar sāka gaudot viens no riteņu gultniem!!Viņš sāk gaudot kad bauc ap 110km/h,bet pie 120 vairs negaudo!!!Kā izsecināt kurš no viņiem gaudo??Man liekas ka vis drīzāk kāds no aizmgurēkiem,jo pagājušajā vasarā nomainīju abus priekšejos,tā ka diezvai pie vainas varētu būt kāds no priekšējiem es tā domāju.Vai var kāds ko ieteikt??

jau iepriekš paldies!!!

 
1 2
ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Gregers rakstīja: Atbildi lūdzu. Kādēļ Tev ir ekojnomiski vienkāršāk stundām ilgī te runāt nevis ar pudeli alus aizbraukt līdz servisam, iesēdināt iekšā kādu mehāniķi un tad lai viņš pasaka kas īsti tev tur gaudo?

Tev tiešām ir patīkamāk braukt un minēt noķīlēs vai nē nevis to mašīnu sen jau sataisīt?

Ja gultnis tikko sāk gaudot, tad līdz noķīlēšanai vēl diezgan ilgs ceļš ejams.

un vēl ir zināms gadījums kad passātam gultnis noķīļē bez gaudošanas un jebkādām citām pazīmēm.

Tiesa gultnis tikai pa kādi 10Ls pirkts, kas neliecina neko par tik atbildīgas rites detaļas kvalitāti.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Netere naudu uz stirnam,kuras nedod pat pec kopigi izdzerta litra,labak pa to kapostu aizdzen savu Aldi uz normalu servi,nevis te spele "Kur$ Grib But Miljonars" vardu speles ar iauto mazgadigajiem padomniekiem!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

juha rakstīja:

Gregers rakstīja: Atbildi lūdzu. Kādēļ Tev ir ekojnomiski vienkāršāk stundām ilgī te runāt nevis ar pudeli alus aizbraukt līdz servisam, iesēdināt iekšā kādu mehāniķi un tad lai viņš pasaka kas īsti tev tur gaudo?

Tev tiešām ir patīkamāk braukt un minēt noķīlēs vai nē nevis to mašīnu sen jau sataisīt?

Ja gultnis tikko sāk gaudot, tad līdz noķīlēšanai vēl diezgan ilgs ceļš ejams.

un vēl ir zināms gadījums kad passātam gultnis noķīļē bez gaudošanas un jebkādām citām pazīmēm.

Tiesa gultnis tikai pa kādi 10Ls pirkts, kas neliecina neko par tik atbildīgas rites detaļas kvalitāti.

Drīzāk tas liecina par uzlikšanas kvalitāti. Tad tak katram otrajam tā būtu gadījies

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Endzeliins ibitvaju

"kautkurš" gultnis

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

audi80_90 rakstīja: Man te tāda jezga vakar sāka gaudot viens no riteņu gultniem!!Viņš sāk gaudot kad bauc ap 110km/h,bet pie 120 vairs negaudo!!!

Tas nav gultnis.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti